Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) LacBp


LacBp
tag

Tegnap megkaptam a rendelt telefont... Kibontáskor láttam, hogy a hátlapon van egy kb 3-4mm -es karc, ami nem hajszál, hanem egy kis részen mélyebb. Majd este sötét képernyőnél láttam (amikor frissített a recoveryben) 3db kis pixel hibát. Ilyenekkel érdemes foglalkozni?! Nem zavarna a karc, meg a pixelek sem vészesek, ha ez nem egy vadiúj telefon lenne!!

(#6452) L4mie


L4mie
veterán

+1 pont a gearbestnek,
szó nélkül tönkrement a MiBand 1S-em.
Írtam nekik, csináltam videót, etc. 1 napon belül mindig válaszoltak, 2 kör után írtak, hogy refund vagy resend. :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6453) bul07 válasza LacBp (#6451) üzenetére


bul07
nagyúr

Valószínűleg nem is új ha ilyen karcok vannak rajta(Én simán el tudom képzelni hogy azért tudnak jó áron árulni mert az összes sérült telefont ők adják el, és van aki teljesen újat kap és van aki esztétikai vagy más hibás készüléket)

Írj nekik és kérj részleges visszatérítést, amit valószínűleg GB Wallet-re fogják megtenni és általában pontot is adnak
Csinálj képeket a hibákról és részletesen írd le a hibát

És ne hagyd magad lerázni mert van hogy sablon válasz után zárják a ügyet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6454) vandor01 válasza bul07 (#6453) üzenetére


vandor01
őstag

vagy esetleg a gariban visszakuldott cuccokat javitas utan ujra-ertekesitik? :Y

nekem egy 10dezsos powerbankkal volt olyen erzesem hogy nem zsir uj a cucc
kis karc itt es ott a csomagolas is mintha mar atcsomagolt lenne.....
de mukodik funkcioi megvannak lehet 1 honap hasznalat utan a
zsir uj is ugyanilyen lenne.... de ez egy filleres "elektronikai hulladek" :D
es mivel nem "markat" veszel hanem lehet vmi garazsban szereltet?? :):)
otthon a feszerben ontik a muanyagot majd szerelik aztan kuldik a GB-nek... :C

Telefon azert mas? habar lehet garazsban javitjak kulsos szakertok? :):)
Aztan ujnak aruljak mint magaserteku "elektonikai hulladek"-ent :):)

ez van ilyen a vilag vagy mehetunk az MM-be :)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6455) krisztianAMG válasza hevizms (#6418) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nyilván nem csak a szép és jó dolgokat kell ide beírni, na de azt szerintem te is belátod, hogy vannak itt olyanok, akiknek nem a problémamegoldás a fő céljuk, hanem hogy minden egyes negatív tapasztalathoz odaírják, hogy ők megaszonták.
Én is leíram már többször is, hogy volt csomagom, ami nem jött meg (32-ből 1). Két értetlenkedő levél után (a lehetőséget megadtam én is nekik), ment PayPal-re az ügy.
A nem követhető TN-hez is írtam, hogy reklamálni és reklamálni.

Már elég régóta követed te is ezt a topicot, hogy lásd, kik azok, akik minden áron vitát kezdeményeznek. Csak hát nem könnyű őket ignorálni...

Egyébként a "Flash Deal" címkés cuccoknak van valami gyűjtőlapjuk? Mert a főoldalról elérhető "Deals" fül alatt nem érhető el mind. És nem is mind "valódi" akció.

(#6456) bul07 válasza vandor01 (#6454) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért a MM is megéri a pénzét, mai homár

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#6457) L4mie válasza bul07 (#6456) üzenetére


L4mie
veterán

1.hsz szerintem rámutat a lényegre.

*ez totális off :P

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6458) axlfsi válasza L4mie (#6452) üzenetére


axlfsi
veterán

Csak erdekessegkeppen: egy tonkrement MiBand1S-rol, hogyan tudsz hiteles videot kesziteni, ami egyertelmuen igazolja, hogy valoban tonkrement? Pontosan mit rogzitettel? (esetleg be is linkelheted, megneznem).

Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6459) cidalain válasza axlfsi (#6458) üzenetére


cidalain
veterán

mondjuk ráteszi töltőre, és nem világít, aminek kellene.

nekem azt kellett videóznom egy billentyűzeten hogy nem működnek a gombok :)
írta a tablet hogy párosítsam, és videóztam, ahogy irtam be a számokat, majd entert nyomva nem történt semmi. meg ha nyomogattam gombokat akkor némelyiknél felvillant egy led, némelyiknél meg nem. ez volt a bizonyítékvideóm :D

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6460) L4mie válasza axlfsi (#6458) üzenetére


L4mie
veterán

2 videót csináltam, itt inkább nem égetném magam az angolságommal, kínai megértette :P

1. Azt, hogy rádugom a töltőre és semmit nem reagál,

2. Utána kérték, hogy csekkoljam le a töltőt jó-e, erre csináltam nekik egyet amin mikrométerrel kimérem,
hogy PC USBl-be dugva a MIband töltőfeje 5.2V-t kap, aztán látványosan rádugtam a Mibandot és se led se villogás.

*ha nagyon nagyon szeretnéd privátban megadom a linkeket, de csak ha nem röhögsz ki

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6461) bazsimano


bazsimano
őstag

na 29. i rendelesem:
2016-04-05 13:57,it will take 2-8 days to complete delivery, BRUSSELS - BELGIUM
2016-04-05 13:57,Parcel handed over to Post office, BRUSSELS - BELGIUM

majd meglatjuk, hoyg igaz, vagy sem...megkapom vagy sem... :)

azt mondjatok, hogy amikor kinyitom a csomagot akkor erdemes egybol videot kesziteni a kibontasrol?

(#6462) LacBp válasza bul07 (#6453) üzenetére


LacBp
tag

Köszi a tippet!

Amúgy újnak néz ki a teló. csak 1 karc van a hátulján.. de az csúnyácska.. Megírtam nekik, hogy első vásárlásom volt, csatoltam képet a karcról, és próbáltam a pixelről, de azt nem könnyű, majd a végén hozzátettem, hogy a jövőben is szeretném ha megmaradna a jó viszony, és akkor vásárolnék tőlük!

kíváncsi vagyok..

(#6463) cidalain válasza LacBp (#6462) üzenetére


cidalain
veterán

kérjél részvisszatérítést, ha elfogadható mértékű a két hiba.
nem tudom mennyiért vetted és hogy 10-20-30 dollár refund enyhítené e a fájdalmadat, de erre rá lehet hajtani.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6464) axlfsi


axlfsi
veterán

Sracok! Ezek a 2 dollaros belga TN-ek hany nap utan kovethetok? Vettem es kaptam egyet par napja (YT-vel kezdodik), de meg nem nagyon el.
Koszi!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6465) vandor01 válasza axlfsi (#6464) üzenetére


vandor01
őstag

nalam akarmelyik szam NL... BVL.... a 2. ejszaka utan talalhato meg...
ma kaptam egy NL-es comit :) III.29 en indult 7-en landolt... 9nap :Y
van egy masik NL is az 24.en indult de lehet benezz a VAM-ra is?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6466) cidalain válasza axlfsi (#6464) üzenetére


cidalain
veterán

Én nem vettem TN-t, és szintén YT-set kaptam. Szerintem felesleges pénzkidobás volt: amúgy is csak Brüsszelig tudod követni vele. Azonnal kellene élnie, max másnaptól. Márminthogy 1 max 2. napon már élnie kéne.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6467) hevizms


hevizms
addikt

Abszolút felesleges pénzkidobás. Ha nem veszel is kapsz belgapostás tn-t.Akkor még minek fizetni érte?

(#6468) Castell válasza axlfsi (#6464) üzenetére


Castell
aktív tag

A YunTrack-es TN szerintem kamu. Íme a másik topic összefoglalójából egy rész:

"Léteznek különféle nyomkövetésnek látszó pótlékok (nem valós követési történetet generálnak, így akarnak valósnak látszani)"

És mi igazolja ezt az állítást?

Sokan megkapják ezt az infót:

"it will take 2-8 days to complete delivery"

Elér Belgiumig és gyakorlatilag van olyan, aki sokkal később lesz ennek az infónak a birtokában, mégis hamarabb megkapja a csomagot.

(#6469) axlfsi


axlfsi
veterán

Na, fasza! Koszi a YT nyomkovetesi szammal kapcsolatos infokat. Kar, hogy fake, de igazabol nekem nem is azert kellett volna (elso sorban legalabbis), hogy nezegessem minden nap, eppen merre jar, hanem ha barmi gaz van, legyen mit lebegtetni PP fele, ha "openelem a készt"! ;) -> de gondoljatok, hogy PP-nek ez sem kell, ha ne adj isten odajutunk, hogy visszakernem a penzem, mert nem jott meg?

Apropo, most nezem, mar el a TN (vagy akarmi is ez); harom nap alatt SHENZHEN-bol egeszen Hong Kong-ig jutott :U Na, ez sem ket het alatt fog megjonni, van egy olyan erzesem :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#6470) cidalain válasza axlfsi (#6469) üzenetére


cidalain
veterán

Nem feltetlenul kamu.
Ha PP fele caset kell nyitni ezt is lobogtathatod. Nem neked kell bizonyitani hogy hol a csomag, hanem az eladonak. Szoval a TN inkabb neki lenne fontos.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6471) hevizms válasza cidalain (#6470) üzenetére


hevizms
addikt

Nálam nem így történt egy ebay-es vásárlás esetében hasonló tracking esetén.A paypal az eladónak adott igazat "hisz ő bizonyitottan feladta".

(#6472) hevizms válasza hevizms (#6471) üzenetére


hevizms
addikt

Ezt visszavonom.Kifutottam a szerkesztési időből.
Nem a Paypal volt az én esetemben aki az eladónak adott igazat,hanem az ebay saját védelme. :R

A Paypal nem tudom mit tesz ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#6473) cidalain válasza hevizms (#6471) üzenetére


cidalain
veterán

tudom, mondtad már 4 nappal ezelőtt is.
viszont 123 másik verziót is olvastam, ahol ez nem így történt.

na kiderült, hogy nem is a paypal vásárlói védelmét alkalmaztad. ez volt a baj. a paypal téged véd. ilyenkor le kell szarni az ebay döntését, a paypalhez kell fordulni. ilyen egyszerű esetben a paypal nagyon jó eséllyel téged véd meg.

ebayen nem is tudsz külön TN-t kérni, sok esetben a shipping módját sem tudod választani. éppen ezért az ebay döntése is elég érdekes.
mindenesetre a paypal-nek azt kell igazolnia az eladónak hogy kiszállította, azaz megkaptad. ha csak annyit tud mondani az eladó, hogy hát ő feladta, itt a blokk a postáról, az édeskevés, simán visszakapod a pénzt.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6474) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nos, ma megérkezett a hpsfal által indított Gearbestes késes játék nyereménye! :C Majd leírom a véleményemet, csak elszaladok gyorsba melózni, de így elsőre is robosztusnak, "óriásinak" találom... :B

[ Szerkesztve ]

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6475) Outlander válasza Vertigo18 (#6474) üzenetére


Outlander
őstag

Faja, gratula.... még egy ügynök... :DDD :R

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6476) krisztianAMG válasza Vertigo18 (#6474) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Gratula!
Nagyon jó kés, de egy élezés biztosan rá fog férni a tiédre is. Én ezt használom a koleszban reggelizőkésnek. :D

[ Szerkesztve ]

(#6477) guftabi96


guftabi96
addikt

"Dispatch:Ships within 1-2 business days"
Ezt mennyire szokták betartani?
Ma lesz két napja leadva a rendelés. Számíthatok rá, hogy ma már továbblép a processing státuszból, vagy ez "csak oda van írva" de nem igazán tudják teljesíteni.
Eu raktárból lett rendelve ez a telefon: [link]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6478) Outlander válasza guftabi96 (#6477) üzenetére


Outlander
őstag

Majd estefelé kapsz csomagszámot és hogy shipped... ha volt raktáron!

Legalább azt a 2 napot várd meg, ráadásul hiába Anglia, kínába érkezik be maga a megrendelés és ő továbbítja az Eu lerakatnak, szaal ha kínai idő szerint aznap már nem dolgoztak, akkor másnap kezdik el feldolgozni a többivel egyetemben, szóval az 2 napja, még simán lehet csak 1 nap... és akkor is csak 2 munkanap után van értelme egyáltalán gondolkozni azon hogy majd 1-2 munkanap múlva rájuk írjak-e?.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6479) guftabi96 válasza Outlander (#6478) üzenetére


guftabi96
addikt

"Legalább azt a 2 napot várd meg"

Nem is terveztem, hogy írok nekik vagy ilyesmi.
Puszta kíváncsiság, hogy mostanában mennyire szokták/tudják betartani.
Bár örülnék neki, ha jövőhéten megérkezne, de "túlélem", ha csak jövőhét utáni héten vagy azután érkezik meg.

#KeepFightingMichael

(#6480) Vertigo18 válasza krisztianAMG (#6476) üzenetére


Vertigo18
addikt

Élezéshez valami ajánlat?

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6481) Outlander válasza guftabi96 (#6479) üzenetére


Outlander
őstag

Én legutóbb egy szombati délutánon rendeltem, hétfőn este kaptam a számot, közbe jöttek az ünnepek is.

2016-03-19 Manifest Generate Parcel Data received
2016-03-22 00:00 ON ITS WAY TOGLS HUNGARY HUNGARY
2016-03-22 14:02 United Kingdom In Transit Parcel received in OWE London warehouse
2016-03-22 22:02 ARRIVED (MDN) AT HEATHROW WORLDWIDE DC
2016-03-29 18:24 ARRIVED IN COUNTRYGLS HUNGARY GLS HUNGARY
2016-03-30 11:45 DELIVERED HUNGARY

GLS-esen 2016.03.24. kezdett el élni.

Átlagban 2 napot van a németdepóban... 2 munkanap estéjén érkezik a Budapesti depóba, onnan meg másnap déletlött kézbesítik bárhova.

DHl, meg újabban, ha jókor rendelsz 24 órán belül... de nagy átlagban a 2. vagy a 3. munkanapon.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6482) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok,
Ha valaki mar kozulettek kuldott vissza a gearbestnek garaciaban valamit kerem irjon ram privatban. Elore is koszonom :R

Miert?????

(#6483) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

A március elsején feladott csomagom ma végre sikeresen megérkezett!

Forget about it

(#6484) cidalain


cidalain
veterán

Március 29-én este rendelt, március 30-án shipped termék ma a kezemben van Magyarországon (Kínából). A feladástól számított 9. napon! Tiszta g***ik már mert 10-25 nap szállítást ígérnek, és hamarabb megjött.

A YT csomagszám is biztos kamu lehet csak, mert 5-én csekkolt BRU airporton, és nincs az a posta ami onnan 3 nap alatt kihozza.

;]

De tesztelem őket, tegnap rendeltem egy munkatársamnak ugyanezt a terméket. meglátjuk azzal mi lesz...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6485) PiEm-14B válasza PiEm-14B (#6287) üzenetére


PiEm-14B
csendes tag

Márc 20-as rendelés, 21-én postázva PostNL+TN-el, megérkezett ápr 7. Ebből az országba érkezés ápr 1 volt, és belföldi feldolgozásra továbbítva ápr 6.

(#6486) bazsimano válasza cidalain (#6484) üzenetére


bazsimano
őstag

huuuu akkor lehet h nekem is most kellene varnom?
mert ugyanazt az utat tette az enyem...kivancsi vagyok...

(#6487) Castell


Castell
aktív tag

Március 24-i rendelés, 26-án postázva. Megjött április 8. Ez cca. két hét. Ráadásul sikerült elcsípni 23 dodóért (cca. 6 400 Ft-ért) egy MX4-es droidos boxot.

Bár éppen, hogy nem áfa köteles a dolog, de a csomagoláson abszolút nem látszik, hogy honnan jött, csak a Belga postáról vannak nyomok :D

Összeségében elégedett vagyok, brutál olcsó volt a termék, free shipping és még gyorsabbak is az e-bay-es átlagnál (eddig csak szinte onnan rendeltem)

Remélem a termékkel sem lesz probléma..

(#6488) 5-ös kezelő válasza Vertigo18 (#6474) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Grat a nyereményhez.

(#6489) Beni2360 válasza guftabi96 (#6477) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért ne feledkezzünk meg az idő eltolódásról és a banki átfutási időről sem.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6490) Matthew


Matthew
senior tag

Sziasztok!
04.01-én érkezett be az országba a csomagom, az normális, hogy még ma sem kaptam meg? Számíthatok esetleg vámkezelésre? Gearbest-es rendelés, Xiaomi kamera, a teljes összeg TN-nel $28.99 volt.
Így áll most:
2016.04.01 15:33
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

(#6491) Outlander válasza Matthew (#6490) üzenetére


Outlander
őstag

Mostanság 8 napot állnak a csomagok...legalábbis az én csomagjaim. szóval nem kell aggódni.
Vámolásra mindig számolni kell, és örülni, ha esetleg még sem.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#6492) Matthew válasza Outlander (#6491) üzenetére


Matthew
senior tag

Ok, akkor még nem aggódom. :)

(#6493) bazsimano válasza bazsimano (#6486) üzenetére


bazsimano
őstag

ahogy cidalain kolleganak :) nekem is ma erkezett meg a 29. este rendelt cuccom :)

amugy ha csinalok rola videot vagy irok egy reviewt akkor kapok pontot?

(#6494) cidalain válasza bazsimano (#6493) üzenetére


cidalain
veterán

Ez csak ugy lehet, hogy mi beepitett gearbest ugynokok vagyunk. De psssszt. :P

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6495) LacBp válasza cidalain (#6463) üzenetére


LacBp
tag

Picit hosszú lesz! de végül is tanulságos másnak is!

Egy normál hangvételű levél után ezt a választ kaptam:

Kedves László,

Szeretnénk kiterjeszteni elnézést a kellemetlenségért.
Kedves, olvassa el a garancia politikát itt: http: //www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html
http://www.gearbest.com/about/terms-and-conditions.html

Miután ellenőriztük az esetben, kérjük, tekintse át a lehetséges megoldásokat:

1) vissza a tételt vissza hozzánk

Akkor vissza a tételt vissza hozzánk Kínában, mint egy saját feltételei jelzett a fenti linkre.
Amint megkapjuk az elem, akkor csere, vagy ajánlani egy terméket visszatérítés (138,99 USD) vissza a GB wallet.As amíg az elem nem haladja meg a 45 napos pénzvisszafizetési garancia limit. Ami a visszatérő, kérjük, vegye figyelembe:

V: A vásárló felelős a visszatérő díjat.

B: vissza szállítás visszatérítés érhető el.

C: Kérjük, küldje el a tételt vissza hozzánk szabványos átalánydíjas hajózás a szokásos postai office.Do nem küld a gyors szállítás, vagy futárszolgálattal, mint a DHL, FedEx vagy a UPS.

A futár DHL, FedEx vagy a UPS nagy a véletlen, hogy az áruk után blokkolva lesznek a szokások, mely késlelteti a kompenzáció. Ez is vezet majd a magas vámok miatt. Ha tarifák felszámolásra fogunk eljárni összhangban a saját politikáját.

D: Kérjük, küldje el az összes eredeti tartozékokat és emlékszem, hogy használja az eredeti csomagolást, ha lehetséges.
E: Mi lesz a visszatérítést, amíg megkaptuk elemet. Köszönjük megértését.

2) Tartsa az elemet, és fogadja el a részleges visszatérítés Pénztárca (hitel)
Amit kínálunk részleges visszatérítést a termék értéke, ami 20 USD a pénztárca. Ez az összeg felhasználható a jövőbeni megrendelések.

3) újraküldése csere (No Return)
Újra el tudjuk küldeni Önnek a csere, de kérjük, hogy fedezze részleges költségét tételt, és a szállítási költség, ami 120 USD. Mi lesz majd intézkedik a szállítás és elküldjük Önnek a számlát, ha ezt a lehetőséget választja.

Tud kérem tudassa velem a döntést? Itt megnézheted az visszaküldésének költségeit tételt vissza hozzánk Kínában döntés meghozatala előtt.
Várom válaszát.
Köszönöm megértését.

Üdvözlettel
Kirohanás
Gearbest Ügyfélszolgálat
http://www.gearbest.com/

Azt hiszem a 2. választom... bár lehet benne valami, hogy tudják, hogy nem 100%osak a készülékek...

[ Szerkesztve ]

(#6496) zoli03 válasza LacBp (#6495) üzenetére


zoli03
őstag

Ha angolul hagytad volna, akkor érthető maradt volna.

(#6497) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
ha posztolok egy reviewt, akkor szolnom kell hogy adjanak pontokat, vagy automatikusan jovairjak egy bizonyos idon belul?
udv
b.

(#6498) elszabi válasza bazsimano (#6497) üzenetére


elszabi
tag

ha megjelenik, adnak. néha sokat kell rá várni

(#6499) azbest válasza LacBp (#6495) üzenetére


azbest
félisten

Erre csak ennyit tudok mondani
The Malac is and the Wolf

(#6500) Ciccuka


Ciccuka
veterán


Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.