Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8451) l.krisz80 válasza C4mp3r (#8450) üzenetére


l.krisz80
csendes tag

Szerintem is hozzá lehet szokni. Ha nincsenek lefagyások akkor igazából olyan rossz nem lehet. Igaz mondjuk az az 1 hét még nem biztos hogy elég ennek a kitapasztalásához de remélhetőleg fagyásmentes marad. Amúgy én is mostanában akarok venni egyet de még csak utána nézelődtem a dolognak. Már meg lenne rá a pénz de még várok a megváltásra:D Igaz, eddig nagyrészt jókat hallottam róla minden forrásból.

(#8452) C4mp3r válasza l.krisz80 (#8451) üzenetére


C4mp3r
addikt

4.1-et várom, a béták szerint legalább olyan gyors 3G-n, mint a 3.1.3

(#8453) Bala888


Bala888
csendes tag

A tokhoz visszatérve, lehet valahol neten rendelni gumiból készült tokot, amiben nem mozog, nem csúszkál, nem karcolódik. Még leszedni is alig lehet róla..csak egy tipp.
Az oldalt címét nem tudom, csak tesóm rendelt egy ilyet, és onnan jött...

Bala

(#8454) peugeotmate válasza C4mp3r (#8452) üzenetére


peugeotmate
őstag

A 4.1-t már én is várom! Sokan mondják, hogy frankón muzsikál, úgyhogy eddig bíztató!

meg

(#8455) predator24 válasza peugeotmate (#8454) üzenetére


predator24
tag

Majd ha lesz rá JB :))
Egyébként C4mp3r, köszi az infót! Akkor nekiállok, hadd játsszon csak vele. Max az lesz, hogy nem sikerül teljesen kihasználni az előnyöket. Igazából a multitasking rohadt hasznos lenne, de az ugye hiányzik... Na majd valami jailbreak utáni ügyeskedéssel lehet szórakozni. 4.1-en, ha már gyors, akkor lehet, hogy még a multitasking is használható lesz.

PEACE

(#8456) xxman


xxman
senior tag

szerintem a 4.0el semmi baj nincs.
nem lassabb , szebb , jobb stb.

____

ha kilépnek a játékokból akkor lehet hogy hibásan feltört cuccot szedtél le.

I just wanna have some fun.

(#8457) C4mp3r válasza xxman (#8456) üzenetére


C4mp3r
addikt

Elfelejtetted odairni, hogy szerintem. Te valami kivetel lehetsz, 100 emberbol 1 aki elegedett

(#8458) rasky válasza xxman (#8456) üzenetére


rasky
senior tag

+1

nekem is megy normálisan. Akkor már 2 ember a 100-ból... ;)

(#8459) gtamate2 válasza C4mp3r (#8457) üzenetére


gtamate2
veterán

2G-vel nekem is ugyan olyan gyors, az aksi még tovább is bírja, mint a 3.1.2 esetében, nekem tökéletes persze jb van

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#8461) makimakom


makimakom
aktív tag

Hali
Nekem semmi bajom nincsen az ios4-el csak az hogy agyon merül ha netezek vele meg ha megy a wifi..ha nem megy a wifi akkor sokkal tovább bírja :((( Remélem hogy 4.1 meg oldja a problémákat :(

(#8463) Csapi007 válasza bkadar1 (#8460) üzenetére


Csapi007
veterán

A JB az első hsz értelmében még mindig tiltott téma a fórumon!

"Csak úgy mondom"

(#8464) xxman válasza C4mp3r (#8457) üzenetére


xxman
senior tag

Na akkor 3an is vagyunk :)
Szerintem 1próbát megér... CSAK
Mentsétek le az ECID SSHT és akk lehet downgradelni ha nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#8465) xxman


xxman
senior tag

a 4.0 ba van GameCenter?
mert felraktam a 4.0át (iphone 3G) Nem BÉTA!! (felixbruns.de röl) majd szintén nem bétát leszedtem torrentröl , majd redsn0w és volt működö magyar nyelvű game center!!
ebbe az a fura hogy touchomon ugyanezek után nem találtam.... és a game center támogatása csak a 4.1be szűnik meg touch 2G én és szifon 3Gn

I just wanna have some fun.

(#8466) Kommy válasza xxman (#8465) üzenetére


Kommy
veterán

Nincs a 4.0-ban gamecenter csak a bétákban volt és a gm verzióban.

(#8467) xxman válasza Kommy (#8466) üzenetére


xxman
senior tag

és ha pl GM verziót raktam fel az mit befolyásol?

I just wanna have some fun.

(#8468) bkadar1


bkadar1
tag

azért remélem ezt még nem tilos belinkelni ;) [link]

(#8469) makimakom válasza bkadar1 (#8468) üzenetére


makimakom
aktív tag

jee ac/dc :D

(#8470) bkadar1 válasza makimakom (#8469) üzenetére


bkadar1
tag

segített a nóta, már nekem is van kukacom :)

(#8471) Kommy válasza xxman (#8467) üzenetére


Kommy
veterán

Elviekebne semmit mert a a 4.0 hivatalos kiadás elötti utolsó "béta", mi megegyezik a hivatalos 4.0-val csak engedélyezve van a gamecenter.

(#8472) xxman válasza Kommy (#8471) üzenetére


xxman
senior tag

értem szóval itt nem lesz olyan hogy ez lejár vagy az lejár vagy tudom is én hogy megy ? :

I just wanna have some fun.

(#8473) cass


cass
aktív tag

Sziasztok! Újra itt, az lenne a kérdésem, hogy hol lehet újan venni ipod touch-ot 40k-ért?
Hallottam lehet valahol tescoban, itt az Szfvár-iban nem tartanak sajnos :(

Pls segítsetek!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8474) makimakom válasza cass (#8473) üzenetére


makimakom
aktív tag

hali
elvileg már lejárt az akció :(

(#8475) cass válasza makimakom (#8474) üzenetére


cass
aktív tag

Melyik településen volt?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8476) makimakom válasza cass (#8475) üzenetére


makimakom
aktív tag

Fogarasi uti tesco extra újságba volt

(#8477) cass válasza makimakom (#8476) üzenetére


cass
aktív tag

Megpróbáltam felhívni őket, de sose veszik fel... Pedig az nagyon jó vétel lenne 40k-ért ÚJ bontatlan ipod touch 8gb! :K

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8478) makimakom válasza cass (#8477) üzenetére


makimakom
aktív tag

hát jó lenne ja:D 3g 32gb-m nem kell 60ért?:D

(#8479) cass válasza makimakom (#8478) üzenetére


cass
aktív tag

Bocsi csak 40-em van :DD

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8480) makimakom válasza cass (#8479) üzenetére


makimakom
aktív tag

ja okés:D

(#8481) cass


cass
aktív tag

Ha az itouch-omon 3.1.3 jailbreak van akkor az nem gáz? Minden progit rátudok rakni meg game-t? Vagy átlehet tenni 4-esre?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8482) cass


cass
aktív tag

Pls. válaszoljatok az előzőmre!

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8483) trobi28 válasza cass (#8481) üzenetére


trobi28
addikt

Válaszolnék ha érteném a kérdést :F
A JB nem gáz.
Mit akarsz áttenni (milyen) 4-esre?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8484) cass válasza trobi28 (#8483) üzenetére


cass
aktív tag

A 3.1.3-as verzió nem gáz? Nem kellene átteni 4.-os verzióba? ha igen hogyan?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8485) trobi28 válasza cass (#8484) üzenetére


trobi28
addikt

A 3.1.3-as jobb mint a 4-es ha nincs szétcseszve de ha használtan vetted akkor jobb lepucolni.
Frissiteni 4-esre hivatalosan nem tudsz mert 4.02 az aktuális verzio amire az iTunes frissit.
Az is kérdés hogy milyen Touchrol van szo mert ha 3g-s és lefrissited akkor ugrott a JB.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8486) cass válasza trobi28 (#8485) üzenetére


cass
aktív tag

2G-s touch. Hogy érted, hogy szétcseszve? Azt honnan látom majd?
Nekem azt mondta a tag, hogy 3.1.3-as van rajta amit magától feltett az itunes. Meg hogy 4.0.2-t ajánlotta, de azt még nem tette fel.

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8487) makimakom válasza cass (#8486) üzenetére


makimakom
aktív tag

az a lényeg hogy ne tedd fel 4est mert azzal jó szar lesz és akkor megbánod:)

(#8488) trobi28 válasza cass (#8486) üzenetére


trobi28
addikt

Azt ugy értem hogy akkor az nem ma lett felrakva és a sok telepités ,törölgetés tele szemeteli a rendszert és instabillá válik.Tehát kilép magátol programokból,lefagy stb.
Egy viseltes rendszerrel nem lehet sokáig gond nélkül kihúzni,elöbb utobb újra kell rakni.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8489) trobi28 válasza makimakom (#8487) üzenetére


trobi28
addikt

A 4-es tényleg nagyon gané de én tegnap feltettem a 4.02-őt és ez már sokkal jobb :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8490) cass válasza trobi28 (#8489) üzenetére


cass
aktív tag

Köszönöm a válaszokat!

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8491) makimakom válasza cass (#8490) üzenetére


makimakom
aktív tag

nincs mit máskor is:D

(#8492) cass


cass
aktív tag

Ipod touch 8g az 2g-s lehet csak nem? Nem úgy van, hogy 3g-s csak 32 és 64gb-sbe van? Mert az enyémre azt írják 3g, de mégis 8gb-s. Akkor ugye nem ugrott a JB-m??

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8493) trobi28 válasza cass (#8492) üzenetére


trobi28
addikt

Rossz hirem van,van 8gb-os 3g-s,ugyhogy ha a tiedre azt irja akkor az az is.
JB ugrott.
Kicsit mellé nyultál ha olyant vettél mert ugyan az a Hardver mint a 2g-s Touchnak viszont cserébe mindig macerásabb lessz a JB,amikor lessz rá.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8494) Csirkejozsi válasza Bala888 (#8453) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Csak visszatérve a témához, nekem pont ilyenem van. Fekete szilikonos gumitok. És egy hajszálnyi karcolás sincs a Touch-omon (sem elől, sem hátul), pedig nyüstölöm már 3 hónapja.
Most vettem rá kijelzővédő fóliát is, bár a kijelző eddig sem karcolódott, de azért ennyit hajlandó vagyok beruházni, hogy ezután se karcolódjon. :)

(#8495) cass válasza trobi28 (#8493) üzenetére


cass
aktív tag

Nem értem teljesen. Mi lesz macerásabb?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8496) trobi28 válasza cass (#8495) üzenetére


trobi28
addikt

A macerásat képletesen értsd,azt akarta jelenteni hogy neked mindig kell várni a JB-re.
Ha most rádugod iTunes-ra és frissíted akkor ráteszi neked a 4.02 FW-t amit nem lehet jelenleg 3g-es JB-elni.
Amire kijön neked erre a JB addigra remélem lessz 4.1 amire neked megint csak várnod kell hogy lehessen JB-elni.Ma olvastam hogy a 4.1- et a 2g-s Touchokon kijövetelükkor lehet mert a 4.1 bétát már JB-elték. :K

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8497) cass válasza trobi28 (#8496) üzenetére


cass
aktív tag

Szóval akkor csak várnom kell, nem megy tönkre. Ugye?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8498) trobi28 válasza cass (#8497) üzenetére


trobi28
addikt

Ezt most én nem értem :F
Mi nem megy tönkre?

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8499) cass válasza trobi28 (#8498) üzenetére


cass
aktív tag

Na szóval. Én ezt vettem le belőle. Ha sokat telepítek, törlök, akkor a JB egyszer csak tönkre megy. Frissíteni kell amire várni kell, mivel a 4.0 fos, ezért az annál fejlettebre kell ami még nincs kint 3g-re. Azt nem tom mire értettem azt hogy tönkre megy sztem a JB, de az tönkre megy ha sok a telepítés és törlés nem?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8500) trobi28 válasza cass (#8499) üzenetére


trobi28
addikt

Ez csak egyik probléma lehet de a nagyobb gond az hogy a Cydiábol letöltött cuccok amik alapbol kellenek azok eléggé instabillá teszik a rendszert.És akkor még hozzá jön az hogy felteszel estleg valamilyen progit aminek elötte nem nézel utána rendesen és jön egy Reboot és nem indul el a vas többé,vagy éppen összeakadt két progi stb stb.
Ezzel meg is válaszoltam a kérdésed,JB-elt készüléknél nincs stabilitás tehát lehet hogy ma megy holnap meg nem és akkor jöhet a frissités.
Én amikor megvettem az első iphone-mat 3 nap alatt oda vágtam a rendszert.A kiváncsiság nagy úr :K

[ Szerkesztve ]

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.