Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) bul07 válasza Vagany (#6395) üzenetére


bul07
nagyúr

Teszten az írták hogy 6nap ha nincs csatlakoztatva a telefonhoz, ha meg használod hívásra meg mindenre akár 1-2nap

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6402) beg válasza bul07 (#6401) üzenetére


beg
veterán

Aaaz igen:

"Az U8 okosóra a xxxxxxxxx weboldalán vásárolható meg 29.990 Ft-os fogyasztói áron."

Egy éves cikk, de akkor sem nagyon került többe 20 dollárnál :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6403) axlfsi


axlfsi
veterán

Mi most a tendencia, regen sokat volt ez kerdes/vita targya:

Kell vajon a Tracking number + $1.99-ért es/vagy a Shipping Insurance to your order 1.58$-ért?

Volt regen eset, amikor kuldemeny elvesztes eseten erre hivatkoztak, ha valaki nem fizetett erte (es nem akartak visszateriteni).

30 dollaros rendelesem lenne, fizessek erte vagy enelkul is ved a PP?

(#6404) Outlander Elnezest, tenyleg latom, hogy ez orokos tema marad(t), mostanaban is szo volt rola (nem kovettem a topikot eleg regota) :R

Ezek alapjan, veszek TN-t es az insurancet meg dujak fel maguknak (mondjuk, attol meg erdekes az is, hogy TN vasarlasa nelkul is elvileg kapsz(?) TN-t? :U ...nem ertem).

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6404) Outlander válasza axlfsi (#6403) üzenetére


Outlander
őstag

Kb 8-10 hsz-el ezelött írtak róla... görgess egyet..

Ekkora értéknél én mindig veszek tn-t (15$ nálam az alsó határ), insurance-t meg biztos h nem....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6405) nadragulya válasza vandor01 (#6390) üzenetére


nadragulya
csendes tag

Miért adják fel a húzott szeműek a nem aláírós occsó belgapostával?
Ha meg ellopják útközben mit csodálkoznak?
Ha meg ellopják miért nem kérik vissza a lét a belgáktól, vannak olyan helyzetben, hogy megtegyék.
3 hónapig vártam a nyilvánvalóan ellopott motyót, le sem kakáltak. 1 hónapja meg levelezgetünk egymással a pénzvissza akció ügyében, a piaci lókufár ezekhez képest alkuképtelen kezdő.
Már az első kérésem pénz vissza 100%-ban volt, 1 hónap után ott állunk, hogy kb. 80%-át visszautalják, ha a paypal eljárást előbb lezárom.
Hát a fiúpaci csüngettyűjét a valagukba!!!!!
Amint lezárom a paypalt kacagnak egyet vidáman, ezzel részükről vége is a történetnek.
A kutyámat is csak akkor bíznám rájuk, ha el akarnám sinkelni.
Visszatérünk szépen a paypal ágra, de az sem halad semmire, mert ott is alkudoznak állandóan és válaszra vár mindig.
Ha ez valaki szerint korrekt, gördülékeny és jó, akkor az egész élete legyen ilyen!

Csak annak ajánlom ezeket, akinek sok az ideje és végtelenül türelmes, illetve könnyen veszi, ha pár tízezret bukik.
(visszafogtam az indulataimat, azért ilyen kedveskedő, szinte nyájas a hozzászólásom)

(#6406) krisztianAMG válasza axlfsi (#6403) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ne rendelj innen, mert hevizms, vandor01 és tahepa fórumtagoknak (remélem nem maradt ki senki) negatív tapasztalatai vannak a bolttal.

Részemről már nincs is kedvem már szakmailag hozzászólni a topichoz. Egy csipetnyit vicces, hogy olyanok "uralják" a topicot, akik elvileg nem is rendelnek a webshoppól, mert úgysejönmeg meg úgyishibás. Tahepa for topikgazda! :U

nadragulya: Két hónap után eleve PayPallel kellet volna folytatni, nem alkudozni, ott pedig eszkalálod és várod a PP döntését. A Belga postás nyomkövetés abszolút jogos, ha fizetnék pluszba, és így adják fel, ugyan úgy indítottam volna már egy PP ügyet, és visszakértem volna a 2$-t. De ennyi. Ezt páran még eljátsszák, felhagynak a hülyeségeikkel, és elkezdik normálisan intézni az ügyeiket.

[ Szerkesztve ]

(#6407) L4mie


L4mie
veterán

csak nekem néz ki ilyen hányadékul a support/ticket oldal? [link]
napok óta nem tudom bejelenteni, hogy meghalt 1 hét utána a MiBand :S

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6408) Vagany válasza Vertigo18 (#6396) üzenetére


Vagany
őstag

Köszi a választ Vertigo18, bul07 kollégáknak :R .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#6409) axlfsi válasza krisztianAMG (#6406) üzenetére


axlfsi
veterán

Szia! Igazan nem szeretnek flame-t kelteni, de ezt most nem teljesen ertem. Igen, tudom (azaz, emlekszem), hogy korabban (is) sok volt a problema a GB-tel, de attol meg (gondolom), a nagy szamok torvenye alapjan, nem feltetlenul kell lemondani roluk.

Viszont fontos, hogy amit meg kell tenni, arra ne sajnaljuk az extra odafigyelest, penzt; gondolok itt pl. a 2 dollaros TN-re, amivel mar a PP aligha itelhet a GB javara.

Tevednek?

Szerk.: szóval, ha 100.000-bol egy csomag nem jön meg, az még nem rossz átlag, kérdés csak az, hogy mi az átlag.
A másik pedig, hogy akkor most TN-nel védve a seggem vagy szopatnak akkor is, hiába vettem meg és a PP nem a javamra ítél?

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6410) Vertigo18 válasza Vagany (#6408) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként nekem semmi bajom vele, jó kis óra... :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6411) bul07 válasza beg (#6402) üzenetére


bul07
nagyúr

2015 januári írás
Bár szerintem már akkor is 10 alatt meglehetett venni :)

De nézd meg a hirdetési portálokat, itt az aprón is valami 4-5e körül U8, gondoltam már csak azért is rendelek egyet hogy kirakjam 2e Ft-os ár körül

Mint pár éve mikkor arany áron árulták itt az aprón a ebay-ről rendelt pendrive-okat, fogtam magam rendeltem párat és ráraktam pár száz forintot és árultam őket
Le is törtem rendesen az árakat ;]

Itt egy archív hirdetésem(remélem nem kapok büntit saját hirdetés berakása miatt de már rég lejárt), csak ép az ebay-es eladó linkét nem tettem bele

Akkor hagytam abba mikkor a NAV rászállt az adathordozókra a hologramos matricát keresték és sokakat megbírságoltak, na ekkor hagytam abba az a pár száz forint nem érte meg a rizikót

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6412) Outlander válasza bul07 (#6411) üzenetére


Outlander
őstag

Az egyik helyi kínaiban, sokkal olcsóbban van... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6413) nadragulya válasza krisztianAMG (#6406) üzenetére


nadragulya
csendes tag

2 hónap után a Geabestnél indítottam a ticketet, de írták, hogy várjam ki a 3 hónapot és utána foglalkoznak velem (addig nem). Itt ment fel először a pumpa, ha 20-25 munkanapos szállítási határidőt vállalnak, akkor azt illenék is betartani, nem kifogást keresni. Lehetnek gondok a szállításnál, de az nem az én gondom (gondolom én, meg nem értően és naivan).
Itt a fórumban is hadovál mindenki, hogy aki innen rendel az legyen türelmes, nem kell neki esni a GB-nek, meg a paypalnak.
Mellesleg vissza lehet keresni, hogy a 2 hónapos reklamáció után itt rákérdeztem és "várjál még" volt a válasz.
Azt sem értem ha a paypal nem szállítás esetén visszaadja a pénzt, akkor mit alkudoznak ezek a g****k (g**** =Simicska mondta a miniszterelnökre)!
Nem akarok senkit lebeszélni, de gondolja meg, hogy megéri-e neki rendelgetni.
Ha megjön és átcsusszan a vámon akkor király, ha megjön és vám+áfa van rajta akkor nem is olyan király, de lehetett rá jó sokat várni, ha megjön és nem jó az szivacs a köbön, ha meg se jön az még szinte jobb is ehhez képest.

(#6414) Ayg0 válasza cidalain (#6379) üzenetére


Ayg0
senior tag

Most mit várunk még? Én fizessem vissza neki a pénzét?

Aki információért jön ide nem azt várja, hogy itt térítsék meg az esetleges kárát. Én sem ebben kértem segítséget hanem, hogy a cég eddigi tevékenysége kapcsán a topikban összegyűlt közel 6,5 ezer hozzászólásnyi tapasztalat alapján ki tud segíni valaki egy gyors válasszal, hogy tudom a leggyorsabban visszaszerezni a pénzem, vagy egyáltalán milyen racionális lehetőségekben reménykedhetek egy másik kontinensen székelő, láthatóan inkorrekt cég felajánlásán túl.
Ergo a topik funkcióján kívül nem vártam, és szertintem más sem vár se többet, se kevebbet. Max talán még annyit, hogy ezt normális hangnemben, fellengzős, lekezelő stílust mellőzve tegye meg a válaszadó, ha már segít.

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#6415) cidalain válasza axlfsi (#6400) üzenetére


cidalain
veterán

Hiaba rendeled kulon, egyenkent is afaertek felett vannak
(22 euro, azaz kb 23 dollar, de ev eleji arfolyamnal nezve)
Afa egy darabnal kb 8 dollar, vamolasi koltseg 2000 ft (azaz kb ujabb 8 dollar) igy kb 43 dollar/ darabra szamithatsz. Ennel olcsobb az EU raktar.
Persze lehet rizikozni, hatha atcsusszan vamolas nelkul.:)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6416) cidalain válasza Ayg0 (#6414) üzenetére


cidalain
veterán

Megirtuk.
Az az egy sor egy olyan kommentelonek szolt, aki itt izmozott, hogy nem kaptal ertelmes valaszt. Kozben kaptal.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6417) Beni2360 válasza nadragulya (#6413) üzenetére


Beni2360
félisten

Azt sem értem ha a paypal nem szállítás esetén visszaadja a pénzt, akkor mit alkudoznak ezek a g****k
Te azt hiszed, hogy a pay pal saját zsebéből fizeti neked vissza?
Nagyon tévedsz, az átutalás alatt levő összegéből vonja le és kevesebbet kap a kereskedő. Folyamatos pénz mozgás van és a szerződésben ez benne foglaltatik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6418) hevizms válasza krisztianAMG (#6406) üzenetére


hevizms
addikt

Nem tudom figyelmesen olvastál e engem,de ha nem,akkor olvass vissza.Én az ajánlott bolt közé soroltam,annak ellenére is hogy az első vásárlásomnál voltak negativumok.

1 befejezett vásárlásom volt eddig INNEN ez igaz.Illetve folyamatban van a 2-ik és a 3-ik is.
Ez nem jelenti azt hogy amúgy nem rendeltem/rendelek már más helyekről.
Lehet többet vásároltam már mint pld te.
Ebay,aliexpressz,banggood,minideal,geekbuying,tinydeal,pandawill.Azt hiszem nem hagytam ki senkit.

Az hogy ki "uralja" a topikot az meg megitélés kérdése.Szerintem nem ural itt senki semmit.Véleményeket és tapasztalatokat osztunk meg.
De ha benne foglaltatik a topik szabályzatában hogy csak pozitiv dolgokat szabad írni,akkor többet nem irunk negativumot.Jó lesz így "szakmailag"? :R

[ Szerkesztve ]

(#6419) Castell


Castell
aktív tag

Szerintem, aki remegő gyomorral áll hozzá a külföldi rendelésekhez, hát nem tudom... A rizikó mindig meg van, hogy nem jön meg, de ott van a védelem (PayPal, e-bay, stb.), csak végig kell vinni a procedúrát. Az áfa meg a vám meg egy olyan dolog, hogy szintén bele kell kalkulálni. De összeségében, aki már többször rendelt, azok szerintem 95%-a mondhatja kb. azt, hogy igenis jól járt -főleg anyagilag- a kinti rendelésekkel.

Nem mindegy pl., hogy 900 Ft-ért vettem akksit a fényképezőmbe, ami itthon 4000 Ft. De még sorolhatnám.

Ami viszont egy kicsit bosszant, hogy van ez az elvileg "kamu" TN a GB-nél, ami 2 dolcsi és az is megkapja, aki nem fizet érte. Írtam nekik, hogy tudnak-e róla, továbbá csak Belgiumig követhető nyomon és nem regisztrált a küldemény. Kíváncsi vagyok mit válaszolnak.

(#6420) Take 5 válasza L4mie (#6407) üzenetére


Take 5
újonc

Nem csak neked. Nekem is. Épp jön egy cucc tőlük amit nem rendeltem... Mást rendeltem. Visszajelzési lehetőségre várok én is..

(#6421) RBJ


RBJ
addikt

Ma jött. Huhogóknak. márc. 04. rendelés. [link]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6422) tpeti810203


tpeti810203
csendes tag

Sziasztok! Még soha nem rendeltem gearbestrol! Ezért lenne egy kérdésem felétek!
Szeretnék egy telefont rendelni 154.26 Euro az ára. Ez után nekem kell fizetnem vámot+áfát ha eu raktárból rendelem? Bocsi közbe látom, hogy nem kell fizetni se vámot se áfát!

[ Szerkesztve ]

(#6423) cidalain válasza Take 5 (#6420) üzenetére


cidalain
veterán

Ezt nem ertem, hogy mire varsz?
Nyiss egy ticketet azonnal, linkeld be hogy mit rendeltel, es fotozd le azt, ami jott.
Mekkora osszegu dolgot rendeltel, es mi jott helyette? (Esetleg utananeztel, hogy ez mi es mennyibe kerul?)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6424) vandor01 válasza Take 5 (#6420) üzenetére


vandor01
őstag

Missing items, wrong items or package sent
Please be sure to open the parcel and check the contents before signing for the package.
Please follow the warranty process:
1) Contact us http://support.gearbest.com/ with your order number along with the product code (sku number)
2) Please send us clear picture of the outer package and the item ( if applicable)
Solutions:
-If we haven't sent the item by mistake, we will resend the missing item/accessory for free within the warranty period.
-If we have shipped the wrong item: We will either refund you in full or dispatch an item with an alternative item (if applicable).
-If you have purchased the wrong item: We will either offer a partial refund if you keep the item or ask you to return the product back to us for a full refund or exchange. Shipping fees to return the item(s) to our warehouse and to resend a replacement will be covered by customer both ways.

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6425) bazsimano


bazsimano
őstag

nu lassuk mikor erkezik :)

29en este adtam le a rendelest...elvileg brusszelben van:

2016-04-04 12:45,Arrived at BRU airport,Custom clearance processing, BRUSSELS - BELGIUM
2016-04-02 11:25,Departed Facility in HONG KONG, HONGKONG - HONGKONG
2016-04-02 04:49,Arrived at Sort Facility HONG KONG, HONGKONG - HONGKONG
2016-03-31 03:06,Departed Facility in SHENZHEN, SHENZHEN - CHINA
2016-03-30 23:12,Arrived at Sort Facility in SHENZHEN, SHENZHEN - CHINA

:)

akiknek megerkezett brusszelben onnantol mennyi ido szokott lenni? vagy az is teljesen valtozo?!

koszib.

(#6426) hevizms válasza bazsimano (#6425) üzenetére


hevizms
addikt

2016-03-23 16:38:03it will take 2-8 days to complete delivery----BRUSSELS - BELGIUM undefined
2016-03-23 16:38:03Parcel handed over to Post office----BRUSSELS - BELGIUM undefined
2016-03-23 13:44:00Custom clearance completed----BRUSSELS - BELGIUM undefined
2016-03-21 21:32:00Arrived at BRU airport,Custom clearance processing----BRUSSELS - BELGIUM undefined

Március 16-án rendeltem

Nekem ilyenem van amióta Belgiumban van.
Elméletileg ugye már megkellett volna kapnom,gyakorlatilag gőzöm nincs hol lehet vajon.

[ Szerkesztve ]

(#6427) bazsimano válasza hevizms (#6426) üzenetére


bazsimano
őstag

:) akkor majd megerkezik :)
addig meg ezer millio dolgom van ugyis... :D
koszi
b.

(#6428) vandor01


vandor01
őstag

csak mint jo tanacs :D

parszor belefutottam abba, hogy:
rendelek 2-3 dolgot es abban a pillanatban mindegyik "van"
elindul a processing... kozben megjelenik a termek "out of stock" ban

nos ekkor kb 90% eselyed van, hogy a cucc nem kerul bele a "comag"ba.
joban jarsz nem megvarni a "shiped out" hanem ticket es rakerdezni:
- mi a szitu?
Ha valamelyik nincs es nem is lesz nem varni tovabb!!!
azonnal lemondani az egesz rendelest foleg ha kertel ra
biztit meg TN-t..... mert a vegen 2 comag lesz meg hetek.....

piizt walletra, kapsz kis extra pontot aztan kezded elolrol a vasarlast!
ez igy max 2 level es parnap!
egyszerubb mint ezt csereld erre vagy arra lehet kozben az sincs?
kozben megy a levelezes 1-2-3 nap ?? :W

volt olyan, hogy ja az sincs... ok :F
de azota is van a kinalatban es nem out of-os
lehet a kis pici kinyai sem akart varialni szamolgatni
vevonek is egyszerubb: ra a zseton walletra azt lehet nyugodtan nezelodni

persze parszaz euros termekeknel ez nem jo :F
de 10-20-as teteleknel ez rugalmas gyorsabb megoldas lehet......

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6429) Pestisrác


Pestisrác
újonc

Ha ez megnyugtat, nekem már 19.-én ott volt Brüsszelben, még a robbantások előtt, és azóta semmi :/

[ Szerkesztve ]

(#6430) _X10Dead_ válasza Pestisrác (#6429) üzenetére


_X10Dead_
aktív tag

Mostanában nem minden tracking frissül rendesen
Hétfőn jött meg egy olyan csomagom, ami tracking szerint még mindig Malmöben pihen febr. 24 óta.

LiftOff: https://youtu.be/MQknbMvMpGc

(#6431) Castell


Castell
aktív tag

Aki kíváncsi a 2 dolláros TN történetére. Felvettem a kapcsolatot GB-vel, hogy tudnak-e róla, hogy a megvásárolt TN nem az ami, ergo nem nyomon követhető teljes útján ill. a postás nem kéri az aláírásunkat az átvételnél, tehát nem regisztrált.

Két levélváltás után sem válaszoltak egyik kérdésemre / felvetésemre sem. Bekérték a jelenlegi rendelésem- és TN számát és belinkelték a Yuntrack oldalát, hogy már Belgiumban van a csomagom. A kérdéseim nem ezek voltak, mert ezeket én is meg tudom nézni ill. nem a csomagom miatt hisztériáztam, csak mint, egy általános problémát feltárva jeleztem nekik, ha nem tudnának róla, hogy itt több magyar embernek gondja lenne a kamu TN miatt…

Ezek után leszűrhetjük a tanulságot…

(#6432) azbest


azbest
félisten

Emberek, de most komolyan... aki a brüsszeli reptéren álló csomagjára panaszkodik, az nem olvas híreket? 22én robbantás volt a reptéren. Nem olyan meglepő, ha több hetet késik emiatt a küldemény. Picit nagyobb problémáik vannak ennél most.

Az utazók a csomagjaikat is majd csak mától vehetik át az eseményhez kapcsolódó oldal alapján. Sőt a reptéri parkolóban ragadt autókat is csak hétfőtől lehetett elvinniük. Szóval legyetek türelmesebbek szerintem. Ilyen körülmének között, főleg, ha 60 napot vállaltak a szállításra, nem lenne meglepő, ha a pp is visszadobná a korai reklamációkat. :U

[ Szerkesztve ]

(#6433) Pestisrác válasza Castell (#6431) üzenetére


Pestisrác
újonc

Én is írtam nekik többször is, és meg vannak róla győződve, hogy regisztrált csomagként adták fel, hiába írtam nekik többször is, hogy nem követhető tovább, és hogy a regisztrált R-rel kezdődik. Utána egy idő után annyit válaszoltak (3x egymás után), hogy 10-25 munkanap az átlag szállítási idő. Szarnak ezek arra mit írunk.

(#6434) Ciccuka válasza Castell (#6431) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ugyanígy jártam én is velük. Teljesen felesleges még pluszba fizetni ezért. Annak rendje és módja szerint el is tűnt és nem is tudni, hogy hol. :(

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6435) Pestisrác válasza Ciccuka (#6434) üzenetére


Pestisrác
újonc

Mikor tűnt el? :O

(#6436) Castell válasza Pestisrác (#6433) üzenetére


Castell
aktív tag

Hát kb. De ugyanez van a többi kínai rendelős történettel is, legyen az akár az e-bay is. Gyakorlatilag copy paste ez az egész kommunikáció a kínaiak részéről. A dear friend, yours sincerely mondatoktól már-már böfög az ember, de hát ez van. Még jó, hogy ott vannak a védelmi vonalak és általában nem az eladóval kell lebokszolni a meg nem jött csomagot, stb.

(#6434) Ciccuka

Szerintem az eltűnés és a TN között nincs párhuzam. Nekem szinte eddig csak TN nélküli csomagjaim voltak és a kb. 30-40 rendelésemből kb. kettő kis értékű veszett el csak. Ezek vegyesen mind kínai rendelések voltak. A kártérítés minden esetben meg volt.

(#6437) bul07


bul07
nagyúr

Ha Netherlands Post (SF) ( $0.15) választom akkor olyan nyomon követést kapok ami végig követhető?

Még a megjegyzésbe is oda írnám hogy Netherlands postával adják fel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6438) A texasi válasza bul07 (#6437) üzenetére


A texasi
aktív tag

Igen; NL Post az "ajtóig" követhető!
:K

(#6439) Ciccuka válasza Pestisrác (#6435) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kb. 2 hónapja nem ért ide és más is eltűnt. Egyébként a Banggood-ról eddig még csak egy valami tűnt el, de Gearbest-ről legalább 3 már. Lehet az ott dolgozók a ludasak, mert sok fórumba olvasok hasonlókat a weboldallal kapcsolatban. A csomagról képet raknak fel, de valahogy soha nem érnek ide.

bul07
Igen a holland posta az jó, de nagyon lassú.
Alá kell írni a végén, így nem tűnik el.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6440) badabum


badabum
tag

20.-a körül Brüsszelben beragadt csomagjaim ma megérkeztek.

(#6441) vandor01 válasza Ciccuka (#6439) üzenetére


vandor01
őstag

nekem ez igy nem all ossze...
felrak egy kepet.... aztan el sem indul?
barmit kuldenek kap egy szamot most hogy milyen az mindegy...
az a szam elindul mozog a GB-t elhagyja... na persze utanna meg eltunhet
2 foldreszen is :) kinai azsiaban vagy kelet europaban :):)
aztan megy ebayra :):)

az megeshet hogy ugyanazt a szamot kapjak tobben is azt lesik a tulajok, hogy
spanyolban landol a kuldemenye amit Mo-on es Bulgariaban is varnak :DD :C
de ezzel elobb utobb megbukik a machinator :):)
tobben reklamalnak ugyanazzal a TN-el?

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6442) Pestisrác válasza badabum (#6440) üzenetére


Pestisrác
újonc

Ha megkérhetlek meg tudod nézni a 20.-a körül pontosan mikori? Mert mi is Brüsszelből várjuk a csomagot, viszont muszáj valahogy számolnunk, hogy itthon tudjunk lenni amikor jön a postás, mert a postára bemenés nálunk nehézkesebb dolog, azért meg nem szívesen fizetnék, hogy újra kihozzák :)

(#6443) hevizms válasza hevizms (#6426) üzenetére


hevizms
addikt

Ma bedobta a postás :C

Ezzel kerek lett a történet számomra GB-vel.

Ez lett kárpótlásul a nem eredeti microsd-ért.( a tok,nem a telefon :) )

Nagy köszönetem tibcsi0407-nek a levelezésben nyújtott segítségéért. :R

[ Szerkesztve ]

(#6444) guftabi96


guftabi96
addikt

Sziasztok!
Eu raktárban történt rendelés után általában mennyit kell várni a termékre?
Igen tudom, hogy ezt így konkrétan nem tudjátok megmondani, de valami általános infó, hogy ha minden rendben megy, nincs fennakadás, akkor általában hány hét szokott lenni?

#KeepFightingMichael

(#6445) Pestisrác válasza hevizms (#6443) üzenetére


Pestisrác
újonc

Ez volt a Belgiumi?

(#6446) Dusee


Dusee
őstag

sziasztok
Yun Express TN-es, Belga postás csomagot kapott már meg valaki, vagy ha ilyet küldtek akkor már keresztet vethetek rá? :F
03.30.-i rendelésemhez nekem is ilyet küldtek, eddig a Belga postás csomagokkal nem volt gondom, mind megjött (koppkoppkopp), de azokhoz rendes TN-t is adtak (BLVS...).

[ Szerkesztve ]

(#6447) cidalain válasza Dusee (#6446) üzenetére


cidalain
veterán

Most mit akarsz 6 napja rendelted :)
Nekem is van 30-ai rendelesem YT szamos. Tegnap mar Brusszelben volt. Kar temetni meg a rendelest. Teged is beparaztat a sok negativ komment ;)

(#6444) guftabi96
Szombaton rendeltem, penteken itt volt nalam. Ez meg januar vegen volt.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6448) Dusee válasza cidalain (#6447) üzenetére


Dusee
őstag

tudom, hogy időben van még bőven (nekem is tegnap már Brüsszelben volt, 2-8 nap és megjön státuszban van).

(#6449) hevizms


hevizms
addikt

2016-03-23 16:38:03it will take 2-8 days to complete delivery----BRUSSELS - BELGIUM undefined

Ezt ma kaptam meg

Belga postás YT1607511077408208

(#6450) Pestisrác válasza hevizms (#6449) üzenetére


Pestisrác
újonc

De jó, nekem korábban volt ott, és még semmi csomag.. Lehetséges, hogy egy bezárt raktárban csücsül éppen a reptéren?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.