Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10001) levelunye válasza PredatorNo1 (#10000) üzenetére


levelunye
tag

iTunes-ba berakta, de nem szinkronizálja rá a touchra.

(#10002) PredatorNo1 válasza levelunye (#10001) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Hi

Nem tudom, elég ratyi ez az itunes néha én sem értem :S
Nekem is csinálja, hogy ráteszem és úgy csinál mintha aztán nem rakja rá, vagy rárakta egy részét, de amit nem talált mert régebbi azt leszedte (mint a képeknél)

ÜDv

(#10003) levelunye válasza PredatorNo1 (#10002) üzenetére


levelunye
tag

Amikor behúzom a .ipa fájlt az iTunesba, akkor bent marad a progiban de nem szinkronizálja rá az iTouchra. Nem is ad lehetőséget, hogy App-okat szinkronizáljak rá.

(#10004) Kommy válasza levelunye (#9999) üzenetére


Kommy
veterán

Mit értesz azon, hogy nincs rajta appstore? Milyen firmware van rajta? ha nem a legújabb akkor rakjátok fel (3.1.3)

Az ipa fájl-t pedig azért nem rakja fel mivel az itunes-t authorizálni kell (kell egy apple id amivel bejelentkezel és leszeded az adott programot), mivel minden program hozzá van kötve egy apple id-hez tehát csak annak az id-nek az ismeretében lehet telepíteni a programot a trouch-ra.

Ha megvan az az apple id amivel le lett szedve a program akkor be kell írni itunes-ba (authorize valahol a menü-ben van) és akkor utána fel fogja telepíteni.

(#10005) levelunye válasza Kommy (#10004) üzenetére


levelunye
tag

1.1.5 van rajta, nem enged rá másikat.

(#10006) Kommy válasza levelunye (#10005) üzenetére


Kommy
veterán

Hát igen őskövület az a 1.1.5, akkor még appstore sem volt szóval nem csodálom, hogy nem akarja felrakni.

Olyan nincs, hiogy nem engedi felrakni az újabbat, csak rá kell nyomni az update-re és már mrgy is fel rá miután letöltötte. vagy le kell tölteni kézzel és utána nyomni a shift gombot és rányomni az update-re. FW letöltési hely lki kell választani a készülék típusát és a fw-t és már lehet is tölteni.

(#10007) levelunye válasza Kommy (#10006) üzenetére


levelunye
tag

Nem enged új szoftvert feltenni, ezt írja: [PIC].

(#10008) Kommy válasza levelunye (#10007) üzenetére


Kommy
veterán

Ott valami nagyon nincs jól. Töltsd le a legújabb firmware-t hozzá és nyomd a shift gombot miközben rányomsz az update gombra ekkor előjön egy fájlkezelő ablak és ott válaszd ki a letöltött firmware-t. [link] itt kiválasztok az iPod Touch 1G (3.1.3/7E18)-t

(#10009) Kommy válasza levelunye (#10007) üzenetére


Kommy
veterán

MÉgvalami eszembe jutott először frissítsd az iTunes-t a legújabbra ha nem az lenne fenn most éppen 10.1-nél jár a verziószáma

(#10010) levelunye válasza Kommy (#10009) üzenetére


levelunye
tag

Legújabb van fennt, és az írja ezt a marhaságot, hogy nem tud rátenni újat.

(#10011) Kommy válasza levelunye (#10010) üzenetére


Kommy
veterán

akkor marad az amit a 10008-as hozzászólásban írtam le kell tölteni a legújabbat és felrakni saját kezűleg, ne pedig ő töltse le mivel úgy nem hajlandó.

(#10012) rakloo


rakloo
aktív tag

Koszonom segítséged :).Korrekten megy egyszerre az zene a safari az ebuddy meg az fb.
Egész jól bírja.

555-SHOE

(#10013) maathe


maathe
senior tag

Régebben meg volt egy olyan játék amiben egy vagy több szalaggal az azonos színű pontokat össze kellett kötni. Eléggé jó játék volt, de sajna már nem tudok a nevét. Valaki más esetleg?

(#10014) K.Tomee válasza levelunye (#10010) üzenetére


K.Tomee
csendes tag

Igen, mert touchoz a frissítés fizetős! Az elsők, pedig főleg. Keress a touch típusára és a firmware-re...

(#10015) Don't Panic válasza PredatorNo1 (#9993) üzenetére


Don't Panic
senior tag

még akkor amikor ingyen volt és az uppdate sem került pénzbe simán frissített 2.0 ra :) van ilyen is :)

(#10016) rii


rii
nagyúr

két éves IPOD Touch 2. gen. 16 GB
nagyon keveset volt használva, azért a hátulján vannak karcok, mennyit érhet?

haver akrja eladni .... ai-ba kapta cégtől, de semmit nem használta ....
megnézték mi van rajta, majd konstatálták, hogy biza nincs mire használni ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#10017) Gordiann


Gordiann
őstag

Sziasztok!

Aki megteheti és MC-s 8gb-os,vagy 2G-s touch-a van, most egy egész gördülékenyen működő rendszert hoztam össze, pedig jb-ellenes voltam, de olyan pluszokat ad, ami megéri.
Tehát amiket telepíteni kell (sztem):
(winterboard és gyári wallapaper engedélyezés kerülendő, mert belassítják a gépezetet, és én az SBSettings-et sem szeretem nagyon, kicsit tákolásos felülete van én úgy érzem, nem tisztán apple :) (de ez csak személyes vélemény))

MyOS - engedélyezni kell vele a multitaskot. (mást nem!) (számomra a rotation lock része, ami nagyon fontos)
Simple Background - wide wallpaper lehetőség, az oldalakat lapozva megy odébb a háttérkép is! És kevesebb erőforrást igényel, mint a gyári háttér! Nem akad vele különösebben az ipod.
App Switcher Brightness - a multitask ipod kezelő alá berak egy fényerő csúszkát.
Direct Closer (Pro) - duplakattra egyből úgy jön elő a multitask, hogy bezárhatóak az appok, ott van a kis piros jel, meg mozognak. Így is lehet váltani, nyomni őket, de gyorsan be is zárhatóak.
GridTab for Safari - ez még tesztelés alatt van nálam. Safariba sokkal gyorsabban lehet vele tabokat váltani, átláthatóbb.

Ezt aki felteszi egy tiszta, új rendszerre (másokkal nem összeszemetelve az ipodját), akkor egy elég jól működő, de sokat tudó rendszert kap.
Az appok beszerzését mindenki oldja meg magának. Ha nagyon nincs ötlete valakinek, írjon egy privátot! (de jb-zéssel kapcsolatban nem magyarázok szájbarágósan senkinek semmit, alapfeltétel a jb. ;] )

Remélem így említésképpen lehet az appokat megemlíteni :B

[ Szerkesztve ]

(#10018) Csapi007 válasza Gordiann (#10017) üzenetére


Csapi007
veterán

Rengeteg féle skin van SBS-hez.
Ugye nem ítélünk könyvet a borító alapján...

"Csak úgy mondom"

(#10019) Gordiann válasza Csapi007 (#10018) üzenetére


Gordiann
őstag

Én is feltettem hozzá mindenfélét. Használtam is sokáig. Találtam egész pofás kinézeteket.
De összességében nem tetszik, érzem rajta, hogy "hackelt" dologról van szó, nem apple stíllusában működik. Az aktiválása (ujjhúzogatás a képernyő tetején) nekem nem jön be, ilyen "találjunk a meglévő felületen egy részt, ahol meg lehet érinteni, és nem csinál semmit, és akkor ott lesz az sb aktiválója".

Amúgy nem szóltam rá semmi rossz szót, csak írtam, hogy nekem nem tetszik. :U

De ez az egész filozófia majdhogynem... nem ez a lényeg, hanem a többi app. (meg az antiwinterboard és antiwallpaper elv ;] )

[ Szerkesztve ]

(#10020) csdm


csdm
senior tag

Eladó az iPodom ha gondolod nézd meg :)
Köszi!

(#10021) harry3 válasza csdm (#10020) üzenetére


harry3
őstag

A linkben kétszer van a http://.
Ha minden igaz kedden jön az iPod Touch-om (4G, 8GB).
Ha ingyenes játékot akarok letölteni, akkor ahhoz kell net, vagy csatlakozik egy külön hálózathoz? A GameCenter-hez kell?

[ Szerkesztve ]

(#10022) csdm válasza harry3 (#10021) üzenetére


csdm
senior tag

Javitott link köszi az észrevételt.

[ Szerkesztve ]

(#10023) PredatorNo1 válasza harry3 (#10021) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Hi

Nekem is kedd körül jön az enyém :) A tied honnan jön ?? Mennyiért szerezted?
Üdv

(#10025) Don't Panic válasza harry3 (#10021) üzenetére


Don't Panic
senior tag

kell net és kell app store id ( tehát szükséges a nem bank kártyás regisztráció ) az ingyenes tartalmakhoz.

(#10026) Gordiann válasza Gordiann (#10017) üzenetére


Gordiann
őstag

És máris visszavonok pár kijelentést :W :U

Mégse úgy működik gördülékenyen a rendszer, mint ahogy gondoltam. A multitask betesz neki nagyon sokszor. Lehet visszaváltok SBSettings-re mégis...multitask nélkül.
De a háttér marad a Simple Backgrounddal, mert az nagyon jó.

Elnézést kérek attól, aki követte a tanácsomat, de mégse jön be a dolog neki!

(#10027) PredatorNo1 válasza Gordiann (#10026) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Valaki használja a touchon, a VLC-t vagy más lejátszót ami .avi-t is lejátszik?
Tapasztalat?

ÜDv

(#10028) Végzet


Végzet
csendes tag

Hello!

Van olyan program, ami feliratos DivX filmeket le tud játszani?
Válaszokat köszönöm!

(#10029) csedaviasd válasza Végzet (#10028) üzenetére


csedaviasd
csendes tag

Pont most volt erről egy cikk a szifon.com-on.:)
http://szifon.com/2010/12/04/.avi-t-szeretnel-iphone-ra/
Az oplayer tűnik a legjobbnak.

(#10030) Végzet válasza csedaviasd (#10029) üzenetére


Végzet
csendes tag

Köszönöm! Ez sokat segített! :R

(#10031) Gordiann válasza PredatorNo1 (#10027) üzenetére


Gordiann
őstag

Konkrétan én valaki? :)
Én nem ;]

De nemrég írtam, hogy egy avi lejátszása keményen igénybeveheti a processzort, nem bír ki úgy sokat a lejátszó akksival (nem teszteltem, csak józan ész alapján.) (de lehet rosszul gondolom)

[ Szerkesztve ]

(#10032) rakloo


rakloo
aktív tag

Valaki meg tudná mondani,hogy a jegyzeteket hogyan tudom átmenteni gépre ?
4 összefoglalást gépeltem le órán... Jó lenne, ha nem kellene újraírni :D

555-SHOE

(#10033) Csapi007 válasza rakloo (#10032) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Sync-eled outlookal, vagy google accountal neten keresztül, esetleg kimásolod a szöveget és elküldöd magadnak e-mailben.

"Csak úgy mondom"

(#10034) rakloo válasza Csapi007 (#10033) üzenetére


rakloo
aktív tag

Koszonom. Ugy tunik, hogy marad a kimasolós folyamat.
Fura hogy egy ilyen egyszeru dolgot hagytak ki az iTunesbol.

555-SHOE

(#10035) Csapi007 válasza rakloo (#10034) üzenetére


Csapi007
veterán

Nincs ez kihagyva, mint írtam hogyha Outlook be van állítva iTunesban és sync-eled, áthúzza a jegyzeteket is, amikkel majd Outlookban dolgozhatsz tovább. Aztán lehet más ilyesmi programot is be lehet állítani.
De ahogy gondolod.

"Csak úgy mondom"

(#10036) PredatorNo1 válasza Csapi007 (#10035) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

És ha valaki (mint Én) utálja az outlookot? Nem értem, mennyiből tartott volna egy gomb az itunesban, ami lemetni, szerkeszthető, olvasható, visszaállítható formátumba a jegyzetet. Két gomb, egy: Jegyzet mentés, kettő: jegyzet visszaállítás, vagy export/import.
Engem is idegesít mert nem rég kellett törölnöm e jegyzetem, mert nincs ez a két gomb megcsinálva. Vicc

ÜDv

(#10037) Kommy válasza PredatorNo1 (#10036) üzenetére


Kommy
veterán

az szinkronizáljon google-val és kész, vagy küldje el egyesével őket e-mail-ben magának igaz így visszarakni is kicsit körülményes, vagy pedig keressen alternatív megoldást, több e-mail is támogatja a jegyzetek mentését.

(#10038) nGaBrIs


nGaBrIs
csendes tag

Milyen felbontásban érdemes konvertálni az új Touchra, hogy a legjobb képminőség legyen? 960x640? Köszi!

(#10039) Don't Panic válasza nGaBrIs (#10038) üzenetére


Don't Panic
senior tag

én már egy ideje ezzel próbálkozok hogy nézem a 960*640 és 640*480 közt nem nagyon van "számomra" eltérés. egy árnyalatnyit szebb a kép 960*640 ben. én megmaradtam a 640*480 amúgy mivel konvertálod át?

(#10040) PredatorNo1 válasza Don't Panic (#10039) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Én xilisofttal. Szerintem a legjobb, feliratot is ráéget meg bármi. Mondjuk, a dupla hangsávos filmeknél nem lehet hangsávot változtatni sajnos, hogy melyikkel konvertálja.

640*480ba mekkora méret jön ki? A régi touchomra 320*240 be is nézhető volt, jó nem csúcsminőség, de "egérmozira" jó :D

Én a 8gb-osra tuti nem konvertálok maxba :D egy sorozatrész lefoglalná a fél tárhelyemet.

(#10041) PredatorNo1 válasza nGaBrIs (#10038) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Kérdésedben benne van a válasz, a legjobb képminőséghez, a legnagyobb felbontást kell kiválasztani, ez evidens :))

[ Szerkesztve ]

(#10042) Don't Panic válasza PredatorNo1 (#10040) üzenetére


Don't Panic
senior tag

én iPodME_v2.3 próbáltam gyors 1szerű.és jó igazz csak 640*480 ba konvertál. ez szem rossz de a hangot valamiért nekem nem jól konvertálja szal nem használom Videora iPod touch Converter, most megnézem majd ezt a cuccot
Xilisoft HD Video Converter 6.0.14.1119 thx a tippet.

erre a részre 640 ben :Star.Trek.TOS.S03E17.A.halal.erintese.HDDVDRip.DivX.HUN-FOX:
486 mega.

(#10043) sanyabanya


sanyabanya
csendes tag

Ha jó minőségben DivX filmeket szeretnétek nézni, mindezt feliratosan, akkor CineXPlayer.

SD felbontású filmek is nagyon jól átrajzolódnak, hang baró, kép éles.

Feliratokat kezeli, az ékezetekkel sincs gáz.

(#10044) makimakom válasza sanyabanya (#10043) üzenetére


makimakom
aktív tag

Szerintem is a cinexplayer a legjobb es konvertalni se kell hozzá!!;)

(#10045) kommunism


kommunism
aktív tag

Hogy tudok feliratot felrakni az ipodra?

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#10046) nGaBrIs válasza Don't Panic (#10039) üzenetére


nGaBrIs
csendes tag

Egyelőre még semmivel, mivel csak jön az új touch-om. Viszont az előző ipodomra HandBrake nevű progival csináltam a videókat. Kis, egyszerű, de jól működő program.

(#10047) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
iTouch-ot szeretnék venni az öcsémnek karácsonyra. Zenehallgatás, játék lenne a fő felhasználási terület. Új 4G 8GB-ra gondoltam, valami szilikontokkal a hátulján. Hol vegyem? PÜ-ben kérnék linket. Ha jól rémlik, láttam valahol a szifon nevű oldalhoz kapcsolódóan, ahol 62k-ért volt zsírúj, pár napos kiszállítással, de most nem találom.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#10048) Don't Panic válasza CHIPman (#10047) üzenetére


Don't Panic
senior tag

Ment pü

[ Szerkesztve ]

(#10049) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

USB Pendrive mód de csak sajnos iphone ra én kipróbáltam a tacskómon hátha megy de nem :( feltelepül be is állítom hogy hány GB-t használjon mint USB pen. de nem lesz látható a reboot után :( [link]

[ Szerkesztve ]

(#10050) Don't Panic válasza Don't Panic (#10049) üzenetére


Don't Panic
senior tag

kép :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.