Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28601) molnarpeter válasza Sandrew (#28600) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Csak most néztem, nagyon nagy :DDD

mp

(#28602) sestertius


sestertius
őstag

Hamarosan felrakok egy képet egy egyedi ram hűtőről.. még én is kíváncsi leszek, hogy sikerül! :D

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#28603) albert8 válasza smiti (#28598) üzenetére


albert8
addikt

Szép lett grat :K
még az lenne jó ha kikapcsolnád a piros ledeket és kafa lenne :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28604) Sandrew válasza molnarpeter (#28601) üzenetére


Sandrew
őstag

Nem fogok ezert uj hazat venni :D

(#28605) molnarpeter válasza Sandrew (#28604) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Erre én mit mondjak ezzel a helyzettel? :DDD

mp

(#28606) Sandrew válasza molnarpeter (#28605) üzenetére


Sandrew
őstag

Ez jo is valamire? :U

(#28607) molnarpeter válasza Sandrew (#28606) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hűvösebb proci-táp-NB, a RAMokra meg a proci tolja a hideget :D Tuningolgattam, épp 2,7GHz@1,275 (gyakorlatilag 1,3 :DDD ) voltnál tartok, gyenguszka lapom van... A RAM-ok kicsit lassabban döcögnek, az NB 1290MHz-en, minden feszültsége 'low' :)

m

(#28608) Pepe78


Pepe78
senior tag

Sziasztok!

Pár hónap után ismét rászántam magam a mostani kis Aerocool QS-200 -am lefotózására.
A tőlem megszokott dolgok most hiányoznak... :B
Se fekete belső, se metál fény de azért ezt is piszkáltam kicsit.

Képek ITT

Pontosabban terveztem a fényezést kívül belül de most inkább eladom mert más terveim vannak.

A hűtés teljesítményéről annyit , hogy a CM HAF-ot minimum tudja jelen állapotában.
Viszonyítási alapnak ott voltak a HAF 932 , 922 házikóim amiket itt be is mutattam nektek anno.
Az első 2db 12 cm -es venti csak 5 v-on muzsikál nagyon halkan de mivel akadály nélkül szalad végig az alaplapon mindent lehűt és nem is akár hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#28609) csƵ


csƵ
őstag

[link]
[link]
[link]
[link]

Nem egy szépségdíjas mű, de a célnak megfelel. Azóta a front panel ki van szedve.

(#28610) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Én azon részét nem értettem soha, hogy ekkora batár nagy hűtők minek kellenek :D

(#28611) TaaT válasza smiti (#28596) üzenetére


TaaT
veterán

nagyon tetszik ez a kábelharisnyázós design, egyszer rászánom magam én is megcsinálom az enyémen :C

Give them hell Ukraine!

(#28612) molnarpeter válasza molnarpeter (#28607) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mostmár az egyik Normal, mert az előbb beállt :DDD

mp

(#28613) Sandrew válasza molnarpeter (#28607) üzenetére


Sandrew
őstag

Szív vagy fúj? Mert ha fúj akkor Proci hűtő nem tudja tolni ki a meleget magából.

(#28614) KAMELOT válasza molnarpeter (#28605) üzenetére


KAMELOT
titán

ez a papirmicsoda mi ez????
mire szolgál fűtésre???

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28615) molnarpeter válasza Sandrew (#28613) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nyomja ki hátra a meleg áert :) Az előző tápomból van (Kodegány :DDD ).

Kamelot: Légterelő :) Hátul, a papír takarásában ott van egy venti.

mp

[ Szerkesztve ]

(#28616) KAMELOT válasza molnarpeter (#28615) üzenetére


KAMELOT
titán

azt gondoltam de most az sziv vagy fúj??? és minek oda légterelő nemértem???

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28617) molnarpeter válasza KAMELOT (#28616) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A procihűtőből kijövő meleg levegő egy részét célzottam kinyomja hátra, a lényege ennyi :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#28618) KAMELOT válasza molnarpeter (#28617) üzenetére


KAMELOT
titán

értem!
És nem lenne egyszerűbb valami jobb hűtőt venni a procira??? Meg valami jobb proci is elkéne a gépbe amint látom :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#28619) Sandrew válasza KAMELOT (#28618) üzenetére


Sandrew
őstag

Oda elkéne egy komplett új gép :D

Légterelős izének meg nem sok értelmét látom. Kell előre-hátra 1-1 jó venti és kész.

(#28620) molnarpeter válasza KAMELOT (#28618) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

&Sandrew: Jól vn ez így. 5 forintból nyertem pár fokot, nekem ez is jó :D Amúgy annyira kell nekem az erős gép, mint túrósbatyunak a ketchup. :DDD Netre használom, nagyon ritkán játszom, (havi félszer :D ). Arra ott az xbox :) Elől-hátul van venti, + oldalt egy, 5 volton.

mp

[ Szerkesztve ]

(#28621) BioNiCMaN válasza molnarpeter (#28620) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Én mondjuk a portól megszabadítanám szegény hűtőt, azzal is nyernél pár fokot, meg könnyebb lenne a gép is. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28622) Sandrew válasza BioNiCMaN (#28621) üzenetére


Sandrew
őstag

Ezt akartam írni :D

[ Szerkesztve ]

(#28623) FullGas


FullGas
aktív tag

Csináltam egy képet az új masinámról. Ez az első összeszerelésem szóval ne várjatok csodát :B

(#28624) Jim-Y válasza FullGas (#28623) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem nagyon jól néz ki, azért egy jobb CPU-hűtőt még el tudnék képzelni rá:P Meg alul a sok vezetéket elrejthetnéd az alaplapi tálca mögé, de amúgy baró;) A profilodba meg beleírhatnád a házat is;) Ez egy 430 ugye?!

(#28625) FullGas válasza Jim-Y (#28624) üzenetére


FullGas
aktív tag

Igen 430, késöbb szeretnék valami jobb hűtőt, esetleg TX3 kategóriájú elég hisz tuningolni nem igen lehet ezt a procit, illetve ház ventiket :)

(#28626) BioNiCMaN válasza Jim-Y (#28624) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Mondjuk egy A70-et. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28627) jones965 válasza molnarpeter (#28605) üzenetére


jones965
Modder

Ez az út vezet a moddinghoz.
Csak nehogy rossz útra tévedj!

(#28628) Jim-Y válasza BioNiCMaN (#28626) üzenetére


Jim-Y
veterán

Azt már elpasszoltam:P Merlin-től szerzek egy Matterhorn-t (tesztpéldány, ezért olcsóbban adta) sőt még az A70-et is beszámította jó áron, én elküldtem neki az A70-et, ő meg küldi a mattit, meg persze ráfizetek egy picit .. :)

mod: egyébként FullGas a kábelek elrejtésére tett célzásomat vedd semmisnek, először azt hittem, hogy 912+ -od van, abban meg lehet oldani, a 430-ban nem :/

[ Szerkesztve ]

(#28629) Sandrew válasza FullGas (#28623) üzenetére


Sandrew
őstag

Egész pofás :) Gratula

Gondolom nemrégiben vetted a gépet. Z68-as lapról mi a véleményed? :) :R

(#28630) BioNiCMaN válasza Jim-Y (#28628) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Olvastam egy másik totyikban, hogy Merlinnel elbizniszelted. Rajtad tartom a szemem. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28631) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én egy ilyet raktam össze egy fél éve:
most átpakoltam egy új házba, ha készen lesz szúrok róla pár képet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28632) Jim-Y válasza BioNiCMaN (#28630) üzenetére


Jim-Y
veterán

Nem figyelsz oda nemsokára behúzom előtted a kiszemelt vízhűtésed :DDD

(#28633) molnarpeter válasza BioNiCMaN (#28621) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nemrég tisztítottam, csináltam róla képeket :D Itt vannak (tessék jobbra lépkedni)

mp

(#28634) Sandrew válasza molnarpeter (#28633) üzenetére


Sandrew
őstag

Lapodba mehet CF :D

(#28635) zolee5016


zolee5016
őstag

"szép " gépek vannak itt nem véletlen az idézöjel Szoval inkább erösek söt 1-2 bika azért vannak dolgok amiket nem értek.. ad1 nektek tényleg csak a beltartalom számit? ad2 nem foglalkozik senki sem azzal ha leül mivel"néz "farkasszemet?
ad3 a gépeitek átlagértéke 120 -150e forint nem jut 1 kis frontplasztikára? az egész topicban 5- 6 gépre gyurtak rá ilyen szinten . Én is ebbe az irányba mentem de nem igazán sporoltam a külsön se . ..nem igazán tudom felrakjam e a cuccom ami belsöre se gyenge szerintem (adatlap)nincs ami nem megy el rajta a dolgaim közül igaz én csak szimulátorokkal kergetem a gépet. Tényleg ciki ha adsz a külsöre
Hogy is néznek ki gépeink?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28636) Jim-Y válasza zolee5016 (#28635) üzenetére


Jim-Y
veterán

Engem érdekel, nekem a topicban sűrűn szereplő HAF style gépek nem tetszenek, én a visszafogottabb, minimal design-t szeretem, úgyhogy epekedve várom a te megoldásodat, gépedet;)

[ Szerkesztve ]

(#28637) BioNiCMaN válasza molnarpeter (#28633) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ja, hogy ez már a "tiszta" hűtő. :DDD Na ezt pont nem gondoltam róla. :DDD

(#28632) Jim-Y
Teljesen bepörgetem magam a hülye vízhűtésre, aztán felteszem magamnak a kérdést, hogy "Bijo! Köll neked ez 46k-ért?" És nincs válasz... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28638) Jim-Y válasza BioNiCMaN (#28637) üzenetére


Jim-Y
veterán

a 46K-es számla láttán nekem is elállna a szavam:D Ezt nem is mondtad múltkor .. mondjuk, mindenki olyat vesz amilyet akar, ameddig a takarója ér... de ezt sokallom egy hűtésért :(
Már a matterhorn is olyan, hogy valószínűleg nincs szükségem ilyen erősre ,mert nem tervezek tuningot :)

[ Szerkesztve ]

(#28639) zolee5016 válasza BioNiCMaN (#28637) üzenetére


zolee5016
őstag

elöljároban csak annyit a strike-x 9 rackes ebböl 3at titan teljes felületü hdd hütö foglal el
1dvd a többi elölapi panel ami mind üzemel igaz 1-1 nem teljes funkcioba hanem elosztottam "kinek" mi a dolga a gép kedden kapja meg a végsö formáját mivel még a kábelharisnyákkal szo...ok.Nekem sincs annyi idöm hogy magam oldjam meg az ötleteimet án is gyári megoldásokra hagyatkozom tehát nem igazi modder vagyok csak ha lehet dobni valamit az érdekeen miért ne?Képek szerdán lesznek

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28640) zolee5016


zolee5016
őstag

bocsi elütöttem a választ

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28641) BioNiCMaN válasza zolee5016 (#28639) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Lemerném fogadni, hogy ezt nem nekem szántad. :D

(#28638) Jim-Y
Ment PÜ. ;)

(#28640) zolee5016
Használd a szerkesztés gombot! Komolyan, nem hülyeség. ;)

[ Szerkesztve ]

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#28642) Jim-Y válasza zolee5016 (#28639) üzenetére


Jim-Y
veterán

És az mitől lesz stílusos, hogy az előlap tele lesz panellal?:O Nekem már így elmondás alapján sem tetszik:/ tudom, ízlések és pofonok .. :D azt hittem, hogy egy jó kis minimalmoddal jelentkezel majd ... :D

(#28643) zolee5016 válasza Jim-Y (#28642) üzenetére


zolee5016
őstag

nem biztos hogy stilust akarok.de volt 1 valag kütyüm fényképezöhöz, telefonhoz laptophoz kártyaolvasok munkám miatt sok adatot cipelek kezelek van rá példa hogy 5 pendrive kell 1xrre ilyen átalakito olyan fordito................szoval ez 1 multifunkcios mindent bele cucc lesz eladtam mindent és összebogarásztam ezt a gépet .Ha minden jol megy müködni is fog megvolt a proba.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28644) molnarpeter válasza Sandrew (#28634) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó lenne :) De ilyen procihoz? :D 2,7 GHz-en van :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#28645) Sandrew válasza molnarpeter (#28644) üzenetére


Sandrew
őstag

HD4650 CF Powaa :D

[ Szerkesztve ]

(#28646) molnarpeter válasza Sandrew (#28645) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálam nem hajcsaná ki :DDD

mp

(#28647) Sandrew válasza molnarpeter (#28646) üzenetére


Sandrew
őstag

Dobjá bele Fénom X3 8750-et :D

[ Szerkesztve ]

(#28648) albert8 válasza FullGas (#28623) üzenetére


albert8
addikt

Jó kis gép egy kis rendezés és mégjobb lehet :K

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#28649) sestertius válasza Pepe78 (#28608) üzenetére


sestertius
őstag

Szellős, ahogy kell! :K
Ezért gondolkozok valami változtatáson én is - sokat számít, ha elől nem csak hdd magasságban, hanem feljebb, alaplap/cpu hűtő magasságában is biztosít hűtést a venti. Csak az a baj, hogy ami ilyen és tetszik is, azt lian li házban találtam meg. Azt megvenni meg nem tudom, volna-e értelme... :U

Régi ph 88 pozitív negatív nélkül, új ph-n azon felül...

(#28650) Whit3Rav3n válasza zolee5016 (#28635) üzenetére


Whit3Rav3n
senior tag

Èn pl pont ezért vettem ki a dvd írót hogy ne rontsa a front design-t a műanyag előlap rajta. A venti szabályzó előlapját is cseréltem feketére meg a display elé piros fóliát tettem hogy színben passzoljon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.