Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100223) J0shu4M1ll3r válasza Tikakukac (#100172) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

@ Tikakukac és azbest:

Köszi a gyors s kimerítő válaszokat. További keresgélés, olvasás és gondolkodás után letettem a lapcseréről, mivel annyira nagy előnyre nem tennék szert vele de cserébe magasabb lenne a fogyasztás + melegedés.
A procit is átgondoltam és szerintem marad egy 35W-os 4magos, ha találok de annyira nem égető, első körben csak elméleti síkon érdekel a dolog.
Panaszom nem lehet a gépre, 1600*900-as kijelzővel, samu 840 pro 256gb ssd-vel és i5-3320m procival sikerül hozzájutnom. Azóta 16 giga ram is kerül bele. Az aksi 50% körüli, lehet azt fogom cserélni hamarabb.
Szeintem ma le tudom tesztelni, hogy egy pár játék hogy fut rajta, amit csak kb utazások közepette játszanék, nem gamer gép kell :D
Köszi mégegyszer az érveket, szerintem sikerült döntenem :)

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.