Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9851) PredatorNo1 válasza rakloo (#9849) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én néztem, ugyanolyan csatija van mint a 3g-nek ! Amit te néztél, gyári hibás lehetett :D

(#9852) Attix82


Attix82
őstag

Hello!

Talalkozott mar valaki olyannal, hogy Ipod touch 8gb 3.genesnel az inditasi logo mintha kette lenne torve...de minden mas problemamentes.

(#9853) mondomén válasza rakloo (#9849) üzenetére


mondomén
őstag

Lehet félre értettem.
Most nem volt csatlakoztatva vagy egyáltalán bemenet sem volt rajta?:)

(#9854) Csapi007 válasza Attix82 (#9852) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Ha egyébként jó a kijelző akkor JB-zve van és custom logót raktak bele.

"Csak úgy mondom"

(#9855) PredatorNo1 válasza Attix82 (#9852) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Fel van törve az Almád :)

(#9856) Attix82 válasza Csapi007 (#9854) üzenetére


Attix82
őstag

Hali!

Vadi uj, nagykerbol lett hozva :)...bontatlan volt.

(#9857) Kommy válasza Attix82 (#9852) üzenetére


Kommy
veterán

Ez az eredeti boot képernyő, ha neked nem ilyen akkor nem tudom mi baj lehet, de szerintem neked is ilyen. Gondolom a bal oldalon levő "szakadásra" gondolsz az almán

(#9858) Barett 50cal


Barett 50cal
senior tag

nemtudtok valamilyen helyet ahol iPodokat bevesznek?
mint a gsm boltok...
iPod Touchot... 3G/8GB

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9859) maathe válasza Barett 50cal (#9858) üzenetére


maathe
senior tag

Nem tudok ilyen helyről, de szerintem jobban jársz ha eladod. Buknál rajt ha bevenné bármelyik bolt is.

(#9860) csedaviasd


csedaviasd
csendes tag

Szerintem rakd fel vaterára!
Amúgy van itt olyan aki felrakta a 4.2.1-es IOS-t?

(#9861) Don't Panic válasza csedaviasd (#9860) üzenetére


Don't Panic
senior tag

majd a 4.3 at dec közepén :) addig megfelel a 4.1 :)

(#9862) Barett 50cal válasza csedaviasd (#9860) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

én csak ipadre...arra nélkülözhetetlen:)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9863) csdm


csdm
senior tag

Van itt olyan aki iPod 4 ről váltott iPhone 3Gs re? Megérte? Nem hiányzik a Regina felbontás? Volt már olyan hogy valamely alkalmazás csúnya lett volna a kijelzőjén?
Köszi

(#9864) Barett 50cal válasza csdm (#9863) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

azelég nagy butaság, hogy iTouch 4Gről 3GS-re...

sztem aligha akad olyas valaki....én mellé vennék(3GS + iTouch 4g)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9865) csdm válasza Barett 50cal (#9864) üzenetére


csdm
senior tag

Alapból én is hülyeségnek tartom de olyan ajánlat melett hogy gyakorlatilag egy 0 perces független 8 gigasra alig(<5k) t kellene ráfizetnem. Emiatt dilemmázok. Sebességnél kb ugyanott vannak a kijelző nem tetszene annyira. Nyomkodtam t be 3gst csak nem volt net rajta így teljes mértékben nem tudtam összehasonlítani.
na ezek tudatában ki hogy döntene?

(#9866) Barett 50cal válasza csdm (#9865) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

hááátttt... sztem még mindig hülyeség. iTouchban A4 procivan,és 256mb ram, sztem ez gyorsabb mint egy 3gs...dejavitstaok ki... iphone 4nél lassabb a 3gs azt tudom:D
inkább vegyél vmi nokia E seriest, azt jóság van...
de te döntesz :)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9867) cass


cass
aktív tag

Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Eladnám a touchomat és én egy másik eladótól vettem aki 3G-sként árulta. Na most akkor én is úgy árulom, hogy 3G és nem 2. Egy vevőm lenne is akinek küldtem képeket és azt mondta, hogy ő azt ítéle meg a bal felső sarokban található fekete anntennáról, hogy az 2G-s. Azt mondta ha a hátulján az van, hogy 1288 akkor 2G-s. Megnéztem és az van. Nagyot néztem: Na most akkor mivan? Azt hittem, hogy veszek egy 3G-s touchot, de 2G-set vettem? Van egyálatalán különbség a kettő között? :F

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#9868) Kommy válasza cass (#9867) üzenetére


Kommy
veterán

Ha 8GB.os akkor sebességet illetően teljesen mindegy. Csak a jb nehezebb a 8GB-os 3G modellen, ha 16GB-os akkor 1íí%-hogy 2G, ha 32 GB akkor lehet 2-3G is, ha pedig 64 GB akkor biztos, hogy 3G.

Amúgy a 3G gyorsabb processzorral és 2-szer annyi memóriával rendelkezik (32,64 gb), tehát nagyon nem mindegy.

(#9869) csdm válasza Barett 50cal (#9866) üzenetére


csdm
senior tag

iphone 3gs-ben is 256 mb ram van, és abban is cortex a8 alapőú proci csak azt még nem A4nek hívják, illetve csak 600Mhzes.

(#9870) Barett 50cal válasza csdm (#9869) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

ezzel tisztában vagyok, 3GS-em van nekem is...
csak mondtam, hogy szerintem a proci feljebb húzza a teljesítményt.
hát vagy nemtom... ezaz én véleményem :)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9871) redbullinger


redbullinger
csendes tag

hi

itouch 2nd generation-ra nem lehet témát rakni???(nem jailbreakelt)

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#9872) PredatorNo1 válasza cass (#9867) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én szó nélkül megvenné, főleg ha 3-5k-t kell csak ráfizeni egy iphone-ra..
Most vettem 52-ért 4g-t, és adnának érte + 3 k-ért egy 0perces 3gs-t ??? Én elcserélném...

Barett: Nem raktad még fel sehova? Vagy nem viszik el? Linkeld már be a hirdetést !!

Én a model számot nézném meg, ha jó tudom:

MA-1g
MB-2g
MC-3g

Legalábbis 8gb-nál tuti ez a mérvadó.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9873) Karma válasza redbullinger (#9871) üzenetére


Karma
félisten

Miért kell OFF-ba tenni? Hogy biztos ne tudjuk elolvasni?
Egyébként nem.

“All nothings are not equal.”

(#9874) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali

Azt olvastam, és érdekelne igaz-e, hogy az itouch 4, ill. az ipad hardverrésze tulajdonképpen úgyanaz.
Tehát 1gh-es A4 proci hajtja mindkettőt. Persze a kijelző mérete más :)
És az iphone is csak 256 mb memóriában tér el az itouchtól??

köszi a választ

(#9875) csdm válasza PredatorNo1 (#9874) üzenetére


csdm
senior tag

Sajnos elfogytak azok az iphoneok, lecsúsztam róluk :@ :@ :@ :@ :@

Ja igaz, annyival kiégészítve, hogy az ipodnak nem ips kiejlzője van, nincs benne rezgő, és nincs benne GPS, se digitális iránytű. Kamerája gyenébb, nincs LED. Ennyivel különözik az iphone-tól. JA és nem lehet vele telefonálni ;)

(#9876) Barett 50cal válasza PredatorNo1 (#9872) üzenetére


Barett 50cal
senior tag

30ért elvitték :)

Time you enjoy wasting, isn't wasted time

(#9877) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok! Tőlem vette még régebben MSI52 kolléga a 8gigás Ipod Touch-ot amit egyébként kicsit bánok hogy eladtam :) Én a Hardverkerben vettem mint 3g és a számlán is ez szerepel.Na most én annó ide bemásoltam a sorozatszámot vagy verziószámot és arra itt azt irták a srácok hogy 3g, nekem úgy magyaráztátok el hogy maga a készülék 2g de 3g szoftver van rajta és úgy dobják piacra mert jobban eladható.

Én úgy érzem senkit nem vertem át és a hardverker számláján is 3g touch szerepel mint eladott termék.Nekem tiszta a lelkiismeretem de soha többet nem postázok :)

Üdv minden Apple fan-nak (ha sok pénzem lesz újra veszek) :D

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9878) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Én a model számot nézném meg, ha jó tudom:
MA-1g
MB-2g
MC-3g

Nekem egyértelműen MC vel kezdődött a száma valahol talán meg is lesz mert lefotóztam remélem megvan mert most már nagyon zavar a forumtárs viszonyulása a dologhoz már a vétel után is vagy 100 privát üzenetet küldött ami elég zavaró mert makulátlan terméket adtam el.Elnézést hogy ide írom ami nem ide tartozik de elég kellemetlen.

Forumtárs ne haragudj de egy 8ik hóba eladott termékre nem illik 11ik hó végén reklamálni.
Részemről le vagy tiltva. :(((

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#9879) PredatorNo1 válasza HartgeH3-2.8 (#9878) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én mikor vettem az enyémet, az is kétséges volt. Ide felírtam itt mondták, ha Mc akkor 3. generációs.

Nemcsoda hogy elfogytak azok az iphone-ok :)

Igaza van aki a különbségekről írt! És nagy hiba hogy legalább ezek nincsenek az új touchban:

Led a fényképezőhőz, meg jobb fényképező + gps. Iránytű annyira nem számítana, mert ha mozogsz a gps is mutatja, kijelzőben meg azt hallottam nem sok a különbség. Rezgés ugye meg telefonnál érdekes csak.

Én is eladtam az enyémet, 32-ért sikerült, na de szép állapotban is volt!
Így dobok rá egy huszast, és megvan a 4g :)
Ha egy régi vevőm bírt volna várni 2 napot, akkor csak 12-őt kellett vna rádobni, na de neki meg +10k-ba került volna :D :)

ÜDv

(#9880) kommunism


kommunism
aktív tag

Egy egyszerü kérdésem van mi a különbség az ipod touc 2g non mc és az mc között és hogy tudom a kettőt megkülönböztetni?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#9881) makimakom válasza csdm (#9875) üzenetére


makimakom
aktív tag

kár hogy nincs benne rezgés:( játékokhoz jó lenne :D

(#9882) makimakom válasza redbullinger (#9871) üzenetére


makimakom
aktív tag

ha jailbreakelt akkor lehet ;)

[ Szerkesztve ]

(#9883) makimakom válasza Barett 50cal (#9864) üzenetére


makimakom
aktív tag

szerintem is nagyon hülyeség lenne egy 4g-t elcserélni egy 3gs-re :) így van a 3gs az lasabb nála és a kijelzője sem ilyen szép :)

(#9884) PredatorNo1 válasza makimakom (#9883) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

De nem értelek titeket :D Oké, hogy lassabb és nincs olyan kijelzője, de egy új 3gs, kb. 2x annyit ér pénzben mint egy touch 4.
Vagy rosszul tudom ??? Ráadásul, mindenhol tudsz vele netezni, telefonálni. Én elcserélném az tuti!

ÜDv

(#9885) dolezsal


dolezsal
tag

Jaj barátaim! Kérlek Titeket segítsetek!

Nem tudok dönteni az iPod Classic és az iPod Touch között...
Tetszik az iPod Classicban hogy 160 gigás merevlemeze van, magyarul ráférne az összes számom, míg Touch 8 gigája nem tudom mennyire lenne elég. Filmek, zenék és egy két alkalmazás mellett...
Azonban tetszik Touchban, hogy gyorsabb, jobban kezelhetőbb, mint a Classic, plusz a kijelzője verhetetlen. A telefont és a GPS-t leszámítva iphone 4. Szóval a fő dilemmám a tárhely...
Tudnátok tanácsot adni, segíteni?

Nagyon szépen köszönöm!

Üdv

(#9886) PredatorNo1 válasza dolezsal (#9885) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Hát szerintem ezzel a post-tal mindent kimerítettél, dönteni meg nem tudunk helyetted !!
Plusz: Ez egy itouch fórum, kicsit máris hajlik a dolog az egyik termék felé :)

(#9887) dolezsal válasza PredatorNo1 (#9886) üzenetére


dolezsal
tag

:P
Hát lehet, hogy hajlik, de akkor is félek egy kicsit attól, hogy kevés lesz a hely... :D
Viszont többet nem akarok költeni rá. A két ipod pedig eléggé közel áll ezen a téren egymáshoz... Na még megálmodom, hogy legyen... :)

(#9888) PredatorNo1 válasza dolezsal (#9887) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

A 8gb az necces ja, ha erről akarunk beszélni :)
Nekem sem lesz, csak pár játék, pár app. meg fél giga zene, a videókat meg cserélgetem De nekem jó így mert tudom rendezgetni, naponta ha kell.
ÜDv

(#9889) dolezsal válasza PredatorNo1 (#9888) üzenetére


dolezsal
tag

Én is rendezgetős vagyok... :)) Csak kicsit csábító, hogy a Classic 160 Gb-ján elég csak rádobni az összes zenét és kész... Csak akkor kell szelektálni, ha betelik...

(#9890) Don't Panic válasza dolezsal (#9889) üzenetére


Don't Panic
senior tag

csak a touch!

(#9891) rakloo


rakloo
aktív tag

Inkább szedd össze azt a +15 ezret és vegyél egy 32Gb-os "tuccsot", mert a 8Gb-oson alapból csak 6,2Gb hely van, ami semmire sem elég.
Pedig ezen a kijelzőn filmezni is élvezet.

555-SHOE

(#9892) csedaviasd


csedaviasd
csendes tag

Tényleg számítógép az Ipod touchra mennyivel másol?

(#9893) kommunism


kommunism
aktív tag

Próbálok itunes-on keresztül alkalmazást feltelepiteni, de installálás után kiirja hogy ismeretlen hiba és ezt a kódot 0xE8008001 és semmit nem tudok telepiteni.Mi lehet a hiba?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#9894) Karma válasza kommunism (#9893) üzenetére


Karma
félisten

A hibakód alapján az első tippem az lenne, hogy warezolni próbálsz.
Az meg elég nagy hiba.

“All nothings are not equal.”

(#9895) PredatorNo1 válasza Karma (#9894) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Mi az hogy warezolni??

(#9896) kommunism válasza Karma (#9894) üzenetére


kommunism
aktív tag

Az rendbe lenne de free app-k nél is ezt csinálja:S

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#9897) Karma válasza kommunism (#9896) üzenetére


Karma
félisten

Mármint miután az App Store-ban rányomtál a Get Appra? :F
(Nem vagy valami hűde részletes, pedig sokat segítene a kérdés megválaszolásában.)

PredatorNo1: Illegálisan beszerzett, tipikusan fizetős szoftverek használatára tett kísérlet, röviden. (Nem a legpontosabb definíció, de ebben a környezetben ezt jelenti.)

“All nothings are not equal.”

(#9898) kommunism válasza Karma (#9897) üzenetére


kommunism
aktív tag

Nem apple-store ból tökéletesen tudok alkalmazást telepiteni.Letöltöttem pár free alkalmazást(msn facebook twitter skype stb.) Berakom az itunes-ba rányomok hogy sync és ott nem hajlandó felrakni ezel a hibaüzenettel.Vagy ha nem jailbreakelem meg a cuccost akkor ilyen módon nem is rakhatok fel alkalmazásokat?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#9899) Karma válasza kommunism (#9898) üzenetére


Karma
félisten

De nem ám, miért lehetne? Azért van a Store :U

“All nothings are not equal.”

(#9900) kommunism válasza Karma (#9899) üzenetére


kommunism
aktív tag

Ez az első apple termékem ugyhogymég foggalmam sincs hogy mennek a dolgok.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.