Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) aillas


aillas
csendes tag

Sziasztok,

Most készülünk JiaYu G4-et venni de van pár kérdés amiben nem vagyunk biztosak:

1. Megbízhatóság miatt az ebay-ről akarjuk megvenni, ahol jelenleg 290$ a telefon. Vannak eBay-es tapasztalatok? Inkább válassszunk DHGate-t, vagy minideal-t (vagy van vmi más, jobb)?

2. Valakinek van már ilyen telefonja? Mit tudtok róla mondani elsőkézből?

Köszi az infot.

(#2) Sanyesz. válasza aillas (#1) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Bocsáss meg, de csak ezért kár volt ezt a topikot megnyitni. :F
Előbb néztél volna körül itt vagy itt. Esetleg itt.
Beregisztráltál és azonnal nyitottál egy topikot anélkül, hogy tájékozódtál volna.

Ilyen telefonja még senkinek nincs, mert még nem kapni :( . Egy-két webshop (talán) március 15-i hozzáféréssel vesz fel előrendelést.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#3) aillas válasza Sanyesz. (#2) üzenetére


aillas
csendes tag

Köszi a linkeket, a G3-as fórumot már végignyálaztam, de gondoltam van bőven topik, idefér egy G4-es is (gondolva a későbbiekre is).

Nem tudom, már jó pár weboldal árulja a telefon-t (akár) pár napos kiszállítással és én is láttam a márc 15-öt, meg márc 30-at is láttam néhány helyen, szóval nem tudom melyik valós.

(#4) chaval


chaval
tag

Engem is érdekelne majd egy teszt G4-ről, tervezem megvenni de várok vele kb 1 hónapot! :) De engem a flagship verzió érdekel :)

(#5) amisis


amisis
aktív tag

jajj nekem is terveimben van 3000mah aksi(végre hosszú üzemidő) az már csak hab a tortán.

Apple iPhone 8 Plus

(#6) kiSSrac


kiSSrac
tag

Nagyon szemezem a telefonnal én is, viszont a két verzió közül a nagyobbikkal (1G/4G + 1800mAh helyett 2G/32G + 3000mAh). Ezt pedig egyelőre csak a minideal-en találtam, ott áprilist mondtak, hogy lesz belőle, pontosabban április elején érdeklődhetek újra.

(#7) amisis válasza kiSSrac (#6) üzenetére


amisis
aktív tag

mennyi az ára az erősebbnek?

Apple iPhone 8 Plus

(#8) |AP|


|AP|
veterán

na, ha már lett ilyen topik:)

Arról nincs infó, hogy ha mondjuk megveszi az ember az erősebbet, akkor az csereszabatos lesz-e a kisebb akksival/hátlappal, hogy ha nincs szükség hosszabb üzemidőre akkor vékonyabb lehessen a telefon?

(#9) kiSSrac válasza amisis (#7) üzenetére


kiSSrac
tag

minideal-en egyelőre csak a telefon ára 245$-nak van megadva, viszont ha jól láttam más termékeknél akkor lesznek akciók, meg kiegészítők is amiket lehet csomagban venni (egyből vehetsz két akksit hozzá, sd kártyát, tokot, stb...)

Szerk: szállítás ingyenes, legalábbis azt írják, valamint kérdésemre 15-20 napot (nem munkanapot) írtak szállítási időnek. majd április elején rákérdezek hogy csak fehérbe lesz-e, mert a fekete jobban tetszik...

[ Szerkesztve ]

(#10) amisis válasza kiSSrac (#9) üzenetére


amisis
aktív tag

NFC van bennük? engem is fekete érdekelne.

Apple iPhone 8 Plus

(#11) P€P€


P€P€
csendes tag

Itt ezen az oldalon körbe lehet nézni.... [link]

[ Szerkesztve ]

(#12) chaval válasza amisis (#10) üzenetére


chaval
tag

Specs info szerint nincs.
Meddig halasztják még a megjelenését vajon....
Kíváncsi lennék már végre a telóra, meg hogy honnan érdemes megrendelni....

(#13) Logan1212 válasza chaval (#12) üzenetére


Logan1212
tag

Én pandawillen néztem (nem tőlük fogom rendelni) ott 2013.05.15-őt írnak. Mondjuk már nem tudom hanyadszorra csúsztatják :D

Szerk.: Ha megjelenik és rendelem , akkor a németeknél lévő saját boltjukból rendelem, igaz valszeg drágább lesz, viszont garancia és vám legalább nem para.

[ Szerkesztve ]

(#14) laslie92


laslie92
senior tag

Én is fogok rendelni egy G4 Advencet! Én Mobilt csak a pandától rendelek mert mindig onnan rendeltem és még mindig az jött ami rendeltem és mind működött! mert feladás előtt tesztelik!

Júniusba megjön szóval írok róla egy cikket weblapomon! Már nagyon Várom! g2 plust használok már féléve lassan semmi baj nem volt vele Jó minőség !

Remélem a kamerája nem csak névlegesen 13mpx és tényleg szép képeket csinál! mert speciel a g2 be 8mpx de elég rossz a kép minőség!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#15) amisis válasza laslie92 (#14) üzenetére


amisis
aktív tag

majd irj ha megvan és várjuk a véleményedet :D

Apple iPhone 8 Plus

(#16) laslie92 válasza amisis (#15) üzenetére


laslie92
senior tag

Megteszem Már várom a 15-ét!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#17) laslie92 válasza laslie92 (#16) üzenetére


laslie92
senior tag

Ám nem tudom tudjátok e de gondoltam közzé teszem! a g4 végleges! és már készül a g5

a videót vagy nézzétek végig vagy tekerjetek 5:45 ig bele

http://www.youtube.com/watch?v=yXaEScQMcg8

[ Szerkesztve ]

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#18) Landor válasza laslie92 (#17) üzenetére


Landor
tag

Ám en

(#19) laslie92 válasza Landor (#18) üzenetére


laslie92
senior tag

Eltolták még egy hónappal a megjelenést 2013.06.15 lesz a következő időpont nem várok rá tovább!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#20) Landor válasza laslie92 (#19) üzenetére


Landor
tag

lol!
honnan az infó?

(#21) chaval válasza Landor (#20) üzenetére


chaval
tag

én sem láttam csúszást!

(#22) laslie92 válasza chaval (#21) üzenetére


laslie92
senior tag

http://www.jiayuofficial.com/jiayu-mobile-phone/jiayu-g4/jiayu-g4-mtk6589-android-4-2-quad-core-2gb-ram-32gb-rom-4-7-inch-hd-ips-retina-screen-13mp-camera-gyroscope-basic-smart-mobile-phone-white.html

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#24) laslie92 válasza #40993792 (#23) üzenetére


laslie92
senior tag

Én is rendeltem mást típust!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#25) mclane_ válasza laslie92 (#22) üzenetére


mclane_
aktív tag

Szia!
Ez tuti fix? A hivatalos Jiayu oldalon semmi infó nincs erről:
http://www.ejiayu.com/en/Index.html
Ha jól tudom a jiayuofficial.com az egy nem hivatalos jiayu shop.
Bár úgysem rendeltem volna meg máj. 15.-én, mert megvárom a fórumtársak véleményét a telóról:).

(#26) laslie92 válasza mclane_ (#25) üzenetére


laslie92
senior tag

A pandán is változott az időpont 2013.08.15-re Szóval Erre nem érdemes várni szerintem!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#28) mclane_ válasza #40993792 (#27) üzenetére


mclane_
aktív tag

Ááááá nem. Vannak azért itt hardcore arcok akik meg fogják rendelni azonnal és letesztelik. :DD Na rájuk várok. Viszont ha augusztus az már lol:). A chinaphone-ok között kb. ez az ami külsőre tetszik és nem túl nagy a mérete. Most kereshetek mást:).

(#29) kiSSrac válasza mclane_ (#28) üzenetére


kiSSrac
tag

Én is azért vártam mert az új telefonok közül elsőre a legjobbnak tűnt nekem, főleg a 2GB RAM 32GB ROM és a 3000es akksi, valamint hogy "csak" 4,7"-es, nem szeretnék elsőre 5" vagy fölé menni így is nagy lépés lesz a 3,7"ról :)

Ja és a várható ára is jó volt...

Nézhetek másik után úgy néz ki, bár hozzáteszem nem sürgős telefont váltanom :)

(#30) mclane_ válasza kiSSrac (#29) üzenetére


mclane_
aktív tag

Detto:). Meg tetszett a Gorilla glass is rajta. Na mindegy, majdcsak lesz nem-pinpongütő méretű is:)

(#31) Landor válasza mclane_ (#30) üzenetére


Landor
tag

Nem igazán van... ;(

(#33) kiSSrac válasza #40993792 (#32) üzenetére


kiSSrac
tag

Olvasom azt a fórumot (is) most, hogy ez ki tudja mikor lesz, lehet várok inkább már egy MT6589T-s csodatelefont :)
Megemelt órajel...
Meglátjuk nézegetem, de egyelőre még nem hajlok arra hogy 5"-ost vegyek... :)

(#35) mclane_ válasza #40993792 (#34) üzenetére


mclane_
aktív tag

Na ja, én sem vágyok 5"-ra. G4 az a 4,7" ellenére majdnem akkora mint a G3 a 4,5"-el. Szóval ha a nagyobb kijelző mellé kisebb házat raknak akkor OK. de ez a 130x65xX méret ami nekem még kényelmes.

(#37) mclane_ válasza #40993792 (#36) üzenetére


mclane_
aktív tag

Hát nem tudom.....

http://fastcardtech.blogspot.hu/2013/05/jiayu-g4-arrived-in-bulk.html
"FCT had got G4 from facotry Today first 100pcs G4 had shipped to our VIP+ And VIP account buyer"
http://www.gizchina.com/2013/05/12/gizchina-exclusive-jiayu-g4-unboxing-and-first-hands-on-video/

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#39) mclane_ válasza #40993792 (#38) üzenetére


mclane_
aktív tag

Ahha, akkor nem arról van szó, hogy nem készülnek el a telóval és gondok vannak vele, ahogy korábban valaki erre gyanakodott. 3 hónap csúszás emiatt azért elég sok. Remélem a sok webshop közül valamelyik csak fogja majd szórni. Ha nem akkor ideiglenesen rendelek egy G3at:)

(#40) geri43 válasza mclane_ (#37) üzenetére


geri43
csendes tag

Érdekes, hogy amíg a címben a 2gb ramot említik, addig a videókban csak 1 gb rammal rendelkező G4-t tesztelnek, és a leírásban is megjegyzik, hogy még csak 1 gigás van. Pedig antutun ez több pontot jelentene.

[ Szerkesztve ]

(#41) kiSSrac


kiSSrac
tag

Most chateltem Lindával a Minidealen, azt írja hogy 1G/4G fekete verzió van nekik elvileg...a honlapon ezt nem találtam meg. Megkérdeztem, hogy mikor várható a 2G/32G verzió, azt válaszolta hogy következő hónap...

(#42) rupasov


rupasov
csendes tag

Én Joyceszal beszéltem olyan 20 perce, és nekem is hasonlót mondott, hozzátéve: "not sure", vagyis még ez sem biztos.
Bár annyira már nem húzhatják, mert nagyon sokan berendelték még március elején a G4 Advanced típust, vagyis két és fél hónapja áll benne a pénzük, nem hiszem hogy már sokáig tudják halasztani, üzletileg nem éri meg. Szerintem így is sokan refundolnak, és rendelnek be más telefont méregből.

(#43) rupasov


rupasov
csendes tag

Update!

Most néztem a fastcardtech oldalát, és ma kiküldték az Advanced verziót azoknak, akik előrendelték. Link
Jelenleg sima 1G/4G verziós van náluk raktáron..

(#44) kiSSrac válasza rupasov (#43) üzenetére


kiSSrac
tag

Kicsit elszomorít amit ott látok...
az 1G/4G-s verzó 230dollár? mennyi lesz akkor a másik (Minidealen talán 199/245 dollár) akkor itt 270-280?

(#45) rupasov válasza kiSSrac (#44) üzenetére


rupasov
csendes tag

Én a minidealen rendelném meg szerintem.
Az árakon én is filóztam, viszont most kikötöttem magamnak, hogy 260 dodónál nem akarok többet adni érte (és ebben már benne lenne a paypal fee+szállítás is).

(#46) rupasov


rupasov
csendes tag

Ja, és a másik, hogy 250 dodó körül már kapható quadkóros full hd teló is, igaz csak 1 gb rammal összeházasítva, ami már lehet sovánka egy picit :)

[ Szerkesztve ]

(#47) mclane_ válasza rupasov (#46) üzenetére


mclane_
aktív tag

Mondjuk nekem megérne +20-30dollárt. Mert szerintem ez egy szép telefon. Nem sok csájnafón van ami szerintem dizájnra jó(Oppo Fin5, Xiaomi), ez viszont full Xiaomi X2 csak egy pöppet nagyobb. Szóval valamit valamiért. Az 1G/4G meg hát istenem, így is elkel aztán majd jön az advanced:)

(#48) rupasov válasza mclane_ (#47) üzenetére


rupasov
csendes tag

Most a fastcardtechen 230 dodó az ára a fapados verziónak, úgyhogy remélem, hogy szépen konszolidálódik majd az Advanced ára is, amint lecsillapodtak a kedélyek :) .

(#49) mclane_ válasza rupasov (#48) üzenetére


mclane_
aktív tag

Úgy legyen. Minidealen 245. Tmallboxon rendelhető 1850mAh vagy 3000mAhs akksival is,
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9S3FgCWDT-k

(#50) tolvaj!


tolvaj!
őstag

geekbuyon csak előrendelhető de 270.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.