Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8651) Zsom!


Zsom!
tag

Sziasztok!

Mivel eladom a Touch-t ezért le szerettem volna mindent szedni róla, ezért a Beállításokban szépen rányomtam a Visszaállításra (? úgy emlékszem ez a neve) és egész éjszaka alatt csak nem lett kész, csak az apple logó látszik, meg a kis köröcske ami "forog" .
Mit kéne most csinálnom?

(#8652) trobi28 válasza Zsom! (#8651) üzenetére


trobi28
addikt

Gondolom JB-ve volt mert akkor nem szabad rányomni arra.
Ha így van akkor próbáld meg Resettel índítani (Power Home egyszerre nyomva tart sokáig) ,ha nem indul úgy sem akkor Restore marad.

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#8653) Zsom! válasza trobi28 (#8652) üzenetére


Zsom!
tag

Ha nyomom a Power-t + Home-ot akkor feketeség, majd folytatódik ugyanaz. Hogyan restore-oljam, ha az itunes nem ismeri fel?

szerk.: Megy a Restore. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#8654) vigtory


vigtory
csendes tag

Lenne egy kérdésem:)Vettem egy ipod touchot még májusban és nem is volt semmi baja de amikor frissítettem a szoftverét mert megjelent valami új szoftver az itunes-on asszem a 4.0 ás akkor ha feltöltöttem pár nap alatt fullra lemerült még akkor is ha nem volt használva.Valaki tudja miért teszi ezt és hogy mit csináljak vele?

(#8655) Kommy válasza vigtory (#8654) üzenetére


Kommy
veterán

Kapcsold ki a wifi-t ha nem használod, mivel valami miatt állandóan megy, nem veszi le készenléti állapotban sem és így folyton wifi-t keres. Ha törés nincs rajt és nem is érdekel akkor mehet fel a 4.0.2, és kiderül, hogy úgy mit csinál.

(#8656) vigtory válasza Kommy (#8655) üzenetére


vigtory
csendes tag

köszi szépen már fenn is van a 4.02

(#8657) I'dex


I'dex
csendes tag

Sziasztok:D

Itt egy jó kis oldal aki még nem ismerné:D http://www.idwaneo.us/
Rengetek alkalmazást,játékot találtok itt I'touch-ra Iphone'ra és Ipadra

Érdemes megnézni :)

(#8659) bkadar1 válasza I'dex (#8657) üzenetére


bkadar1
tag

húha ugye nem warezolsz?

(#8660) bkadar1 válasza vigtory (#8656) üzenetére


bkadar1
tag

szia, majd írj a tapasztalatokról, hogy így megoldódott-e a 4.0.2-vel a wifi probléma!

(#8661) cass


cass
aktív tag

Mondjátok csak, semmilyen programmal nem lehetséges az, hogy ha rákötöm gépre és azon van net akkor az itouch-on is legyen net!?

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8662) Karma válasza cass (#8661) üzenetére


Karma
félisten

De nem ám.
Vegyél WLAN routert (van nekem egy eladó WRT54GL-em ;) ), vagy egy WLAN sticket, de ez a verzió lényegesen törékenyebb.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8663) AlaBOSS


AlaBOSS
csendes tag

Üdv! Ha ipodon app store-ban a kategóriáknál be akartok menni az egyikbe, nektek is ezt írja ki: "your request could not be completed" ?

(#8664) YOZ


YOZ
tag

Hello.

Nekem egy iphone 3gs van. Zenét felmásolom, de nem tudom hogyan lehet úgy hogy a könyvtárakat lássam. Olyan szétesett a zene része. Nekem legalábbis.
Hogyan kéne felmésolni hogy ne csak a zeneszámokat lássam.

(#8665) xxman válasza YOZ (#8664) üzenetére


xxman
senior tag

hozz létre itunes ban playlisteket , másképp nem lehet (szerintem)

I just wanna have some fun.

(#8666) cass válasza YOZ (#8664) üzenetére


cass
aktív tag

Szia!

Teljesen igazad van, én is nehezen tanultam meg használni az itunes-t. Úgy kell, hogy fennt van egy kis ikon a "file" ikon, és azon belül a arra mész, hogy új mappa vagy fájl hozzáadása akkor beteszi a felső music mappába, de még csak az itunes-ben van bennt nem az ipodon. Aztán rámész az ipodnak az ikonjára, ott is van egy music mappa és ott kipipálod melyiket szeretnéd betenni, majd az apply-ra mész rá. Így kell a videókat, alkalmazásokat, képeket is.

Üdv. MSI52

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8667) YOZ


YOZ
tag

Köszi a válaszokat megpróbálom.
Remélem jó lesz.

(#8668) xxman válasza YOZ (#8667) üzenetére


xxman
senior tag

jaja sajnos winen az itunes kezelhetetlen.-..(Utálom)
nekem pl XP SP3on 2.6ghz 2magon 2gbrammal lassul be tőle (nincs vírus)

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#8669) Hebehebe


Hebehebe
tag

Hello!

Ipod touch-ban van gps valamelyik verzióban v csak az iphone ban van?

(#8670) YOZ válasza xxman (#8668) üzenetére


YOZ
tag

Hát elég baj hogy itunes-on keresztul kell másolgatni.
De ettől a teló bejön.
Meg nem olcsók a játékok se. Elég baj hogy nincs ilyen free része.
Csak demók.

[ Szerkesztve ]

(#8671) Csapi007 válasza Hebehebe (#8669) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Nincs.

"Csak úgy mondom"

(#8672) bkadar1


bkadar1
tag

érdemes flash lejátszót keresni 2G táccsra? találtam egy ilyet: cloud browse de ez eléggé kókány megoldásnak tűnik.. próbálta valaki, vagy van valami más, jobb megoldás?

(#8673) Karma válasza bkadar1 (#8672) üzenetére


Karma
félisten

Semmi értelme erőltetni.

“All nothings are not equal.”

(#8674) cass


cass
aktív tag

Képeket, hogy kell felrakni a touch-ra, mert én letöltöttem egyet és jpg-ben volt akkor azt nem vette észre, aztán jpeg-ben is letöltöttem és azt sem vette észre :(

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8675) AlaBOSS válasza cass (#8674) üzenetére


AlaBOSS
csendes tag

Az itunes-ban kattints az ipodod-ra, és a photos fülnél válaszd ki azt a mappát ahol a fotók vannak, majd szinkronizáld!

[ Szerkesztve ]

(#8676) cass válasza AlaBOSS (#8675) üzenetére


cass
aktív tag

Köszi, nem az volt a baj, hanem, hogy nem vette észre a fájlokat, de már megtudtam csinálni. Azért köszi! :)

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

(#8677) bkadar1


bkadar1
tag

3.1.3 alatt lehet beállítani a winterboard-al animált témákat? amúgy neketek melyikek a kedvenc témák?

(#8678) xxman válasza bkadar1 (#8677) üzenetére


xxman
senior tag

az animált téma alatt mit értesz?
vWallpaperrel videót mrakhatsz háttérnek ennyit tudok javasolni (max 1-2másodperces animáció szerű de nem javaslom mert sztem akksinak betesz

I just wanna have some fun.

(#8679) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Na bemutatta steve az uj touch-ot, nem lepodtem meg, az amit vartam. Megkapta az iphone 4 hardveret es egy kamerat elore. Remelem az ios 4.1 visszahozza a 3.1.3 sebesseget es akkor tuti nem valtok egy ideig.

(#8680) xxman


xxman
senior tag

ÚJ IPODOK!!!!!!
TOUCH Retina led face tima a4 chip.....
NANO (BEST ,TUTI MEGRENDEKEM) - Multitouch , majdnem shuffle meret......(WWOOOOOWWW)
SHUFFLE : olyan mint a 2G csak kisebb...

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#8681) sagesz93


sagesz93
addikt

omg
a nano nagyon must have
zseniálisan k*rvajó lett.

(#8682) peugeotmate válasza C4mp3r (#8679) üzenetére


peugeotmate
őstag

Külsőre meg még mindig nem változott, csak egy plusz előlapi kamera és ennyi.
Váltani én sem fogok a jelenlegiről az új Touchra.

meg

(#8683) Gordiann válasza peugeotmate (#8682) üzenetére


Gordiann
őstag

Arra is jó ez a frissítés, hogy mostantól eladhatatlan a 2G/3G 8gb iPod Touch normális áron.
Nem mintha el akarnám adni ... :N

(#8684) peugeotmate válasza Gordiann (#8683) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szerintem meg pont, hogy nem lesz olyan drasztikus az árcsökkenés a használtpiacon, mivel külsőre alig változott és inkább csak a 2G/3G 32 illetve 64 gigás verzióit lesz nehezebb eladni, mivel ugyanolyan áron van az új is mint eddig. Viszont 1G-t ezek után jó olcsón lehet majd kapni, az biztos! :)
Hangsúlyozom: szerintem.

[ Szerkesztve ]

meg

(#8685) C4mp3r válasza peugeotmate (#8684) üzenetére


C4mp3r
addikt

Nem tudom hova vékonyítják még, már ez is összetörik a góliát kezemben... A nano viszont érdekes lett, bát ilyen kis méretben nem látom értelmét az érintőkijelzőnek.

(#8686) Gordiann válasza peugeotmate (#8684) üzenetére


Gordiann
őstag

Alig változott?? :Y

FaceTime (még ha nem is mindenki használja)
HD videofelvétel!!
retina kijelző!!!
baromi erős proci !!!

És ezekkel rengeteg új lehetőség nyílik.

(#8687) peugeotmate válasza C4mp3r (#8685) üzenetére


peugeotmate
őstag

Meg annyi az indulóára, mint (ma este hétig) a 8 gigásé volt, szóval Nanot nem tudom ki fog venni, mivel még a világon rengeteg helyen van 2G/3G Touch 8 gigásan...

Gordiann
Jah a hátsó kameráról a korábbi hozzászólásomkor nem tudtam, így már bevallom, hogy tényleg változott. A Retina Displayről meg annyit, hogy haveromnak van egy szifon 4-e és a különbséget csak akkor veszed észre mikor egymás mellé teszed a kettőt. Tény hogy jobb, de nem annyival, hogy most emiatt váltsak, ennyi.
A proci erősítése viszont valóban jó dolog (mondjuk a kijelző azért nagyban használja...).

[ Szerkesztve ]

meg

(#8688) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

Kijött akkor a 4.1 os?

(#8689) Gordiann válasza Zsé2003 (#8688) üzenetére


Gordiann
őstag

Csak 1 hét múlva, vagy hogy.....

(#8690) Zsé2003 válasza Gordiann (#8689) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

REmélem ez már nem lesz olyan f*s mint a mostaniak :(((

(#8691) xxman


xxman
senior tag

a nano tuti meglesz... ha a shuffle 50$ lesz akkor elképzelhető a nano (legkisebb kapacítás , alap szín (ami néha olcsóbb mint a szines) 200-250$ból -(karácsonyi leárazásra) ha igen megrendelem USAból... van h ingyé van a szállítás nem?

I just wanna have some fun.

(#8692) Gordiann válasza xxman (#8691) üzenetére


Gordiann
őstag

USA-ból úgy tudom nem rendelhetsz itthonra, csak országon belülre.

(#8693) xxman


xxman
senior tag

erről nem nagyon hallottam még :/

I just wanna have some fun.

(#8694) Speccy


Speccy
senior tag

8, 32, 64 gigás verzióban lesz Ipod Touch4, és most úgy néz ki , hogy a 8 gigás nem lebutított változat lesz, mint a 3. gen-nél, én akkor majd olyat veszek. 229 USD a 8 gigás, kiváncsi vagyok itthon mennyi lesz, és hogy mikor lehet egyáltalán már kapni.

[ Szerkesztve ]

There is hope!

(#8695) xxman


xxman
senior tag

akkor a nano 100-150 is lehet nem?

I just wanna have some fun.

(#8696) Csirkejozsi


Csirkejozsi
tag

Azta de durva. Na ilyen Nano-ra nem gondoltam volna sosem.
Node ebbe mi a fenének a Multi Touch? Örülök, ha egy ujjal hozzáférek. És egyáltalán milyen opcióhoz lehet szükséges? :))

(#8697) Csirkejozsi válasza Csirkejozsi (#8696) üzenetére


Csirkejozsi
tag

Egyébként a FaceTime tulajdonképp mi? Olyan, mint a Skype, csak ez az Apple saját videotelefonos app-je? És mit használ? WLAN-t (vagy iPhone-nál 3G-t is gondolom)?
És ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#8698) xxman válasza Csirkejozsi (#8697) üzenetére


xxman
senior tag

wifi (cydiával 3g is) regizni kell ennyi

I just wanna have some fun.

(#8699) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

A Retina display-en és az erősebb procin, meg talán az előlapi kamerán sem lepődtem meg, na de hogy a hátlapra is raktak kamerát. Én amit még mindig hiányolok belőle az a GPS, kamera helyett jobban örültem volna neki, akkor tuti váltottam volna, de így nem.

Nem azt mondom, hogy így rossz lett, sőt... csak nekem ezek a funkciók nem érnek annyit, hogy váltsak. Ha a 8GB-os nálunk is ilyen árba lesz tuti, hogy fog menni.

(#8700) sagesz93 válasza Csirkejozsi (#8696) üzenetére


sagesz93
addikt

ha láttad volna a jobs demózását akkor tudnád
pl:képernyőelforgatás, az nagyon komoly :DD

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.