Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) atty_hor válasza cidalain (#6649) üzenetére


atty_hor
tag

Köszi!

(#6652) trol75


trol75
tag

Köszönöm a segítséget -westbam- és vandor01.

(#6653) luck66 válasza #53704448 (#6650) üzenetére


luck66
tag

vámot nem, de 27% Áfá-t +2000 ft igen

(#6654) zoli03


zoli03
őstag

Két rendelést össze akartam vonatni (egyiket se adták fel), nyitottam egy ticketet, másnap írtak is:

Dear Zoltan,
Thank you for your patience.
We wish to apologize for any inconvenience.
We have noticed our shipping department as you request.
Please rest assured, we will arrange the shipment of your order as soon as possible.
Once your order has been shipped out we will send you a confirmation email.
If we can not ship your order out as expected, you can contact us and exchange your order.
Thank you for your patience and kind support.
Best Regards
Letha
gearbest Customer Service
http://www.gearbest.com/

A ticketeknél Waiting for your reply a státusza, de erre kéne válaszolnom valamit? Azt írják, továbbították a kérésemet a szállítási osztálynak, várja türelemmel, írnak e-mailt, ha feladták.

(#6655) Snakeiboy válasza #53704448 (#6650) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

En azert irtam ra kisebb oszzeget mert az RMA nyomtatvanyon ez volt amit kuldtek:
Note: Use a nominal value to declare your goods.
If your product value is:
> 300 USD, write 30 USD
< 200 USD, write 20 USD
< 100 USD, write 10 USD
On the declaration form on the package, please write the same figure and also “Faulty products returned under warranty”

Ja es a support tickeben is ezt irtak az egyik pontban:
Please send the item back to us using standard flat rate shipping at your normal post office.Do NOT send using fast shipping or a courier service such as DHL, FedEx or UPS.
With courier DHL, FedEx or UPS there is a high chance that goods will be blocked at the customs, which will delay your compensation.This will also lead to high customs tariffs. If tariffs are charged we will act in accordance with our own policy.

Ebbol en azt szurtem le hogyha a vamon fennakad es fizetniuk kell akkor azt rajtad verik le. En ezert irtam kissebb osszeget ahogy Ok kertem az RMA nyomtatvanyon.

U.I.: En egy Teclast x98 Air III kuldtem vissza ez is gyari hibas volt. Ugy nez ki eleg nagy a gyari hiba ezeknel a kinai tableteknel :(, pedig tetszett nagyona kicsike.

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#6656) Surci1 válasza Snakeiboy (#6655) üzenetére


Surci1
tag

Én is nem rég küldtem vissza egy terméket Kinába. Én a CN23-as nyomtatványt töltöttem ki, két pédányban az egyik nálam maradt, arra az esetre, ha ragaszkodnának a termék cseréjéhez a refund helyett. Így ha jön a csere termék és megfognák a magyar vámon akkor tudom igazolni hogy az csere és nem újként vásárolt.
Egyébként utána járva a dolognak ha "Returned goods" mezőt jelölöd be és az "Explanation" mezőbe beírod angolul, hogy hibás termék, akkor a kinai vámosok nem vámolják a cuccot. Szerintem ez életszerű is és nem hinném, hogy a kinai vámosok azt hinnék, hogy egy kinai cég vásárol egy terméket Magyarországról egy magánszemélytől. Szerintem ők is rutinból tudják, hogy sok hibás cucc megy vissza Kinába.

[ Szerkesztve ]

(#6657) joy_k


joy_k
tag

Köszi a válaszokat, muszáj vennem valamiket!

(#6658) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ma jött meg az Arsuxeo 14D kerékpáros kabátom. Anyaghasználat, varrás, stb. rendben van és kellőképpen meleg is. A Gearbestes méretáblázat úgy ahogy van használhatatlan, de a Banggodos már sokkal használhatóbbnak tűnt. 187cm/73kg vagyok, úgyhogy a táblázat alapján már XXL-t kellet volna rendelnem, de végül XL-t kértem. Még szerencse, mert az XL is nagy. Nem vészesen, de az M-es méret lett volna talán az igazi.
Egyelőre még töröm a kobakom azon, hogy visszaküldjem-e, vagy jóvanezígy. Nem az ügyintézés lenne a gond, hanem a várakozás a cseredarabra...

18$ volt pontokkal, annyiért bőven jó vétel.

(#6659) Snakeiboy válasza Surci1 (#6656) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Lehet hogy igazad lesz es a CN23ast kell ilyenkor tolteni, viszont nekem mindenki a CN22esrol beszelt. Bar nekem tuti refund volt.
Amugy jelentem megerkezett vissza kinaba a tablet es ma meg is kaptam a penzt a GB walletra ezen felul a termek aranak a 10%-at GB pointban. Szoval orom es bodottag :D.

Miert?????

(#6660) luck66 válasza Snakeiboy (#6659) üzenetére


luck66
tag

CN 22,ha levélként adod fel, a csomaghoz már CN 23 kell

(#6661) peestike


peestike
senior tag

Pozitív lett a vita a gearbest-el, meg nem érkezett belga posta csomaggal kapcsolatban. Január 9 volt a rendelés, ma jött vissza a pénz. Paypal elkaszált, nem is értem miért akart tőlem rendőrségi papírt szkennelve... Mit veszíthetek alapon nyitottam rá ticket-et, meg is lepődtem a normális hozzáálláson. Gearbest szerintem annyiban hibás, hogy akár "rendes" postával is küldhette volna, ha már fizettem érte. Egy jó pontot azért most szereztek nálam.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#6662) vandor01 válasza peestike (#6661) üzenetére


vandor01
őstag

kerdes? kinek mi a rendes posta? :DD

nekem a rendes posta : a BELGA posta :)
7 nap alatt itt van soha nem ment a VAM-ra
a repulo landol reggel 6kor a cucc kezemben 11kor :)

erre legutobb mar nem is fizettem TN-ert hisz minek?
belgiumba belga postaval esszeru kuldeni!.. szerintem...
de nem svajcival kuldik! :( lesz ez is vagy 2-3 het mint a sved/holland combo?
es lehet meg a VAM-ra is be fog nezni parhetre? :F

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6663) azbest válasza vandor01 (#6662) üzenetére


azbest
félisten

mivel te belgiumban élsz, így logikus, hogy neked a belga posta ideális :P
Gondolom az alap belga nyomkövetésben is látszik végig az útja.

[ Szerkesztve ]

(#6664) Black Phone válasza vandor01 (#6662) üzenetére


Black Phone
senior tag

1 hét alatt megkaptad belga postával TN nélkül? :Y Ja nem Magyarországra... már értem

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6665) WestBam


WestBam
senior tag

Mostanság felgyorsultak, még a végén kifejezetten jó bolttá fognak válni.
Átlag két hét és megjönnek a kis vackaim, pár dolcsis dolgok egyesével rendelve de mindenféle extra posta nélkül is megjön belga postával.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6666) Black Phone válasza WestBam (#6665) üzenetére


Black Phone
senior tag

Nekem most hétfőn adták fel... :F

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6667) vandor01 válasza WestBam (#6665) üzenetére


vandor01
őstag

a processing idok igen csak lerovidultek :):)
1-3-5 naprol mar csak orakra...
feltetelezem csak ha van raktaron?

az meg, hogy a kulonbozo postak, hogy mukodnek?
hogyan szervezik a szallitas es a rajta ucsorgest?
mi mikor hogyan megy VAM-ra?
ki hogyan ad lehetoseget a szarkaknak?

ez mind nem a GB-tol fugg.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6668) sicc33


sicc33
aktív tag

Jó hallani ezeket. Mondjuk az én csomagom valahol elveszett útközben. Február 18 volt a feladás. Még nem ért ide. :(

(#6669) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Azért senkinek se legyenek illúziói, ez a két hetes szállítás nem (csak) az ő érdekük, most mindenhonnan ennyi a szállítási idő. Legalább látszik, hogy mennyire nem csak a webshopon múlik a szállítás ideje.

-inferno-: Március vége óta 5 rendelésem volt eBay-ről, ebből négy meg is érkezett, rendre 10 napos szállítási idővel. De az az egy is még csak csak 23 napnál tart, és még az is teljesen elfogadható. A többi topicban is sokan számoltak be "rekord" szállítási időkről, úgyhogy nem csak én vagyok szerencsés. :B

[ Szerkesztve ]

(#6670) Black Phone válasza krisztianAMG (#6669) üzenetére


Black Phone
senior tag

sajnos az ebayre ez nem igaz, van febr 10-én illetve már 12-én feladott csomagom amik a mai napig nem érkeztek meg, szerencsés vagy!

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6671) Black Phone válasza Black Phone (#6670) üzenetére


Black Phone
senior tag

Egyik szemem sír a másik nevet :)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6672) WestBam


WestBam
senior tag

BG-dal soha nem volt ilyen téren bajom, náluk a 2 hét átlagos volt, max 3 hét rendeléstől számítva, még karácsonykor is hozták a 3 hetet. Ellenben ebay-en pont most nyitottam 3 case-t mert nem jöttek meg február óta, ma jártak le a szállítási határidők. GB régebben tapasztalatom szerint lassú volt (de cserébe olcsó), most az olcsóság megmaradt és a szállítás is lerövidült. Ez mindenképpen pozitív és vevőcsalogató. A saját érdekünkben maradjon is ez a tendencia :))

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6673) Outlander válasza WestBam (#6672) üzenetére


Outlander
őstag

Egyiknek sincs semmiköze egymáshoz...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6674) WestBam válasza Outlander (#6673) üzenetére


WestBam
senior tag

Azért ha nincs készlet és behazudja, hogy van akkor könnyen elhúzódhat a processing idő míg beérkezik, ez plusz idő. Mostanában tényleg pár óra és postáznak is. Aztán biztosan nem mindegy, hogy melyik posta is szállítja, mert BG soha nem veszítette el a csomagom és mindig tudta gyorsan küldeni.
Maláj postával kaptál már csomagot 50-70 napra? Mert én már nem egyszer, a feladási dátum pedig stimmelt a vásárlással. Szóval van a boltnak köze a postázási időhöz, mert nagyon nem mindegy, hogy melyiket használja.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6675) Outlander válasza WestBam (#6674) üzenetére


Outlander
őstag

Ok. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6676) L4mie


L4mie
veterán

Megjött a csere Miband1S -em :) 2 hét alatt kb. :P
Korrekt eljárás.
Remélem ez nem fog beázni :K

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6677) cidalain válasza Black Phone (#6664) üzenetére


cidalain
veterán

9 nap alatt kaptam egyet multkor belga postaval TN nelkul Magyarorszagra, videki kisvarosba. A heten egy masik meg 12 napra jott meg.
(Ezek rendes napok hetvegevel egyutt, nem csak munkanap)
Szoval iparkodnak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6678) Black Phone válasza cidalain (#6677) üzenetére


Black Phone
senior tag

szuper akkor énis remélem hamar megkapom :)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6679) floratm válasza #53704448 (#6650) üzenetére


floratm
senior tag

(I)(I)"Onda V919 Air, EU-s raktárból, (a vám miatt, de már tudom h a kínából érkezőre sem kellett volna vámot fizetni) Nem működött az érintőképernyő. A világon semmire nem reagált.,,,,"(/I)(/I)

Ugyanezt a tipust vettem ismerös kérésére...most küldhetem vissza ugyanezzel a bajjal.... :W :W :W :W :W

A pénzvisszafizetéssel sokat vacakolnak? Pár héten belöl kellene egy müködő tablet. Nemrég lassan 3 honapja küldtem vissza a geekbuyingnak egy wifispeakert...várjak még elküldik a gyárba......-mondták.

jolenne ezt gyorsabban lezárni, 45 nap pénzvisszafizetési garancia van, csak miután odaért kinába akkor fizetik vissza? Eu raktárbol rendeltem hát mértnem lehet oda visszaküldeni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#6680) vandor01


vandor01
őstag

akkor lassacskan nyithatok ticket-et ?

marcius 24-en indult pici comagom kinyabol.....
meg nem ért ide de az elotte levo 30-at megkaptam...
utolso bejegyzes aprilis 8 -an benezett a VAM-ra...
azota se kép se hang... se tax+afa lejmolas a belga vamosoktol...
igaz is miutan is kéne? 2db 10dollaros fisifosi volt benne....
viszont volt biztositasom :D

varok még.... hatha jövöheten hozza a bpost?

vagy ki mit tanacsol?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6681) so_ha válasza sicc33 (#6668) üzenetére


so_ha
senior tag

Miután 60 napnál több eltelt, nyugodtan nyiss egy tickettet. Én teljes visszatérítést kaptam pár napja, amit 02.15-én postázták, de 2 hónap alatt nem ért ide.

(#6682) Beni2360 válasza floratm (#6679) üzenetére


Beni2360
félisten

Eu raktárbol rendeltem hát mértnem lehet oda visszaküldeni... :(((
Mert általában ez nem egy EU raktár hanem egy vámszabad területen bérelt terület amiből akkor kérik ki az árut és fizetik meg az ÁFÁT amikor megrendelted. Csak nem gondolod, hogy előre kifizetik az ÁFÁT és megint raktározzák. Ez az eu raktár egy laptopból áll. Ha nekik küldenéd őnekik kellene tovább postázni Kínába és onnan megint vissza ez már körülményes.
Őnáluk is figyel a vámhatóság. :Y

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6683) LacBp


LacBp
tag

Megjött a 2. Doogee -m is... S most derült fény pár dologra, ami az elsőnél fel sem tűnt.. De így már egyre biztosabb vagyok, hogy az elsőnél nem vadi új telefont küldtek..

- a doboz az egyik sarkánál sérült volt, olyan mintha felfeszítették volna, és megszakadt a papír
- kinyitva a dobozt a 2.nál volt benne egy Doogee feliratos áttetsző lap
- az elsőnél a hátlapon volt karc. egy kis karcolás
- az elsőnél 2db nano-mikro sd átalakító volt , abból az egyik a hibás sim olvasóban...

szóval így érdekes

a 2. rendelés szűk 1 héten belül itt volt..

(#6684) Black Phone válasza LacBp (#6683) üzenetére


Black Phone
senior tag

Melyiket vetted? :K

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6685) LacBp válasza Black Phone (#6684) üzenetére


LacBp
tag

f5

(#6686) GIJoe


GIJoe
addikt

Szerdán este az EU webshopból rendeltem Infocus telefont, pofás, de még semmi. "processing"
Előtte hétfőn délben egyet, és csütörtök reggel már itt volt, meddig ne pampogjak?

(#6687) Beni2360 válasza GIJoe (#6686) üzenetére


Beni2360
félisten

Írhatnám, hogy Hétfőn még frissek volta, Szerda este meg még aludtak de lehet, hogy éppen több rendelésük volt. Ennyi idő alatt itthonról sem jön mindig meg az áru.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6688) n0rbert0


n0rbert0
senior tag

A 11-én rendelt csomagot ma hozta a postás. Ez igen!
Belga postával jött (volt rajta tracking number is).

(#6689) Black Phone válasza n0rbert0 (#6688) üzenetére


Black Phone
senior tag

:Y :Y :Y

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6690) pakesz


pakesz
aktív tag

belga posta, BLVS kezdetu
termeszetesen elloptak utkozben
most irtam a tikketbe bele, hogy ide olyannal kuldjek ami lekovetheto, igazan odafigyelhetnenek erre, nem hinnem hogy a gearbest elsodleges kuldetes az lenne hogy a postan a Micike mindenfele csucsszupi gadgeteket kapjon

(#6691) elszabi válasza pakesz (#6690) üzenetére


elszabi
tag

honnan veszed, hogy ellopták, hány napnál tartasz?

(#6692) pakesz válasza elszabi (#6691) üzenetére


pakesz
aktív tag

2 honap eltelt
jo nem elloptak, veletlenul elveszett :R

ez idokozben tunt el szoval szerintem a mi helyi postankra nem is erkezett meg, valahol a kozpontban, egy kisse kiakaszto, hogy nem belga hanem holland TN -el viszont ment volna a kovetes

(#6693) vandor01 válasza pakesz (#6692) üzenetére


vandor01
őstag

ezzel azert lathato hol akadhatott meg! http://trackitonline.org/

vagy legalabb is mi volt az uccso allomas? hogy mennyire pontos?
volt olyan BLV-s, hogy szerinte reggel 6 kor landolt a gep es 11kor kezemben volt a cucc..
de volt olyan NL-es is hogy kinyaban var a repcsire aztan kezemben a cucc...

nalam van most egy holland postas cucc ami ez szerint a vamosoknal csucsol mar 3 hete.... értéke kisebb mint 20euro, levelet a vam nem kuldott... szoval? ha jovo heten nem kapom meg nagy az esely hogy a vam utan valahol elveszett :F

nem akarok itt karogni...
de sajna a postas munka nyugaton mar a minimálbéres alja munka foleg ami a hatterben tortenik: raktarozas teszem veszem tolim ide oda... mi occsso postat szeretnenk az uzemeltető meg extra profitot ezert a minimál a bér! net:1200/ho vagy a háttér munka külsös ugynöksegnek van kiadva ami nem "Jurgen" erdekeltseg! Hanem Török/Libia/Ukran? vagy ki tudja mi csak nem nemet alkalmazottak vannak!
Ne legyenek kétségeink arrol, hogy Jurgen, vagy Hans, vagy Stefan elmegy minimélbérért burcsazni??.... lasd a terroristakbol volt aki 5 evig a repteren dolgozott es Antverpenben a szuletett fiuk több mint felét Mohamednek hivjak...

vonja le mindenki maga a kovetkezteteseket... es sajnos ez csak rosszabb lesz!
pl. nemeteknel a tinydeales telefonokat a DHL sima posta reszlege csinalja
azt eleg sok eltunik..... megneznem az alkalmazottak nevsorat.....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6694) elszabi válasza pakesz (#6692) üzenetére


elszabi
tag

Akkor semmi gond. Áru újra vagy pénz vissza. Aztán örülsz, ha mégis befut mindkettő. :) Mert van rá esély.

Nem csináltam felmérést, de olyan 98-99% lehet a kézbesítési arány nálam. Ebből 1% meg Aliexpress, amit talán fel sem adtak. Pedig én külön sosem szoktam TN-t kérni.

(#6695) zomi1


zomi1
csendes tag

Sziasztok!

Március 14-én rendeltem egy Xiaomi külső akkumulátort a Gearbesttől. Azóta várok a csomagra, de sajnos nem kaptam meg (belga posta). Kértem rá TN-t, de biztosítást nem kötöttem.
TN utolsó állapota:

2016-03-19: it will take 2-8 days to complete delivery----BRUSSELS - BELGIUM

Tegnap nyitottam egy disputot, azóta még nem válaszoltak az üzenetemre.
Van rá esély, hogy visszautalják az árát, vagy újraküldik a csomagot?

(#6696) elszabi válasza zomi1 (#6695) üzenetére


elszabi
tag

A GB pénzt csak legvégső esetben ad vissza. Újraküldésben biztos benne lesznek, de pár kört majd futni kell velük és a szokásos sablonokat fogják írogatni.

Amennyiben inkább a pénzt szeretnéd vissza, akkor a Paypalon érdemes indítani az ügyet. De ott lehet, hogy megkérnek majd arra, hogy várd ki a 60 napot.

(#6697) PiEm-14B válasza vandor01 (#6693) üzenetére


PiEm-14B
csendes tag

Nekem egyszer volt olyan AliExpress-es rendelés, ami kb 20 USD volt, volt rajta TN. Több mint 2 hónapig csücsült a cucc a kínai vámon kifelé, visszakértem a pénzt, visszakaptam. Aztán egyszercsak beesett 3,5-4 hónapra a rendeléstől. :)

(#6698) ludla válasza vandor01 (#6632) üzenetére


ludla
őstag

Szia! A gyors töltők nem vágják haza a telefon aksikat? Mert az Ulefone Paris Töltője csak 1A, és ha 2A töltődik hamarabb is végez? Vagy a telefon akkuja leszabályozza? :F

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#6699) Beni2360 válasza ludla (#6698) üzenetére


Beni2360
félisten

A telefon szabályozza le.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6700) ludla válasza Beni2360 (#6699) üzenetére


ludla
őstag

Akkor gondolom nincs sok értelme nagyobb teljesítményű töltőnek :(

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.