Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) Mike válasza #92888064 (#39590) üzenetére


Mike
veterán

akkor egyszer meg kell csinálnotok a PS-t kuruma nélkül
ma este szívesen jövök ha kellek

(#39598) gyimger
szerintem is. GT6 még odébb van, és konzolra úgyis sokkal előbb fog kijönni

kiskokó
ja, tervezik :) az igaz

[ Szerkesztve ]

(#39602) CactuS válasza Kiskokó (#39599) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tervezni biztos, hogy tervezik. Azonban azt már korábban kijelentették, hogy ezekre a konzolgenerációkra nem hoznak ki új GTA-t. És ebbe beleértendő az PS 4k és az Xbox 1.5 vagy minek hívják azokat. A tényleges következő generációról még semmit nem tudni, így elég nehéz arra bármit is ténylegesen fejleszteni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39603) Kiskokó válasza Mike (#39601) üzenetére


Kiskokó
veterán

Még én se csináltam csak kurumával.. egyszer egy rendes véghezvitelbe éni s benne lennék :)

Mike majd ha szólok csak akkor várj :) :DDD ;]

Cactus :

Hát szerintem is ezért van rá akkora esély arra hogy tuti lesz valami Story DLC még.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39604) gyimger válasza Mike (#39601) üzenetére


gyimger
őstag

Nekem az tetszett a nigga stílusban, hogy a sztori arról szól, hogy ki kell emelkedni belőle. Ebben meg nem találok semmi kivetnivalót. Az eleje lehet, hogy gáz, de az visz előre, hogy kijussunk onnan.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39605) cyberkind válasza Mike (#39601) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha nem terjed el a Denuvo vagy azt is feltörik akkor igen, előbb fog odajönni, egyébként nem, én nagyon remélem, hogy ez a Denuvo megállja a helyét, sőt még erősítenek is rajta.

Paranormal Cocktivity

(#39606) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha mindenki heavy ruházatot vesz fel akkor motorral is egyszerűen végigvihető szerintem.

Gunner for life

(#39607) Kiskokó válasza ProgenXL (#39606) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja csak nekem még nincs ilyenem :( még csak 73-as vagyok :( a 100-astjó lenne már elérni egyszer :D hehe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39608) rup1u5 válasza Kiskokó (#39607) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én most értem el lvl50-et. :) Ezt is csak annak köszönhetem, hogy volt múltkor az a Power Play Adversary double xp&$ lövöldés szezon amit nagyon élveztem és belepörgettem 20 szintet.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39609) Plata válasza Mike (#39600) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is nagyon bejött.

(#39610) Wiz Khalifa válasza Mike (#39600) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ment a nigáknak más a felfogása mint a többi népcsoportnak. Szóval ők összetartóak. Attól hogy van pénzed, nagymenő faszagyerek vagy attól nem felejted el honnan jöttél, kik voltak a haverjaid azelőtt stb...

Ezt irigylem bennük, mármint a négerekben hogy ilyenek. Míg a többi népcsoportba nem nagyon van ez. Vannak rá példák de nem olyan sok.

/Ez csak a magán véleményem de ott van pl Wiz Khalifa. Nagymenő, pénzes és mégis létrehozta a Taylor Gang-et ahova minden iskolás haverját behívott hogy tudjanak ugyanúgy bandázni, hülyülni stb... Pedig azok a haverjai nem pénzesek, nagymenők stb... és mégis a klipjeibe behívta őket szerepelni mert nem akar ge...i lenni, szabadidejébe velük is lóg, bulizik. Nem hanyagolta el őket. Én ebből nagyon tisztelem a négereket./

Smoke some weed nigga!

(#39611) gyimger válasza Wiz Khalifa (#39610) üzenetére


gyimger
őstag

De attól függetlenül négernek nevezed őket. :) Nem gáz, csak fura.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39612) Wiz Khalifa válasza gyimger (#39611) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Niga, nigger, negró, néger egy kutya. :)

De amúgy a néger a hivatalos megnevezés mint nálunk a magyar ugye. :)

Smoke some weed nigga!

(#39613) rup1u5 válasza gyimger (#39611) üzenetére


rup1u5
nagyúr

De! Gáz! Nagyon! Pláne úgy, hogy közben egy afroamerikai az avatarja. :DDD
Látszik hogy soha nem találkozott feketével.
Egyszer ejtené ki a száján azt, hogy "néger" egy fekete jelenlétében és úgy vernék pofán, hogy egy életre megjegyezné, hogy az a legnagyobb sértés.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39614) rup1u5 válasza Wiz Khalifa (#39612) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"néger a hivatalos megnevezés mint nálunk a magyar ugye."
:W
Jesszusom! Ezt a bődületes nagy marhaságot felejtsd el!

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39615) #97716736 válasza rup1u5 (#39614) üzenetére


#97716736
törölt tag

Mi folyik itt mar. ;]

(#39616) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem lapozzunk, vagy ha nagyon kell még ezt ragozni, akkor irány az Offtopik.

Syd2012: Otthon ne próbáld ki kategória: "Niga, nigger, negró, néger" ha ennek a sornak az angol megfelelőjét fehér emberként elnyomod egy afroamerikai társaságban, akkor szerintem a 2, de legkésőbb a 3. szó környékén már lefelé kalapálnának (mert már a földön fekszel). Az, hogy egymás között milyen szlenget tolnak az egy dolog.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39617) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#39612) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hivatalos? Tan ebbol doktoraltal?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39618) Bjørgersson válasza CactuS (#39616) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Bocsanat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#39619) Wiz Khalifa válasza CactuS (#39616) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van pár (nem sok igaz) afroamerikai ismerősöm akiket niggázhatok mert nem zavarja őket.

Na de mind1. Nem offolok. :R

Smoke some weed nigga!

(#39620) CactuS válasza Wiz Khalifa (#39619) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hogy on is legyen:

Az új DLC-vel a körpályás eredményeket tekintve az SUV-knál a Contender a leggyorsabb mostantól. Compactban a Brioso a nyerő, superben természetesen az RE-7B, off-roadban pedig a Deseret Raid. Muscle-ben elvileg még mindig a Sabre Custom a nyerő.

Ami nekem ebből szembejön, hogy gyakorlatilag az utolsó 2 DLCben mindig új top autókat hoztak ki, ráadásul egyre drágábban, ami nem feltétlenül jó irány, mert ez egyenes a Shark Cardok felé.

Syd: egy régi havernak én is sok mindent mondhatok, amiért egy idegen társaság eléggé tágra nyílt szemekkel figyelne. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39621) Wiz Khalifa válasza CactuS (#39620) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mondjuk nekem az a Desert Raid nem jött be. Sokszor borultam vele. A másik jobban bejött. :)

Amúgy remélem hogy Augusztus 2-án ha elérhető lesz a Creator akkor lehet lesz az egyedi Stunt pályán beállítani mondjuk SUV-ot hogy ezt a Contendert ki lehessen használni. :)

Meg mondjuk ha lehetne Service-t berakni hátha a Dakar-os kamionnal is lehetne nyomulni. Mi király lenne már. :)

CactuS: Igazad van. :) Amúgy tudom hogy a hivatalos megnevezés afroamerikai csak én annyit mondom haveri körbe a niggát hogy már észre se veszem ha azt mondom. :DDD Na de ennyi volt, lapozok, nem offolok.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#39622) drachoHUN válasza CactuS (#39620) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Off-roadban a BF400 a vitathatatlan király...

Forza JUVE!!!

(#39623) Puma K válasza drachoHUN (#39622) üzenetére


Puma K
veterán

Nem tudtam hogy néz ki a szóban forgó jármű, de rákeresve látom már, hogy ez masszívan a Darak-on használt sivatagban nyüstölt motorokra hasonlít... nagyon dög :)) :K

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39624) CactuS válasza drachoHUN (#39622) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Motorok szerintem mindig gyorsabbak az autóknál, ha együtt indulnak. Én annyira nem szeretem őket, mert általában pár sarok után eltaknyolok velük, így a kategóriában leggyorsabb autókat nézem. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39625) Puma K válasza CactuS (#39624) üzenetére


Puma K
veterán

Kontrollerrel próbáltad már a motorozást?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#39626) rup1u5 válasza Wiz Khalifa (#39619) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD Látom magam előtt az ottani Borsodi "afroámérikáiák"-at. Orsós, Lakatos, Kolompár.
Fogadj el egy jó tanácsot és ezt a szokásodat tartsd a megyehatáron belül ha nem akarsz így járni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#39627) #97716736 válasza Puma K (#39625) üzenetére


#97716736
törölt tag

Azzal is kell vezetni, a lovoldozest meg mar eger+bill kombo. :)

(#39628) drachoHUN válasza CactuS (#39624) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Stunt versenyekben undorítóan elszarták a motorokat. Jóformán elesni sem lehet velük. Sok majom ezt ki is használja és mindenféle gondolkodás nélkül löködik le egymást a pályáról, mert aki lök, az el nem esik. Fosh.

Sőt simán pörgettem meg már Desert Raidet motorral... Ő akart engem, de fordítva sikerült...:D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39629) ProgenXL válasza drachoHUN (#39628) üzenetére


ProgenXL
őstag

Motorral tényleg nehéz elesni azokon a pályákon. Viszont múltkor ugratás közbe a másik játékos a motorjával eltalálta a karakterem fejét meg is halt :D Konkrétan a fejére ugratott.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39630) Redneck


Redneck
veterán

Egyelőre csak a storyt nyomom, olyan 62%-nál tartok.
Egy ideig rajta volt a térképen a minisub, de eltűnt. Hol találom?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39631) bryant56 válasza Redneck (#39630) üzenetére


bryant56
aktív tag

Submersible

"Grand Theft Auto Online
- Can occasionally spawn at the Sonar Collections Dock.
- Sometimes spawns near the Humane Labs and Research building.
- Rarely spawns at the Marina.
- Sometimes spawns at the Los Santos Naval Port in Elysian Island."

[ Szerkesztve ]

(#39632) Redneck válasza bryant56 (#39631) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm! :R Ikonja ettől függetlenül nem lesz?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39633) bryant56 válasza Redneck (#39632) üzenetére


bryant56
aktív tag

Nem tudom. Nálam egyáltalán nincs ikonja már a kezdetek óta. Lehet, hogy az Interaction Menu-ben kell valamit állítani, hogy megjelenjen a térképen.

(#39634) Mike válasza CactuS (#39620) üzenetére


Mike
veterán

A Desert raid egy fostalicska

(#39635) cyberkind válasza Mike (#39634) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem se jött be, a másik jobb.

Paranormal Cocktivity

(#39636) #97716736 válasza Mike (#39634) üzenetére


#97716736
törölt tag

Jonak jol nez ki. :DDD

(#39637) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Érdemes úgy elkezdeni a játékot hogy előtte nem játszottam a 4.rėsszel?

(#39638) #21346560 válasza Nyugis (#39637) üzenetére


#21346560
törölt tag

Mindenféleképpen!

(#39639) Nyugis válasza #21346560 (#39638) üzenetére


Nyugis
senior tag

Akkor ez az 5 rész sehogy se kapcsolódik egymáshoz?

(#39640) #21346560 válasza Nyugis (#39639) üzenetére


#21346560
törölt tag

Vannak bizonyos dolgok, amiket észrevesz az, aki játszott az előző részekkel, de igazából önálló játék mindegyik!

(#39641) Nyugis válasza #21346560 (#39640) üzenetére


Nyugis
senior tag

Szuper Köszönöm az infót!

(#39642) Mike


Mike
veterán

Megnéztem tegnap a Hardcore Henryt és most én is stickyvel akarom felrobbantani az érkező furgont ami utána megpördül a levegőben úgy hogy lángol a hátulja :)

(#39643) Kiskokó válasza Mike (#39642) üzenetére


Kiskokó
veterán

csá. Délután nem tolunk heistet vagy valami ? 2-3 felé jövök sztem.

Esetleg más valaki ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39644) Mike válasza Kiskokó (#39643) üzenetére


Mike
veterán

Talán jövőhéten

(#39645) Locutus válasza Kiskokó (#39643) üzenetére


Locutus
veterán

Én leszek valamikor, de én még heist ügyileg a trash truckosnál tartok. Azt hittem a deliver empre nehéz embert találni, erre a kukás autóst lassan egy hónapja nem tudom összehozni. 2x tudtam elindítani, mind a kétszer igazi balfaszokkal sodort össze a sors...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39646) Mike válasza Locutus (#39645) üzenetére


Mike
veterán

Úgy kell megcsinálni mint a Kon-trollosok, 1 hét alatt :)

(#39647) htc07 válasza Kiskokó (#39643) üzenetére


htc07
addikt

szoktam mostanában én is onlineozni megint, a régi emberekből már nem nagyon online senki a PHHU-n akivel toltuk, nyugodtan vegyetek fel:

rolay07

(#39648) ProgenXL válasza htc07 (#39647) üzenetére


ProgenXL
őstag

107esen 81milla összesen gyűjtött pénz profi...
Nekem 340esen $60.9M

Gunner for life

(#39649) Locutus válasza ProgenXL (#39648) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem inkább a tiéd furcsán alacsony...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39650) CactuS válasza ProgenXL (#39648) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Attól függ, hogy ki mit csinált, pl: PS sokkal jobb $$, mint RP. Plusz van több ismert bug is a karakter lapoknál, pl.: a transferelt karaktereknél is néha megjelennek irreálisan nagy összegek, még akkor is, ha a karakternek sose volt annyi pénze. Az elején én is nézegettem az embereket, főleg akiket reportolni akartam, mert gyanúsak voltak. Ma már nem nézem, mert tudom, hogy elég sok a hibás mutató, meg aztán értelme sem nagyon van reportolni...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.