Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) DopeBob válasza sh4d0w (#400) üzenetére


DopeBob
addikt

Hát, esőgumihoz egy kiállás tartozna, de azzal meg nagyot lehet szívni ha teletankolt autóval kell megtenni mondjuk 5-10 kört aztán újra box :(

MZ/X

(#402) fradigeri


fradigeri
újonc

Sziasztok!!
Nem rég kezdtem a játékot és sztem nagyon fasza. :)
Van valakinek valami tuti beálítása? ;)

(#403) sh4d0w válasza fradigeri (#402) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha mindent 999-re állítasz, tutira kihajíthatod az egész kócerájt egy verseny után a fenébe...

https://www.coreinfinity.tech

(#404) fradigeri válasza sh4d0w (#403) üzenetére


fradigeri
újonc

Erre már rájöttem,hogy nem szabad túl magas értékeket adni.Remélem ma be tudom fejezni a futamot. ;)

(#405) joey16


joey16
csendes tag

Kérdés.
Ha mondjuk 60 körös versenyen két autó közt 1mp a különbség körönként, ugyanezek közt egy 40 körösön arányosan nő 1,5mp-re? Magyarul. Egy kevesebb körszámú versenyen is ki lehet-e autózni egy plusz kiállást?
Joergie, mrsza, Benőke, bárki ??????????
:F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F :F

[ Szerkesztve ]

"behind the wheel" dm

(#406) sh4d0w válasza joey16 (#405) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Bárhol ki lehet autózni ennyi előnyt, de ehhez jó autó, jó pilóta és ideális - lehetőleg száraz - körülmények kellenek.

https://www.coreinfinity.tech

(#407) joergie válasza joey16 (#405) üzenetére


joergie
őstag

ki. kivan a tököm :( elfüstölt ez a rohadék, pedig dobogóközelbe voltam. 5 pont huss. pedig kell minden nyomorult pont. :( meg közben jönnek fel a többiek...nem lesz ez így jó.

megmondom neked, nincs két ugyanolyan karakterű pálya egyik 40, másik 70 körrel, úgyhogy ezt sose tudod megtudni. egyik pálya pont passzol a kocsi karakteréhez, másik nem. ennyi.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#408) DopeBob


DopeBob
addikt

Nem tudom kirúgni az összes szerelőt?!?!?! 43mp box... többieknek 21-25. Ja és most még nem is volt gond a kocsival... kb nesze itt egy púp...

MZ/X

(#409) joey16


joey16
csendes tag

ennyit a jó kis esős futamról. :(( ,de a pont az pont.

"behind the wheel" dm

(#410) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha még egy körig tart a verseny, enyém a 2. hely... így csak a 3. Ez sem rossz. :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#411) DopeBob válasza sh4d0w (#410) üzenetére


DopeBob
addikt

Ha két körrel előbb vége enyém a 2. hely... így a 8. Ez viszont rossz :DDD

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#412) joey16


joey16
csendes tag

mit mond nektek, Monte Carlo eső jóslata?

"behind the wheel" dm

(#413) joergie válasza joey16 (#412) üzenetére


joergie
őstag

14-15ödik évadban full esős montecarlo-i futamon leköröztem az második helyezettet, a negyedik már 2 kört kapott.... :D Szerinted?! ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#414) joey16 válasza joergie (#413) üzenetére


joey16
csendes tag

a 16.ban én is tönkre vertem a mezőnyt (3.gpro futamom volt), de akkor tényleg végig esett. most viszont, 45% körüli esőt ír. ne ez a kérdés? meg az, hogy milyen beállítással érdemes a futamon menni? száraz vagy esős? :))

"behind the wheel" dm

(#415) DopeBob válasza joey16 (#414) üzenetére


DopeBob
addikt

Miben különbözik nektek a száraz meg az esős beállítás? Én nem merek hozzányúlni akkor, amikor már nem ad a pilóta visszajelzést.

MZ/X

(#416) kvoaksz válasza DopeBob (#415) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

162-es hozzászólás! :DD

joergie
(fanatikus tag)Kaptok egy ilyet dicsak.
Tehát ha száraz gumival van az egyik, akkor ennyit kell változtatni, hogy esős beálítottságú legyen az autó: +100 +100 -100 +50 -100 -100
Jelen esetünkben fordítva kell eljárni Q1 és Q2 viszonylatban. Remélem nem késői az információ
Ezt pl érdemes betenni a personal notebookba(gpro oldal jobb alján keressétek).

(#417) DopeBob válasza kvoaksz (#416) üzenetére


DopeBob
addikt

:R el is teszem :)

MZ/X

(#418) DopeBob


DopeBob
addikt

Eső vagy nem eső, ez itt a kérdés :F

MZ/X

(#419) joey16


joey16
csendes tag

Egy kicsi ebből is, és abból is.
Mindenkinek sok szerencsét és jó futamot!
:C :)) :C :DD :C

"behind the wheel" dm

(#420) DopeBob válasza joey16 (#419) üzenetére


DopeBob
addikt

Eső gumival indultál?

MZ/X

(#421) joey16 válasza DopeBob (#420) üzenetére


joey16
csendes tag

nem szárazzal, + félesős beállítással. és másodszor nyertem Monaco-ban!!!
:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

"behind the wheel" dm

(#422) DopeBob válasza joey16 (#421) üzenetére


DopeBob
addikt

:C

Grat!

Nekem is egész jól alakult a verseny leszámítva, hogy elkezdett füstölni a kocsi, és a 3.ról visszacsúsztam a 10. helyre :) Na mindegy, így lesz izgalmas a bajnokság :)

MZ/X

(#423) DopeBob


DopeBob
addikt

Kezd unalmas lenni... 5-ös riskekkel megyek, a kocsin az alkatrészek 0% és 10% között voltak, és már FÜSTÖL!!! 3. versenyem megy el ezen, lassan a feljutás is

MZ/X

(#424) ixtom


ixtom
tag

Erre azt mondom, hogy kiszámoltam :DDD

(na jó, talán egy pici szerencse is kellett... a helyezéshez meg főleg :P )

[ Szerkesztve ]

(#425) Benőke


Benőke
őstag

kaptam egy újabb randomot a Chassis meghalt, végig ment de azt monda a pilóta h így nehéz vezetni. Sikerült egy előkelő 12 helyet bekaszírolnom. 9 versenyből 8 random. :(

(#426) DopeBob válasza Benőke (#425) üzenetére


DopeBob
addikt

Nekem valamiért nagyon kopnak az alkatrészek, most megúsztam, de az előző három versenyen füstölés volt... most még pont volt annyi pénzem, hogy meg tudom javítani a kocsit, de a következő után nem tudom mi lesz... most olyan $200.000-van pedig igazán nem költök semmire, eddig 1x teszteltem oszt annyi :(

MZ/X

(#427) Palyika válasza joergie (#1) üzenetére


Palyika
csendes tag

Már nézegettem régebben ezt az online managert, most eljött az ideje, hogy regisztráltam is! Remélem tetszeni fog.

(#428) Palyika válasza Palyika (#427) üzenetére


Palyika
csendes tag

Nem túl egyszerű kezdés:
Account status: Rejected - (Invalid name)

Még nem kaptam csapatot, azért írhatja ezt ki? Az aktiváláson pedig túl vagyok!

(#429) Benőke válasza DopeBob (#426) üzenetére


Benőke
őstag

200K Húhhúú :D Hát spórolni kell keményen. Ha fel akarsz jutni sok lóvé kell :D Mire ment el a pénzed? Nem kell minden verseny előtt mindenből újat venni. 8-9 milliónál versenyenként nem jön több bevétel. Szóval 2 versenyenként ha újj gépet veszel az ne legyen több 16-18 misinél :) Épületekre meg feleslegesen ne költsél egy vasat sem. Tesztelni jó lenne érdemes is lenne csak olyan magas a versenyenkénti kopás h egyszerűen max egy verseny és max egy teszte fér bele idén. Az meg zúzós. Próbáltam is 16 misim bánta pedig most bőven 40 misi felett lennék ha nem teszteltem volna de így "csak" 29 van :) Van még hátra pár verseny el is fog addig fogyni szépen a nagy része ennek is mire L3 és L4 -es lesz a verda. L4 -es autót itt ugyanis megspórolt pénzből lehet venni mert egyébként annyi bevétel nem igen van :) Mondjuk már most is van L4 -es alkatrészem amelett hogy egy csomó minden még L2 -es :D

(#430) Benőke válasza Palyika (#428) üzenetére


Benőke
őstag

Hát én arra gondolok h valami kamu névvel próbálkoztál gondolom nem elsőként és ezt visszavágták :) HA nem akkor sorry. Írj a GPRO tímnek vagy próbálkozz ujra.

(#431) DopeBob válasza Benőke (#429) üzenetére


DopeBob
addikt

Volt olyan, hogy a vadi új motorm 9x%os lett egy verseny alatt. Ugyan ez váltóval, ezek nem olcsó cuccok :( Tesztelni akkor szoktam ha 80% körül van az alkatrészek nagy része, akkor versenyen már félek elindulni velük, pár teszt kört lenyomok inkább.

Pit stop training centert huztam fel, meg a kocsit javítgatom, valamiért nagyon nagyon romlik :( lvl2 és lvl4 közötti cuccok vannak rajta, illetve talán egy lvl5-ös, de csak valami nagyon olcsó fajta :)

Érdemes 3 kiállással menni a köv versenyen? Úgy vettem észre, könnyű autóval nagyon gyors a pilótám, itt meg elvileg könnyű lesz előzni :K

MZ/X

(#432) Benőke válasza DopeBob (#431) üzenetére


Benőke
őstag

Hát E soft gumival 4 kiállás kell Soft Gumival 3 mediumal 2 hard gumival talán megy az 1 kiállás de ez utóbbi elvetendő. Vagy Soft vagy Medium. Mi a Medium melett voksoltunk ugyanis az E soft és a Medium között összesen 3 tized van Így soha nem autózod ki Softal sem az egy kiállás miatti hátrányodat csak disznó gyors pilótával.

(#433) DopeBob válasza Benőke (#432) üzenetére


DopeBob
addikt

:Y 3 kiállás?

Nem lesz elég az ESoft 77km-re? :( akkor ez is bukó lesz. Amilyen jól indult a szezonom... csúszok egyre lejjebb már csak 3. vagyok összetettben és még egy csomó futam hátra van.

MZ/X

(#434) ixtom válasza DopeBob (#433) üzenetére


ixtom
tag

Esoft szerintem kb. 60-65 km-et bír, Soft 75-80-at, Medium 100-110, Hard 130-140. Ezek a mostani tesztpályán mért (Mexico City) tesztértékekből jöttek ki az én pilótámmal (35 és 41fokon). Sajnos azt nem tudom, hogy ehhez képest az osztrák pálya mennyivel eszi jobban/kevésbé a gumit.

Én is Med 2-őn megyek. Remélem megint lesz pontszerzés, de végülis most tökmindegy mert ezen a futamon két szponzor is fizet majd :D .

(#435) Benőke válasza ixtom (#434) üzenetére


Benőke
őstag

nekem 30 -as riszk melett 35fokos átlag esetén tudott 111km -t a Medium szal Alacsonyabb riszk melett Talán kicsit többet 2 kiállás esetén lesz 2-4 kicsit gyengébb kör azt annyi

(#436) DopeBob


DopeBob
addikt

GPRO fórumról nem tudom, hogy vonatkozik e valakire:

Athos Nemes Amateur - 30
Joey Barabas Rookie - 155
Földi Jácint Rookie - 48
Krisz Kusz Rookie - 14
Krisz Pallagi Rookie - 182
Dani Orban Rookie - 111
Broaf Péter Rookie - 11
Richard Kolompar Rookie - 119
Andrew Rusznyak Rookie - 76
Szebasztián Gordán Rookie - 31
Adam Shepard Rookie - 125
Dereck Sasshen Rookie - 87
Subi Levi Amateur - 1
Björn Thorkasberg Rookie - 223
Jorge Sedelli Amateur - 14
Tim Jones Amateur - 15
Adam Blazevic Rookie - 26
Anderson Christoph Rookie - 87
Peter Fox Rookie - 159
Kereeczi Marci Rookie - 192
Zoli Durko Rookie - 201
Alamizsna Jakab Rookie - 203
Joseph Gál Rookie - 219
Johnny Lee

Kérem a fenti nick-ek tulajait, hogy NAGYON gyorsan olvassák át a szabályzatot és javítsák ki megfelelőre a nevüket VAGY felém illetve Árnyékos barátunk felé tegyenek meg valami "indoklás"félét...

Ugyanis napfényt nem szerető barátunk állati hisztisnek tűnt:-(

Mondjuk pár névvel nem értem mi baja...

MZ/X

(#437) kvoaksz válasza DopeBob (#436) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Rajta vagyok a listán! :Y

Jó verseny volt, nagyon jó volt a taktika, 5 mp-s hátrányból a boxkiállásnáll megautóztam az 0,5 mp-s előnyt amivel 3. lehettem volna(12 körrel a vége előtt) de a következő körben már megint kint voltam, technikai problémával, ja és a boxban míg várakoztam leszívtak!!! egy kis benyát a fiúk a következő kiállásnak megfelelően :D ez nem semmi!!! :C

(ja, megírtam a srácnak a nevem k-val erre most kijavította c-re! :D, vagy nem tetszett neki, vagy nem ismeri a ctrl c, ctrl v-t, bár elütni is elég nehéz lehetet)

(#438) DopeBob


DopeBob
addikt

Én elég "aljas" taktikával mentem. Eltolt két kiállás 18-42 körökre időzítve, így sikerült az első helyről rajtolnom, risk-nek meg beállítottam 40-et a védekezésre, 1 gyerek megelőzött a célnál a többiek vonatoztak :)) Be is jött meglett a 2. győzelem :N

MZ/X

(#439) Benőke


Benőke
őstag

Most egy kiálásal mentem és elég tekintélyes előnyel nyertem is (40 sec). 6 Deci benyám maradt a végére a Taktika abszolútte bejöt :) Vonatoztam a végéig a forgalomban míg nem szépen kiáltak előllem ahogy illik a végére :D

(#440) DopeBob


DopeBob
addikt

65%-os váltóval még el lehet indulni? Nagyon nincs pénzem fejleszteni a kocsit :(

MZ/X

(#441) ixtom válasza DopeBob (#440) üzenetére


ixtom
tag

Nálam 22-25% a váltó kopása, szóval beleférhet füstölés nélkül.
Szerintem utsó körökben azért számíts lassulásra, meg persze a random miatt korábban is jöhet a füstölés :P .

Ha nagyon nincs pénz, akkor inkább spórolj. Én most rengeteget elcsesztem eddig a 8 tesztre, de még pozitív az egyenleg :DD . (Csak kíváncsi vagyok. Tudom, hogy nem egészen éri meg tesztelni a sok kopás -> alkatrészcsere miatt)

(#442) Benőke válasza DopeBob (#440) üzenetére


Benőke
őstag

Szerintem igen elindulhatsz. Csak túl magas riszket ne állíts be. 24% az előlrejelzett kopás, de ettől eltérő is lehet persze nem 2x annyi, 10-15 -s riszkel simán válallható, 20 -as határeset. 90% -os alkatrész felett már nagyobb arányban halálozik el mint alatta...

(#443) Benőke válasza ixtom (#441) üzenetére


Benőke
őstag

Hát Rúúúkiban nem annyira éri meg tesztelni, fentebbb már hasznosabb. A Pilótád Staminája nőtt? Én egyszer teszteltem ugyan de a Stamina csak stagnált aztán csókolom. 0 maradt a teszt után is. Illetve sok épület kell hogy mondjuk a teszt pontok ne veszenek el a semmibe mire az autódig eljut.

(#444) ixtom válasza Benőke (#443) üzenetére


ixtom
tag

Igen tudom, hogy nem éri meg, de ezt írtam is. Leginkább a pilóta miatt tesztelek. A pilótára és a csapatra is ráfér :D
Az érdekel, hogy mikor nő a driver experience és a tech. insight. Eddig az a tapasztalatom ennél a pilótánál, hogy akármit csinálok az exp. csak 2-3 teszt után nő, a TI pedig folyamatosan. Sőt, volt hogy utóbbira kettőt kapott. (A futamon szerzett értéket nem számolom bele!).

Most öt értékkel nő a stamina tesztenként. A lényeg hogy használd ki a 100 kört, legfeljebb csak néhány kör maradjon ki (pl. hamarabb elkopik a gumi, vagy kifogy a benzin)
A kocsira kapott tesztpontok nálam most 11-8-12 (ebből már egyszer csökkent egyet az utsó két érték), de többet kapnék ha sokszor nem a beállítással szórakoznék.

Bár javulok, de most nem elsődleges szempont az összesített jó helyezés. Majd a következő szezonban. :D

(#445) DopeBob válasza DopeBob (#440) üzenetére


DopeBob
addikt

Nah, szerencsére a váltó kibírta végig, úgyhogy megvan az újabb győzelem :)

MZ/X

(#446) Benőke válasza ixtom (#444) üzenetére


Benőke
őstag

A teszt után 14.9 pontot kaptam mindenre, mire az autóhoz ért maradt 3 pont ebből :D Staminát nem kapott a pilótám sőtt semilyen értéke nem nőtt elenben vehettem teljesen újj verdát :D
Majd amatőrben esetleg tesztelek ha lesznek épületeim...

(#447) joergie


joergie
őstag

Nahát helló újra, rég jártam itt. Én lemondtam erről az évadról, majd a következőt megnyomom, pilótán is van mit csiszolni, pénzügyileg se állok úgy. szóval én most takarékon kattogok :)))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#448) DopeBob


DopeBob
addikt

Nekem még 10 pont kell és megvan a feljutás amatőrbe, ha a következő versenyen sikerül villantanom, akkor utána valahogy elvegetálok gyűjtöm a pénzt majd ezerrel :)

MZ/X

(#449) DopeBob


DopeBob
addikt

92%-os első szárnyal van esélyem befejezni egy versenyt? :D Risk az 0 biztos ami biztos :) Ha a maradék 3 versenyen 1 pontot szerzek már megvan a feljutás, úgyhogy nem nagyon akarok a kocsira költeni :/

MZ/X

(#450) ixtom


ixtom
tag

Ejjj, risk miatt többet fogyasztott a kocsi mint ahogy számoltam, így 3. helyett 6. lettem. Múltkor a gumikopás volt necces, 2. helyen voltam, utsó körben megelőztek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.