Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8751) peugeotmate válasza Black-core (#8749) üzenetére


peugeotmate
őstag

Ugyanúgy, mint a korábbi szoftverekre...

meg

(#8752) Csirkejozsi válasza Csirkejozsi (#8750) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Ez biztos alap kérdés, de amikor megveszem az iPod-ot, akkor nincs rajta op. rendszer?
Szal arra gondolok, hogy ha én pl megveszek egy iPod Touch 4G-t (amire jelenleg esélyem sincs :D ), akkor arra az iTunes tölti rá az op.rendszert, vagy már rajta van, és az iTunes csak aktiválja.
Köszi!

(#8753) peugeotmate válasza Csirkejozsi (#8752) üzenetére


peugeotmate
őstag

Van rajta op. rendszer, de ez n+1 helyen le van írva.
Látom a googleről egyre többen, egyre többször megfeledkeznek...

meg

(#8754) bkadar1 válasza Csirkejozsi (#8752) üzenetére


bkadar1
tag

én meg arra gondolok, hogy akkor 4.1 van már rajta amivel bizonyos dolgokat még nem lehet megtenni, ezért sem érdemes kapkodni utána :)

(#8755) ViTaZi válasza bkadar1 (#8754) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Elméletileg szerdáig kell vele várni! Utána már lehet :P

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#8756) bkadar1 válasza ViTaZi (#8755) üzenetére


bkadar1
tag

Mármint holnapig??? :Y húúúbazz ez aztán gyorsan megy!

(#8757) maathe


maathe
senior tag

Az előbb még minden zene meg volt a Touchomon, rádugtam gépre de csak annyit lehetett látni hogy Audio: 0,0 GB. Tegnap is ezt csinálta de valahogy megoldottam hogy látszódjon minden zene, de sajna már nem emlékszek hogy mit is csináltam. Van valakinek ötlete?

(#8758) Black-core válasza Csirkejozsi (#8750) üzenetére


Black-core
aktív tag

Köszi szépen a választ:) :R

(#8759) makimakom


makimakom
aktív tag

Hello
Azt szeretnem kerdezni hogy az ipod touch 3g 32gb 4.1 vagy 4.2 re lesz e jailbreak?(mc modell) köszi a válaszokat!:) amugy a 4.1 vagy 4.2 meg oldja az akkumlator gyors merulesi problemait meg a gyors memoria elfogyast?

(#8760) peugeotmate válasza makimakom (#8759) üzenetére


peugeotmate
őstag

A 4.1 holnaptól tölthető le hivatalosan és akár a jailbreak is vele együtt érkezhet! (Figyeld a szifon.com-on a híreket.) 4.2-es szoftverről még egyáltalán nem volt szó, hisz még a 4.1 "sincs kint"! Egyébként szifon 3G-re már rárakták a iOS 4.1 GM verziót és videók alapján gyorsabb és az Apple állítása szerint normalizálták a szoftvert a korábbi szifonokhoz/touchokhoz, úgyhogy valószínűleg javult valamennyit. Már nem kell sokat várni és megtudjuk a tutit! :)

meg

(#8761) Gordiann válasza makimakom (#8759) üzenetére


Gordiann
őstag

SZia!

Véleményem szerint a memoria elfogyas-t megoldja. Nálam fent van a 4.1, nincs vele gond.
Viszont a merülést valószínűleg nem oldja meg. Manuálisan kell beállítani, de ezt már most is megteheted. (push kikapcs, appok egyéni beállításai a settingsbe,...stb.)
Most valahogy megváltozott az apple véleménye, és úgy gondolják, hogy menjen minden ios netre amikor épp kedve van, még ha lockolva is van. És ez ugye fogyaszt. Én már régen megszoktam ezt a "menetrendet". Mail-t is csak óránként nézetek vele, ne járkáljon a világhálóra egyedül a gyermek... :U

[ Szerkesztve ]

(#8762) makimakom válasza Gordiann (#8761) üzenetére


makimakom
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!:) csak az a bajom ezzel a sz@r ios4 el hogy jaccok 1orat kb..3D-s jatekkal aztan mar 20%on vam utana..de lehet hogy hamarabb is lemerul:/ ugy latszik muszaly lesz majd ipod touch 4 et venni..:/ mert az biztos jo lesz gondolom annak jo eros az akksija is meg minden..Pedig szeretem az ipodom de ez az ios4 nagyon tonkretette:/ nem lehet sokaig hasznalni safarizok meg megy az ebuddy akkor lemegy 15mb re is vagy 8ra a memory..:S

(#8763) makimakom


makimakom
aktív tag

iPod Touch on lehet valahogy ingyen online magyar filmeket nezni?

(#8764) Gordiann válasza makimakom (#8762) üzenetére


Gordiann
őstag

Restore-oltad, vagy teljesen újratelepítetted, amikor a 4 felkerült? Csak mert sok hiba abból van, ha upgrade után ráteszed a régi beállításaidat..... vagy már azóta 50x újraraktad? :U

(#8765) nemes10


nemes10
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy ezt az ipodot mennyiért tudnám eladni?
A választ előre is köszönöm.:)

(#8766) PredatorNo1 válasza nemes10 (#8765) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

35-öt adok érte :) Szólj bátran !!! :U

(#8767) nemes10 válasza PredatorNo1 (#8766) üzenetére


nemes10
csendes tag

Annyiért inkább agyon tiprom :DDD

(#8768) PredatorNo1 válasza nemes10 (#8767) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Ahogy érzed, de mosthogy itt touch 4, én hasonlót állapotút vettem csak 8gigásba, 32-ért. De újan is tudtam volna 2 hét szállítással 34-ért !
ÜDv

(#8769) ViTaZi válasza PredatorNo1 (#8768) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Akkor miért nem újat vettél? :P 2E ft-ot megér +ba

braner00 kerüljétek!

(#8770) PredatorNo1 válasza ViTaZi (#8769) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Mert azonnal kellett :D És úgy voltam vele, hogy megnézem ha használatos nem veszem meg, de szinte nem is használhatták, és tokban volt. UH. azonnal átvehettem, és volt rá 8 hónap garancia.
ÜDv

(#8771) nemes10 válasza PredatorNo1 (#8770) üzenetére


nemes10
csendes tag

Csak úgy megjegyezném,hogy a 8GB-os verzió,ha 3g-t vettél,akkor az 2g-nek felel meg hardverileg.

(#8772) ViTaZi válasza nemes10 (#8771) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Így van :) Azért akaron én is egy 4. generációsat inkább :)

braner00 kerüljétek!

(#8773) PredatorNo1 válasza ViTaZi (#8772) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Szint úgy inkább veszek pá év múlva egy 4g-set. Amúgy jah 2g-snek felel meg, de azért ideadhatnád 35-ért :P:D

(#8774) nemes10 válasza PredatorNo1 (#8773) üzenetére


nemes10
csendes tag

Én is 4g-t akarok,nagyon csábító:D

(#8775) xxman válasza nemes10 (#8774) üzenetére


xxman
senior tag

70ért szerintem semmi esély rá hogy eladd... 8GBs itouch 4 75K xms.huról...

I just wanna have some fun.

(#8776) nemes10 válasza xxman (#8775) üzenetére


nemes10
csendes tag

mért akk mennyiért tudnám eladni?

(#8777) peugeotmate válasza nemes10 (#8776) üzenetére


peugeotmate
őstag

65-70 között. De tedd fel más oldalakra is szvsz (pl. vatera, beszeljukmac).

[ Szerkesztve ]

meg

(#8778) xxman


xxman
senior tag

szerintem 55-60 reálisabb...

I just wanna have some fun.

(#8779) peugeotmate válasza xxman (#8778) üzenetére


peugeotmate
őstag

Tekintve, hogy ez egy full dobozos, garanciás, szép állapotú készülék, és számításba véve azt, hogy 50-ért lezúzott, vagy kétes eredetű (doboz, tartozék nélküli) 3G 32gb-os Touchot kap az ember: inkább reális a 65-70. És még ebből az árból akár alkudni is lehetne. 55-60-ért kereskedők veszik meg, szóval ez abszolút nem a reális ára!

meg

(#8780) nemes10 válasza peugeotmate (#8779) üzenetére


nemes10
csendes tag

köszönöm :R

(#8781) makimakom válasza Gordiann (#8764) üzenetére


makimakom
aktív tag

Hát sokszor ujra telepitettem már 1x-2xer de uj ipodnak telepitetettem nem a régi back up ot tettem vissza:)

(#8782) ent


ent
őstag

Az update nem csak egy egyszerű rádugom és update? Mindig azt írja ki, hogy nem tud kapcsolódni apple szerverhez. No JB.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8783) Kommy válasza ent (#8782) üzenetére


Kommy
veterán

De annyi, lehet túlterheltek az apple szerverei, vagy pedig a tűzfalad/ vírusirtód blokkolja. De az is jó ha máshonnan letöltöd a készülékedhez valót és shift+update-el felrakod, ez ugyan azt csinálja mintha rányomnál az update gombra csak saját fájlból.

(#8784) Blaise7


Blaise7
tag

Hali!
Van egy 8GB-os 3G Touchom es az a bajom vele, hogy egyik pillanatról a másikra teljesen belassult. Amikor zenét indítok vagy bongeszek fele akkor nem olyan zavaró, de például az AngryBirds is jatszhatatlanul szaggat rajta. A ki-be kapcsolas sem segített rajta. Mit csinálhatok?

(#8785) nemes10 válasza Blaise7 (#8784) üzenetére


nemes10
csendes tag

Restore? :F

(#8786) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok. 2 gyors kérdésem lenne

4.0 án vagyok most, megéri friisiteni 4.1 re (most nézem h az itunes felkiinálta)
és ez is tartalmazza a Biztonsági hiba foltozást?

(#8787) ent válasza Kommy (#8783) üzenetére


ent
őstag

Még egy. Eddig ha feltettem egy új fw-t akkor a backup ugyan visszatette az appokat, de pl a játékoknál az állást nem. Ez most is kétes?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8788) Kommy válasza ent (#8787) üzenetére


Kommy
veterán

Ha simán update-elsz akkor nem vesznek el, de ha restore-t csinálsz és backupból állítod vissza akkor nem rakja vissza a játék mentéseit.

(#8789) ent válasza Kommy (#8788) üzenetére


ent
őstag

ja, eddig mindig resotre-ből nyomtam a dolgot, bizonyos okok miatt... :R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8790) redbullinger


redbullinger
csendes tag

hi

kb. mikor lesz magyarországon 4g és kb. mennyibe fog kerülni??? :W

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#8791) xxman válasza redbullinger (#8790) üzenetére


xxman
senior tag

xms.hu 1-2hét alatt küldi a címedre.
8gb 75K
de bővebben a weblapon!

I just wanna have some fun.

(#8792) mrThomi


mrThomi
addikt

mind1 már frissitettem 4.1-re

a 8 32 64 gigásak között ugy ovlastam h semmi eltérö nincs, tehát mindegyik ugyanazt a hardvert kapta meg,(4gen touchra gondolok persze) csak szeretnék innen is erröl egy megerösitést erről. 16 viszont nemértem h miért nincs :F

[ Szerkesztve ]

(#8793) ViTaZi válasza mrThomi (#8792) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Elméletileg hardverilag nincs eltérés a belső memóriát leszámítva. Szóval nincs olyan h aki ipod touch 8gb-osat vett az tulajdonképpen csak ipod 2G kapott nem 3G-t. 16gb-os nem tudom miért nincs. Lehet úgy voltak vele h akinek nagyobb kell 8gb-nál annak a 32gb-os már tuti elég lesz :P

braner00 kerüljétek!

(#8794) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Sziasztok egy nagy problémám lenne.
2G-s ipod touchom van.
Amikor rádugom az USB-re akkor annyit ír ki a gép, hogy az USB eszközt nem lehet felismerni.
Azóta be se tudom kapcsolni az ipodot.
Valaki járt már így?
Jah és 100% on volt az akksi.

[ Szerkesztve ]

(#8795) ViTaZi válasza hdcsaba87 (#8794) üzenetére


ViTaZi
aktív tag

Rakd fel a legújabb itunes-t és ha ez sem segít ha van rá lehetőséged próbáld ki más gépen is h ugyanezt csinálja e. Nálunk a másik gépen sikerült megoldani a problémát. Remélem ez neked is segít!

braner00 kerüljétek!

(#8796) hdcsaba87 válasza ViTaZi (#8795) üzenetére


hdcsaba87
aktív tag

Köszi.
Megpróbáltam ezeket, de még mindig semmi.
Esetleg, ha van valakinek valami más ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#8797) ent


ent
őstag

Az mitől van skacok, hogy még mindig nem tudtam update-elni táccsom?
Letöltötte már új fw-t, de mikor verifikálni akarja, akkor kiírja, hogy nem tud kapcsolatot teremteni apple szerverrel.

Mit kell tennem?


:R :R

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#8798) redbullinger válasza xxman (#8791) üzenetére


redbullinger
csendes tag

thx :R

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#8799) redbullinger


redbullinger
csendes tag

:R az amerikai amazonról lehet magyarországra rendelni????

ki a legokosabb szőke???? -golden retriever ..redbullinger=adrenalinluv.. google+ meghívók ingyen!!(írj privátban! ).... HTC HD7

(#8800) JarrekStar


JarrekStar
tag

Sziasztok!

Cserélt már valaki házilag iTouch 3G-n repedt digitizert? Mennyire komplikált feladat, ha van célszerszámom, amit az új digitizer mellé adnak?

@redbullinger:

Úgy tudom az Amazon nem szállít Mo.-ra, mert régebben sok csomagjuk eltűnt a postán..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.