Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-06-05 12:00:38

LOGOUT.hu

Google Chrome

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17901) parkr


parkr
őstag

ezzel lehet valamit kezdeni? telenor lapja ilyen csak.
próbáltam a kódolást változtatni de nem sikerült megoldani

(#17902) mAtThEw0319


mAtThEw0319
aktív tag

Sziasztok!

Ha visszarakunk egy régebbi Chrome verziót, akkor ezt a problémát, hogyan lehet orvosolni? [link]

Köszönöm előre is a segítséget!

(#17903) spammer válasza mAtThEw0319 (#17902) üzenetére


spammer
veterán

Új alapértelmezett profilt hozol létre [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17904) mAtThEw0319 válasza spammer (#17903) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Köszi, de már megoldottam. :) Kitöröltem a mappát ahol tárolta a fájlokat és újra bejelentkeztem.

(#17905) cer válasza mAtThEw0319 (#17902) üzenetére


cer
tag

Melyik régebbit választottad?

Én is visszaváltanék mert nem bírom...

(#17906) spammer válasza mAtThEw0319 (#17904) üzenetére


spammer
veterán

Lényegében a linken is ugyanez van. :) Csak ott azt írja, hogy nevezd át (backup) így megmaradnak a cuccaid és a szükséges dolgokat vissza tudod (tudtad volna) másolni. Na mindegy, a lényeg, hogy megoldódott.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17907) mAtThEw0319 válasza cer (#17905) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Egyel régebbit, a 34-est. Ubuntun tökéletesen működik így minden. Hosszú í működik, pipelight ( Silverlight plugin féleség) működik, java működik. Szóval a tegnapi napig tartott, hogy használtam Firefoxot. Pedig az se rossz, csak Ubuntun nem kapja meg a legfrissebb Flash player plugint...

spammer Van google fiókom. Semmilyen dolgom nem veszett el! :)

[ Szerkesztve ]

(#17908) mAtThEw0319 válasza parkr (#17901) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Ez érdekes. Nálam tökéletesen megjelenik a szöveg. Nem lehet, hogy valami bővítmény bezavar?

(#17909) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Szüleim gépén Chrome bekapcsolás után kiírja vagy 10 percig hogy nem sikerült csatlakozni a hálózathoz, többi böngészővel megy minden. Nincs tele bővítményekkel és ilyesmikkel, gép is elég tiszta. Ötlet hogy mi lehet a baj?

Egyelőre úgy tűnik CCleaner megoldotta. :))

[ Szerkesztve ]

(#17910) cer válasza mAtThEw0319 (#17907) üzenetére


cer
tag

Abban a 34-esben ki lehet még teljesen kapcsolni az automatikus Update-et?

Mert érdekes módon az utána következőkben ezt a kikapcsolást nem veszi figyelembe.
( Így frissítette be magát az automatikus fordító fül opció és az email címeknél a sárga háttérrel való kiemelés. )

(#17911) #41133696 válasza cer (#17910) üzenetére


#41133696
törölt tag

De ez a régi verziónál maradás, ha egy adott új stabil főverzióban nem tetszik valami, meddig járható út? Személy szerint én biztonsági szempontból egyáltalán nem tartanám megengedhetőnek, persze ez az én személyes véleményem. Ha valami nem tetszik, akkor böngészőt váltok. Mondjuk ezen sorokat is Internet Explorer 11 alól írom. De ott van még Firefox is. Hangsúlyozom, hogy szerintem a biztonság mindig előrébb való, mint a kényelem.

(#17912) jjeahh


jjeahh
nagyúr

hi! tudtok ajánlani valami kevésbé erőforrásigényes, mégis hatékony reklámblokkolót? adblock plus-om van most
illetve létezik valami univerzális értesítő bővítmény? (facebook, gmail)...ugyanide: gmail-hoz checker plus-t használok jelenleg, de minden email-nél kétszer értesít :F ennek mi lehet az oka?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17913) kispx válasza jjeahh (#17912) üzenetére


kispx
addikt

Privoxy + EasyList
Chrometól független.

(#17914) jjeahh válasza kispx (#17913) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ez nekem magas :DDD felraktam az előbbit, kicseréltem két fájlt oszt többet egy mukkot se értek a dologból

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17915) mAtThEw0319 válasza cer (#17910) üzenetére


mAtThEw0319
aktív tag

Őőő.. én Ubuntut használok. Itt nem frissít automatikusan szerencsére. Windowson passz.

(#17916) jjeahh válasza jjeahh (#17914) üzenetére


jjeahh
nagyúr

no köcc :R utánnaolvasgattam a neten, végül sikerült...kíváncsi vagyok mennyire válik be/szedi ki a reklámokat

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17917) jjeahh válasza kispx (#17913) üzenetére


jjeahh
nagyúr

na rögtön egy kérdés :D : hogyan lehet blokkolatlan reklámot utólag blokkolni? egy példa: guglin rákeresek egy termékre, feldob egy hirdetést vele kapcsolatban mondjuk...hogyan szűrhetem ki? :B

(#17918) kispx: kösz, ez eddig sikerült, viszont még mindig van pár reklám, amit az adblock simán kiszúrt, na meg flickr-en is pl ilyen biszb*szok jelentek meg reklám helyett, ez nem korrigálható valahogy?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17918) kispx válasza jjeahh (#17914) üzenetére


kispx
addikt

Felrakod. Nem indítod el. (Ha elindítottad, akkor kilépsz. Óra mellett van egy P betű, kék karikában.)
Kicseréled a fájlokat.
Elindítod. (Ablak nem kell, bezárhatod.)
Majd a Chrome-ban proxyként beállítod ezt: 127.0.0.1:8118

(#17917) jjeahh
A letöltött két config fájl módosításával :D
Keveset fogyaszt, de cserében puritán

[ Szerkesztve ]

(#17919) jjeahh válasza kispx (#17918) üzenetére


jjeahh
nagyúr

na ez a modositas dolog nekem minden csak nem puritan :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17920) Grande Ale


Grande Ale
őstag

A feleségem fiókjában elérhető a Google Now, megjelenik a kis harang a tálcán, nálam nem. A beállítások ugyanazok. Mi lehet a gond?

(#17921) jjeahh válasza kispx (#17918) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nos azóta ez a tapasztalatom: sok reklám maradt, kiszűrni hülye vagyok (írtad, hogy puritán, de ez nekem totál káoszt jelent :DDD csak átlagfelhasználó vagyok, bocs a lámaságért), illetve a szűrt reklámok helye is megmaradt, szinte ugyanolyan zavaró...szal egyelőre újra felraktam a ramzabáló adblock-ot :(

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17922) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Chrome elfelejtette a magnet fájlokat kezelni. Vajon mitől?
A local state fájl átírásával azonban megjavult. Hiányzott belőle a "magnet": false, bejegyzés.

(#17923) #40835072


#40835072
törölt tag

Tegnap óta nem működik a vissza gomb. Ez mitől lehet?

(#17924) dokee78 válasza Grande Ale (#17920) üzenetére


dokee78
félisten

Nálam megjelenik néha,de értelme nem igazán van,mert sosincs benne értesítés.

(#17925) Kanczy


Kanczy
veterán

Nem tudom, Chrome probléma-e, de googleben találtak alapján igen. Kb. 1 hete a gépen lejátszott bármilyen hang (YouTube, zene, VLC playerben film) akadozik/kihagy, mikor rányomok a böngészőben egy könyvjelzőre vagy új oldalt nyitok meg. Újratettem a Realtek HD Audio drivert, frissítettem a Shockwave Flasht, de semmi változás. 60 megás netem van, a hardver pedig nem érzem, hogy ne bírná el.

Van esetleg ötletetek?

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#17926) olivera88


olivera88
veterán

Miért csak az egyszerűsített Google térkép akar menni? A böngésző miatt van vagy Google miatt? Ezt írja ki.
Sajnáljuk, jelenleg csak az új Google Térkép egyszerű módja használható.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#17927) laszlohu válasza olivera88 (#17926) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezt használod, vagy más verziót, mert nálam rendesen műkszik ezzel:

chrome 35.0.1916.114

azt olvastam, hogyha régebbi verziót használsz, automatikusan egyszerű módba lép át

[ Szerkesztve ]

(#17928) olivera88 válasza laszlohu (#17927) üzenetére


olivera88
veterán

Jelenleg Linuxot használok, de itt is egyszerűsített van. A 34 es verzió van még. De a Windowson se megy jó ideje, Dragon ba ment egy a darabig, aztán amikor kijött a 31 v 32 es Dragon azóta nem.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#17929) drogery válasza Kanczy (#17925) üzenetére


drogery
tag

ugyanez van nálam is. őrületbe kerget. :W

(#17930) spammer válasza Kanczy (#17925) üzenetére


spammer
veterán

Jobb klikk a videón. Nem HTML5-ben megy véletlenül? Mert ha igen és az okozza a gondot, akkor kényszeríteni kell a flash használatára. Erről volt szó régebben, valamelyik fájlt kell törölni vagy átnevezni és utána flashben fut.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#17931) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Nem értek számomra egy apró hibát.
Engem nagyon zavar.

Lenne egy weboldal de semmiképpen sem értem el.
Az érdekesség az benne hogy csak én nem.
Nem vagyok le tiltva se semmit.

http://free-mods.site11.com/

Próbáltam Ip-ről is de nem megy az elérése.

Router gép restart meg volt.
A csavar az hogy minden más oldal meg megy.
Valakinek van ötlete?
Köszönöm.

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#17932) hanti


hanti
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. A Chrome indítása után rövid időn belül a vinyó el kezd dolgozni maxon úgy kb 10 percig az egész gép lefagy. Már újra telepítettem többször, de mindig elkezdi és ilyenkor semmi nem működik.
Van valami ötlet hogy mi okozhatja?

(#17933) olivera88 válasza hanti (#17932) üzenetére


olivera88
veterán

Valami hasonló nálam is volt, csak nem 10 percig akad fel a gép. Gondolom a Chrometól volt nekem is.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#17934) Sonja


Sonja
veterán

Mostanában elég sokszor előfordul, hogy hirtelen ez az üzenet jelenik meg:

Ha azt választom, hogy leállítom, akkor ez az üzenet jön:

Baromi idegesítő, mert ilyenkor amúgy olyan, mintha lefagyna a böngésző. :U

Azt nem tudom, hogy a Chrome vagy a Flash a bűnös, de már egyre jobban idegesít. :W

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#17935) jjeahh válasza Sonja (#17934) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nekem is volt ilyen flash bibim, beírtam a címsorba chrome://plugins , a két flash között meg váltogattam annó, asszem az alsót iktattam volt ki, oszt utánna működött ha jól emlékszek

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#17936) laszlohu válasza Sonja (#17934) üzenetére


laszlohu
addikt

A 3., ami bűnös lehet, az a videókártya driver.

(#17937) w333 válasza Sonja (#17934) üzenetére


w333
félisten

Nem videókártya driver hiba :N inkább valami Chrome bug, nálam már a Chrome 34 verzió óta jelen van, heti 1-2X is elszáll a flash player (az új és régi verzióval is) :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17938) ETOM válasza Sonja (#17934) üzenetére


ETOM
addikt

YouTube Center-t használod?

(#17939) Sonja válasza ETOM (#17938) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, használom. :K De, a 33-as verzióval nem volt még gond, a 34. verziótól van ez. :U Viszont ekkor frissítettem a Flash player-t is (A beépített pepper-t tiltom, mert vele nincs hw-es gyorsítás!).

(#17936) laszlohu: Ezt kizárnám, mert Intel HD 4000-el is ez volt, illetve most nVidia van, és ezzel is.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#17940) ETOM válasza Sonja (#17939) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem a yt center okozta ezt. Azaz egyik frissítés után hülyült meg.. ha ffmpegsumo.dll-t törlöm ki úgy semmi flash lefagyás nincs.

Lehet nálad nem ez a gond, de furcsa.

(#17941) #56474624


#56474624
törölt tag

Érdekes dolog ez Chrome-nál, hogy ha a windows-ba való belépést követően rögtön elindítom, akkor pikk-pakkra megy, ha nem így teszek, akkor várni kell néhány másodpercet. :U

Ja és a cool n quiet bekapcsolt állapotának, vagy a magok energiagazdálkodási okokból történő kikapcsolásának sincs semmi köze hozzá (ha esetleg valaki arra gondolna, hogy windows-ba belépést követően még teker a proci), kipróbáltam, ugyanolyan lassan indul a chrome. De ha betöltést követően rákattintok, akkor azonnal. Mi lehet ennek az oka? :F

[ Szerkesztve ]

(#17942) Spancho


Spancho
őstag

Eddig az új oldal megnyitásánál nem nyitotta meg az oldalakat ,most meg ha nyitok egy új lapot és a felső kereső sávba írok valamit akkor nem csinál semmit csak az üres lap marad 2x is be kell neki írni mire végre megnyitja.
Egyre jobb :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#17943) koshmar


koshmar
őstag

A gyorsítótárat mekkora méret felett érdemes törölni?

Úgy tudom, egy bizonyos méret felett már nem gyorsít. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17944) laszlohu válasza w333 (#17937) üzenetére


laszlohu
addikt

Azt olvastam egy Chrome - os fórumon, hogy lehet, hogy az NPAPI - s flash player okozza,
a PPAPI - ssal nincs ez a bug, de nyilván az meg nem kapcsolja be a HW acc - ot,
mondjuk az is igaz, hogy amióta Win 8.1 - re váltottam, semmi bajom a PPAPI - ssal.

Illetve az is lehet a gond, ha mind2 engedélyezve van, egyszerre csak 1 lehet aktív.

Más :
mostanában 1 érdekességre lettem figyelmes, nem játszotta le normálisan az Indavideós videókat,
de ezt egy kodek frissítéssel orvosoltam ( FFDSHOW )

[ Szerkesztve ]

(#17945) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok!
A vieóknál full képernyőre kirakva mindig megjelenik a bal alsó sarokban egy zavaró sáv. (képen látható)

Hogyan tudnám ezt eltüntetni? Nagyon zavaró tud lenni...van amikor a kereső csúszka sáv-ba is belelóg.

Másik kérdés: az értesítési területről a kis csengőt hogyan lehet ki irtani?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#17946) koshmar válasza tibbike01 (#17945) üzenetére


koshmar
őstag

Az a sáv engem is rettentően zavar, sok esetben kitakarja a csúszka majdnem felét, és persze így belepörgetni sem lehet.

Ha jól látom, IE11-nél eltüntethető, ha a Status bar elől kiveszed a pipát.
Persze Chrome-nál nem.

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#17947) HZoli87


HZoli87
veterán

(#17948) w333 válasza laszlohu (#17944) üzenetére


w333
félisten

Igen ez tényleg érdekes ... nálam az új és régi flash player -el is néha jelentkezik ez a plugin leállás, a Chrome -ban van a hiba, valamikor csak javítják :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17949) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Arra lennék kíváncsi hogy minek köszönhető hogy egy 4-5 évvel ezelőtti laptopon, akkor még tökéletesen működő pl Chrome, ma már akadozik ha youtube-on zenét szeretnék lejátszani, és a többi alkalmazást is elég lassan tölti be.

Szándékosan úgy fejlesztik a programokat, hogy azok egyre erősebb gépeken működjnek hibátlanul, vagy ez az egész csak azért tűnik lassúnak, mert manapság hozzá szoktunk egy nagyobb sebességhez és ami egykor még elfogadható volt, az mára már lassú?

Már régóta érdekel ez a kérdés és most erről a cikkről, eszembe jutott: 25%-al gyorsul a chrome

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#17950) jjeahh válasza trialboj (#17949) üzenetére


jjeahh
nagyúr

ez ilyen, ma már többet tud, lassabb, bugosabb :DDD ma ahányszor elindítottam azonnal kékhalált halt a windows 8.1 (!) :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Google Chrome (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.