Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) #16820480 válasza #16820480 (#750) üzenetére


#16820480
törölt tag

na, közben a nem kívánatos toolbart leszedtem, de a flashblock script nem működik. ha "--enable-user-scripts" kapcsolóval indítom, akkor létrehozza magának azt a bizonyos könyvtárat, de ha beleteszem a scriptet, akkor sem történik semmi...pedig ezt csináltam win alatt is, és ott ment.

az adsweeper amúgy szerintem nem rossz, csak nehézkes hozzáadni dolgokat, és nem blokkol mindent, ami nekem kéne. de alakul határozottan

(#752) birno válasza #16820480 (#750) üzenetére


birno
addikt

Azt nem is lehet, pár hsz-el feljebb én is érdeklődtem hogyan tudnám eltüntetni.
Lehet felrakom majd az Ubuntus verziót, kipróbálom azzal megy-e.

(#753) birno válasza #16820480 (#751) üzenetére


birno
addikt

Hogy tüntetted el a toolbart?
Én ezt a kiterjesztés használom a Flashblock-ból, tökéletesen működik.

(#754) #16820480 válasza birno (#753) üzenetére


#16820480
törölt tag

leszedtem azt a plugint, ami létrehozta.
jó ez a flashblock, végre működik :) így már van egy teljes értékű alternatív böngészőm. bár a FF 3.7 egész gyors azért már, szóval egyelőre azzal sincs nagyobb bajom.

(#755) birno


birno
addikt

2. Felraktam a Drag'n'go kiegészítést, nagyon hasznos, csakhogy a böngésző alján létrehoz egy plusz sort ahol a beállításai vannak.
Azt eltudom valahogy tüntetni?
Vagy csak ideiglenesen megjelenítetni amikor épp szükségem van rá?

Ctrl + Alt + B

(#756) 19870820


19870820
senior tag

hali lenne két kérdésem: 1.a helyesirás ellenörzöt hogy lehet kikapcsolni?(az 1.hszbe irt nálam nincs,szóval valami más modszer kellene)
2. a 3.0.195.21es verzió magától frissül vagy mindig rá kell frissiteni? Ez amugy a magyar verziós és ezt adta be a google ha rámentem a google chrome keresésre.

(#757) Cathfaern válasza 19870820 (#756) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

1. "A motorháztető alatt" fülnél keresd, átkerült oda (javítottam #1-ben is).
2. frissül magától

(#758) 19870820 válasza Cathfaern (#757) üzenetére


19870820
senior tag

köszi már meg is van thx :R

(#759) Depression


Depression
veterán

Segítsetek már:

Win7 64bit. Kikapcsoltam a tűzfalat, a routert már kiiktattam, rendszergazdaként futtattam, de akkor sem tud kapcsolódni a chrome telepítő az internetre. De nem is ír ki hibát, csak folyamatosan megy a ' kapcsolódás az internetre' ablak. Egyszer egy órát hagytam futni a háttérben, tehát a türelmem sem az oka.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#760) Fboy


Fboy
aktív tag

Helló!

'új lap'-nál be lehet állítani, hogy több gyakran látogatott webhelyet rakjon ki, ne csak 8-at?

(#761) Depression válasza Depression (#759) üzenetére


Depression
veterán

Tényleg senki más nem találkozott még ilyennel?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#762) 19870820 válasza Depression (#761) üzenetére


19870820
senior tag

Nem lehetséges hogy közbe nem volt internet csak te nem tudtál róla? :U
Nálam egyszer volt ilyen és én is a progit szidtam hogy miért nem tud csatlakozni.De ez csak egy ötlet.

(#763) Depression válasza 19870820 (#762) üzenetére


Depression
veterán

Volt, mert a chrome oldaláról töltöttem le a telepítőt, és közben is tudtam netezni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#764) Lui04 válasza Depression (#763) üzenetére


Lui04
aktív tag

Hali!
Próbáld meg az offline telepítővel: [link]

Fboy: nem lehet beállítani, de van egy ilyen lehetőség: [link]

(#765) doddencs


doddencs
senior tag

sziasztok

most először használom a chrome-t.

olyan kérdéseim lennének, h. add-onokat merre lehet elérni hozzá, a helyesírásellenőrző nyelvét lehet-e valahogy magyarrá varázsolni, illetve a további könyvjelzők gombbal lehet-e valamit kezdeni? Arra gondolok, h. baromira széles, és így nem férnek ki a már jól megszokott könyvjelzősávas könyvjelzőim. :) (lekicsinyíteni, máshova rakni..)

előre is köszönöm a segítséget.

üdv.

(#766) doddencs válasza doddencs (#765) üzenetére


doddencs
senior tag

meg még egy olyan kérdésem lenne, h. létezik-e hozzá olyan addon, h. Windows7 alatt ha a tálcán ráviszem a programra az egeret, ne csak az egy utoljára nézett tabot mutassa, hanem mindegyiket, ami úgy látom csak az IE-nél működött automatikusan.

(#767) Lui04 válasza doddencs (#766) üzenetére


Lui04
aktív tag

Szia!

Add-onok: [link], [link], [link], [link]
Úgy hirtelen ennyi.

Helyesírás ellenőrző: nem
Gomb: nem tudok róla
W7: én úgy tudom, hogy csak az IE tudja

[ Szerkesztve ]

(#768) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Chrome-ban (még mindig) nincs olyan, hogy a Ctrl+Tab fülváltást úgy lehessen beállítani, mint Operában, hogy ne sorban haladjon végig rajta, hanem a legutoljára használtak szerint ugráljon? Én nem találtam, de lehet, hogy csak nekem kerülte el a figyelmem.

Sk8erPeter

(#769) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#768) üzenetére


Penge_4
veterán

Nem, még mindig nincs.

Ha csak nem csinál valaki hozzá addont szerintem hamarabb jön ki az Opera 11 és a Firefox 4, mint, hogy Chrome-ban lennének ilyen alap funkciók. Ami még nem is lenne baj, de sajnos már abból a kevés előnyéből is veszít, ahogy nő a verziószám egyre lassabban is indul, már az oldalbetöltési sebességben sem hoz semmi újat, egyedül még a JS sebesség és az erőforrásigény (már amikor nincs valami memory leak bugja, mert akkor képes 1 gigát is megenni), ami még megmaradt neki. :(
Egyre inkább úgy érzem, hogy nem lesz ebből semmi több, mint a Safariból. Egy alap böngésző átlagusereknek. A FF fog fejlődni annyit, hogy ne legyen értelme elpártolniuk tőle az addonok fejlesztőinek.

(#770) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#769) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez elég sajnálatos, ez kábé ugyanolyan, mint amiről múltkor beszéltünk az Opera topicban, hogy miért nem csinálják már meg végre a jobbklikkes "Kép tulajdonságai" opciót. Az is ugyanolyan alapfunkció, mint ez a fülváltás.
Nem is nagyon értem, hogy miért engedi meg magának a Google a luxust, hogy alábbhagyjanak az alapjúzerek számára is észrevehető (!) fejlesztéssel, és hogy egyre kevesebb érv szóljon amellett, hogy az emberek Chrome-ra váltsanak. :F Még lehetne sorolni a hiányosságokat, és itt már az az érv sem jöhet szóba, hogy "nem számottevő a réteg, ami miatt megérné kifejleszteni ezeket a funkciókat".

Sk8erPeter

(#771) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#770) üzenetére


Penge_4
veterán

Azt viszont még mindig fenntartom, hogy nem ismered igazán az alapusereket. Akiknek ha több van egy címsortól és egy ablaktól, már megzavarodnak, (hallottam már olyan érvet az IE6 mellett, hogy nem kell neki a 7-es sem, mert túl bonyolult, hogy ott vannak azok a hülye téglalapok az "internet" alatt. A végén kiderült, hogy a címsáv(!) alatti tabokra gondol. Mikor megcsináltam neki, hogy eltüntettem a tabokat, akkor az volt a problémája, hogy túl harsányak a színek és furcsák az ikonok.

Az igazi alapuser sokszor azt sem tudja, hogy mire jó az egéren a jobbklikk, nem még oldal tulajdonságai, meg Ctrl+Tab. Azt nem tudja mi az a Tabulator, nemhogy nyomogassa. ;] És a Google ezekkel pontosan tisztában van és napról napra növekszik a Chrome részesedése.

Maximum közvetett hátránya lehet, vagyis ha tőlem megkérdezi Gizi néni, hogy ajánlom-e neki a Chrome-ot, akkor nem fogom neki ajánlani. Mostanában úgy népszerűsítem az Operát, hogy "Mostantól a piros O betűre tessék kattintani. Teccik érteni? A nagy piros O betűre. Az a zinternet!" Máshogy nem lehet, mert ha megemlítem neki csak a reklámblokkolást (amit állítólag mindenki szeret) már elzárkózik, hogy az neki bonyolult. :(

Gondolod engem nem zavarnak ezek a dolgok? Amilyen szépen debütált a Chrome szeptember 2.-án, ha annak megfelelően fejlődik, ma már rég azt használnék Opera helyett, ami mostanában behúzta a vészféket és alig fejlődik valamit...
De ez van, a Chrome el lett bacva, ezt már akkor megmondtam, hogy ha az extension-ok irányába mennek és a gyors verziólépések sem vezetnek semmi jóra. Kár érte...

[ Szerkesztve ]

(#772) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#771) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha az alapuser egyenlő az idióta fogalmával, akkor az elég szomorú. Legalábbis a leírásod alapján az "alapjúzer" egyenlő a szellemi fogyatékossal. :D Vagy a másik lehetőség, hogy tök más generáció tagja, idősebb korosztály, ezért jóval nehezebben áll át a számítógépezésre, nemhogy a böngészésre, ezt még meg is értem, nagypapámat is tanítgattam egy ideig az internethasználatra, amíg élt, nem volt egyszerű, de tanulékonyak az öregek. :D (Egyébként már annak is örülni kellett, ha az egeret jól tudta használni!)
Ha viszont nem a 45-50 fölötti korosztályról beszélünk, hanem azokról, akik képtelenek megtanulni összetett, de nem agyonbonyolított dolgokat, és rájuk építjük az üzletet (lásd Google, a Te elméleted alapján), akkor ilyen alapon nem szabadna kiskereskedelmi forgalomban számítógép-alkatrészeket árulni, mert az "alapjúzer" nem képes összerakni a gépét, és még a végén megöli magát egy alaplappal. :DDD
Azért annál reményeim szerint jobb irányba halad a világ, mint hogy az életképtelen emberek igényeire kelljen felépíteni az ilyen hatalmas cégeket, mint a Google... :U
Közhelynek tűnhet, de mégis úgy van, hogy a mai fiatalok nagy többsége számítógépen nevelkedik, nagy valószínűséggel egyre komfortosabban fogják kezelni a számítógépeket a jövő generációi, ezért talán inkább arra kellene gondolni, hogy a normális agyú júzereknek minél több szolgáltatás álljon a rendelkezésére... Pont azoknak az agyát nem kéne felcseszni ilyenekkel, akiknek több érzéke van a számítógépekhez az egységsugarú usernél.
Ráadásul amikről most beszélünk, olyannyira alapfunkciók, és megoldásuk olyannyira nem tűnik nehéznek még programozási szempontból sem (főleg egy Google-nél dolgozó alkalmazott számára!!), hogy továbbra is érthetetlennek tartom ezt a fajta "leszarom-úgyis--idióták-a-júzerek"-mentalitást.

Sk8erPeter

(#773) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#772) üzenetére


Penge_4
veterán

"Ha viszont nem a 45-50 fölötti korosztályról beszélünk"

Az IE tabos egy 20-as évei végén járó csaj volt, ráadásul valamilyen középvezető. ;]

"nem szabadna kiskereskedelmi forgalomban számítógép-alkatrészeket árulni, mert az "alapjúzer" nem képes összerakni a gépét, és még a végén megöli magát egy alaplappal."

Na igen, ezen a téren is vannak durva dolgok, de általában nem olyanok mennek ilyen helyekre vásárolni, akik nem értenek hozzá, aki meg nem ért, vagy valamelyik hozzáértő ismerősével belerakatja, vagy felhív egy informatikust, hogy fejtörést okozott egy GeForce GTX 260-es belerakása egy 1GHz-es Celeron procis 128MB DDR-es, AGP foglalatos alaplapi VGA-a gépbe, mert nem megy rajta a COD4 és "úgy hallották egy informatikustól", hogy a játék teljesítménye a videókártyán múlik. ;]

"Azért annál reményeim szerint jobb irányba halad a világ, mint hogy az életképtelen emberek igényeire kelljen felépíteni az ilyen hatalmas cégeket, mint a Google..."

A Google mindig az egyszerűségre és a minimalista stílusra törekedett, mintsem a funkciókra. Ez alól kivétel a Gmail.

"a mai fiatalok nagy többsége számítógépen nevelkedik, nagy valószínűséggel egyre komfortosabban fogják kezelni a számítógépeket"

Attól, hogy valaki tud Windowst (újra)telepíteni, szoftvereket telepíteni (néhányan még a checkboxokat is ismerik, mint a toolbarok ellenszere :D ), ezen kívül MSN-ezni, chatelni meg iwiw-en lógni, esetleg WoW-ban és egyéb online játékokban toplistákra felkerülni még nem fog érteni a géphez, csak nem lesz informatikai analfabéta. Felnőtt korára elsajátítja az MS Word/Excel/PPT 3-as alapjait, aztán ennyi.

De ezért jövedelmező az IT iparág, most képzeld el, ha egy vállalati rendszergazdának havonta egyszer kéne bemenni karbantartani (esetleg ezt is elintézhetné VNC-vel), mert a userek tudatosan használnák a gépüket, vagy leépítenék a supportosok 90%-át, mert csak a komolyabb problémákhoz hívnák őket, ráadásul a kürt kft is csődbe menne. ;]

"Pont azoknak az agyát nem kéne felcseszni ilyenekkel, akiknek több érzéke van a számítógépekhez az egységsugarú usernél."

Úgy vannak vele, hogy az 1.0-s user és a programozó között nincs köztes réteg, szóval ha kell ilyen funkció, akkor előtted a lehetőség, hogy írj addont (ha értesz hozzá), ha meg nem, akkor biztos nincs rá szükséged. Vagy ha van, akkor már a programozók írtak volna hozzá. Legalábbis így gondolkoznak a cégek.

"Ráadásul amikről most beszélünk, olyannyira alapfunkciók, és megoldásuk olyannyira nem tűnik nehéznek még programozási szempontból sem (főleg egy Google-nél dolgozó alkalmazott számára!!), hogy továbbra is érthetetlennek tartom ezt a fajta "leszarom-úgyis--idióták-a-júzerek"-mentalitást."

Nekem mondod? Sokat gondolkoztam rajta, hogy hülyék-e, de aztán arra jutottam, hogy akkor nem lett volna belőlük cégvezető. Mert egy cégvezető ugyan lehet hülye, de amíg eljut oda, hogy beleülhet abba a székbe, addig nagyon is kellenek különböző skill-ek.
Tehát maradt az, hogy a statisztikai elemzők hülyék, a statisztikai elemzők csalnak, vagy a userek többsége tényleg ilyen (nekünk alapnak tűnő) funkciókat nem igényel, mi csak egy hangos "kisebbség" vagyunk, akik globálisan még 1%-ot is alig nyomunk a latba. :(

[ Szerkesztve ]

(#774) Penge_4 válasza Sk8erPeter (#772) üzenetére


Penge_4
veterán

(#775) Sk8erPeter válasza Penge_4 (#773) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Igen, én is a Gmail (na meg maga a Google kereső) miatt gondolom, hogy igenis jó programozók dolgoznak a Google-nél, akik képesek lennének ilyen amatőr feladatok elvégzésére, mint a jobbklikkes menübe betenni egy "Kép tulajdonságai" opciót, meg a Ctrl+Tab-os fülváltások sorrendjét beállítani... :D
Pontosan a Gmail az ellenpélda arra, hogy nincs szükség/igény komolyabb funkciókra is. A Gmail pl. TELE van olyan funkciókkal, amikről az "alapjúzernek" fingja sincs, az átlagember nem használja, de pl. én is egyelőre csomó funkciót nem használok ki, mivel nincs rá szükségem... Tehát ha a Google úgy gondolkozik, hogy nem érdemes fejleszteni, mert úgyis buta az átlagjúzer, akkor minek fejlesztették agyon a Gmailt?
És még egy: a minimalizmus nem mond ellent a fejlettebb funkciók meglétének. A minimalizmus vonatkozhat a megjelenésre is.
Alapvetően egyébként egyetértünk, de ez igazából már csak találgatás arról, hogy a Google-nél miért nincs kedvük jót tenni velünk. :DDD

Szerk: a videó, amit mutattál, elég kemény... :DDD

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#776) Vladi


Vladi
nagyúr

Sziasztok!

Előzmény. Plugint szeretnék telepíteni. Fedora 11 a rendszer.
Válasz:
Verziónak ezt írja ki:
Chromium 4.0.220.0 (Fejlesztői változat 0)
WebKit 532.1
V8 1.3.13.2
User Agent Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US) AppleWebKit/532.1 (KHTML, like Gecko) Chrome/4.0.220.0 Safari/532.1

Ezt egy dev repóból telepítettem.
Megnyitom a hrome:extensions -t akkor ott van egy gomb, hogy load unpacked extension de azzal nem tudom mit kell megnyitni. Könyvtárral eredménytelen. Fájlt meg nem enged. A lista üres.

A program amúgy a

chromium-browser --enable-plugins --enable-extensions --enable-greasemonkey --enable-user-scripts

paranccsal indul.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#777) #16820480 válasza Vladi (#776) üzenetére


#16820480
törölt tag

netről egyből nem tudod telepíteni? a beállításoknál ne legyen bepipálva az, hogy "ask where to save each download", és akkor elvileg magától telepíteni akarja majd, ha egy olyan linket nyitsz meg, ami egy kiegészítésre mutat (persze miután letöltötte).

(#778) Vladi válasza #16820480 (#777) üzenetére


Vladi
nagyúr

Negatív. Közli velem, hogy az ilyen fájlok kárt okozhatnak ( :DDD ) letölti és kész. Nem telepíti automatice.
Oda kattintottam, hogy add to chrome. Lehet nem kompatiblis?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#779) #16820480 válasza Vladi (#778) üzenetére


#16820480
törölt tag

hát nem tudom :F nekem így működik, minden különösebb állíŧgatás nélkül. lehet, hogy a te repódban levő nem teljesen egyezik meg az ubuntussal?

(#780) Vladi válasza #16820480 (#779) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát az nem kizárt. Azt megnéznéd neke, hogy a hómon belül hová tesz a pluginokat? :R

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#781) #16820480 válasza Vladi (#780) üzenetére


#16820480
törölt tag

nekem a ~/.config/chromium/Default/Extensions/ könyvtárba teszi, ezen belül mindegyik kiegészítőnek van egy saját könyvtára, aminek a neve valami hash értékre hasonlít, és azon belül a verzióknak szintén vannak alkönyvtárak.
tehát például a flashblock az a ~/.config/chromium/Default/Extensions/cdngiadmnkhgemkimkhiilgffbjijcie/1.2.11.1/ könyvtárban van.

(#782) steevo0


steevo0
tag

Sziasztok,

Meg tudná esetleg mondani valaki, hogy az addon-okat hogyan tudom engedélyezni? Megcsináltam az 1. hsz-ben leírtakat de így is mindíg azt írja, hogy nem engedélyezett.

Előre is köszi.

(#783) Davey7


Davey7
senior tag

Ha újra akarom tenni a win-t a gépen,hol menthetnem el a konyvjelzőket,beállításaimat? Mert nem nagyon találtam könyvtárat amiben benne lehetne.

(#784) zoo8800


zoo8800
veterán

Nem falánk egy kicsit a Chrome? :))

rip and tear, until it is done

(#785) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nincs valami mód arra, hogy új tab nyitásokar "új lap" helyett az új lapokon egy meghatározott oldal nyíljon? Illetve még jobb lenne, ha az "új lap"-ba valahogy google calendart bele lehet rakni (tudom van calendaros kiegészítő, de az kevés nekem).

(#786) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#682) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát ez nem igaz. Még most sem enged yahoo mailre fellépni a chrome

(#787) Lui04 válasza Davey7 (#783) üzenetére


Lui04
aktív tag

Csavarkulcs ikon -> Könyvjelzőkezelő, azon belül fent eszközök -> könyvjelzők exportálása
Beállításokat pedig sajnos nem lehet kimenteni.

Cathfaern: Ha arra gondolsz, hogy mindig az jelenjen meg, akkor a beállításoknál az alapok fülön, a kezdőoldal résznél, a következő oldal megnyitása pontot válaszd ki.

(#788) Cathfaern válasza Lui04 (#787) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az a baj, ahhoz be kéne állítanom azt is, hogy a kezdőoldallal nyisson indításkor a böngésző, viszont én oda mindenképp a legutoljára megnyitott oldalakat akarom. Ezért kéne direkt az "új lapot" átvariálni valahogy.

(#789) #16820480 válasza Cathfaern (#788) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem értek hozzá annyira, de user scriptből nem lehet ilyet írni?

(#790) Csakénvagyok válasza Csakénvagyok (#786) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Próbálja már valaki meg fellép-e a yahho-ra.

Update: Ubuntu alatt próbáltam

(#791) zoo8800 válasza Csakénvagyok (#790) üzenetére


zoo8800
veterán

Kipróbáltam :)
Nekem megy (XP, T-Mobile mobilnet, Chrome 3.0.195.27)

rip and tear, until it is done

(#792) #16820480 válasza Csakénvagyok (#790) üzenetére


#16820480
törölt tag

ubuntu 9.10 alatt, Chromium 4.0.223.6 (Ubuntu build 29510), simán fellép yahoora, be tudok lépni a mail-be is, működnek a funkciók, és amúgy marha gyors is hozzá.

(#793) #16820480


#16820480
törölt tag

miért van az, hogy az én gépemen feltelepített Chromiumban mennek a userscriptek és kiegészítések, egy másik gépen szintén ubuntura telepített azonos verzióban pedig nem? be vannak írva az indító sorba a megfelelő paraméterek, látja is a progi, hogy fel van telepítve az adott kiegészítés, csak éppen nem működik.

(#794) #16820480


#16820480
törölt tag

az új adblock+ már egész jól működik, nem egy sávot tesz ki alulra, hanem egy ikont a címsáv mellé. még nem olyan kényelmesen testreszabható, mint a FF-os változat, de rohamléptekkel fejlődik.

(#795) Csakénvagyok válasza #16820480 (#792) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Van ötleted hogy miért nem megy nálam?

Kép

(#796) #16820480 válasza Csakénvagyok (#795) üzenetére


#16820480
törölt tag

tüneti kezelésnek szerintem kapcsold ki, hogy ellenőrizze ennek a certificate-nek a visszavonását. (option -> under the hood -> legalul "check for server certificate revocation")
vagy esetleg próbáld meg pont felette az ilyen tanusítványok kezelésénél megnézni, hogy van-e ott a yahoonak valami bejegyzése, és esetleg törölni, vagy valami.

(#797) birno válasza #16820480 (#794) üzenetére


birno
addikt

Ebben már tényleg nincs preferences rész vagy csak nekem nem ad semmi menüt ha rányomok?
Meg ahogy olvastam most már csak element hiding-ra használható, arra mondjuk tényleg egyre jobb.

(#798) #16820480 válasza birno (#797) üzenetére


#16820480
törölt tag

szerintem csak bugos a preferences, az én gépemen megy teljesen jól, de másik gépen eleinte nem akart, aztán amióta frissítettem alatta a chromiumot, azóta megy, csak kicsit el van csúszva.

(#799) #16820480


#16820480
törölt tag

másnak sem mennek a beágyazott youtube videók? megjelennek, de akármit kattintok, nem indulnak el, meg más funkciók sem működnek. viszont ha felmegyek az oldalra, és onnan indítok el egy videót, akkor minden szuper, illetve más beágyazott cuccok (inda, vimeo, stb) mennek simán.

(#800) birno válasza #16820480 (#799) üzenetére


birno
addikt

Beágyazott nekem sem megy.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.