Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8051) Csapi007 válasza xxman (#8048) üzenetére


Csapi007
veterán

Esélytelen hogy lesz 16GB-os, már most is csak 32 és 64-es van. :U

"Csak úgy mondom"

(#8052) Zsom!


Zsom!
tag

Szerintem raknak bele FaceTime-ot, jó az ha terjed. :K Remélem lesz fehér is. (akkor tech kütyük közül csak a telóm, meg a fényképezőgépem lenne fekete :DDD ja és meleg vagyok ;] :P nem csak fehérben jobban bejönnek a kütyük )

(#8053) Bling95 válasza Zsom! (#8052) üzenetére


Bling95
őstag

sztem kizárt hogy lesz fehér

(#8054) Zsom! válasza Bling95 (#8053) üzenetére


Zsom!
tag

Szerintem van esély, mert van ( vagyis még nincs) fehér iphone is.

Sent from my iPod.:P

(#8055) Bling95 válasza Zsom! (#8054) üzenetére


Bling95
őstag

eddig is volt :) ipod mégse volt fehér

(#8056) xxman válasza Bling95 (#8055) üzenetére


xxman
senior tag

kitudja lehet ugyanúgy krómlesz... nekem nem is a design a lényeg a mostani is jó (habár tuti más lesz úgy mint az iphonenál (3G = 3GS ) touch 2g=3G vagyis új design lesz

I just wanna have some fun.

(#8057) Zsom! válasza xxman (#8056) üzenetére


Zsom!
tag

Én azt is eltudnám képzelni, hogy nem olyan külseje lesz az új touch-nak, mint az iphone 4-nek. De ezt csak almáéknál tudják. Nemsokára jönnek a kiszivárogtatott képek is, majd szeptemberben meg bizosat fogunk tudni.

(#8058) Mops


Mops
tag

Nem tudom, hogy itt volt-e már szó az erről: iPod touchból iPhone - Apple Peel 520

Amennyiben akárcsak egy pici kis valóságtartalma is van a dolognak, akkor én Steve Jobs helyében megkeresném ezt a céget egy minikommandóval, földig dózeroltatnám az egész gyárukat és a helyét sóval hinteném be, ugyanis, ha valami, akkor ez igazi iPhone killer lehet. :K

Video

(#8059) Bling95 válasza Mops (#8058) üzenetére


Bling95
őstag

csak fülhallgatóval lehet bele beszélni , plusz a nagyon halk hangszóró ami az ipodban van szóval meghallani is elég nehézkes. egyáltalán hogy erőszakolsz rá iphone szoftvert az ipodra? hogy legyen benne tárcsazó sms ilyesmi.... mert a videon vhogy megvan oldva

egy értelmét látom ennek az izének. mobilnetet ipodra, másra szerintem nemigen alkalmas normális minőségben

[ Szerkesztve ]

(#8060) Kommy válasza Bling95 (#8059) üzenetére


Kommy
veterán

Talán egy külön program van hozzá. Mert az a tárcsázó nem az eredeti iPhone tárcsázó. Az alsó vászon megy mikrofon és hang is ki szerintem szóval lehet benne saját hangszóró és mikrofon is.

(#8061) Bling95 válasza Kommy (#8060) üzenetére


Bling95
őstag

akkor végülis használható is lehet a dolog, bár sztem abban mindenki egyet ért hogy a desingt 100%-ban tönkreteszi és létrehoz egy ronda tepsit

(#8062) Csapi007 válasza Bling95 (#8061) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Külön szoftver lesz, de mobilinternet nem működik.

"Csak úgy mondom"

(#8063) xxman


xxman
senior tag

nekem is tetszik ez a tok jó dolog -

az applenek mioka lenne ezt a céget vagy mit "lerombolni"?
aki iphonet akar az úgyis azt vesz akinek meg van 1toucha és tud iet venni az meg vagy megveszi vagynem...

I just wanna have some fun.

(#8064) zsigo


zsigo
csendes tag

Sziasztok!
Egy Ipod Touch 8G 3GS boldog tulajdonosa vagyok. Kisfiamnak töltöttem le a beszélő állatos alkalmazásokat, amik megismétlik a beszédet ha van csatlakoztatva mikrofon. Beszereztem egy BRANDO mikrofont, ami működik is, a Voice Memo-felvette a hangot, de lejátszani, csak úgy lehet, ha kihúzom a mikrofont. Így a macska sem beszél... :O. Tudtok erre vmi megoldást?
Nagyon köszönöm előre is

(#8065) Bling95 válasza zsigo (#8064) üzenetére


Bling95
őstag

ipod touchból csak 3G van 3GS nincs :)

sajnosez igy nem lesz jó, mert ha bedugod a lyukba mikrofont akkor a hangot is odaküldi, de mivel hangot nem ad ki a mikrofon ezért nemjön ki semmi. szerintem szerezz be egy mikrofonos fülest, vagy ha létezik ilyen akkor valami olyan hangszórót amibe van beépítve mikrofon is :F

[ Szerkesztve ]

(#8066) zsigo válasza Bling95 (#8065) üzenetére


zsigo
csendes tag

Igen bocs a S csak odacsúszott... :N
Szóval ez a BRANDO nem füles, csak egy ilyen pici kapszula... de úgy tűnik leválasztja a hangszórót????? :W pedig csak ezért vettem, hogy pici fiam megtaníthassa a Talking Tom-t beszélni. Egyébként a macsek hallja is a hangot, válaszol is, csak nem hallatszik... :(

(#8067) zsigo válasza Bling95 (#8065) üzenetére


zsigo
csendes tag

és van ilyen hangszóróba épített mikrofon?? létezik?? amilyen szenzációs ez az Apple,olyan nehézkes és hozzáférhetetlen....

(#8068) Bling95 válasza zsigo (#8067) üzenetére


Bling95
őstag

megmondom őszintén foggalmam sincs hogy létezik -e , majd sztem vki tudja a választ a topikból :)

(#8069) Mops válasza xxman (#8063) üzenetére


Mops
tag

A "keret" elvileg tartalmaz mikrofont, és csak jailbreakelt touch-csal, külön szoftver feltelepítése mellett üzemel.

Cáfoljatok meg, ha rosszul tudom, de a harmadik generációs touch hardverében 90%-ban megegyezik a 3gs iPhone-nal.

Akárhogy nézed, az Apple-nek nagyon nem érdeke, hogy egy 200 dolláros termékükből 50 dolláros ráfordítással egy az iPhone 3gs funkcionalitásával szinte megegyező (-kamera, gps, de ezek - siker esetén - a későbbiekben szintén beépíthetők a keretbe), hálózati korlátozásoktól mentes (!) eszköz készüljön.

Nehéz lenne megbecsülni, hogy mennyit buknának rajta. :U

(#8070) xxman válasza Mops (#8069) üzenetére


xxman
senior tag

de tény h kamera sincs se stb. aki apple telót akar az nem fog touchot+tokot venni ez szerintem akkor jó ha nincs pénzed iphonera(szóval amúgy se vennél) de van touchod és nem akarsz egy +telót hordozgatni.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#8071) meise


meise
csendes tag

Üdv!
A segítségeteket szeretném kérni. Gondolom vannak itt olyanok akik nagyon benne vannak ebben az iPod témában. Én sajnos nem annyira, és elkövettem egy nagy bakit az új iPod Touch-ommal.Jailbreak-et próbáltam csinálni, Spirit programmal.Valami hiba történt és nem sikerült.Gondoltam előröl kezdem az egészet, mert azt olvastam h, ha gáz van csak nyomunk egy Restore-t, és előröl kezdjük. Igen ám, de nekem 3.1.3 -as firmware van rajta, és ezért mikor iTunes-ban rányomtam a Restore-ra, automatikusan Restore+Update jött be.(iOS 4-re akart fríssiteni.) Miután leszedte az iOS 4-et és befejezte volna a folyamatot, kiírta h vmilyen hiba történt és nem sikerült befejezni, és a Restore-t sem csinálta meg, mivel a csak az update után csinálta volna. Ezután kihúztam az iPodot és megpróbáltam Settings-->Generalban "kézzel" resetelni. Kiválasztottam azt a funkciót ami teljesen letisztítja, minden médiát letöröl róla. Azt írta h ez a folyamat kb. 1 óráig tart. El is kezdte törölni. Megjelent egy Apple logo fekete háttéren és egy töltést jelző kör alakú ikon.Ezután nem történt semmi.Vártam 1 órát,2 órát, 3 órát de csaknem csinált semmit.Kipróbáltam a Kikapcs. és Home gombot egyszerre lenyomva Resetelni, de erre kikapcsol a készülék. Ha ezután bekapcsolom ismét egy apple logo és a kis töltést jelző ikon, és itt megáll.Nem tölt be az iPod.
Ami miatt aggódom az az, h az iTunes se látja.
Van bármiféle ötletetek a probléma megoldására, a szervizen kívűl?
Valamilyen program esetleg....
Előre is köszönöm a segítséget, és remélem azért sikerült érthetően megfogalmazni a problémát.
üdv; meise

[ Szerkesztve ]

(#8072) Bling95 válasza meise (#8071) üzenetére


Bling95
őstag

Tedd be DFU módban, töltsd le a netről a 3.1.3-as szoftot, aztán Shift+restore, betallózod és akkor nemfog updatelni ;)

és másik usb-n mint amivel eddig próbálkoztál, ugy remélhetőleg nem dob ki hibával

(#8073) meise válasza Bling95 (#8072) üzenetére


meise
csendes tag

És ennek akkor is működnie kell, ha az iTunes nem látja az eszközt?
Nincs ott a Device listában az iPod.

(#8074) Csapi007 válasza meise (#8073) üzenetére


Csapi007
veterán

Ha DFU-ba teszed látnia kell.

"Csak úgy mondom"

(#8075) meise válasza Csapi007 (#8074) üzenetére


meise
csendes tag

Megpróbáltam így se történik semmi. Bekapcsol az iPod, apple logo, és kész. Se az iPod nem tölt be, se az iTunes nem látja.DFU-ban se.

[ Szerkesztve ]

(#8076) Kommy válasza meise (#8075) üzenetére


Kommy
veterán

DFU módba semmit nem látsz az ipod kijelzőjén és az iTunes-nak ki kell írnia, hogy a készülék recovery módban van.

(#8077) meise válasza Bling95 (#8072) üzenetére


meise
csendes tag

Megcsináltam amit Bling95 javasolt.Betallóztam a fájlt, el is kezdte de a végén ezt írja ki:
"The iPod "iPod" could not be restored.An unknown error occured (3194)"
Nem tudom mi lehet ez az "ismeretlen hiba".

(#8078) Bling95 válasza meise (#8077) üzenetére


Bling95
őstag

másik gépen nemtudod megpróbálni? másik kábel? másik USB? vagy csak próbáld meg mégegyszer hátha

[ Szerkesztve ]

(#8079) meise


meise
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt és segített. Leszedtem egy firmware-t netről, és úgy ahogy javasoltad (másik gép,másik usb) megpróbáltam még egyszer.Sikerült!
Mivel iOS4-re frissítettem, még magyar is lett.
Még egyszer köszönöm!

(#8080) Bling95 válasza meise (#8079) üzenetére


Bling95
őstag

:R

(#8081) caverinha


caverinha
aktív tag

Sziasztok,eddig semmi hír az ipod touch 3g ios4 jaibreak-ről???
Találtam egy ilyen videót:
http://www.youtube.com/watch?v=tKqldNMA5PM
Ez csak akkor működik,ha van ez az ssh vagy mi a szösszenet?,mert én megpróbálkoztam vele,de nem jött össze(nincs lementett ssh-m) :S

(#8082) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Találtam vicceset az aprók között :DDD

link

(#8083) Bling95 válasza ZozzHUN (#8082) üzenetére


Bling95
őstag

:DDD mondjuk nemértem miért csak 3G kell neki, semmivel sem jobb mint a 2G csak több vele a macera

(#8084) Zsom! válasza caverinha (#8081) üzenetére


Zsom!
tag

A fórumon tilos beszélni JB-ről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8085) caverinha válasza Zsom! (#8084) üzenetére


caverinha
aktív tag

Miért tilos??? Hiszen már egy ideje legális! :))
http://szifon.com/2010/07/27/jailbreak-fuggetlenites-legalizalva/

[ Szerkesztve ]

(#8086) Kommy válasza caverinha (#8085) üzenetére


Kommy
veterán

Igen Amerikában de mi Magyarországon élünk.

(#8087) Zsom!


Zsom!
tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből. :B

ALAPSZABÁLY: A topicban a mai naptól fogva (2009. június 30.) tiltott téma a jailbreak, valamint minden ezekkel kapcsolatos dolog említése, legyen szó linkekről vagy eljárásokról — programok említése megengedett, de azok felrakásának módjáról írni már tiltott.

1. HSZ ;)

MÁS: ál3.generációs 8GB-os touch-on a 4.0 felrakása óta nagyon belassul a masina mikor zenét hallgatók, és közben netezek, de csak néha, de akkor nagyon. :F Sebaj kb. 1.5 hónap és (elméletileg) jön a 4. generáció. :DD

(#8088) ZozzHUN válasza Bling95 (#8083) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Nem az volt a lényeg, hanem a hsz :)

"Eladnám Ipod Touch-omat. 2G-ről lett frissítve 3g-re, 4.0-s rendszer van rajta, 8gb-os, kb. fél éve vettem, tökéletes állapotban van.
Eladnám 35000-ért!"

:DDD

(#8089) Bling95 válasza ZozzHUN (#8088) üzenetére


Bling95
őstag

igen tudom a hsz-em :DDD <--- része arra irányult :)

[ Szerkesztve ]

(#8090) pgergo


pgergo
tag

Sziasztok!

A problémám az lenne, hogy feltettem a legújabb szoftvert a touchoz a 4.0-t, minden ok, csak nem tudom beállitani a hátteret amikor az ikonokat látom, csak a fő hátteret lehet állitani..

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#8091) Kommy válasza pgergo (#8090) üzenetére


Kommy
veterán

Ezek szerint olyan touchod van ami nem támogatja, csak a 3. generációs 32/64GB-os touchon elérhető a multitask és a háttér változtatás.

(#8092) pgergo válasza Kommy (#8091) üzenetére


pgergo
tag

ooo de kár.
Köszi az infót.

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#8093) xxman válasza pgergo (#8092) üzenetére


xxman
senior tag

hansználj redsnow 0.9.5öt és Jailbreak közbe pipáld ki a menü hátteret meg a multitaskingot
de többet nem írok max Pübe mert a fórumszabélyzat...

I just wanna have some fun.

(#8094) tazmanka


tazmanka
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég lettem tulajdonosa egy touch 2gnek :) Azt szeretném kérdezni h az normális ha durvább 3d-s gameknél az eszköz elkezd melegedni? Főleg a bal alsó sarkánál érezhető.

(#8095) ZozzHUN válasza tazmanka (#8094) üzenetére


ZozzHUN
addikt

Szia

Nekem is melegszik, bár nem tudom, ez mennyire normális ha tok nélkül használja az ember. Én ugyanis tokkal élek :)

(#8096) Bling95 válasza tazmanka (#8094) üzenetére


Bling95
őstag

teljesen normális.

ha meleg lesz, játsz ugy vele hogy közbe tölt ..... nagy akkor már nem meleg lesz hanem forró :D

[ Szerkesztve ]

(#8097) pgergo


pgergo
tag

Rendben, köszi!
Jah meg amikor a gépre felteszem a touchot mint mindig és szeretnék rátenni játékot nem engedi hiába free azt irja ki h több mint 5 géppel van használva ez a touch :S nem tom, hogy lehet megoldani :F

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#8098) Csapi007 válasza pgergo (#8097) üzenetére


Csapi007
veterán

Hy
Deathorize az összes gépet majd csak eggyel authorizáld vissza.

"Csak úgy mondom"

(#8099) pgergo


pgergo
tag

Okés megtaláltam azt, csak az a gond, hogy a többi 4 gép is ez volt valószinűleg és nem tudom, hogy lehet azt megoldani a korábbi rendszereket Deathorize-álni

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

(#8100) pgergo


pgergo
tag

Nah sikerült az összeset kiiktatni, igy már jó. Most már csak a törést kell feltenni :D

BFBC2 NICK: Phantom.HUN

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  iPod Touch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.