Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38695) CactuS válasza #81556480 (#38690) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én megértem, hogy sokan belefásultak, az tény, hogy nagyon rámentek a pénzre. Aki gyűjtő, az rengeteg pénzt bele tud ölni ebbe a játékba és ahhoz meg vagy nagyon sokat játszik, vagy mastercardozik. Sőt vannak olyan dolgok, amit tényleg negatívak vagy idegesítőek: töltési idő, anti-cheat rendszer, vagy ahogy írtad a Hestek alatt a 150. alkalommal kötelezően végignézendő videók. Ettől függetlenül aki beletesz egy játékba 3-400+ órát az ne mondja már, hogy rossz választás a játék.

Most nézem remekül sikerült megírnom a kommentemet. Kávé nélkül képtelen vagyok értelmesen fogalmazni. :B

Pfister 811: baromi gyors autó, nagyon jó gyorsulás és végsebesség értékkel, de a tapadás/kanyarodása nagyon elmarad a T20/X80/Zentoro/stb. élmezőnytől. Repteres pályákon ha azonos tudást feltételezünk, akkor tuti, hogy nem győzöl, ha viszont kevés a kanyar, akkor esélyes.

kovy29: Ezt eléggé tényként írod le. De akkor szerinted az emberek miért játszanak még további 500-1000+ órákat is vele? :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.