Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100298) Penguin95 válasza #42365184 (#100269) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ha megfogadsz egy tanácsot: Kerüld messzire azt a sz*rt. Még friss telepítés esetén is simán benyelheted a kékerest, nem hogy még migrálás és frissítés után. Korábban kevesen szidták nálam jobban a 8.1-et, aztán a 10 megjelenésével rájöttem, hogy igazából egy ehhez képest tökéletes rendszert mocskoltam. Ott legalább nincs telemetria, én dönthetek a telepítendő frissítésekről, nem kell elkezdenem három hónappal a nagy frissítés előtt Xanax-ot szedni, hogy ne kapjak ideg összeroppanást, nincs annyi, alapból törölhetetlen bloatware (lásd Sticky Notes, Telefon, Üzenetek, és társai), stb. A 7-et már próbálom leváltani a kora miatt, a Linux meg nem annyira szeret boldogulni az érintésbarátsággal (sima X230-ra viszont tökéletes lehet, ha nem használsz spéci szoftvereket). Ha ez így megy tovább, inkább próbálok megbarátkozni azzal a 8.1-gyel, hátha 2023-ig sikerül összerakni egy normális 10-et, vagy találok jól használható Linux alternatívát.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.