Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39101) ProgenXL válasza Kiskokó (#39098) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ez a ps dolog már nagyon túl van tárgyalva. :D napi 2-3 is mehet ha ennyire ps-ezni akar mindenki. Indíthat bárki ilyet ha akar. Nem kell a másikra várni. Persze ezeket te is tudod csak már regényt írtatok egy ilyen semmiségről. :)
Én örülök hogy ennyire játszani akar mindenki. Ha ezen múlik akkor holnap indítok én akár kettőt is. :D

Gunner for life

(#39102) Locutus válasza cyberkind (#39100) üzenetére


Locutus
veterán

Mert összevissza tesztelik... vannak akik csak egyenes pályán a gyorsulását nézik, ott lehet hogy jobb, de egy rendes versenyben sok más dolog is számít, és leginkább a végsebesség nem.

Én úgy vagyok vele, hogy ocsmány autót akkor se veszek ha jó... a Tyrus, Annis meg a harmadik új meg pont ebbe a kategóriába tartoznak, az X80-al egyetemben :)

Volt egy versenyem ma, ahol 16-ból 5. lettem tourismoval, aztán beirtam a végén, hogy de legalább az én autóm szép volt, erre ott helyeselt meg röhögött mindenki :DDD Mert persze a komplett mezőny ezeket az űrhajókat használta...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39103) drachoHUN válasza Locutus (#39099) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Nagyjából így van igen a random versenyeken lehet mindenféle kocsival mindenféle eredményt elérni. De azt kérdezte ki mit ajánl versenyzésre. Oda bizony ezeket ajánlom, mert arra ezek a leghasznosabbak. Szépségversenyre én sem ezekkel mennék. Mondjuk az új Superek közül nekem az Emperor kifejezetten tetszik, főleg a Liveryk nélkül.

Cyberkind: Nálam a "gyorsabb" a versenypályán gyorsabbat jelenti, nem pedig azt, hogy egyenesben gyorsabb, mert azt totál leszarom.
Hossztól függően 3-4-5-... másodpercekkel verem minden pályán a legjobb köridőimet az Annissal.
Fullra tuningolt, Custom Spoiler, és Stock Wheels. Így böszmegyors a glitch miatt.
Ha nem tuningolt kocsikról beszélünk, akkor nagyjából egálban lehet a három új. Nagyjából, de ezt nem próbálgattam, mert nem igazán érdekel. :)

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39104) Mike


Mike
veterán

Kurvara nem eri meg 5k-ert kinlodni a stunts palyakkal

(#39105) #81556480 válasza Mike (#39104) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én is kb erre a következtetésre jutottam :D

(#39106) Locutus válasza Mike (#39104) üzenetére


Locutus
veterán

Hát, ha 15. leszel akkor végülis tényleg csak 5k...
Én azért csak kerestem 80 rugót vele ma... kb 1 óra alatt.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39107) Mike válasza Locutus (#39106) üzenetére


Mike
veterán

En egyedul nyomtam, es 20x estem bele a vizbe,stb

(#39108) Kiskokó válasza ProgenXL (#39101) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaaa amugy erre énis gondoltam, hogy moreeeee.... hát mindenki tud inditani ilyet :D ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39109) drachoHUN válasza Locutus (#39106) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Lehet vele keresni is bizony, de alapvetően nem is azért játssza az ember. PowerPlay-re volt dupla pénzes event, jó lenne Stunt Racek-re is...

Forza JUVE!!!

(#39110) #81556480 válasza drachoHUN (#39109) üzenetére


#81556480
törölt tag

Na nekem a legkedvencebb eventem volt. Ott osszelovoldoztem vagy 800.000$

(#39111) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Asszem tavaly volt az hogy a heists setup dupla pénzt ért. 25k helyett 50k adott. Na az nagyon jó volt. Hátha megint lesz olyan. :)

Gunner for life

(#39112) #81556480 válasza ProgenXL (#39111) üzenetére


#81556480
törölt tag

Minden heist duplát adott egy héten át. Ja tavaly volt. A ps nagyon jó fizetett

(#39113) cyberkind


cyberkind
félisten

Kipróbáltam versenyben ezt az Annis kocsit, fullra tuningolva tényleg aláz, úgy betapad minden kanyarban mint az álom, durva. :Y

Paranormal Cocktivity

(#39114) cyberkind válasza cyberkind (#39113) üzenetére


cyberkind
félisten

Na szóval volt egy ilyen futam ezúttal custom kocsikkal, én az Annist választottam.

(szintek :DDD )

Első körben már a rajtnál ütköztem és beestem a vízbe, ezután még mindig az első körben rengetegszer ütköztem és estem a vízbe, hogy a második körre a 2. helyen minimum 10mp-es hátrányban érkezzek az Annis-sal amiből könnyed 5mp-es előny és győzelem lett úgyhogy aki az élen volt egy kancsó volt finoman fogalmazva, na de ami a lényeg, hogy ez a kocsi mint az Ezeréves Sólyom kb, semmi se gyorsabb ennél és még vezetni is álom jó. :Y

Ezt meg csak úgy, hogy örüljetek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39115) Modst3R


Modst3R
senior tag

Jól értelmezem h a tampa2 csak visszatérő játékosoknak lesz??

[link]

[ Szerkesztve ]

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39116) drachoHUN válasza Modst3R (#39115) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Rosszul értelmezted.

Forza JUVE!!!

(#39117) Wiz Khalifa válasza Mike (#39107) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Akkor vezetni kell megtanulni először. Érdekes, én szinte soha nem esek le a pályáról. Egy két kivétel mikor pont úgy akadtunk össze két taggal. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#39118) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#39117) üzenetére


cyberkind
félisten

Este leeshetnénk már! ;] :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39119) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#39118) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én benne vagyok. Zaklasd Mekkszikót is. :DD

Smoke some weed nigga!

(#39120) rup1u5 válasza cyberkind (#39114) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az a zöld ott az alsó képen egy Annis Elegy RH8?
Nekem az egyik kedvencem.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39121) cyberkind válasza rup1u5 (#39120) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem éppen de Annis, csak az új szuperautó. :D

Paranormal Cocktivity

(#39122) #92888064


#92888064
törölt tag

köszönöm a kocsis tippeket és tanácsokat:R
1,7 millám van jelenleg, így a 2,5 millás kocsi nem fér bele a keretbe, de a többit kipróbálom.

(#39123) rup1u5 válasza cyberkind (#39121) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Megtaláltam. RE-7B.
2.5M. Ilyet se veszek! :DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39124) Mike válasza Wiz Khalifa (#39117) üzenetére


Mike
veterán

az lehetséges, de akkor semmi kedvem megtanulni :)

(#39125) Modst3R válasza drachoHUN (#39116) üzenetére


Modst3R
senior tag

Hála a jó istennek :R

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39126) McSico válasza cyberkind (#39114) üzenetére


McSico
senior tag

Hú bammeg.... No komment, ahogy azon a képen kinéz a karaktered. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#39127) Modst3R válasza McSico (#39126) üzenetére


Modst3R
senior tag

Ő a Joker de illik rá. Kéne help mastermindra? Hoppá Jolly Joker XDDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39128) #81556480


#81556480
törölt tag

Ezt a szmog-szerű hatást ki lehet kapcsolni? mintha régen lett volna téma.

(#39129) Wiz Khalifa válasza Modst3R (#39127) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Már ezer éve megvan nekünk a Mastermind. :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#39130) Modst3R válasza Wiz Khalifa (#39129) üzenetére


Modst3R
senior tag

Kb...nekem egyik legpozitivabb élményem eddig onlineba ;)

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39131) ProgenXL


ProgenXL
őstag

fél9, 9 fele 2 embernek ha van kedve jöhet PS. :)

Gunner for life

(#39132) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Zsinórban négy győzelem Stunt Raceben, Full Lobbyval. Seperc alatt 100k. Nem olyan rossz ez bevételnek sem.
Első kettőt én hostoltam, catchup és slip nélkül, poleból indulva nagyon simák voltak. 3.-4.-nél sajnos elkerült tőlem a hostolás, természetesen catchup és slip bekapcsolva emiatt. Rajtnál mindkét versenyen pörgöttek, lökdöstek, de szépen tizenvalahanyadik helyről sikerült megnyerni a versenyeket. Én élvezem őket.

Forza JUVE!!!

(#39133) rsanyi20


rsanyi20
tag

Sziasztok. Nemrég kezdtem a játekot egyenlőre a Story Mode-ot akarom kivinni de elakadtam. Megcsinátam a Mr. Philips című küldetést Trevorral de ahogy megcsináltam utána nem jelez semmit hogy hova menjek. Má több napja várok, gondoltam hátha hívják de semmi. Ezután hova kellene mennem/mit kellene csinálnom?

Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

(#39134) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Szigorúan OFF:
Ideje gondolkodtam a gépfejlesztésen, mert a jelenlegi rendszerem felett eljárt az idő, 4K videó lejátszásától padlót fog a rendszer, de arra amire használom (office, netezés, néha filmnézés) teljesen megfelel.
GTA V miatt szántam volna rá magam a fejlesztésre, ezért ma Steam-en megvettem a játékot, hogy kipróbáljam mielőtt több tízezer forint kiadnék az új hardverre.
Jó ötletnek bizonyult.
Biztos az is benne van a dologban, hogy 1080p-s monitoron 800x600-as felbontásban, mindent alacsony részletességre állítva játszottam vele (pixel hegyek, eltűnő textúrák, stb), de nagyon nem ragadott magával.
Valószínűleg ki is nőttem a játékokból, nem csak magából a GTA-ból. Pedig valamikor annó az első 3 résszel órákat el tudtam tölteni, úgy hogy teljesen magába szippantott.
Ez nem negatív kritika, csupán egy személyes vélemény, illetve jó tanács, ha valaki gondolkodna rajta, hogy megvásárolja a programot. Érdemes a Steam-en keresztül kipróbálni, ha már demó nincsen belőle.
Azt viszont egy percig sem vitatom, hogy a fejlesztők rengeteg munkát és időt öltek ebbe a részbe is, szóval minden elismerésem a Rockstaré!
Mindenkinek további kellemes szórakozást a játékhoz! :)

(#39135) rup1u5 válasza Gerr'y (#39134) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Az első LGA775-ös lapom Blood Iron volt nekem is! :) Ritka darab.
Az enyém pár hónapon belül meg is döglött. Rossz emlék maradt.

Valószínűleg a 800*600 - ultra low-nak köszönhető, hogy nem ragadott magával az élmény.
Én még így lassan 40 éves fejjel is el tudok benne veszni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39136) Plata válasza Gerr'y (#39134) üzenetére


Plata
félisten

Valami jobb gépen próbáld ki,mert a játék nagyon szép.
Alacsony részletességben nem fogsz látni belőle sokat,de egy jobb géppel a játék csodaszép.

(#39137) Modst3R válasza Plata (#39136) üzenetére


Modst3R
senior tag

Igen az ;] :DDD

️Anna (sajnos a felhasználó nevem nem tudom módosítani.)

(#39138) Gerr'y válasza Plata (#39136) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Az a baj hogy nem tudom kiprobalni, milyen lehet teljes "pompajaban". Ha beruhazok egy komoly gepre es akkor se nyeri el a tetszesemet, akkor lesz egy uber brutal netezos gepem, amiben csak all a penzem. Ezzel az ordogi kor bezarult :P
Esetleg valamelyik MM, vagy 577 boltban tudnam letesztelni,felteve ha az futna a konzolon, igaz a kontrollerekkel nem vagyok joban.
Azert koszonom az otleteket, amig tudom hasznalom a jelenlegi konfigomat, ha megadna magat, akkor ujra kepbe kerulhet a jatek :R

(#39139) rup1u5 válasza Gerr'y (#39138) üzenetére


rup1u5
nagyúr

youtube a barátod ;)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39142) Plata válasza Haseo (#39141) üzenetére


Plata
félisten

De azért van köze a grafikának,jobb géppel sokkal szebb és élvezhetőbb a játék.
Tudom mert eddig minimumhoz elegendő kártyám volt,vettem jobbat és sokkal szebb lett a játék.

(#39138) Gerr'y
Bizonyára más játék is van a gépeden nem csak GTA.
Gondolom egy rakás más játékkal is játszol,ha újabb játékkal akarsz játszani akkor meg jobb gép kell,a GTA V nagyon jól optimalizált játék,ha annál újabbal akarsz játszani vagy hasonlóval úgy is kell jobb gép.
A játék online része is iszonyúan jó.A második online karim eddig ennyit játszott.: PLAY TIME: 24D 21H 8M

[ Szerkesztve ]

(#39143) Puma K válasza Gerr'y (#39134) üzenetére


Puma K
veterán

Ha már meg van a játék legálisan ráadásul Steam-en és van ismerősöd akinek jobb gépe van mint neked vagy manapság jónak számító gépe, akkor adott a lehetőség hogy átmenj hozzá, letöltsétek a játékot és megnézd hogyan néz ki a játék jobb grafikával és játszhatóbb FPS-el.

Tudom a grafika nem minden, de ennél a játéknál igencsak szépre és részletesre sikeredett a kis világa így további pluszt ad a játék élményhez a látvány.

800x600-ban undorító okádék grafikával és diavetítéssel nekem sem tetszene semmi, mert nem tudok vele mit kezdeni = játszhatatlan még ha a játék maga amúgy jó lenne.

Én 2014 nyarán azért építettem -újból- a 0-ról egy asztali gépet (majd bővítgettem) és vettem hozzá egy tévét, hogy a GTA V-tel majd tudjak játszani ami 2015 április 14-én jelent meg.

A recept egyszerű:
- Intel i5 2xxx/3xxx/4xxx/6xxx szériás, fizikai 4 magos proci minimum 3.2Ghz-cen
- 8GB, de manapság már inkább 16GB RAM mert annyival nem drágább már, de ésszerű keretek között jó a minél több RAM
- AMD 7850/R9 270X/R7 370, Nvidia GTX660 Ti/GTX750 Ti/GTX950 VGA-k és ezektől felfelé bármelyik jó csak minimum 2GB VRAM legyen a kártyán
- SSD a Windows-nak, HDD a játékoknak

ha ezt a pár dolgot figyelembe veszed akkor olcsón megúszható komolyabb költségek nélkül egy játékra is alkalmas gép.
Az adatlapodat elnézve alaplapot, procit, memóriát és VGA kártyát kell csak cserélned, szóval annyival beljebb vagy. A házad jól szellőző, a tápod is jónak tűnik, de ha korosabb azaz idősebb mint 5 éves akkor érdemes cserélni.

Aztán ha megjön az ingerenciád a jobb FPS-ekre és szebb grafikára akkor az első hardver frissítés után váltogathatod a VGA-t felfelé, mert a tiédtől újabb-modernebb Intel 4magos proci 3.2Ghz-cen elég sok VGA-val jó páros.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39144) Mike válasza Puma K (#39143) üzenetére


Mike
veterán

lehet vele játszani 800x600-ban is. én megtettem egy 9800GT-vel
nem volt diavetítés, csak kicsi a kép
de ettől még a játék élvezhető volt

és most sincs olyan gépem, mint amit leírtál, de bocs, nem fogok egy játék miatt egy PC-re elkölteni 1,5 xbox árát
az SSD meg tökfelesleges
persze jó ha van de enm feltétel

8 giga ram tényleg kell, mert 4-gyel csúnya akadások vannak ütközésnél, illetve ha új városrészt kell betöltenie
de a annál, hogy mennire részletes a fű, van-e bozótos, sokkal fontosabb hogy hogy simán fusson, hogy döccenés nélkül tudj száguldozni

Plata, "De azért van köze a grafikának,jobb géppel sokkal szebb és élvezhetőbb a játék."
tehát eddig nem élvezted, azért játszol vele már több éve szar grafikával, mert annyira élvezhetetlen volt

[ Szerkesztve ]

(#39145) cyberkind válasza Mike (#39144) üzenetére


cyberkind
félisten

"nem fogok egy játék miatt egy PC-re elkölteni 2 xbox árát"

Én se, pont ezért teszem sok játék miatt. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#39146) Mike válasza cyberkind (#39145) üzenetére


Mike
veterán

A 90-es években rengeteg pénzt toltam a PC-be, szó szerint tömtem a pénzt a feneketlen bendőjébe.
Ma már van számomra fontosabb dolog is ennél.
Jelenleg még egy játék van a gépemen, a Witcher 3, az meg szépen elfut ezen is, ami alapvetően a GTA-nak kevés (nincs pl. dús növényzet nálam)

[ Szerkesztve ]

(#39147) cyberkind válasza Mike (#39146) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig akkor még annyira nem voltak ennyire komplex és összetett játékok, szerintem manapság megéri erre áldozni, persze mindenkinek a pénztárcája szab határt, hogy mennyit. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39148) Mike válasza cyberkind (#39147) üzenetére


Mike
veterán

akkor is csak játékok voltak meg most is

(#39150) Plata válasza Mike (#39144) üzenetére


Plata
félisten

Eddig is élveztem bár néha zavaró volt a grafika,de most sokkal szebben sokkal jobb. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.