Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12801) Bubee82 válasza Snoop-y (#12799) üzenetére


Bubee82
őstag

Sztem ezt a témát jobb ha hagyod... :U

(#12802) vedini válasza Snoop-y (#12799) üzenetére


vedini
őstag

csaknem,
mondjuk azért nem akarok ilyen lenni, én max egy 45-47-es leszálkásított karig akarok elmenni, vagy amit úgy érzem, hogy már jól áll :DDD

workworkwork...

(#12803) Snoop-y válasza Bubee82 (#12801) üzenetére


Snoop-y
veterán

Attól ,hogy valaki gyúr vagy használ étrend kiegészítőket és meghallgatja versenyzők/hozzáértők tanácsait még nem mindenki akar ekkora hegyomlás lenni vagy pláne nem is mindenkinek tetszik :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12804) L|zsidoboz válasza Snoop-y (#12803) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Csak nem a gyúrós topikban kell fikázni azt, aki ilyen. :U
A többség nem akar ekkora lenni, attól még elismerésre méltó a teljesítménye, pláne 21 évesen.

Fikázni itt egymást kell... :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#12805) Snoop-y válasza L|zsidoboz (#12804) üzenetére


Snoop-y
veterán

Távol álljon tőlem, hogy fikázzam :) Inkább sajnálom picit :)
A videón látható emberke egy versenyző.Ha 100 évig élek és gyúrok se lennék olyan mint ő. Ezen nincs is mit vitatkozni. A roncsot meg arra értettem, hogy ekkora teljesítmény eléréséhez ő nagyon sok dolgot beáldoz köztük majd az egészségét is.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12806) Bubee82 válasza Snoop-y (#12803) üzenetére


Bubee82
őstag

...

[ Szerkesztve ]

(#12807) Bibby válasza Snoop-y (#12805) üzenetére


Bibby
addikt

Azért elég simán benne van hogy tovább él és egészségesebb lesz mint te. Pláne hogy majd orvosok garmadája fogja figyelni, ha eljut Olympia közelébe. :U

És minden profi sportolónak áldozni kell a teljesítmények eléréséhez. Különben is azt gondolod hogy ő azért nagyobb mert sokkal több koxot nyom? Kétlem hogy ilyen szinten nagy különbségek lennének. A lábán is látszik, nyilván rohadt jó genetikája van.

Ελευθερια η θανατος

(#12808) Snoop-y válasza Bibby (#12807) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nem azt mondtam, hogy azért nagyobb mert koxol :) de ha MR olympia akar lenni majd fog koxolni ne aggódj ;] Én magam is rengeteget sportoltam és hol volt az még az élsportolók teljesítményétől. Na most abból kiindulva amit én magam végigcsináltam és láttam mások mit csináltak tudom, hogy az élsportolók többsége egyáltalán nem egészséges. Hihetetlen nagy megterhelésnek van kitéve a szervezet és ez hosszú távon nemhogy egészséges lenne hanem káros is. (itt az élsportolókra gondolok nem arra ,hogy valaki lemegy és heti 6x szénné gyúrja magát)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12809) God Vazzeg válasza Snoop-y (#12808) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Még mindig jobb ha attól fáj a vállam hogy szénné vagyok gyúrva, mintha sörhassal böfögök a tv előtt, és a cigitől 50 évesen elvisz a tüdőrák :U De ez csak magánvélemény :R

(#12810) Foglalt név válasza Snoop-y (#12805) üzenetére


Foglalt név
addikt

Miért sajnálod? Úgy néz ki, mint akit kényszerít valaki? Szerintem jól érzi magát abban, amit csinál. Szerintem inkább felnézni lehet azokra az emberekre, akik megtalálják az életben ami boldoggá teszi őket és tudnak is azzal foglalkozni. Teljesen mindegy mi az. A koszos porhülyednek meg minden káros és úgyis elhasználod, szóval ez egy elég idétlen kapaszkodó, hacsak nem életed célja, hogy szervdonor legyél :U

(#12811) Snoop-y válasza God Vazzeg (#12809) üzenetére


Snoop-y
veterán

Ezzel semmi gond énis ezt vallom :)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12812) Snoop-y válasza Foglalt név (#12810) üzenetére


Snoop-y
veterán

Sajnálni csak azért sajnálom mert nem feltétlenül van tisztában a későbbi következményekkel. Én maximum már csak hobbi szinten űzök bármilyen sportot is :)
Így is lejárok heti 4x mozogni ( régen heti 6 napot edzettem és versenyeztem is )
Amúgy meg mindenki a saját szerencséjének a pogácsa :))
Én csak azt a tévhitet szerettem volna kicsit eloszlatni, hogy versenyszerűen is egészséges "sportolni".

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12813) L|zsidoboz válasza Snoop-y (#12812) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Miért, te tudod, hogy milyen következményei lesznek a srácnál? :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#12814) Snoop-y válasza L|zsidoboz (#12813) üzenetére


Snoop-y
veterán

Természetesen nem hiszen nem vagyok jós :B
De ha már most izomkinövések vannak a kezén 21-éves korában akkor később mi lesz vele? Ha jobban megnézed a videón a futógépes részt akkor látszik ,hogy normálisan nem is tud járni. ( kicsit kacsázik a srác mert a saját combjai nem férnek el egymás mellett )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#12815) God Vazzeg válasza Snoop-y (#12812) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jobban tisztában van a következményekkel, mint te, és vállalta, hidd el. Ahhoz hogy így kinézzen nagyon "okosnak" kell lennie, ész nélkül nem megy. A combjaim nekem is összeérnek, és? Nincs vele gond :D

(#12816) fLeSs válasza Snoop-y (#12814) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Sztem az "izomkinövések" a test természetes reakciói az edzésre. Ezt hívják izomnövekedésnek. :DDD
Ugyanis ez a csávóka régebben erőemelőnek készült, és semmi mást nem csinált, csak felhúzást, guggolást meg fekvenyomást. Ezért van egyébként jópár testrésze elmaradva a többitől. Viszont az alsóháta olyan vastag, mint Jay Cutleré. :D meg a combja sem kicsi.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#12817) Bubee82 válasza Snoop-y (#12812) üzenetére


Bubee82
őstag

[link]

[link]

60 év felett... (Közel 70 éves)

[ Szerkesztve ]

(#12818) glutamin válasza Bubee82 (#12817) üzenetére


glutamin
őstag

Tanulság: a hormonkezelés idős embereknél is működik:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12819) God Vazzeg válasza glutamin (#12818) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Engem speciel rohadtul bosszant hogy a hormont látod ezekben az emberekben, nem pedig az akarat és a küzdés diadalát :(( Nincs ennél tiszteletre méltóbb dolog az életben, mikor valaki elér valamit hátrányai ellenére is :R

(#12820) Bubee82 válasza glutamin (#12818) üzenetére


Bubee82
őstag

Látom sikerült a lényeget meglátni :W :D De mivel olyan pojénos kisfijú vagy, ezért elnézem neked :D

(#12821) glutamin válasza Bubee82 (#12820) üzenetére


glutamin
őstag

Jól van! Elismerem, hogy mindezektől függetlenül komoly munka van mögötte. És az is valóban tiszteletre méltó, hogy valaki ennyi idősen még ilyen hévvel űz egy sportot. Ha megnézzük a magyar átlagot ebben a korosztályban akkor csak sírni tudnánk.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12822) God Vazzeg válasza Bubee82 (#12820) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ebben a hsz-ban ez a lényeg -> :D

(#12823) L|zsidoboz válasza glutamin (#12821) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Tényleg eléggé szényenre méltó, hogy az átlag magyar 70 éves korára, miután ledolgozott 40-50 évet, nem sportol. :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#12824) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#12823) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És tényleg miért is nem?! Ideje volna épp.. :U Elég lenne csak kocogni picit, vagy akármi, csak nem tespedni :U Tegnap épp faterom jegyezte meg: te fiam élni fogsz vagy 90 évet, nem dohányzol, nem iszol, és sportolsz is :K :D (Gondoltam magamban: azért egy kis kémiát még hozzá rakunk, oszt hátha az is befolyásol majd még valamennyit, egy +/- 5 évet ;] )

(#12825) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#12824) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Na jó, attól is függ mit dolgozik az ember.
Ha infopatesz, abban kevésbé fárad el az ember. :P ;]

Tatám pl. nem sportol, de mégis gyorsabban felásna egy kertet, mint itt a többség.
És sok más idős ember is inkább kertet művel, mint sportol (amit meg is értek).

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#12826) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#12825) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ők tudják :K Nekünk szerencsére nincs nagy kertünk, de remélem öregségemre marad még a sport iránti szenvedélyből valami, vagy fel tudom izzítani a lángot :K Mama is biztos örülni fog :DDD

(#12827) L|zsidoboz válasza God Vazzeg (#12826) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Igen, a mama azért örülne, mert lenne egy erős férje, akit elküldhet a boltba cipekedni. :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#12828) God Vazzeg válasza L|zsidoboz (#12827) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:K :DDD

(#12829) vedini


vedini
őstag

ha már itt tartunk a papáknál, láttátok a Szabadság Kupa 2007 Temesvárt? , abban is volt 50+ kategória, de az egyik öregember szerintem már nem kellett volna oda, a nyertesnek viszont frankó fizikuma volt, le a kalappal
jah meg nézzétek meg a "tarzan"-t na hát az a pali külön szám volt, volt vagy 22-25%-os testzsírja, és hát nem tudom, a kondizás nyomait sem véltem rajta felfedezni :) ;]
mondjuk magamon se mindig sikerül :U

workworkwork...

(#12830) Foglalt név válasza L|zsidoboz (#12825) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ő is rotációs kapával tolja? :DDD Az enyém egy 250es mz-ből csinálta a sajátját, elöbb végez a kerttel, mint ha mindenki összeáll a topikból és egyszerre nyomja ;]

(#12831) L|zsidoboz válasza Foglalt név (#12830) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nem, ásóval.
Van motoros cucc is, elkunyizta a szomszédtól. :DDD
Azt mondja, hogy a rotátor nem mindig használható jól, másrészt az ásás jobb, mert jobban megforgatja a talajt.

Good to be good, but better to be lucky.

(#12832) Boci_83


Boci_83
őstag

Na RE!
Kicsit hanyagoltam mostanában a topicot, mint az edzést is :( kb mikulás környéke őta nem voltam rendszeres látogatója a teremnek, különböző influenzás megbetegedések, hát és gerincfájdalmak, illetve tetoválás csináltatása a hátamon, meg nem végső soron lustaság miatt, de remélem hogy mostmár rendszeresen tudok járni terembe. Van még egy kis maradék kreatin monohidrátom, és a karácsonyi akcióban vettem egy doboz glutamine-sr -t, kreatint már ettem korábban, de gutamine-t nem, ezt a kettőt hogy lenne jó összepárosítani? Mind2t reggel kellene inni éhgyomorra, de érdemes-e??

**********

(#12833) God Vazzeg válasza Boci_83 (#12832) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Viszlát :DDD ;]

(#12834) Boci_83 válasza God Vazzeg (#12833) üzenetére


Boci_83
őstag

BekaPod-e? :D

**********

(#12835) L|zsidoboz válasza Boci_83 (#12832) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mi is reméljük, hogy több időd marad az edzésre (ezzel egyenesen arányosan kevesebb erre a topikra). :D ;]

Milyen tetkót csináltattál?

Good to be good, but better to be lucky.

(#12836) Markgx10 válasza Boci_83 (#12834) üzenetére


Markgx10
őstag

;]

[ Szerkesztve ]

(#12837) God Vazzeg válasza Boci_83 (#12834) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez itt nem a homi topik, eltévedtél úgy látom ;]

(#12838) Boci_83 válasza Markgx10 (#12836) üzenetére


Boci_83
őstag

Nyazsgem all!
Tajgetosz topic! lakók!

[ Szerkesztve ]

**********

(#12839) Boxer001


Boxer001
veterán

Ezt nagyon szépen csináltátok, le a kalappal. :R ;] Megvártam, hátha tanultatok tőlem, grat. ;]

(#12840) Markgx10 válasza Boxer001 (#12839) üzenetére


Markgx10
őstag

Most, hogy ezt láttad el is mehetsz innen minél messzebre, javaslom az Érzékeny lelkű angolkisasszonyok teázója című topikot, körülbelül az felel meg a szintednek. Szevasz. ;]

(#12841) Boxer001 válasza Markgx10 (#12840) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez igen barátom, gyönyörű! Hogy a bőr hűljön rád. ;]

(#12842) Boci_83


Boci_83
őstag

Itt mindíg széparcú, jó szivű tejbe tésztákkal találkozhat az ember, ha bekukkant a topicba, ezt szeretem én itt! :U

**********

(#12843) glutamin válasza L|zsidoboz (#12823) üzenetére


glutamin
őstag

Itt most nem a sport kontra egyéb testmozgáson van a hangsúly, hanem azon, hogy a többség nyugdíjasként már nem meri atestét arra használni amire való. És akkor jönnek apanaszok, hogy csontritkulás, meg hajlott hát meg satöbbi, amit nagyon meggyorsít a fizikai terhelés hiánya.

A kertben kapirgálás is lényegesen jobb mint a Maaaóóónika show-n való szellemi mélyrepülés. Bár lehet a politizálás pl olyan pulzus és vérnyomásemelkedést hoz, hogy egy gyengébb kardiónak megfelel :W

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#12844) Lavves válasza Boci_83 (#12842) üzenetére


Lavves
tag

btw, akkor húztál zsákot a fejedre, amikor rájöttél,
hogy úgy nézel ki, mint FrUzsi? :U

Szerk.: Upsz ez lemaradt: ;]

[ Szerkesztve ]

(#12845) nostrum


nostrum
tag

Na tessék...

Ezekkel mi lett azalatt a 21 év alatt, mióta a kedvenc gagyi filmemben szerepeltek?

Már biztos összementek...

Ja, élő példa, hogy kenyéren és vízen tengődve rabszolgaként is lehetsz kurvanagy...
Conan után szabadon... faszomnak a fehérjeturmix...

In space, no one can hear you scream...

(#12846) L|zsidoboz válasza Lavves (#12844) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Mehetsz a Levesbe, és rohadjon meg öreganyád befőttje. :K
De csak ha vízzel főz és salakmotorozik.

;]

Good to be good, but better to be lucky.

(#12847) vedini válasza glutamin (#12843) üzenetére


vedini
őstag

azért a stresszt ne keverjük a kardióval ;)

voltam lent kondiba, volt egy bunny fan egy 5 lityős kannával mászkált, néha kortyolt belőle, aztán súlyzózás közben olyanokat nyögött, mintha hárman pakolták volna :DDD

ja még annyit, hogy mennyiért veszitek a pufi rizst, egy zacsival most (100gr) 72FT volt penny-be
barna rizsből van az van ráírva, bár gondolom a többi is abból van

workworkwork...

(#12848) Bibby


Bibby
addikt

Most megy a gyurma sport1-en. :K

Ελευθερια η θανατος

(#12849) LOTR


LOTR
addikt

mit szóltok ehhez: california fitness kreatin 500g 3400ft
vajon sok különbség van kreatin és kreatin között?
sportikán éppen akció van, meg aztán úgy is kéne valamilyen

One Ring to rule them all

(#12850) BÁ Nutrition válasza LOTR (#12849) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb tok mindegy h te milyet szedsz :U

Raadasul God csomoszor leirta h bevalt neki, szal ahelyett h kockulsz, inkabb figyelj oda amit irunk. ne csak write onlyba legyel :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.