Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) WestBam válasza Black Phone (#6900) üzenetére


WestBam
senior tag

Én írogatok velük múlt hét óta. Azóta kaptam ígéretet 2-3 nap-ra (addigra jóváírják a képek miatti pontok hiányát) aztán nem kaptam pontot. Most meg már képet sem enged feltölteni sehová. Folyamatosan hibát ír a weblap. :W

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6902) Black Phone válasza WestBam (#6901) üzenetére


Black Phone
senior tag

Széééép, akkor én számítok semmi jóra

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6903) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem most is engedte, épp most töltöttem fel a késhez 2 képet...

Írjak a nyereményemről, a G720-ról is egyet? :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6904) bazsimano válasza Vertigo18 (#6903) üzenetére


bazsimano
őstag

milyen nyeremeny? :B :U :U

(#6905) Vertigo18 válasza bazsimano (#6904) üzenetére


Vertigo18
addikt

Volt egy játék, hpsafl barátunk csinálta, amolyan Gearbest reklám. Meg volt itt is hirdetve, ha jól tudom, nekem legalábbis ő maga írt privátban, hogy van egy ilyen lehetőség. A lényege, hogy minden résztvevőnek linkelnie kellett egy megadott blogra a Gearbestről a kedvenc kését, majd a játék lezárását követően egy sorsolás következett és én nyertem.

A nyereményemnek ezt a szépséget választottam hosszas egyeztetés után- Ezúton is hála hpsafl-nak, hogy elviselt és segített! :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6906) bazsimano válasza Vertigo18 (#6905) üzenetére


bazsimano
őstag

ertem :)))
akkor arrol lemaradtam :))))

(#6907) 5-ös kezelő válasza Vertigo18 (#6898) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Bakker, most nekem is kell egy. Eddig kibírtam kés rendelés nélkül, csak egy multifunkciósat vettem tőlük. De egy ilyen kell nekem is. Vagy kettő.

(#6908) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Régen rendeltem gearbestről, de rosszul emlékszem vagy tényleg volt olyan, hogy tudtad jelezni, hogy megjött a termék és még talán pontot is adott rá? Csak mert most nem találom ezt az opciót a nagyon gyorsan megérkezett (múlt hét keddi feladás Csájnából, belga postával jött) Skmei 1068 órámnál. Értékelést tudok írni hozzá. kép1 kép2
Amúgy azzal nekem is problémáim vannak. Még vasárnap értékeltem egy Xiaomi USB ventit, mert újra volt készleten, kép, videó, szöveg minden ami kell. Rá fél órára jött az email, hogy megkaptam a 10 pontot. Azóta semmi. Előtte is értékeltem egy cuccost, de arra megadta rendesen az ahhoz járó pontokat. Látom, írtatok nekik többen is ez ügyben.

10 pontot most is azonnal jóváírták. Ahol megkaptam mind a 80 pontot, ott volt vagy 1-2 nap "átfutási idő".

[ Szerkesztve ]

(#6909) LLacko77


LLacko77
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem korábban a Gearbest-ről kínából sd kártyát, amiről pár órán belül küldtek is emailt fotóval, hogy postázták. Ez rendben meg is jött.

Most viszont rendeltem tegnap egy tabletet EU raktárból, ami azóta is csak feldolgozás alatt van. Mostanra pedig out of stock lett a tablet állapota.
Kérdésem, lehetséges, hogy már a rendelésemkor sem volt (bár azt jelezte, hogy van) EU raktáron és most ezért nem küldik?
Ilyen esetben nem szoktak kitolni a vásárlóval, hogy kínából küldik? Azért nem szeretnék ÁFA-t fizetni, mert nekik nem volt EU raktáron.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#6910) bazsimano válasza LLacko77 (#6909) üzenetére


bazsimano
őstag

en ha par oran belul vagy akar egy nap is eltelik hogy nem kuldik az infot, hogy feladtak, akkor mar irok is nekik, hogy miujsag a cuccal...
igy tettem egy napszemuveggel...masnapra meg nem volt shipped..es irtam nekik...modntak, hogy elvileg visszahivas volt...vagy nem volt mar keszleten es vagy varok meg 5 napot,vagy visszaadjak a penzt gb walletra es pontokat is adnak...
szoval szeirntem erdemes azonnal rajuk piritani :) szvsz

(#6911) LLacko77 válasza bazsimano (#6910) üzenetére


LLacko77
csendes tag

Köszönöm a gyors választ.
Akkor nincs más hátra, mint előre :)
Írok nekik.

(#6912) so_ha


so_ha
senior tag

GB pontok jóváírása: Nekem automatikusan jóvá íródott 10 pont az értékelésnél tegnap, és a feltöltött kép után ma kaptam még 20 pontot.

(#6913) tigipuf válasza Vertigo18 (#6898) üzenetére


tigipuf
senior tag

Úgy hiányzott ez a kés a havi költségvetésembe,mint egy falat kenyér :W ,de én is megrendeltem :D

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6914) szunyika


szunyika
tag

a gearbest-en levő tölthető AA akksik mennyire jók? (link)
pár hete voltam mediamark-ba és leesett az állam hogy mennyiért vannak tölthető AA elemek... (pl: eneloop)

(#6915) Dluinet válasza szunyika (#6914) üzenetére


Dluinet
nagyúr

google: ádyka akku
varta 2100mAh

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6916) Beni2360 válasza tigipuf (#6913) üzenetére


Beni2360
félisten

Tr számmal?
mert 8.45$ jön ki pontokkal és 1.99 $ a tr numer , majd negyed része az árunak ez azért már túlzás. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6917) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ha már kések, lenne egy körkérdésem. Rejtőzködnek itt Sanremu tulajok is? Ha igen kinek melyik típus van, és mennyire elégedett vele? A 7010-es és a 4077-es is nagyon szimpatikus darabok.

(#6918) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ezt a lámpát szeretném megvenni:[link]

Nincs esetleg valami kupon most hozzá?

:R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6919) bul07 válasza Predator2 (#6918) üzenetére


bul07
nagyúr

Sok kupon van mondjuk a FBGBES, de ha kupont használ az ember megváltozik az alapár így még magasabb lesz az ár

Pontot használj rá, az 30% engedmény

Ha van pontod akkor az általad linkelt lámpa ára lemegy $6.87-ra

Amúgy vagány hogy van érzékelője és ha előtte elhúzza az ember a kezét akkor kikapcsol [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6920) Outlander válasza Predator2 (#6918) üzenetére


Outlander
őstag

Flashsale-s termékre nincs kupon, csak pont beváltás.

Egyébként alig van fénye... :F :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6921) Predator2 válasza Outlander (#6920) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Fényerőben valóban nem világbajnok, de sajnos ajánlottak közül csak 10k-s lámpák vannak már csak, ami nekem drága. Alig használnám, így felesleges ennyi pénzt kiadnom érte. 5000Ft-ig elmennék max, de nincs ebben az ársávban ajánlott termék.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#6922) Wendelke


Wendelke
senior tag

Eljutottam odáig, hogy írok én is kicsit a Gearbest-es tapasztalataimról. :U

2015. júniusa óta 11. rendelésem volt. Mindegyik ideért, volt ami gyorsan, volt ami kicsit lassabban.

Idén volt velük két problémás esetem. Az egyik, amikor rendeltem 4 db SK68-s lámpát. A csomag megérkezésekor már láttam, hogy baj van, mert a csomagban érezhetően, és láthatóan is csak 3 db lámpa volt. A csomagnyitást fotóztam, ticketet nyitottam és elküldtem nekik.

A hiányzó lámpát szó nélkül újra küldték, amint lett raktáron :D

Most az utolsók között rendeltem 1 pár H3-s ledes "izzót", ami látszólag raktáron volt, de persze nem. :W

Nem vagyok ideges típus, eltelt kis idő, aztán nyitottam ticketet. Azt kérték hogy válasszak másik hasonló terméket és majd azt küldik, hát amit választottam sosem volt nekik. Pár napig írogattunk egymásnak, (becsületükre legyen mondva szinte mindig válaszoltak másnap) hogy ez sincs, az sincs, aminek az lett a vége, hogy a 2 db izzó helyett csak 1 db-ot találtunk a kínálatban, ami nekem megfelelt volna. Azt írták, hogy ezt elküldik, és a különbözetet amit kifizettem visszatérítik.

Viszonylag jó fejek voltak, mert a teljes összeget visszatérítették a paypal-ra, az egy szem ledes "izzó" , meg tegnap megjött,(ebben a formában mint ajándék) bár a vásárlás óta pont 1.5 hónap telt el :DD , mint írtam nem vagyok ideges típus.

Szóval a tapasztalataim a következőek, jó kis webáruház a Gearbest, alapvetően normális hangnemben jól lehet kommunikálni velük, és mindig született is megoldás a problémára.

Ami viszont negatív, hogy ha nincs is raktáron a termék, akkor is úgy jelenik meg vásárláskor, mintha lenne, ez viszont hosszabb távon nem igazán tesz jót a népszerűségüknek.

[ Szerkesztve ]

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6923) Silent77 válasza Silent77 (#6897) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Ma meg is kaptam a 2x70 pontot. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6924) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Mindenkitől elnézést kérek, aki az én hatásomra, írásomra, fényképeim miatt a család szájától megvonva a kenyeret, kést vásárolt! :D :C :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6925) Silent77 válasza Vertigo18 (#6924) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Majd küldöm párom, hogy Te miattad van. ;]

Privátba megírnád miket vettél eddig? :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6926) Vertigo18 válasza Silent77 (#6925) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem, inkább nem írnám meg, ha nem gond, mert óriási lenne a lista... "Hüle" Bul07 barátom vitt bele a kínai rendelések világába, aztán a szenvedélyre ti, Fórum-Lackók rápakoltatok, így most naponta olyan 2-3-4 csomagom érkezik...

Emiatt nem írom le, hogy miket rendeltem eddig, mert küldenéd a dühös anyóst is! :D

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6927) bazsimano válasza Vertigo18 (#6926) üzenetére


bazsimano
őstag

:D:D:D

(#6928) Silent77 válasza Vertigo18 (#6926) üzenetére


Silent77
Topikgazda

A késekre értettem. :B
Több mint 3000 külföldi rendelésem van, azt én sem írnám le. :DDD
Egész telepnek én rendelek, mindenki fél... :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6929) krisztianAMG válasza Vertigo18 (#6924) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ne engedd, hogy rád fogják, nem véletlenül van ez a topic (is) a kedvenceik közt. ;]

(#6930) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Hirtelen a G720 ugrik be, amit legutóbb vettem birtokba. Csak sajnálattal tapasztaltam, hogy amennyire tetszetős nekem ez a kés, annyira nem hozzám illik. Ez egy igen masszív, robosztus kés, tulajdonképpen elveszíthetetlen, mivel abban a pillanatban, amint nincs a zsebemben, rögtön megérzem, hogy három kilóval kevesebbet nyomok... :)

Azért az érdekelne, hogy vajon ezek valóban 440C pengék, vagy csak rá van írva? Egy IGAZI kés-fan kérdezte tőlem és nem igazán tudtam megválaszolni, viszont a sejtésem az, hogy valódiak.

Szóval nekem ilyen karcsúbb kések valók, van valakinek valami ilyesmikkel tapasztalata? EZT nézegettem most, a penge kidolgozása, illetve alakja teljesen megfogott, azonban nincs semmi tapasztalatom a márkával, esetleg magával a termékkel.

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6931) WestBam válasza Vertigo18 (#6930) üzenetére


WestBam
senior tag

Ha rám hallgatsz akkor ezt nem veszed meg.
A fogazott penge nem célszerű általános felhasználásra, a tanto forma meg szép szép de inkább harcias mint hasznos.
Ha kicsi (legál) méretűt szeretnél akkor ajánlom figyelmedbe ezt az enlant: EM-01
Teljesen legál, 7cm a szúráshossz. Pici, könnyű, jól össze van rakva. Ez is rozsdamentes, csavarozva van így később után lehet húzni ellenben a szegecselt vasakkal. Egykezes nyitás jól használható, a markolat strapának tűnik. A klipsz baromi erős és formatartó! Árban kb. ugyan az a kettő. Ja és stabil linr lock zár van benne így véletlenül nem tudod a kezedre csukni. Ez egy finomabb kés és baromi élesen küldik, nem kell rajta élezni mikor megjön.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6932) Vertigo18 válasza WestBam (#6931) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszi, megfogadom. Ezek gondolom személyes tapasztalatok.

Esetleg "még"? És nem feltétlenül kell, hogy a 8 cm. vágóél hosszúságba legyen, de legyen viszonylag karcsú, illetve ne legyen egy jatagán se a mérete...?

Ezt meg is vettem, most HOZZÁD megy majd a nejem panaszkodni! :D

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6933) WestBam válasza Vertigo18 (#6932) üzenetére


WestBam
senior tag

Saját tapasztalat igen, ez a bal zsebemre csíptetett vas :DDD
A jobbomon egy erősebb darabot hordok ami még mindig elég karcsú de sokkal robusztusabb mint a fent linkelt, ott egy Harnds CK6013 lakik. Egyetlen hátránya, hogy ennek a klipsze kevésbé jó anyagú így ez már kicsit eláll így nem tart annyira stabilan. Leszedni meg nincs kedvem, de ezt leszámítva ez is egy nagyon jó kés bár kevésbé élezetten érkezik mint az enlan, ezzel kell foglalkozni úgy 10 percet, hogy borotváljon.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6934) krisztianAMG válasza WestBam (#6933) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Mivel és hogyan szoktad a késeidet élezni? Egy Vulkanus élező van itthon, amivel egész jól élezhetőek, de úgy még nem sikerült vele megfenni, hogy borotváljon.
Lehet, hogy csak a technikámon kell még finomítani...

(#6935) WestBam válasza krisztianAMG (#6934) üzenetére


WestBam
senior tag

Ezek "dísz" bicskák, talán egy-egy zsömle a legerősebb amit bontani szoktak. :DDD
Szóval ezeket max bőrön meghúzom de csak simán, paszta nélkül és borotválnak.
Az élezés több lépcsős folyamat (és nekem sosem ment annyira profin),örököltem egy követ ami kb. 600-as finomságú, azzal húzom finoman vízzel meg az élüket aztán jön a bőr. Polírpasztát használok de gondolom az nem mindenkinek hozzáférhető, vannak direkt ilyen paszták amiket a bőrre kell felvinni és azzal meghúzni.
Amire figyelni kell az az élszög megtartása, na ez nem megy nekem sem teljesen. Ha hiba van a pengén akkor először erősebben kell rányomni majd ha már eltűnt a folytonossági hiány akkor óvatosan csúsztatni az élszögön tartva. Ezt mindkét oldalon el kell játszani, utána a bőrön picit lehúzom pasztával, majd csak sima bőrön és kész is.
Utálom csinálni, kész kínszenvedés számomra. Amúgy a haidu köveket szeretik nagyon ilyen célra, egyszer kell megvenni, kb. 3-4 emberöltőt kibír ha nincs sokat használva, én is örököltem ami van :)
Remélem picit tudtam segíteni de vannak ám specifikus fórumok is ahol késb*szók vannak és mindenre tudnak egy drágább alternatívát. Nos én nem ilyen vagyok :DDD

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6936) Vertigo18 válasza WestBam (#6933) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah ezt is megvettem, nejem marhára örülni fog neked... ;]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6937) WestBam válasza Vertigo18 (#6936) üzenetére


WestBam
senior tag

Csókoltatom nejed, amúgy szívesen. Mármint neki, hogy ezt sem piára vagy drogra költötted :DDD
Mondhatni ismét megmentettem egy családot a széthullástól :C

Most esik le. Ma volt fizu? ;]

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6938) tigipuf válasza Beni2360 (#6916) üzenetére


tigipuf
senior tag

Tr számot nem láttam meg plusz költséget érte,bár kissé már homályos volt este a nézésem meg a járásom is elismerem :B
Az ilyen aljas trükköket mint a tr szám meg hasonló lehúzások(ilyen kis értékű árunál!) már ki szoktam kerülni,bár most lehet benéztem :U

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#6939) Black Phone válasza WestBam (#6901) üzenetére


Black Phone
senior tag

Tegnap megkaptam az elmaradt 50 pontot és 20at hogy kiválasztottam mikor kaptam meg a csomagot

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6940) WestBam válasza Black Phone (#6939) üzenetére


WestBam
senior tag

Tegnap nekem is adtak az egyik adag képre +20-at, a másikra még várok. Azt írták, hogy valami általános számtech bajuk van de jövő hétre megoldanak mindent.
Így legyen :)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6941) 5-ös kezelő válasza 5-ös kezelő (#6907) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Végül mégsem ez lett a kiszemelt. Két db Harnds CK6013 és egy Sanremu 7010 lett rendelve. Húsz évig el leszek látva zsebkésekkel. :) Ha el nem hagyom őket.

(#6942) Ciccuka válasza Black Phone (#6939) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én tegnap írtam review-t és 30 pont helyett egyből megkaptam a 20-at. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6943) Beni2360 válasza Ciccuka (#6942) üzenetére


Beni2360
félisten

Látom tudsz te alkudni ha akarsz. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6944) vandor01


vandor01
őstag

befosott az uj 1.5honapos 180fontos tablet...... chuwi hi12-es
fasza kis ketyere voot mig el nem faradt benne valami....
pedig nem mokoltam nem tuningoltam még a lakasbol sem volt kimozditva!
nos a jövőhéttől megtapasztalhatom a GB-s garanciaztatast! :F

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6945) Vertigo18 válasza vandor01 (#6944) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mindenképpen számolj be majd a teljes folyamatról! :R

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6946) vandor01


vandor01
őstag

Csak mint info... ha valakinek Swajci postaval kuldenek...

Volt egy "Swisspost Unregistered" levelem egy okisitott karpereccel
16eu-ert TN es bizti nelkul. Kinabol Swajcon keresztul Belgiumba...
Indult: Aprilis 18, erkezett: Majus 9 -en

a tablet problemara kertek 2 napot hogy a beszallitoval egyeztessenek.
egyik reggel nem lehetett bekapcsolni... gondoltam lemerult?
estig toltottem a gyari cuccaval de sikertelen a bekapcs...
aztan toltottem blitzwolf-al minosegi kabellel... hasztalan :(
aztan raktam ra egy ampermerot... ami tolteskor 0-at mutatott
kozben a toltes ledecske sem vilagit vissza :(
se kep se hang... a biosig sem jutok el.... :W

1. vagy nem lehet tolteni az aksit es nem lehet bekapcsolni?
(befosott a mini USB korul a "minosegi" alapanyag.. tipikus occo kinai problema)
2. vagy teljesen fel van toltve de mas baja lett?
3. vagy esetleg? tul lett meritve az aksi es toltes kezdesre mar nem eleg??

Tenyleg telefonnal mar jartam igy...
ma este be is dobom 1 orara a fagyasztoba!
hatha utanna beroffen?
:DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6947) bartal96


bartal96
csendes tag

Sziasztok!
Április 25. én rendeltem egy e-cigit gearbestről, még aznak kaptam az emailt h becsomagolták és feladták.
Track id vel lekövettem Ezt írja:
2016-05-03 17:54 BRUSSELS - BELGIUM, it will take 2-8 days to complete delivery
tehát akkor 3.-tól számítva max 8 nap(vagy munkanap?)on belül itt kéne lennie?
Már nagyon várom. Előbbi rendelésemet Ápr 13.-án rendeltem és Áprlilis 25.-én jött meg. kiszámoltam a munkanapokat és múlthét pénteken kellet volna megjönnie ennek, ha ugyan úgy jött volna :( . Komolyan mondom ez a várakozás a legrosszabb :D

(#6948) Ciccuka válasza bartal96 (#6947) üzenetére


Ciccuka
veterán

Én is várok valamit ilyesmi tracking-al 1.5 hónapja lassan, de lehet hiába. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6949) sicc33 válasza Ciccuka (#6948) üzenetére


sicc33
aktív tag

75 napra ért ide egy csomagom. Bármi lehet :D

(#6950) Bornie127 válasza bartal96 (#6947) üzenetére


Bornie127
senior tag

Az elmúlt hónapban valóban mégerkezett nyolc napon belül, most belassultak, 8 csomagom várom, ez 12 napja.
Azért, eddig, nekem szerencsére megérkezett mind, így a nyolc napra ne vegyél mérget.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.