Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) ProgenXL válasza erik88 (#39698) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezt a hibát több helyen olvastam már. Hogy pontosan mi a megoldás azt nem tudom de elvileg meglehet oldani.

nocsak a tegnapi frissítés jót tett. Végre megint visszaállt kicsire a betűméret a menüben.

"Rajongói stunt race pályákon is versenyezhetünk ezentúl a GTA Online-ban, és kvázi
a Cops 'n Crooks játékmód is visszatért legújabb frissítéssel.

A Rockstar Games elérhetővé tette a Stunt Race Creatort, melyben saját versenytereket készíthetünk a júliusban érkezett Stunt Race játékmódhoz. Új, kifinomult eszközök kerültek a felületbe, hogy az egyes objektumok könnyen összeilleszthetőek legyenek, többféle chekckpointot tehetünk le, és lehetővé vált, hogy alternatív útvonalakkal színesítsük a pályákat.

Az ugrató rámpák, a gyorsítók és minden egyéb korábban megismert elem a rendelkezésünkre áll. A fejlesztők egy útmutatót is készítettek, hogy minél könnyebben eligazodjunk a Creator kezelőfelületen.

Entourage Adversary Mode

A frissítéssel együtt egy új Adversary mód is érkezett. Az Entourage küldetésekben a testőrök csapata (Bodyguards) egy jól védett és jól fegyverzett célszemélyt (Target) segít át A pontból B pontba, míg a bérgyilkosok gruppja (Assassins) megpróbálja megölni a célpontot.

Akik jól ismerik a GTA IV multiplayert, azonnal ráismerhetnek: ez gyakorlatilag a Cops 'n Crooks játékmód, csak itt nem a rendőrök és a bűnözők csapata között folyik harc, hanem két rivális bűnöző team méri össze erejét.

Ráadásul a Rockstar néhány aprósággal is megfűszerezte ezeket a küldetéseket: a bérgyilkosokat és a végpontot csak a Target látja, így neki folyamatosan tartania kell a kapcsolatot a testőreivel.

Augusztus 11-ig minden Entourage mód dupla RP és pénzjutalmat hoz, és az összes Cunning Stunts tetoválás és öltözék 25 százalékkal olcsóbban vásárolható meg.

forrás

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39702) Kiskokó válasza Daw93 (#39699) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na zsírfekakirály :D

Nem tudom valaki hozzáértőt meg kell kérdezni. A Social-on azt irja "without losing a single life"

Szerintem sehogy se lehet meghalni.

Az a kérdés hogy mostanában ha ledob a net vagy valami a kapcsolat csak 3-4 perc múlva szakad meg... nem tudom ez igy jó e abból a szempontból hogy ha meghal valaki.. meg számít e hogy ki csinálja és mikor? Halál után ... de quick restartolva és utána széthúzni vagy annyira gyorsan kell hogy még ki se léptessen ? vagy mi ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39703) bryant56 válasza Kiskokó (#39696) üzenetére


bryant56
aktív tag

Úgy látom ebből a körből kimaradok mivel, meglett mind a 4 ember a CM-re.

(#39704) gyimger válasza Kiskokó (#39702) üzenetére


gyimger
őstag

Valakinek, akinek keze ügyében van a lankábel, ha meglátja a xyz died feliratot, már rántja is ki a 'csába az egész szerkezetet és elméletileg nem menti az előrehaladást. Gondolom én. De nem tudom. Tőlem akár előre tervezhetünk is, átpörgetjük a gtavideoson a trükkös heisteket. De szerintem szerezz be egy mikrofont. :) Szombaton ötkor végzek, sajnos.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39705) Kiskokó válasza bryant56 (#39703) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát ez majd kiderül addig megbeszéljük.

Egyelőre nekem és Dawe-nek tuti a szombat.

Vagy még te doktordevil és gyimger ahogy látom.
De még ők nem mondtak biztosat az időpontra ami szombat délután valamikor indulna!
Beszéljétek meg hogy s mint lesz. ha más nem maximum jelentkezési sorrend lesz :D

hehe

Amúgy vegyél fel Friendnek téged nem ismerlek szerintem.

Bejelölt TriEdgeTV vagy te lennél ? vagy ő a pokers nevű felhasználó lenne?

gyimger! vegyél fel te is :)

KISKOKÓ - GTAO : SAABE60

Hát akkor ha más nem 5kor kezdünk :)
az üres helyekért meg harcoljatok meg :P Legyen Tánc!! :DD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39706) gyimger válasza Kiskokó (#39705) üzenetére


gyimger
őstag

Én negyed hat-fél hattól hétfő reggelig ráérek, ha netán sokszor meghalnánk. :P
Ma este és holnap gyakorolhatunk random heisteket.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39707) cyberkind válasza gyimger (#39706) üzenetére


cyberkind
félisten

Könnyű móka a CM, én 3x letoltam. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#39708) gyimger válasza cyberkind (#39707) üzenetére


gyimger
őstag

Én az első végigjátszást nem felejtem el soha, tavaly áprilisból. Itt az akkor HSZ-em.
Én olyan csapatban szeretném megcsinálni, amelyik nem kap szívszélhűdést akkor, ha valaki elront valamit.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39709) cyberkind válasza gyimger (#39708) üzenetére


cyberkind
félisten

Az első csapatom ebből a szempontból nagyon laza volt, sokadikra is is csak röhögtünk, de amikor a legnagyobb szintű közöttünk nekiment a vonatnak és felrobbant mert nem figyelt az már sok volt egy kicsit. :D

Paranormal Cocktivity

(#39710) gyimger válasza cyberkind (#39709) üzenetére


gyimger
őstag

Az én legemlékezetesebb hibám az volt, amikor normális, motoros PS finálé közben szétszéledt a csapat és loptam egy kocsit, hogy találkozzunk a csónaknál. De olyan sokszor használok Kurumát, hogy elszoktam attól, hogy ezek a hagyományos kocsik felrobbannak attól, ha leugratok velük a hegyoldalról... :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39711) Kiskokó válasza gyimger (#39706) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én este10 után leszek de lehet most is felnézek 6 felé olyan 8ig.

Engem nem izgat annyira ha véletlenül elkúrjuk de azért "szándékosan" ne legyen már balfasz senki ha lehet. :D
Főleg ha ezzel a kábelkihuzással lehet szórakozni akkor meg végkép nem érdekel ha néha meg meg hal valaki.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39712) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#39709) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem nem figyelt hanem takarta a ház. A Kurumám meg tudod hogy bugos volt így gyorsabb is volt. :DDD

Meg úgy viselkedett sokszor mint valami hátsó kerekes. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#39713) pokers válasza CactuS (#39694) üzenetére


pokers
senior tag

Pfú, de átsiklottam felette :DDD
Akkor ph-pokers sc-pokers5

(#39714) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#39712) üzenetére


cyberkind
félisten

Te vagy meg voltál köztünk a Gta kocka és ilyet betudtál nézni az a durva dolog. :P

Paranormal Cocktivity

(#39715) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#39714) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha nem váktázol át előttem T20-al és a script folyamatot nem indítod el akkor nem lett volna gond. :P

Smoke some weed nigga!

(#39716) Laraxior


Laraxior
titán

Itt megoldhato h elkezdi tolteni a jatekot lefele, es en megszakitom es visszamasolom a fajlokat? Es csak azt tolti le ami hianyzik. Mert ezen a meghajton nincs annyi hely h elinditsa a telepitot. Origines jatekoknal igy oke volt.
Reinstall volt Win7-rol Win10-re.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39717) ProgenXL válasza Laraxior (#39716) üzenetére


ProgenXL
őstag

Persze ha a megfelelő helyre másolod akkor érzékelni fogja és azt nem tölti le újra.
Dobozosnál biztosan.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#39718) Mike válasza gyimger (#39695) üzenetére


Mike
veterán

Ajaj Szabi, mégiscsak venned kell egy mikrofonos fejhallgatót 3k-ért :D

Dawee, a CM lényege, hogy nem lehet meghalni
egyszer sem. bug miatt sem

[ Szerkesztve ]

(#39719) Kiskokó válasza Mike (#39718) üzenetére


Kiskokó
veterán

Prok vagyunk nekem elég ha hallom őket :P
hehe :D fülest tuti nem veszek max valami talapas mikit :Dde hát azóta se voltam a tescba... na jó egyszer de akkor pont nem volt eszembe :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39720) Daw93 válasza Mike (#39718) üzenetére


Daw93
senior tag

És ha pl valakinek elmegy a nete? akkor vége és nullázódik a CM vagy csak az adott setupot kell újrakezdeni és megy tovább minden?

GTA Online: Daweee93

(#39721) Plata válasza Daw93 (#39720) üzenetére


Plata
félisten

Ha elmegy a nete nem bukjátok,csak az adott setuptól folytatod,

(#39722) Daw93 válasza Plata (#39721) üzenetére


Daw93
senior tag

Na, ez jó hír, mert nekem néha napján gondol egyet és elmegy a net, ilyenkor a routert újraindítom aztán visszajön. Amilyen máker vagyok sokszor, tuti CM közben fog elmenni. :DDD

GTA Online: Daweee93

(#39723) doktordevil válasza Kiskokó (#39697) üzenetére


doktordevil
tag

Jelentkeztem a crew-ba hívj be, a másik crew-om úgyse túl aktív. Úgy tűnik egész hétvégén ráérek, úgyhogy mehet a menet

(#39724) Mike


Mike
veterán

Tegnapi ügyeskedésünk Daw93-mal

Ez meg csak egy kép arról, hogy a Seven 70 mennyivel szélesebb mint a Porsche klón Comet

(#39725) Kiskokó válasza doktordevil (#39723) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jólvan akkor az király nekem is még mindig úgy tűnik.

Sajnálom ha valaki kimarad : Bryant56 még bármi lehet addig vagy beszéljétek meg, nem akarom hogy bárki kellemetlenül érezze magát.

Mi a gta-s nicked? vagy te vagy triedgetv ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39726) Redneck


Redneck
veterán

Nálatok hogy "fogyaszt" a játék?

Nálam 6-7GB között kér RAM-ot, 2GB VRAM-ot, és 8-8,5GB lapozófájlt evett az előbb. Este SSD-re költözik, kíváncsi leszek mi változik.
Szerk:
Pontosítok: 6024MB RAM, 1927MB VRAM, és 8550MB lapozófájl volt nemrég.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39727) Laraxior válasza Redneck (#39726) üzenetére


Laraxior
titán

SSDről is ugyanolyan tetűlassan tölt be :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39728) Redneck válasza Laraxior (#39727) üzenetére


Redneck
veterán

Nálam nem lassú, fél perc és megy a játék. Ember váltás is 1-2 másodperc.Nálam a boot idő is fél perc, pedig HDD-ről megy! :D
Mondjuk az Online részét még nem próbáltam.

Inkább a lapozófájl SSD-ről való pörgésére leszek kíváncsi.

Szerk:
Ezt nem tudtam, nembaj, annyira nem izgat egyelőre az onlány.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#39729) Laraxior válasza Redneck (#39728) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, há' kérem az onlány a lényeg. A sima nekem is beröppen SSDről hamar, mondjuk az új rendszerrel még nem próbáltam, bár az nem oszt nem szoroz hogy Win7 vagy Win10.
Online akadnak problémák, majd amikor a közös munkákat csináljátok és mindig várni kell egy emberre mert kidobja... az is idő, meg mire újracsatlakozik az is idő... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39730) Plata válasza Redneck (#39728) üzenetére


Plata
félisten

Szingliben sosincs gond a betöltéssel,sem a váltással,nekem is gyors,bár a váltással szokott gond lenni,mert ha Trevorra váltok az a gyökér mindig valami baromságot csinál.Általában pont üldözik a zsaruk. :W
Ami olyankor ciki ha csak tőzsdézni akarok vele.

(#39731) Kiskokó válasza Redneck (#39726) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem VRAM-ot kihasználja maxra a 2gb-ot
Sima ramból 4,5-5gb-ot szokott enni általában.

Régen volt téma de már nem emlékszem.

Kinek mi a tippje mivel lehet a leggyorsabban és a legtöbb RP-t szerezni ?

Locutus :
Ja azok elég jól adnak régen azt toltam csak kimaxolni a kapott RP-t meg pénzt ki kell várni 15-17 percet de akkor marad ez.
Köszi :)

Te hogy vagy fent Online? Friendem vagy ? Saabe60 vegyél fel :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39732) Locutus válasza Kiskokó (#39731) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem contact mission. Most hogy a stuntban már nincs dupla.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39733) Laraxior


Laraxior
titán

Visszamásoltam a fájlokat, de az online rész nemigazán akar elindulni... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39734) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Most próbáltam felmenni online egy kicsit , de servise online valamit irt :(

(#39735) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ne erőltessétek az onlie-ra való fellépést.
limitált

Gunner for life

(#39736) CactuS válasza Kiskokó (#39731) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Eszméletlen gyors nincsen, hacsak nem dupláznak valamit, de vannak egészen jók:

- Sandy shore survival solo (a kuka mögé beállva meg sem kell mozdulni kb., csak a heliket kell külön kilőni)
- Contact mission: vannak elég jó plusz RPt adó küldetések, mint pl: a Judjing the judge vagy a The Lost Santos Connection. Contact mission hátránya, hogy nem lehet playlistet készíteni, így vagy mindig kilépsz/belépsz, vagy megy a random által felajánlottból valami.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39737) gyimger válasza Kiskokó (#39731) üzenetére


gyimger
őstag

RP szerzéshez szerintem a legjobb, ha elvállalsz telóban valami véletlenszerű contact missiont, aztán másokkal összeállva csináltok küldetéseket egymás után. Ez a leggyorsabb módja. A pénz viszont nem sok.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#39738) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Értem. köszi mindenkinek :) ;)

Max valakit behivok contactolni majd :) régebben papamacival toltunk sokat akkor fejlődtem is rendesen. mikor 1 hét alatt 11-ből 50 körüli lettem vagynem is emlékszem már hogy volt.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39739) Locutus válasza Kiskokó (#39738) üzenetére


Locutus
veterán

Felesleges ehhez még egy ember, az csak a bonyodalom.
Kurumába beülsz, és ki se szállsz a mission végéig az esetek 90%-ban. 5-15 perc egy küldi, és jön az rp meg a pénz.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#39740) ProgenXL válasza Locutus (#39739) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha meg nem unja egyedül. :D

Gunner for life

(#39741) Bib válasza ProgenXL (#39735) üzenetére


Bib
őstag

Ó már azt hittem elszúrtam valamit Windows telepítés után ez fogadott. Már lepörgött előttem hogy a lemezeket újra szedhetem elő :Y

(#39742) ProgenXL válasza Bib (#39741) üzenetére


ProgenXL
őstag

Jelenleg halottak a szerverek. :) Eddig limitált volt.

Gunner for life

(#39743) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Egy kis érdekesség az RE-7B-ről. Azt tudjuk, hogy glitchelve brutálisan gyors normál körülmények között. Azonban hosszú wallride-okon nagyon lelassul, és találkoztam olyan Stunt pályával, ami emiatt nem is teljesíthető vele. Míg az olyan "lassú" gépjárművek, mint a T20 vagy éppen a Tyrus röhögve teljesítik ezeket a wallride-okat... Nagyon bugos ez az Annis. Érdekes, hogy nem akarják javítani.
Még ki akartam próbálni a nem glitchelt RE-7B hogyan viselkedik egy ilyen hosszabb wallride-on de így, hogy halott minden majd máskor...

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#39744) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

(#39745) cyberkind válasza kocsisdavid5 (#39744) üzenetére


cyberkind
félisten

Eláztak a krumpliföldek. :DDD
Amúgy én anno egy ilyen miatt még az Xbox-ot se tudtam használni igazán.

Paranormal Cocktivity

(#39746) bryant56 válasza Kiskokó (#39725) üzenetére


bryant56
aktív tag

8ry4nt56 néven vagyok SC-n és ott barátok vagyunk már.

Lehet nem is gond, hogy ebből a körből kimaradok, mert most nincsen headset-em. De szerintem még lesz ilyen alkalom. Akiknek már megvan a CM, azokkal is végig lehet tolni, hiszen maga a Heist is jó pénzt ad.

(#39747) Kiskokó válasza Locutus (#39739) üzenetére


Kiskokó
veterán

Egyedül is jó csak az a baj hamar megvannak aztán 5-10 perc alatt jó ha ad 10-15K-t meg 2-3000 RP.
de ha kivárod a +15percet ne adj isten 2-en vagytok és friend/crew akkor ha kivárod az időt ad vagy 23-25K meg vagy 5500 Rp.

Szal azé jobb 2-en. Egyedül is lehet húzni de ugy se ad annyit sajna.. csak 3500Rp körül meg 15K körül

Bryant : Jaaa hogy te vagy a krikszkrasz nevű :)

Persze többször is meg lehet csinálni amúgy, csak nekem mégnincs meg és most kézenfekvő a helyzet mert full üres a hétvégém. aztán 1 hét balaton stb nem is leszek egy ideig.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#39748) bryant56 válasza Kiskokó (#39747) üzenetére


bryant56
aktív tag

9-10 körül tudok jönni neked segíteni Mission-ökben. De lehet, hogy előbb is tudok jönni.

Feltéve, hogy még ma megcsinálja az R a szervereit.

[ Szerkesztve ]

(#39749) bryant56 válasza bryant56 (#39748) üzenetére


bryant56
aktív tag

Úgy látszik már meg is oldották: UP

(#39750) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok ! Kérdezni szeretném most már a játék mentéseit menti a játék felhőbe? ( ha azt választom ? ) tegnap mikor bezártam akkor mentett is a játék.

Más ! Szerintem kitöröltem magam a Prohardveres Crew-ből , Véletlen . Nem tudnék újra csatlakozni hozzá?

az Online és az itteni nevek listáját hol találom, nemrég valaki linkelte ,de már nem találom ( telóban van csak meg ) .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.