Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39801) gyimger válasza Kiskokó (#39799) üzenetére


gyimger
őstag

Most nálam sem működik. :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39802) BullKoxa


BullKoxa
őstag

hol lehet beállítani hogy a PHHU legyen a nevemnél mint Crew?

(#39803) bryant56 válasza BullKoxa (#39802) üzenetére


bryant56
aktív tag

Itt rányomsz erre: SET AS ACTIVE CREW

(#39804) Plata válasza iceQ! (#39789) üzenetére


Plata
félisten

Figyelj inkább keress te heist-et,12-es szinten még olyan kevés vagy hogy úgyis bukta lesz a heist.
Inkább húzd még a karidat vagy 50-es szintig és akkor próbálj meg host-olni.
Ha meglátják a szintedet úgyis lelépnek.Inkább csatlakozz olyanokhoz akik már gyakorlottak.Kis szinten nagyon szívás a heist,nincs se életed elég,se armorod,se rendes fegyvered.
Keményebb heist-hez kell a Super heavy armor,jó ha van még 10 a táskában,kell heist ruha,bár az nem szintfüggő,kell sok nasi,PS-hez rpg kötelező de minigun sem árt,ezenkívül ha nem akarsz szívni sokat kell egy ház a bank mellett a garázsában egy fullra tuningolt páncélozott kurumával.

[ Szerkesztve ]

(#39805) BullKoxa válasza bryant56 (#39803) üzenetére


BullKoxa
őstag

Akkor ha jól gondolom tényleg kitöröltem magam a PHHU ból véletlen ? Pedig jó lenne megint belépni oda !

Szerintem éjjel fellépek egy kis Online-ra . igaz kemény 15-s a szintem !! :B , de engem jelenleg a Story mod is nagyon érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#39806) gyimger


gyimger
őstag

Már az első szaros Fleecában game breaking bug.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39807) Plata válasza gyimger (#39806) üzenetére


Plata
félisten

Mi volt a baj?

(#39808) iceQ! válasza Plata (#39804) üzenetére


iceQ!
addikt

Honnan vetted, hogy 12-es vagyok?! :) 46-os a karim már. Kurumára gyűjtök most. Már hostolom amúgy a hesiteket :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39809) gyimger válasza Plata (#39807) üzenetére


gyimger
őstag

Eddie Toh beszívott és nem volt hajlandó leszállni. Körözgetett, szállt fel-le. De már megoldódott. Jó két óra elment vele.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39810) Plata válasza gyimger (#39809) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hogy sztoriban beszóltál neki és megharagudott rád. :D

(#39811) Mike válasza gyimger (#39809) üzenetére


Mike
veterán

Hogyan? Mi se tudtuk a flecat megcsinálni, egyszerüen a helivel nem repült a híd fölé, ha meghaltam se.

(#39812) gyimger válasza Mike (#39811) üzenetére


gyimger
őstag

Előszõr próbáltuk a mágnessel betriggelni a végét. De utána újrakezdtük és ment rendben.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39813) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Szeretnék csatlakozni a PHHU Crew-hez ( ismét ) mert sikerült kitörölnöm magam belőle. :W KosszaHUN vok benne ( PC-s Social Club ).

[ Szerkesztve ]

(#39814) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na jelentem megvan a CM .............

Félig! :DDD :DD

Ennél nagyobb hátrányunk nem is lehetett volna mint ami most volt...a Bugos Fleeca, aztán a TS szerver omlott össze, majd Dawe netje szakadt meg.. aztán volt egy másik Heli bug.. ja meg valahogy a semmiből Plata jelent meg a Heistben :D meg a másik TS szerver is megállt 2percre :D
Volt pár halál is.. meg egy újrakezdés a börtönös vége után mivel arról eddig nem volt szó hogy Halálnál MINDENKINEK disconnectelnie kell nem csak 1 embernek :D
És még tuti csomó mindent kihagytam... de jelentem a Felénél járunk :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39815) Plata válasza Kiskokó (#39814) üzenetére


Plata
félisten

Bazd én hogy kerültem oda?
Felmentem a játékba a hajómon mentem a helim felé,erre bekerültem hozzátok,csak néztem hogy mi a fasz van,nem is kaptam invet és nem is fogadtam el. :F
Utána meg hogy eljöttem tőletek a karimon rajta maradt valami hülye táska. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39816) iceQ!


iceQ!
addikt

Kellene egy kis help ma heistben. Prison Break lenne viszont tegnap óta kínlódok vele, mert nincs normális csapat. :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39817) Plata válasza iceQ! (#39816) üzenetére


Plata
félisten

Gondolom a fináléval van gond,többi része elég laza,a finálét is meg lehet csinálni kurumával.És akkor még csak meg sem lőnek.ha valakinek van kurumája csináljátok azzal,a börtönbe is be lehet vele menni,és akkor nem kell gyalog végig harcolnod az egész börtönt,csak beülsz kurumába és abból kilövöd a népet.Mivel páncélozott nagyon nem is sérülsz,és még az a gyökér rab is biztonságban lesz.Ha nincs kurumátok,akkor ajánlom hogy vigyél legalább 8-10 super heavy armort.És töménytelen nasit.

(#39818) CactuS válasza BullKoxa (#39813) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha még nem fogadták el, akkor ma délelőtt visszaveszlek, ha gép elé esek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39819) iceQ! válasza Plata (#39817) üzenetére


iceQ!
addikt

Kurumara gyűjtök most :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39820) Plata válasza iceQ! (#39819) üzenetére


Plata
félisten

Ne tökölj a vacak heist-ekkel,járj PS-re és lesz pénzed.Ps fizet a legjobban a többi heist elég keveset fizet.

(#39821) BullKoxa válasza CactuS (#39818) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hello! Köszi szépen !! ( Lehet te jelöltél, köszi érte ! ))

Valaki jelölt, már el is fogattam. Köszi mindenkinek aki segített !! :R

[ Szerkesztve ]

(#39822) iceQ! válasza Plata (#39820) üzenetére


iceQ!
addikt

Mi a ps?! :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39823) sqpp válasza iceQ! (#39822) üzenetére


sqpp
őstag

The Pacific Standard Job

Amiben bankot rabolsz a társaiddal és ezáltal így szerzel "töménytelen" mennyiségű pénzt.
Tagonként 250 000 körül

(#39824) Plata válasza sqpp (#39823) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen attól függ mennyit oszt szét a Host,mert a csapat 1.25 milla dolcsit rabol el,azt osztja el a host ahogy neki tetszik.Ha 40-20-20-20 részre osztja akkor neki jut 500 ezer többinek 250 ezer.De ha mindenkinek 25%-ot ad akkor 312.5k dolcsi jut mindenkinek.Plusz az előző 5 setup után jön 5x26k dolcsi.

(#39825) iceQ!


iceQ!
addikt

Ha valakit esetleg érdekelne TS3. hogy könnyebb legyen a kommunikáció. Egyelőre nincsenek jelszavas szobák, de idővel tuti fog kelleni

ts1.clans.hu:9997

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39826) Kiskokó válasza Plata (#39815) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem tudom mi volt de annyi minden közbejött ennek a kurva CM-nek, hogy csoda hogy a felénél vagyunk...

Ja amúgy volt még 20 perc baszakodás azzal is hogy Üres volt a Heist tábla a házban, meg kihagytam hogy a Human Labsban a Vadászgépek is be Bugoltak amiket le kell lőni...
Lassan asszem mindent felsoroltam... volt pár zavaró történés :D neeeeem sok csak egy kettő :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39827) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Tegnapi banda!!!

Ma ismét erre a szerverre gyertek TS : ts1.clancore.hu

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39828) INMOTEP válasza Kiskokó (#39826) üzenetére


INMOTEP
őstag

tegnap mi is sokat szenvedtünk ,voltunk 3 an magyarok utolsó fináléhoz nem találtunk csak külföldit .Sorra elbaszták az egészet ,nagy szenvedve megcsináltuk :N

(#39829) Kiskokó válasza INMOTEP (#39828) üzenetére


Kiskokó
veterán

Áhh hallod ez százszor rosszabb volt mert itt kb Nem rajtunk múlt... hanem a sors szólt bele :D
De elhiszem az is idegesitő lehetett. Remélem ma hamarabb gond nélkül betudjuk fejezni :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39830) Bib


Bib
őstag

Na majd egyszer nekem is segíthettek heist ügyben,mert nekem csak az első van meg. Annyit értek hozzá ,hogy kb el sem tudom indítani a Heistet :DD
Pedig tetszik az egész,de az én koromban... :) Majd valami nagytürelmű kollégákat megkérek egyszer...
:))

(#39831) Kiskokó válasza Bib (#39830) üzenetére


Kiskokó
veterán

Lenyomjuk a CM-et aztán 1 hétig nyaralok de után segitek, hétköznaponként este 10 után szoktam lenni kicsit. vagy valamikor. Vegyél fel : Saabe60 :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39832) Locutus


Locutus
veterán

Valaki jöhetne series a trash truckra, mert lassan agyvérzést kapok, hogy nem birok összeszedni 3 értelmes embert rá 2 hónapja...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39833) rup1u5 válasza Locutus (#39832) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én most ráérek.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39834) Locutus válasza rup1u5 (#39833) üzenetére


Locutus
veterán

Köszi, de nekiálltam 3 random emberrel az előbb, akik persze megint lelövették magukat, úgyhogy kellőképp felbasztam magam. Majd este talán újra...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39835) Puma K


Puma K
veterán

Baszki, hogy én is most akarok kocsit lakatoltatni és fényeztetni, mikor ennyi embernek tudnék a fórumról segíteni és nincs dedikált VGA gépemben... :U :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39836) Plata válasza Puma K (#39835) üzenetére


Plata
félisten

Dedikálom én neked ha csak az a gond. :DDD

(#39834) Locutus
Trash truck nem vészes,csak kell hozzá egy kis csapatmunka,bár láttam már vicces megoldásokat is,egyszer egy csapattal úgy csináltuk meg hogy szinte semmit sem harcoltunk,pont a szemetes zsákok mellé parkoltak,bedobtuk a szemetet gyorsan és elhúztunk a bánatba.Fura volt.A benzinkútnál is nem a normális helyre álltak be hanem a felüljáró alá.Szinte semmi lövöldözéssel irtó gyorsan letoltuk.

[ Szerkesztve ]

(#39837) Puma K válasza Plata (#39836) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi rendes vagy! :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39838) gyimger


gyimger
őstag

És kész! :)
Attól függetlenül, hogy MINDEN ellenünk játszott, végül csak összehoztuk. Jó játék volt, és amikor legközelebb játszunk, már kábelhúzogatás nélkül.
De azt hiszem, Dokibának nagyobb védjegye lesz a melegítő, mint Király Gábornak, mert a legnagyobb lelki nyugalommal viselte végig a Criminal alatt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39839) Puma K válasza gyimger (#39838) üzenetére


Puma K
veterán

Ha már szóba került a heist ruházat :D

Saját ruházatom kicsit lentebb a hozzászólásban: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39840) #81556480 válasza gyimger (#39838) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez csak a CM bónusz, de meg tudod mondani az összes heist végigvitele után, mennyi a teljes bevételed? Azaz kb hány millád lett a CM végére ?

(#39841) gyimger válasza #81556480 (#39840) üzenetére


gyimger
őstag

A többieket kérdezd, nekem az AiO és a Loyalty már meg volt. De azzal együtt olyan 12 millió lehet. Az összes heist és setup hozzáadott olyan 1,5 milliót az elejétől kezdve.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39842) BigStraw válasza gyimger (#39841) üzenetére


BigStraw
senior tag

És hányszor szabad meghalni vagy hogy van ez?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#39843) gyimger válasza BigStraw (#39842) üzenetére


gyimger
őstag

Soha!! ;]
De ha halál esetén mind a négyen kirántjátok a LAN kábelt a gépből, egyikőtöknek sem menti el az adott állást, és folytathatjátok tovább.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39844) #81556480 válasza gyimger (#39843) üzenetére


#81556480
törölt tag

Az a lényeg hogy minden heistet ugyan azzal a csapattal megcsináljátok halál nélkül. ha meghalsz és újra megcsinálod az adott heistet akkor sincs gond. így van a leírás.

(#39845) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Kezdek kedvet kapni, hogy végigvigyem a heisteket ahogy így olvaslak titeket. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39846) Daw93 válasza rup1u5 (#39845) üzenetére


Daw93
senior tag

Az elején a kedv nekünk is megvolt, de hogy még egyszer meg nem csinálom az k..vaég :DDD . Bár ha nem szopat le sokszor minket a játék (bug-hegyek) akkor lehet más lenne az álláspontom. Másrészt meg amúgy is csak 1x kaphatjuk meg a nagy lét.

A srácoknak köszi még egyszer, így visszagondolva megérte szenvedni, ennyi pénzből egy jó darabig elleszünk, főleg akinek volt előtte is egy kis tartaléka. :D

GTA Online: Daweee93

(#39847) iceQ! válasza rup1u5 (#39845) üzenetére


iceQ!
addikt

Én vállalkoznék rá. Sosem találok normális embert :\ Ha lenne még +2 ember tolhatnánk a jövőhéten végig. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#39848) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Na hát most már kijelenthetem megvan a CM! Vért izzadtunk kb de meglett.

Először is :
[link]

Aztán ez :
[link]
De persze ma is akadt egy kis Heli beragadás vagy a Raktárnál Trevor Finálén is a kocsik is ..
Volt megint Üres heistes tábla.. stb stb

Jó volt a társaság néha jókat röhögtünk :D Örültünk a kukac játéknak is :D legalábbis Dawe helyettem örült !
[link]

[link]

Összességében asszem 13millióm lett de ugye Én voltam végig a Host. Költségek + setupért nem járt pénz.
Arányba mindig 40%ot kaptam fináléban.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39849) rup1u5 válasza Daw93 (#39846) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam nem cél, hogy hibátlanul, meghalás nélkül, ugyan azzal a csapattal toljam végig csupán annyi, hogy szeretnék végigmenni a heisteken és megcsinálni mindet.

(#39847) iceq9999:
Lehet róla szó, ha össze tudjuk hozni. Nincsenek barátaim akikkel rendszeresen tudnám tolni, úgyhogy általában azt csinálom, hogy fölmegyek és lesz ami lesz alapon belecsöppenek valamibe...szerencsés esetben.....vagy a nagy semmi megy, autókázok amit megunok hamar aztán inkább kilépek.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39850) sqpp


sqpp
őstag

Keresztapa lennék? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.