Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#486) Benőke válasza Akos2110 (#485) üzenetére


Benőke
őstag

Grat a ponthoz.
Szóval a pilótádat meg akarod tartani. Egy esély van erre mégpedig úgy hogy a Motivációt ejteni kell keményen. Na most 3 dologtól esik a motiváció. A legegyszerűbb esetben akkor ha az Egyenleged -15 milla alatt van, ekkor 1-2 verseny alatt hirtelen tud esni 150-200 -at is. Második eset ha folyamatosan rosszul szerepelsz lassan elkezd csökkeni, tehát ha kicsi hiányzik ahhoz h szerződést tudják hosszabítani vele akkor ez is elég lehet. A Harmadik amit én is a GPRO fórumán tanultam, ha a versenyre beállítasz 100 -as riszket, ez azért jó mert egyből van eredménye nem kell szórakázni vele, és nem kell negatívba rántani az egyenleget sem. Ekkor vagy okoz egy rajtbalesetet és kész is a motiváció vesztés vagy menet közben elszáll alólla a vas és azért esik drasztikusan. Persze valaki írta h kipróálta, de nem h rajtbaleset meg tönkremenő autó nem volt hanem még a máskor elérhtetetlen élmezőnynek is adott egy kört, szóval az egekbe szökött a motiváció :D Bár gondolom nem ez a gyakori eset.

Egyéb iránt nem kell 85 -s pilótát szerződtetni tök felesleges. Túl nagy a tülekedés értük, és kevés az olcsó pilóta max Amatőrök által levetett pilóták, mikor elvesztik a motivációjukat esnek vissza 85 vagy az alá... Annó mikor rúkiban megtaláltam a pilótámat talán 67-68 as lehetett. Rúkiban a következő a tulajdonságok prioritása. Koncentráció mindenek felett, Talent, és ha van egy kis stamina nem baj de anélkül is vígan lehetsz top 4 -es. Az első kettő legyen 100 körül vagy felette, a töbi hiánya vagy megléte nem akadáj. Aggreszivitás felesleges, nem baj ha van egy kicsi de sok nem kell mert szétveri a gépsárkányt. Aztán végül de nem utolsó sorban a pilóta legyen olcsó 300-400 körüli fizuval. Amatőrhöz istentelen mennyiségű pénz kell. 100 körüli Talent melett már lehet használni riszket 20 körül... 2 szezon kell a Rúkiban de lehet talán több is a gyakorlathoz. Persze egy is elég a sima feljutáshoz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.