Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12296) brd válasza adorjant (#12285) üzenetére


brd
nagyúr

Ez terhelés alatt is így van? Mert azért nehezen képzelem el, hogy egy Quadro-s T61 olyan hűvös lenne játék közben.

#12289 Atlantis: Biztos lesznek, akik majd ellenkeznek, de szerintem a mai fosok a közelében sincsenek a régi T-s gépeknek. Én pl. egyre inkább sajnálom, hogy megvettem a T400-ast. A T60-nal összehasonlítva szinte egy konzumer fosnak tűnik. Szar a Thinklight, 16:10-es a kijelző, rosszabb a képe is, sokkal nem gyorsabb, de rondább, pláne kinyitva (és hiányzik a színes IBM logó is :( ), 3 előnye van (számomra) : több memóriát támogat, de az, végül is, nem olyan fontos, a VGA gyorsabb picit (viszont nem lehet tuningolni, a T60-ban lévő X1300-assal ellentétben :D), erre ritkán van ugyan szükség, de akkor jól jön, hogy komolyabb játék sem akadály neki, és a notebook 2-3 W-tal kevesebbet is képes fogyasztani, de ez mondjuk nem számottevő. Összességében, ha valaki azt mondaná, ad egy 2.4-2.5 GHz procis, 4 GB RAM-os T61-et, Quadro VGA-val, 4:3-as kijelzővel (1400 x 1050), pixelhiba nélkül, jó állapotban és még legalább pár hónap garival, lehet, hogy simán elcserélném vele.

The only real valuable thing is intuition.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.