Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) M3kk válasza Balu77 (#500) üzenetére


M3kk
őstag

Aztan meg szeptember 22, aztan meg januar 22, stb :D.

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#502) Balu77 válasza M3kk (#501) üzenetére


Balu77
őstag

Nekem mind1, csak menjenek le szépen az árak!

izé

(#503) Speed válasza Balu77 (#500) üzenetére


Speed
őstag

Ebben anyira nem bíznék nem úgy van az :DDD Ha megnézed az E6600-aknakl is most kezdett meg szépen ereszkedni az ára szal az hogy 1000darabra vonatkozó amcsi árak mit mutatanak az még nem jelent sok mindent de előbb-utóbb leesik úgyis csak akko má nem ez lesz a sztártermék :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#504) Balu77 válasza Speed (#503) üzenetére


Balu77
őstag

A jót mindíg meg kell fizetni! A 170-es opteronért is rendesen megfizettem, aztán amennyiért meg eladtam amikor core2-re váltottam, hát....
Mindenesetre most kicsit azért várok, alaplapcsere is befigyel mostmár.

izé

(#505) Speed válasza Balu77 (#504) üzenetére


Speed
őstag

Ahogy mondod ez így van anno az AMD-k nek is rettenetes volt az áruk de akkor ők voltak a királyok :DDD
Nekem is szinte az a gépem volt mint neked ugyan azzal a lappal és ne bántem meg hogy lecseréltem ide már jól jön a P5K :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#506) jugeen


jugeen
addikt

azt hiszem hétvégén felpolírozom a kazánom, meg a hűtőbordát. sokáig gondolkodtam, hogy vajon megéri-e a garanciavestéssel járó művelet. :U de lehet, hogy a végén még meggondolom magam. :F szerintetek?

(#507) Soak válasza jugeen (#506) üzenetére


Soak
veterán

egy tolómérővel nézd meg a kupakot ,hogy van e értelme a procit polirozni, ha látsz valami egyenetlenséget, csak akkor vágj bele

(#508) Speed válasza jugeen (#506) üzenetére


Speed
őstag

Nekem fel van polírozva a Q6600 azt modnják jobb esetben ennél a procinál 5-10C-t jelent de malyd ezt akkor tudom meg ha lesz valami jobb hűtésem amúgy nekem is rettenetesen melegszik :O

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#509) Balu77 válasza Speed (#508) üzenetére


Balu77
őstag

Még esetleg a kupaktalanítás segíthet, igaz rizikós. Westlake is csinálta jópárszor, esetleg rá lehet kérdezni hogy ezeket is lecsupaszította-e már.

izé

(#510) jugeen válasza Balu77 (#509) üzenetére


jugeen
addikt

IHS-telenítés nem igazán hatákony eljárás C2D-knél, legalább is külfödi tapasztalatok szerint. feltételezem ez igaz C2Q-kre is. Van neki is 2 Q6600-osa, vagy volt. nem tudom mi volt a pontos probléma, de a hőtokai folyamatosan az égbe szöktek. szintén külföldi tapasztalatok szerint a C2Q-k IHS-e igencsak konkáv.

(#511) Achill3uS válasza jugeen (#510) üzenetére


Achill3uS
veterán

azonkívül nem olyan egyszerű művelet, ha elbaxol egy 100k-s procit hehe :)
szoval Speed prociját én poliroztam, anno emlékszem load-ban valami 13 fok kül-t mértem, szóval sztem ess neki :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#512) jugeen válasza Achill3uS (#511) üzenetére


jugeen
addikt

neki is fogok. :) most vettem meg a papírokat. írtam neked pü-t egy kivitelezési tanácsért :)

(#513) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nincsen valahol leírva, hogy mik támogatják a négymagos procikat? Milyen progik, játékok, etc?

I am having fun staying poor.

(#514) Balu77 válasza jugeen (#510) üzenetére


Balu77
őstag

Akkor marad és kupak és jöhet a csiszicsiszi köszörű! :DD

izé

(#515) Achill3uS válasza Drizzt (#513) üzenetére


Achill3uS
veterán

játék sztem semmi.. max vmi tech demo.. mint pl a 3dmark06.. progi háát, ezt nehéz lesz összeírni :)

[Szerkesztve]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#516) Gorneck


Gorneck
titán

Volt már [link]; [link]?!

Gorneck#1239

(#517) jugeen


jugeen
addikt

felpoliroztam a kazánt. már most 11 fokkal hűvösebb :) , úgy hogy az AS5 még be sem égett. kell neki kb. 200 óra üzemidő.

(#518) Drizzt válasza Gorneck (#516) üzenetére


Drizzt
nagyúr

KEllemes órajel. :))

I am having fun staying poor.

(#519) Speed válasza Gorneck (#516) üzenetére


Speed
őstag

Mmmmm vaze mik nem vannak még QX6850 :Y 7000 fölötti cpu pont pffff :W

[Szerkesztve]

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#520) Speed válasza jugeen (#517) üzenetére


Speed
őstag

Nah akkor ez nem volt egy rosz dömntés igaz a gari lecsúszott róla de annak úgysincs semmi értelme :DDD :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#521) M3kk válasza Gorneck (#516) üzenetére


M3kk
őstag

Igen? :D [link]

. . : http://mekk.homeip.net/ : . . : http://www.hwbot.org/user.do?userId=5288 : .. "well this is a nice way to cool the hardware, but... but.. how you can play games if you need one hand to poor LN2?"

(#522) jugeen válasza Speed (#520) üzenetére


jugeen
addikt

én nem igazán láttam embert, akinél Core2 meghalt..... csak mechanikai behatás következtében :)

(#523) keIdor válasza M3kk (#521) üzenetére


keIdor
titán

Majdnem 8000 CPU Score, te szent isten... :Y

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#524) Speed válasza jugeen (#522) üzenetére


Speed
őstag

Úgy álltalában nem jellemző a procikra hogy kifekszenek :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#525) Gorneck válasza M3kk (#521) üzenetére


Gorneck
titán

:Y :DD

Gorneck#1239

(#526) Nyugdíjas válasza M3kk (#521) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:Y Aztarohadt**********ját :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#527) Lalaboy


Lalaboy
őstag

Szep! De vegyuk figyelembe, hogy ES proci, amit ''mezei'' kompival is kilehet hajtani a joval alacsonyabb tuningolt feszigenye miatt!! A retail megfogja fingatni a kompik tobbseget is!!!
(Gyulolom es szeretem az ES procikat! :B )

(#528) Speed válasza Lalaboy (#527) üzenetére


Speed
őstag

Nálam az ES proci is melegszik alapfeszen is mint az állat igaz gagyi a hűtő de akkor is a 70C az kicsit sok :( Igaz ezzel kisebb fesz adással elérem a kívánt MHZ-et :DDD

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#529) Soak válasza Lalaboy (#527) üzenetére


Soak
veterán

Ez igy nem teljesen igaz , mivel annyira nem kevés a feszigénye ,hogy a kompi nomrális hőfokon tudja tartani és ezért nyilván nem megy annyit mint Ln2-vel pl mert nem elég hideg. főleg terhelés hatására melegszik

meg amugy is ; a kopmi nem elég hideg ,hogy maxra járassa a procit. persze a komolyabb stage3-mas cuccok -100alatt tudnak ,de az nem is kompo már, hanem egy szelet déli sark

[Szerkesztve]

(#530) Soak válasza Soak (#529) üzenetére


Soak
veterán

Kompi akart lenni mindegyik

(#531) Hack3er


Hack3er
őstag

Már csökken a Kentsfield ára, bazárosoknál a Q6600-as 94K.
Lassan eljön a 22.-e :)

(#532) Balu77 válasza Hack3er (#531) üzenetére


Balu77
őstag

De nagyon lassan! És még mire ez az árcsökkenés nálunk igazán látványos lessz az is még plussz idő...

izé

(#533) SzlobiG válasza Hack3er (#531) üzenetére


SzlobiG
félisten

Helyes-helyes. ;] Nincs is az olyan messze.:))

(#534) Nyugdíjas válasza SzlobiG (#533) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát azért én kíváncsi vagyok,tényleg ilyen látványos lesz-e,meg hogy mikor? :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#535) Lalaboy válasza Hack3er (#531) üzenetére


Lalaboy
őstag

A ''lassan'' egy kicsit tul gyenged megfogalmazasa a lenyegnek! :D

(#536) Hack3er


Hack3er
őstag

Bandit bazárjába leltem meg.
INTEL Core2 Extr Q6600 2,40GHz 8M 1066MHz BOX 83 662 Ft 1 ÉV

(#537) jugeen válasza Balu77 (#532) üzenetére


jugeen
addikt

az árcsökkenés nagyon gyorsan megjelenik 22-e után, mivel nem szerepel egy kiskernél sem Q6600 raktárkészleten. nagykereskedés meg nem fogja a régi áron szerepeltetni az új áron beszerzett procijait. az egy másik kérdés, hogy mennyi idő alatt fognak tudni szállítani. na meg az is, hogy a 266$-os egységár 1000 darab esetén hogy fog forintosodni.

én április 22-én rendeltem, amikor az intel árat csökkentett, és vártam rá vagy 3 hetet. magyarországra nem nagyon sietik el a szállítást. előbb usa, japán, nyugat EU, utána meg jöhetünk mi.

[Szerkesztve]

(#538) Hack3er válasza jugeen (#537) üzenetére


Hack3er
őstag

Hát igen, mi mindig utoljára kapjuk meg a jó cuccokat. :O

(#539) Soak válasza Hack3er (#536) üzenetére


Soak
veterán

a q6600 miota Extreme besorolásu?

(#540) Nyugdíjas válasza Soak (#539) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

:)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#541) Hack3er válasza Soak (#539) üzenetére


Hack3er
őstag

Nem tudom, így volt az árlistába.

(#542) Lalaboy válasza Soak (#539) üzenetére


Lalaboy
őstag

Extreme ''melegedo''! :D

(#543) jugeen válasza Lalaboy (#542) üzenetére


jugeen
addikt

az nem extreme-edition, hanem kazán-edition :DDD

(#544) SzlobiG válasza Nyugdíjas (#534) üzenetére


SzlobiG
félisten

Lehet, hogy pont ezért már ennyi, hogy ne legyen annyira látványos.:)

(#545) keIdor válasza jugeen (#543) üzenetére


keIdor
titán

:DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#546) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Úgy tűnik tömegtermék lesz a quad :DDD :DDD már 83 ezerért is lehet venni.......
mi lesz itt 22-e után :D :D :D :D

(#547) Speed


Speed
őstag

Ne féljetek mire itt lesz a Penryn lehetlesz venni a Quad procikat zsákszámra de addig nem hinném hogy tömegtermék válna belőle :D :R

\\\--->>> HUN eXtreme OC Team <<<---///

(#548) SzlobiG válasza subaruwrc (#546) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hol?

(#549) Achill3uS válasza SzlobiG (#548) üzenetére


Achill3uS
veterán

#536 :W :DDD

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#550) subaruwrc válasza SzlobiG (#548) üzenetére


subaruwrc
félisten

ott--------------#536 :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.