Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8701) Csirkejozsi


Csirkejozsi
tag

Ez most komoly?!?! Beállítottam az ébresztő órát az iPodomon, és kikapcsolt állapotban nem jelzett. Tényleg ennyire sz*r az ébresztő funkció, vagy csak az én Touch-om hibás?
(ezt még a legősibb telefonok is tudják :N)

(#8702) Kommy válasza Csirkejozsi (#8701) üzenetére


Kommy
veterán

Minek kapcsolod ki. Teljesen felesleges.

(#8703) Csirkejozsi válasza Kommy (#8702) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Mert kevésbé merül. Meg gondoltam nem árt a rendszer stabilitásának, ha néha kikapcsolom.
De most nem ez a lényeg. Egyszerűen csak nagyon elcsodálkoztam, hogy erre nem képes. Még jó, hogy kipróbáltam, mielőtt vakon bíztam volna benne, aztán holnap második tannapra 2-3 órás késéssel megyek be. Jól nézne ki. :DD

(#8704) Kommy válasza Csirkejozsi (#8703) üzenetére


Kommy
veterán

Be kell rakni airplane módba és 1%-ot sem merül éjjel. Amúgy a számítógép se tud visszakapcsolni kikapcsolt állapotban. Itt rendes operációs rendszer van nem mint a régi telefonokon.

(#8705) Csirkejozsi válasza Kommy (#8704) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Én nem akarom leócskázni ezt a kütyüt, mert én is az istenítőjei közé tartozom. :D
Egyszerűen csak meglepett és kész. De ettől függetlenül ugyanúgy szeretem, mint eddig. :R :D :P

(#8706) Gordiann válasza Kommy (#8704) üzenetére


Gordiann
őstag

Ez így igaz! Ne kapcsold ki!!! Airplane mód, vagy kapcsold ki a push-t, és minden más app-okhoz köthető netre mászkálást.

Nálam az utóbbi jön be. Nem kell vele foglalkozni. Mail-eket nézi óránként egyedül. Semmi más online ténykedése nincs magától.

szerk: ja és a rendszer stabilitásához semmit nem tesz hozzá a kikapcs.

[ Szerkesztve ]

(#8707) Csirkejozsi válasza Gordiann (#8706) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Ok, és biztos volt már 100x, de mi az az Airplane mód? Olyan nem csak az iPhone-ban van?
Egyébként meg a WiFi-t, Bluetooth-t én mindig csak addig hagyom bekapcsolva, amikor épp kell, egyébként mindig kikapcsolva tartom.

(#8708) sagesz93 válasza Csirkejozsi (#8701) üzenetére


sagesz93
addikt

gondolj arra, hogy mondjuk az android sem ébreszt kikapcsolva.

én is beszoptam vele mikor kiderült :D

(#8709) kispéé


kispéé
aktív tag

sziasztok!
Használt 3 generációs touch-ot mennyiért érdemes venni, pl. 8 gigásat? Kéne egy a tesómnak. Ha valaki tud eladót, szóljon!

(#8710) cass válasza kispéé (#8709) üzenetére


cass
aktív tag

35k felett ne vegyél használtat, kivéve ha nagyon szép állapotú!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8711) kispéé


kispéé
aktív tag

Rendben, köszi. Vaterán bőven 35 fölött árulják mindet. Nehéz lesz!

(#8712) cass válasza kispéé (#8711) üzenetére


cass
aktív tag

Csak, hogy megnyugtassalak újan kapsz már 40k-ért :K

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8713) Gordiann válasza kispéé (#8711) üzenetére


Gordiann
őstag

Meg mondjuk most van a váltás (mondjuk 1-2 hét). Szép lassan csökkennek le az árak. :U
Nem szívesen beszélem ezeket, de ez az igazság....

(#8714) kispéé válasza cass (#8712) üzenetére


kispéé
aktív tag

Na, de hol? Mert én ennyiért nem látok sehol :B

(#8715) xxman


xxman
senior tag

150$ a nano WOW...
honnan lesz a legérdemesebb megrendelni? és mennyi kb a a posta? (Union belülröl :))

I just wanna have some fun.

(#8716) xxman


xxman
senior tag

azért mert nem 40 hanem 50 újonnan (Saturn)

I just wanna have some fun.

(#8717) welvet


welvet
csendes tag

Hy all. Vettem egy ipod Touchot , és még sosem volt apple-s cuccom, viszont a töltéssel komoly problémák akadtak. csak usb kábelt kaptam hozzá, és ha be dugom a gépbe, mert már le merült 20% alá. akkor meg jelenik egy elem, aminek pici piros csik van az alján, és jobb sarkoban ahol az akut jelzi egy csatlakozó van. Na már most 1 óráig igy volt a touch de nem történt semmi. valaki valami ötlet? minden oké csak többet kell várni? vagy egyáltalán tölti? help pliz :O

(#8718) Gordiann válasza welvet (#8717) üzenetére


Gordiann
őstag

Ha ott van az elem, akkor elvileg tölti. Én egy egész délutánra rajtahagytam az első lemerítés után. Várj türelemmel, ha nem tölti fel, akkor hibás példányt kaptál, garanciába cserélik. (amennyiben új darab)

MÁS téma mindenki másnak:

Feltettem a 4.1 GM-et a 3.gen 8gb-os Touch-omra. Egyelőre nem tapasztalok hülye beakadásokat, mint amik eddig voltak, úgy tűnik rendberakták az iOS-t. Aki nem jailbreakel, annak ajánlom figyelmébe. Tök jó lett a készülék! :C

[ Szerkesztve ]

(#8719) welvet válasza Gordiann (#8718) üzenetére


welvet
csendes tag

Köszönöm : ) igazából csak azt furcsáltam ,hogy ott volt az elem, csak nekem eddig akármim volt psp,pda mindig az elem betöltött aztán megint és megint itt meg nem történik semmi csak ugy van :D

(#8720) ent


ent
őstag

ipod touch 2g re hol lehet kapni full body zagg shieldet? Tudtok vkit aki árul Mo.-on?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8721) csdm


csdm
senior tag

Hali!
Nagyon megfogott az új touch 4G viszont felmerült bennem pár kérdés. Elolvastam az első hozzászólást, nem szeretnék jailbreak-s útmutatókat linkelgetni, viszont szeretnék szintén látni.
Három kategóriába osztom őket:
1.teljesen "tiszta" kérdések

Autofocusos az új ipod touch hátsó kamerája?
Van beépítve mikrofon és hangszóró az új ipod Touchba?

2.nem teljesen "tiszta" kérdések
Szeretném tudni, hogy Jailbreak milyen hátrányokkal jár? Garancia elvesztése alap. Vissza lehet-e Jailbreakelni egy Jailbreakelt ipodot?

3.Ezeket szifon.com-on kérdezzem meg inkább?
A Cydia olyan mint az App Store? Hány alkalmazás van benne? A fizetős alkalmazásokat az app store-ból innen be lehet szerezni ingyen?

Más jellegű:
Applenek világgarnciája van(?), ami azt jelenti, hogy bárhonnan veszem a cuccot, itthon tudom gariztatni?(ha szükséges)
a 8Gb-os Touch uganazt a hardvert kapta meg mint a többi társa? ( nem úgy mint a 3.g-s ipod touchoknál?)

[ Szerkesztve ]

(#8722) Csapi007 válasza csdm (#8721) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Autofocus, mikrofon és hangszóró van.
Hátránya lehet hogyha ész nélkül telepítesz mindent akkor instabil lehet és gyorsan merülhet. Restore-al lehet "visszajalbreakelni", utána meg nem mondják hogy JB-zve volt tehát garanciád megmarad.
Privát
Igen, azt jelenti a világgarancia.
Utsót nem tudom.

"Csak úgy mondom"

(#8723) Speccy válasza csdm (#8721) üzenetére


Speccy
senior tag

Utolsó : Igen, ugyanaz, így akinek nem kell tárhely (pl : nekem), nincs rákényszerítve, hogy megvegye a 32 gigást, most jó lesz a 8-as is, xms.hu-n 70K lesz, 1-2 héten belül jön, Hardverkernek is írtam, egyelőre még nem úgy tűnik hogy árulni fogják pár héten belül.

There is hope!

(#8724) csdm válasza Speccy (#8723) üzenetére


csdm
senior tag

Csatlakozom. Ez jó hír. Starkingen 63k-ért vannak, de becsapós mert ki vannak téve az új ipodról szóló hírek, de szvsz az még a régi...

(#8725) csdm


csdm
senior tag

Én eladnám a mostani telómat, az ipodért ( Galaxy Spica) és érdekelne, hogy ti milyen telefont használtok az ipodotok mellett? Nem kényelmetlen 2 eszköz ugyanabban a zsebben?
Sry a dupláért

(#8726) Csapi007 válasza csdm (#8725) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Én F500i-t használtam mellette és farmerben még elmegy mert elférnek egymás mellett és úgy is maradnak de ha valami lazább gatyát hordasz nagyobb zsebbel akkor össze vissza ütődnek, karcolódnak.
Nem ajánlom, inkább gyűjts egy iPhone-ra, én is azt tettem.

"Csak úgy mondom"

(#8727) csdm válasza Csapi007 (#8726) üzenetére


csdm
senior tag

Nokia 6300-at vagy K800-at tervezek/tem, egyik osztálytársamnak 6300 van és mellé ipod touch-a azt mondja nem gáz ( farmerekben jár).
Sajnos a 63-65k is elég neccesen jönne ki, nemhogy a 100+k-s iphone :( Meg annyira a 4 nem is tetszik, viszont az ipod nagyon.

(#8728) Zsé2003 válasza csdm (#8727) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Én HTC Hero-t használok. Nekem nem csak egy zsebem van :P

(#8729) csdm válasza Zsé2003 (#8728) üzenetére


csdm
senior tag

Nekem 2 van, de nem akarom kulcs mellé tenni :)

(#8730) caverinha


caverinha
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül mikorra datálták az új ipod családnak a hazai debütálását?
Szívesen lecserélném a 3.gen touchom majd egy 4.gen-re plusz az 5.gen nanomat is váltani szeretném a legújabbra,nagyon bejön mind a 2! :)
Köszi a választ így előre is! ^_^

(#8731) csdm válasza caverinha (#8730) üzenetére


csdm
senior tag

Amerikában szept 8.-tól lehet venni, nálunk még várni kell pár hetet. Tehát hogy 8.-án megjelenjen itt is, ahhoz csodának kellene történnie. :)

[ Szerkesztve ]

(#8732) Stifler93 válasza Csapi007 (#8726) üzenetére


Stifler93
tag

Ezt nem hiszem el!:D iPod Touch mellett nekem is SE F500i volt anno...:D Mondjuk az F500i-t télleg csak telefonáláskor vettem elő, annyira szégyelltem.:D
Utána SE W960 volt a 3G 32GB-os iTouch mellett. Azt már nem szégyelltem:D

Most meg egy fehér iPhone 3GS 32GB boldog tulajdonosa vagyok (amíg ki nem jön a fehér iPhone 4:D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#8733) Stifler93


Stifler93
tag

Töltöttem le LossLess (.flac) zenéket. Megoldható valahogy ezek lejátszása iPhone-on? Vagy mivel tudnám átkonvertálni ezeket Apple LossLess-be?

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#8734) PSP-Bobb


PSP-Bobb
csendes tag

Emberek nagy segítségre lenne szükségem. Jailbreakelt Ipod touch 2g-t resetelni akartam volna (a settingsben) és azóta nem indul el. Csak az apple logo jelenik meg. Próbáltam már hivatalos apple udatet is de azt se engedte az itunes. Valaki tudna segíteni? :(

(#8735) Csapi007 válasza PSP-Bobb (#8734) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Ilyet nem szabad csinálni. Ilyenkor inkább restoret nyomj neki.
Most DFU mód és restore.

"Csak úgy mondom"

(#8736) xxman


xxman
senior tag

én w200al használom (nem 1 zsebben)
a touch 4 mien árban lesz itthon?
Usabol tényleg nem hozzák ki M.O-ra?

I just wanna have some fun.

(#8737) Speccy válasza xxman (#8736) üzenetére


Speccy
senior tag

Már hogyne hoznák ki, de nem valószínű hogy megúsznád a 25%-os vámot, szóval semmi értelme. A 8 gigás verzió 65-70K lesz.

[ Szerkesztve ]

There is hope!

(#8738) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali

Hallottam egy progiról, Memory stick free store-rol tölthető, le is töltöttem, de 4.0 vagy újabb OS el megy csak, 8 gigás ipod touchom van, és jailbrakelt. Ha itunesból ráupdatelek az uj OS-re buktam a JB-t ? Ha igen hogy töltöm rá megint ami az új verzióra jó?
Köszi a helpet.
ÜDv

(#8739) rii


rii
nagyúr

csöcs

engem majd csak egy 1. gen. Ipod TOUCH érdekelne .... később .... a legkvesebb belső mem-el ... (8 GB?) ..... mennyi lehet annak most használtan a reális ára....?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#8740) peugeotmate válasza rii (#8739) üzenetére


peugeotmate
őstag

mell

8gigás a legkisebb, 20-25 k között van a reális ára, tartozék és állapot függő.

meg

(#8741) Gabesz1019 válasza xxman (#8736) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

(#8742) ViTaZi válasza Gabesz1019 (#8741) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Hát ez így nagyon drága... :O Még euróhoz mérten is..

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#8744) csdm válasza ViTaZi (#8743) üzenetére


csdm
senior tag

Most volt áremelés. Én bízok benne, hogy PH-n marad 65k az ára. Különben nem veszek mostanában :D

(#8745) ViTaZi válasza csdm (#8744) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Milyen áremelésre gondolsz? Ez az új ipod (4g). Én a 32Gb-ost néztem ki magamnak de 100k-t kiadni érte... Hát soknak tünik nagyon :O 65k-ért engem is érdeklne! :K

braner00 kerüljétek!

(#8746) xxman


xxman
senior tag

akkor szerintem németből hozatom be... olcsóbb lenne mint xmsből , azt hiszem (mondták nekem) ott 65...

I just wanna have some fun.

(#8747) ViTaZi válasza xxman (#8746) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Engem is érdekelne ha tudsz hozni!

braner00 kerüljétek!

(#8748) csdm


csdm
senior tag

8 gb-os lehet kapni mostmár 66k-ért a hardveraprón nézz kicsit körül!

(#8749) Black-core


Black-core
aktív tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy Ipod 4.0.2 re hogy lehet játékokat rakni? Köszönöm. :R

(#8750) Csirkejozsi válasza Black-core (#8749) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Nyisd meg az iPod-on az appStore-t. A többire asszem rá fogsz jönni. :))

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.