Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:09:19

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) cappa72 válasza Thrawn (#1100) üzenetére


cappa72
nagyúr

1.2 GHz, 1/4-es (RAM/ROM) kiosztású van nálad?
Igen, de csak volt.

Azt jól gondolom, hogy a scatter fájl a többi 1/4-eshez is jó?
Elméletileg igen, mert a partííciókiosztást tartalmazza a scatter.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#1102) Thrawn válasza cappa72 (#1101) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszönöm az infót! :)
Azért persze megcsinálok minden mentést amit a blogjaidban leírtál, biztos ami biztos. Csak érne már ide :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1103) mclane_ válasza cappa72 (#1101) üzenetére


mclane_
aktív tag

És hogy tetszett? Pár ismerősöm megtapogatta, nézegette, nem hitték el mennyiért vettem. Kb. 2-3 venne is....Senki nem tudta le gagyi kínaizni, leginkább a csodálkozás volt jellemző:)
Ami érdekes: senkinek nem tűnt fel, hogy a gombok nem világítanak, mégis mindenki gond nélkül használta(olyan is akinek eddig WPs telója volt),

[ Szerkesztve ]

(#1104) cappa72 válasza mclane_ (#1103) üzenetére


cappa72
nagyúr

Sok időm nem volt nyomogatni, próbálgatni, sajnos...
De a mérete lenyűgözött: kisebb a G3-nál, holott nagyobb a kijelzője. Ez egyszerűen jó volt benne. De nagyon.
GPS próba nem volt.
Wifi, bluetooth kifogástalan.
Kijelző szintúgy.
Furcsa volt a soft-gombok háttérvilágításának hiánya, de a "senkinek nem tűnt fel" effektus nálam azért nem volt "járható", mert előtte azért olvastam, hogy hiányzik.
Ami nagyon fura, és nem praktikus az az, hogy a hátlapot levéve a hardvergombok is nehezen kezelhetőek, ugyanis a hátlapba kerültek beépítésre.
Így flash-elés, stb. közben nehézkes kezelni, persze ez az átlagfelhaszálót cseppet sem érdekli, csak azokat a lökötteket, akik babrálják ;)
A hátlapja kicsit könnyebben lejött, mint amire számítottam, de hogy mennyire tartós, azt nem tudom.
A fényes műanyag engem zavart, de úgyis szilikon tokban hordanám. A nálam lévő pl. rózsaszínű szilikon tokban volt, mire kislányom megkérdezte, hogy "apa ezt nekem vetted?" :DDD Gyerekeim egyébként is nagy szeretettel babrálják az Anroidos készülékeket.
Mobilhátózati képességeit sem volt időm megnézni.

Összességében nagyon tetszett. :K

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#1105) mclane_ válasza cappa72 (#1104) üzenetére


mclane_
aktív tag

Nos igen, a bekapcsoló gomb kicsit hülyén áll a helyén az egyetlen ami zörög benne kicsit az ez...viszont cserébe cserélhető:). A világítás nekem is feltűnt, de nem zavart, mert számítottam rá, aki nem is tudott róla, annak fel sem tűnt.
Más téma, feltettem a chompSMS progit, viszont a lockscreenen az alap smsprogi notificationje van. Pedig kikapcsoltam az értesítést mégis azt dombja oda nem a chompot. Hogyan lehet ezt megoldani, olvasgattam, de nem találtam semmi használhatót.

(#1106) laolaj


laolaj
aktív tag

Most ha jól látom akkor minden hol kifogyott feketében? .... :F

Hol érdemes megrendelni, hogy aug 26ig kb megérkezzen magyarba....?

annyit tudok valakitől kérni, hogy megnézné, hogy van a készüléken "CE" jelzés?

:R

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jövőképed akkor jövőképtelen vagy! Ne azt hajtogasd h nincs pénzed.. hanem kérdezd meg h milyen módon lehet!

(#1107) Urby66 válasza laolaj (#1106) üzenetére


Urby66
aktív tag

Én a minideal-nél vettem, és 7 munkanap alatt ért ide.
A kinában készült telefonok túlnyomó részén nincs CE matrica, így ezen sem.

(#1108) #11666432 válasza #11666432 (#1097) üzenetére


#11666432
törölt tag

Vagy teljesen felesleges aggódnom ezeken a kínai programokon? Nem "kémkednek" utánam? (Bár igaz, a Google és a többi is ugyanezt csinálja...)

(#1109) #11666432 válasza Urby66 (#1107) üzenetére


#11666432
törölt tag

Nekem is nagyon gyorsan ideért, júl. 24-én rendeltem, aug. 2-án már a postaládában volt az értesítő.

(#1110) cappa72 válasza #11666432 (#1108) üzenetére


cappa72
nagyúr

Meg kell nézned, hogy a /system/app könyvtárban van-e pl. SMSreg program.
Ha van, akkor azt érdemes eltávolítani.
Ha root jogod van, akkor ugye simán tudod törölni, ha nincs, akkor CWM-ből tudod kigyomlálni egy rövid script segítségével. (pl.: [link], illetve a CWM szkript; azonban ez a CWM szkript eltávolítja a boot animáció hangját is)

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#1111) ÁrPi2 válasza Urby66 (#1107) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Én egy G3S esetében amit az Antelifetől vettem be tudok számolni egy CE matricáról,

amelyet a fehér dobozára ragasztottak (tehát nem pl az akksi alatt van..),
habár hogy igazi -é vagy hamisítvány azt lehet tán vitatni..

(#1112) fila válasza gatyo85 (#1082) üzenetére


fila
senior tag

[link]

Ez nekem bevált.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#1113) kcsa


kcsa
veterán

CE jelöléssel kapcsolatban jó ha tudjátok.

(#1114) #11666432


#11666432
törölt tag

Ti nem tapasztaltatok olyat, hogy a GPS szinte folyamatosan be van kapcsolva és keresi a pozíciót? Mert nekem igaz, hogy két napja van meg a telefon, de szinte állandóan ott van az értesítés, hogy keresi a GPS-pozíciót. Be van állítva a műholdas és a WiFi-hálózatos helymeghatározás is.

(#1115) cappa72 válasza kcsa (#1113) üzenetére


cappa72
nagyúr

Aaazzz igen!

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#1116) Sanyaman válasza #11666432 (#1114) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

Milyen appok vannak fent, mert azok csinálhatnak ilyet.

(#1117) kcsa válasza cappa72 (#1115) üzenetére


kcsa
veterán

őszintén: meglepődtél? :DDD

(#1118) #11666432 válasza cappa72 (#1110) üzenetére


#11666432
törölt tag

Nem találtam ilyesmit szerencsére. :)

(#1119) Thrawn


Thrawn
félisten

Megjött a G4 végre (1.2GHz, 1/4). Rootolták pedig nem kértem külön, de így könnyebb lesz a tyúklábakat kiirtani belőle mert az akad benne bőven. Magyar nyelv nincs.
Build number: G4H 20130620-163509

Most pedig rávetem magam cappa72 blogjaira és lementek mindent ami lementhető. Belakás majd később.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1120) Thrawn


Thrawn
félisten

Hát, az MTK Droid Root & Tools teljesen kétségbe van esve. Vagy csak én szúrtam el valamit.

---Unknown ROM structure, backup NOT possible!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1121) DearMan


DearMan
tag

Üdv!
Találkozott valaki olyannal, hogy a telefon eldobja időnként a hálózatot, aztán kis idő múlva megtalálja? Ezt ma kezdte, eddig nem volt ilyen. :F Egyébként teljesen lefedett területről van szó.

(#1122) DearMan válasza DearMan (#1121) üzenetére


DearMan
tag

Kikapcsoltam a 3g-t, így nem dobálja.. Nem értem mi lehet... :W

(#1123) melkah válasza DearMan (#1121) üzenetére


melkah
tag

Melyik szolgaltato ? Nekem Budapest belvarosban van ilyen Telenor-al de nem G4-el hanem meg az elodjeveel a lecserelesre varo lenovo a750 :).
De valami ujabban mintha nem stimmelne a szolgaltatonal mert van hogy telefonalni nem tudok olyan szinten nincs terero, es masok is tapasztaltak mar hasonlot ismeretsegi koromben mas telefonokkal.

(#1124) gatyo85 válasza DearMan (#1122) üzenetére


gatyo85
csendes tag

Helló,

Nekem is volt ilyen, bár nekem a külön Net kártyát dobálta el. Most jelenleg jó, de nem akarom elkiabálni.
Első körben segít neki, ha akksi ki, sim kártyák ki és be, majd akksi be.
Azt nem tudom, hogy melyik gyári Rom verziód van, de nekem ez volt: G4H-20130515-202809, és erre frissítettem: G4HG-20130706-153833

Mióta frissítettem, nem csinálja.

Az email app is megjavult:)

(#1125) DearMan válasza gatyo85 (#1124) üzenetére


DearMan
tag

Nagyon szépen köszönöm, kipróbálom! Nekem is az a ROM van fenn, ami neked is csinálta. :))

(#1126) zozi666 válasza gatyo85 (#1124) üzenetére


zozi666
csendes tag

Nekem is ez a rom van fenn (G4H 20130515-202809), de le akarom cserélni az ismert hibák miatt, viszont az újabb nem tud magyarul. Próbálkozom megtanítani, de eddig nem sikerült.

(#1127) DearMan válasza melkah (#1123) üzenetére


DearMan
tag

Telenornál csinálja, nekem is gyanús, mert 2 db Lumiával is volt hasonló...

(#1128) Easy.2K12


Easy.2K12
tag

7/31 -én fizettem ki a telot a minidealnek azaz akkor adtam le a rendelest es fizettem paypal en azota a statusnál a processing áll feketét rendeltem instock volt 2 napja azt mondta "nagyon hamarosan" küldik és hogy van készleten erre ma látom nem küldték még el és nincsen keszleten.
G4 fekete 239 $

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1129) Thrawn válasza Thrawn (#1120) üzenetére


Thrawn
félisten

User error volt :B
Most töltődik, a napokban kipróbálom a jiayu.es-ről a friss ROM-ot, meg leszedtem egy ruszkit is (LeWa OS fekete moddal).

Easy.2K12: júl. 19-én rendeltem Antelife-ról, ma jött meg. Nekem is noszogatni kellett őket párszor, de csak ideért.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1130) tolvaj! válasza DearMan (#1127) üzenetére


tolvaj!
őstag

& groop.

ne csodálkozzatok, a pannon gsm.... lecserélte a NOKIA szervereit és erősítőit JAPÁN olcsón és könnyen fentartható újabbakra. ennek kb másfél éve és azóta csak romlik a hálózat minősége, mert egyre nagyobb a forgalma az okostelefonok elterjedése miatt.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#1131) DearMan válasza tolvaj! (#1130) üzenetére


DearMan
tag

Akkor legalább erre is fény derült! Sajnos nem éri meg váltanom, céges... :(

(#1132) Easy.2K12 válasza zozi666 (#1126) üzenetére


Easy.2K12
tag

2x beszeltem eddig velük de nagyon kéne a telefon mer a mostani már meghalt nagyon... valakinek valami jó/helyes bevált noszogatós szöveg ?

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1133) dReFiX válasza Easy.2K12 (#1132) üzenetére


dReFiX
senior tag

Ha nincs raktáron bármit írhatsz nem tudnak szülni egyet neked :-D

(#1134) Easy.2K12 válasza dReFiX (#1133) üzenetére


Easy.2K12
tag

Igaz de 7 napig volt raktáron es nem kuldtek, esetleg azt eltiludnam erni hogyha vlha erkezik keszlet kuldik gyorsabban akár csak ez bosszantó

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1135) dReFiX válasza Easy.2K12 (#1134) üzenetére


dReFiX
senior tag

Sajnos ilyen dolgok előfordulnak, érdemes vásárlás előtt chaten érdeklődni, de néha ott is hazudnak.

(#1136) Thrawn válasza dReFiX (#1135) üzenetére


Thrawn
félisten

A live chat csak egy dolog, persze jó dolog, mert legalább van normális elérhetőség. Nekem leírta a hölgy kerek perec, hogy csak fehérben van nekik és azért nem küldték még a csomagot. Aztán 2 perces hatásszünet után meg írt, hogy bocsi, ránéztem a raktárkészletünkre és van fekete is. Két nap múlva már kaptam csomagszámot, ami egy hét után sem akart követhető lenni ezért újra beszéltem velük live chaten. Korrektek voltak mert felhívták a postát és kiderült, hogy valamiért másik csomagszámot kellett kapjon a pakkom. Az új számot lekövetve kiderült, hogy már pár napja úton is volt. Rendben megérkezett, bár a csomag elég viharvert volt mire hozzám ért, a bubis fóliába csavart JiaYu doboz sarka is be volt nyomódva, a telefon a belső papírkeretből el is szabadult. Szerencsére nem lett baja semminek, de azért kicsit haragszom a postásokra.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1137) Easy.2K12 válasza dReFiX (#1135) üzenetére


Easy.2K12
tag

Ez bosszant hogy érdeklődtem rendelés leadása elött. De reggel beszéltem Tony-val és felajánlotta a G!-et T-procisváltozat tot 1!4 3000 mAh aksival

Eladó !! ZOPO ZP780,fehér 25e !! kitünő állapot.

(#1138) DearMan


DearMan
tag

A térerő gondom megoldódott, de van egy újabb. Nincs szerencsém. Ma kezdődött. Ha csatlakoztatom a töltőre, az ikon mutatja a töltést, a led is világít, de igazából nem vesz fel áramot, folyamatosan csökken a töltöttség. Most 11%-on áll, nem tudom mi lesz, ha lemerül..... :W Az xda-n G2-ről írnak hasonlót, viszont megoldást nem találtam rá. Volt valakinek hasonló tapasztalata? :F :(( Ja, próbáltam több töltővel is, hálózatról és PC-ről is.

(#1139) DearMan válasza DearMan (#1138) üzenetére


DearMan
tag

Egy kis adalék: ha töltőn hagyom, nem merül tovább, se le, se föl a töltés, a led világít, jelzi, hogy tölt. Egész éjjel rajta volt, de maradt 11%-on. Ilyenkor vajon az akksi halt meg? Ja és persze nem is melegedett semmit.

(#1140) laszlo76 válasza DearMan (#1139) üzenetére


laszlo76
csendes tag

Próbáld meg, hogy kiveszed egy percre az aksit, majd bekapcs és PCre dugd rá feltölteni.

(#1141) Landor válasza DearMan (#1138) üzenetére


Landor
tag

kikapcsolt állapotban sem tölt?

(#1142) DearMan válasza Landor (#1141) üzenetére


DearMan
tag

Úgy sem. Mutatja a nagy akksi ikont, és nem változik a töltöttség... :( Az akkis ki-be rakást is próbáltam és FR-t is.

(#1143) Landor válasza DearMan (#1142) üzenetére


Landor
tag

Nézd, akkor annyit tudok neked segíteni, hogy ha bejössz hozzám a melóhelyemre, akkor kipróbálhatjuk az én aksimmal.

(#1144) DearMan válasza Landor (#1143) üzenetére


DearMan
tag

Köszönöm, ha jól látom fővárosi vagy. Elvileg megyek arrafelé (én Veszprémi vagyok), akkor lehet keresni foglak. Jó lenne tudni, hogy csak akksi csere lesz-e..

(#1145) Thrawn


Thrawn
félisten

Eredeti és kamu akksik megkülönböztetése:

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#1146) kcsa válasza Thrawn (#1145) üzenetére


kcsa
veterán

Sajna kicsit se hasonlít arra ami a G4-ben van :(

(#1147) kcsa válasza kcsa (#1146) üzenetére


kcsa
veterán

Na jó, egy nagyon kicsit ;>

(#1148) DearMan


DearMan
tag

Megtisztogattam az akksi fém érintkezőit és a telefonét is még egyszer, újraindítottam és elkezdett tölteni!!! :))

(#1149) middleway válasza DearMan (#1148) üzenetére


middleway
tag

Wow. De hogy tudott ennyire bepiszkolódni ilyen rövid idő alatt :F ?

(#1150) DearMan válasza middleway (#1149) üzenetére


DearMan
tag

Nem volt koszos, semmi szennyeződést nem láttam rajta. Idegesítő, mert elvileg bármikor előfordulhat ismét ilyen alapon. :((

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.