Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) PiEm-14B válasza krisztianAMG (#6849) üzenetére


PiEm-14B
csendes tag

Most már nem csak G720-asod van, hanem egy G302 is virtuálisan. :)
Végül nem értettem, hogy akkor most feketét vagy simát rendeltél.
Amúgy nekem is G302B-m van, akkor rendeltem, mikor dec elején belinkelte valaki a kupont rá. Úgy azt hiszem 33 USD volt. Első látásra beleszerettem, mert mindig is akartam egy ilyet, de a márkásat drágának találtam, de gagyit meg nem akartam. Túl sokszor még nem használtam, de a múltkor is nagyon jól jött a bitkészlet. Szerintem is sokkal állatabb a fekete, nagyon bírom. Mondjuk tényleg nem biztos, hogy megéri az árkülönbséget, főleg, hogy ilyenkor mindig aggódom, lekopik-e majd a fekete róla, vagy ki tudja, hogy festik ezeket, ill. anyagában olyan??
Ehhez amúgy volt egy egész kultúrált doboz is, felmerült bennem, hogy pl. a 20x szériához nem lesz. Nemsokára meglátjuk. :))

[ Szerkesztve ]

(#6852) cidalain válasza PiEm-14B (#6851) üzenetére


cidalain
veterán

Elvileg a 2xx szeriahoz van ilyen vaszon szutyo ahogy neztem: belefer a tool a bitkeszlettel egyutt. Talan meg ovre is felfuzheto.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6853) krisztianAMG válasza Wendelke (#6850) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Azért lehet, hogy nem a Leathermanhoz kellene hasonlítani. :) Még nem tudok a minőségéről nyilatkozni, mert csak ma rendeltem. Leathermanhoz biztosan nem ér fel, de az árát szerintem mindenképpen megéri. Majd PiEm-14B mesél róla bővebben.

PiEm-14B: Igen, feketét rendeltem. Baromi jól néz ki azzal a piros berakással. A felárat biztosan nem éri meg. Szép meg jó az ezüst, csak hát nem fekete. :D

(#6854) WestBam válasza krisztianAMG (#6853) üzenetére


WestBam
senior tag

Egy ideje úgy vagyok vele, hogy ami fém színű az nem tud lekopni. Ilyen téren amit használok szerszámot, kést azt már amennyire lehet műanyag-fém kombóban választom, a többi hamar csúnya lesz. Én meg azt nem szeretem, persze van aki arra bukik :)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6855) krisztianAMG válasza WestBam (#6854) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Ez is igaz, de sima fém is hamar iszonyat karcos lesz, és az sem néz ki jobban. Engem igazából nem fognak zavarni a karcok, szerszámként fogok rá tekinteni, nem fogom a széltől is óvni. :)

(#6856) RBJ válasza Silent77 (#6840) üzenetére


RBJ
addikt

Nem írtam én semmit, nem fogok pár pontért balhézni. Jó viselkedtem lehet. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6857) Wendelke válasza krisztianAMG (#6853) üzenetére


Wendelke
senior tag

Valamihez kell hasonlítani :D , mint írtam mindkét véglet van. Igazándiból mindegyik használható, csak hát a minőség egy szerszámnál, azért lényeges dolog.

A Leatherman-el reszelő része pld. tökéletes minőség, volt amikor az segített ki a bajból, a csípőfogó része szintén egy kényes téma, mert a Leatherman-né pld. még mindig jó, pedig acéldrótot is vágtam vele, míg a gagyié már a múlt :(

Szóval, ha Ganzo ár-érték arányban jó, akkor érdemes megvenni, egyébként meg felesleges, már legalább is nekem. Az a baj, hogy nem ismerem a Ganzo minőségét.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#6858) hpsafl válasza Wendelke (#6857) üzenetére


hpsafl
tag

Nekem szintén van olcsóm is, meg egy LM MUT EOD, meg egy Charge TTi is, mondjuk Ganzo-m még nincs :N

A LM nem véletlen ad rá 25 év garit, de ezt meg is fizetteti veled.
Nekem pl az a tapasztalatom, hogy a LM bitjei nem kimondottan tartósak, ezért csináltam bit adaptert, amivel rendes biteket is bele lehet tenni, ennyiből jobb a Ganzo, hogy abba alapból a normál bit megy bele.
De ott van például a LM egykezes nyitású pengéi, ami a kés használatát sokkal kényelmesebbé teszi, vagy az S30V porkohászati acél penge, ami sokkal kopásállóbb, mint a normál acélok, viszont feszegetni nem szabad vele, mert sokkal ridegebb, vagy például a LM fogó nyitásakor csak az út végén szorul meg, így a markolatban lévő szerszámokat is kényelmesebb elérni.

A LM sok apróságot alkalmaz, amivel komfortosabbá teszi a fogót, meg a 25 év gari, és a prémium anyagok sem elhanyagolhatóak, de mindenki döntse el maga, hogy mennyit szán egy szerszámra. Én pl gagyit nem vennék még egyszer, akkor már inkább egy Ganzo, mert ezeket a szerszámokat úgyis csak akkor használja az ember, ha nincs kéznél a szerszámos láda, olyankor viszont tényleg csak ez az egy lehetőség van, és ha ez is cserben hagy, akkor van gond.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#6859) WestBam


WestBam
senior tag

Nos a pontokat sem kaptam meg a fotókért de most már képet sem tudok feltölteni a termékekhez, mindig hibát ír. :W

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#6860) elszabi válasza WestBam (#6859) üzenetére


elszabi
tag

én pihentetem a dolgot egy kicsit. végül is ráér...

(#6861) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Gearbest tapasztalatnak:

Xiaomi Miband 1S rendelése 16$ érték
2016.Apr.19.-en rendelés, ma (2016.Maj.03) megjött belga posta
"sima nem regisztrált küldeményként"

Habár így volt jelezve: "Belgium Post Registered", de nem aláírós, hanem postaládába bedobós történet volt!
Track oldalnak Yanwen-hez hasonló kamut adtak meg:
http://www.yuntrack.com/

TN formátum: YTxxxxxxxxxxxxxxxx (YT & 16db szám)

http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/hsz_69592-69592.html

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6862) badabum


badabum
tag

Sajnos még mindig nem férek hozzá a ticketeim-hez, egyszerűen nem léptet be, másik szűz pc-n is próbáltam cookie-kat is töröltem,ha megadom a ticket számokat, arra sem történik semmi,van valakinek ötlete?

(#6863) cidalain válasza maj-viktor (#6861) üzenetére


cidalain
veterán

A YT szerintem nem kamu.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6864) azbest válasza cidalain (#6863) üzenetére


azbest
félisten

szerintem sem, csupán arról van szó, hogy brüsszelből ide már nem követhető. A brüsszelbe érés után pár munkanappal megkaptam mindkét ilyen küldeményemet. Összességében is jó időt futottak, talán 2 hét alatt itt volt mindkettő. (nexx 3020 és pi zero ház)

[ Szerkesztve ]

(#6865) Tamaryu válasza tibcsi0407 (#6760) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Lezongoráztam Gearbest-el a garanciális javítást. 25 dollárt ajánlottak, ha nem küldöm garanciába javítani a 140 $-os telefont. Azt kérdezném, hogyan milyen csomagban küldjem nekik vissza, hogy nyoma legyen, milyen papírokat töltsek ki, és ha elkészül, és visszaküldik ne kelljen ÁFA-t fizetnem.

(#6866) azbest válasza Tamaryu (#6865) üzenetére


azbest
félisten

A küldföldi rendelések topic összefoglalójában van egy visszaküldésről szóló írás linkje.

vémkezelés kapcsán, ha jól emlékszem
cn22 ha levélként, két példányban, egyiket a postától visszakapva.
Paypal fizetés esetén lehet postaköltség térítést kérni a paypaltól.
A saját példánny képvel tudod igazolni a navnak hogy te küldted ki.

[ Szerkesztve ]

(#6867) Tamaryu válasza azbest (#6866) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Köszönöm a választ, tökéletes a linken a leírás. Ha megküldik a postacímet már küldöm is. Kíváncsi leszek mikor, és mit kapok vissza. Valakinek Gearbesten valami tapasztalat van ez ügyben?

(#6868) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok, van egy 8%-os Gearbest kuponom, május 5-ig érvényes. Privátban írjon aki fel tudja használni.

(#6869) Ciccuka válasza Aske (#6868) üzenetére


Ciccuka
veterán

Általános 8%-os Kupon: FBGBES

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6870) RBJ


RBJ
addikt

Valami kínai eltérítés van se az ali se a gearbest nem jön be nekem. :Y

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6871) Dluinet válasza RBJ (#6870) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nekem működik

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6872) luck66


luck66
tag

Azért érdekes,hogy a 4$-os termékhez kapok YT vel kezdődő , Belgiumig követhető Tn-t ingyen, a 25$-os termékhez meg +1,99 dolcsiért adnak ugyanilyent

(#6873) cidalain válasza luck66 (#6872) üzenetére


cidalain
veterán

A 25-oshoz is megkapnad ingyen :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6874) luck66 válasza cidalain (#6873) üzenetére


luck66
tag

már tudom, csak ez így "kicsit gizdaság" :((
ezentúl nem fizetek érte,ha gond lesz,akkor majd Paypal dispute

(#6875) maj-viktor válasza cidalain (#6863) üzenetére


maj-viktor
őstag

Kamu, mivel postaládába bedobták (azaz a Magyar Posta nem regisztrált küldeményként kezeli, ha regisztrált lenne, akkor csak aláírással adták volna... több ezer csomagot intéztem már több év alatt belföld-külföld oda-visszaként, szal ez így van)

Kamu, mert csak a fenti státuszig van róla infó..... ha nem lenne "kamu TN-info", akkor percre ponrosan látszódna a track-ne én mikor vettem át!

Ez mivel csak Belgiumig követett (ezt ilyen "zsákos" feladással oldják meg), hogy egy postai zsákba x db mennyiség belefér... azok kapnak "1db TN számot", ami a zsák tartalmában lévő "nem regisztrált küldeményeket" a tranzitországig követhető... (ilyen zsákos feladást az olcsó... nem vámolandó termékekkel tudják megtenni... gyorsabban feltudják adni, mert nincs "papírozás vele", hogy ajánlott - regisztrált legyen

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6876) cidalain válasza maj-viktor (#6875) üzenetére


cidalain
veterán

Nem kamu, mert nem randomgenerator adja az idopontokat es az allomasokat.
Mert olyan is van.

Maradjunk annyiban hogy a YT az valos nyomkoveto, a megjelenitett infok valosak (adott idoben a termek tenyleg ott volt ahol irjak). Hozzateve, hogy az informaciok csak a Belga repterig keletkeznek. A kuldemeny nem regisztralt alairos kuldemeny.

Azt is meg kell emliteni, hogy a nagy tracking oldalak is tudjak listazni a YT tracking numbert. Mig a full kamu randomgeneratorosakat nem ismerik.

Ha hazig akarod kovetni akkor NL postat erdemes kerni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6877) bazsimano válasza maj-viktor (#6875) üzenetére


bazsimano
őstag

erdekes lenne megnezni, hogyazok akik egy nap rendeltek, akkor ua a szamot kaptak.-e...mert ha ugy van ahogy mondod ez a zsakos megoldas, es most nem azt mondom, hogy nem igy van...; akkor valoszinu ugyanannak a szamnak kell lennie, nem?

(#6878) azbest válasza bazsimano (#6877) üzenetére


azbest
félisten

a küldeményen rajta van az azonsító. Csupán arról van szó, hogy nem a hagyományos nemzetközi követést használják, hanem sajátot, így gondolom olcsóbb.

(#6879) cidalain válasza bazsimano (#6877) üzenetére


cidalain
veterán

Azt akartam is írni reggel, csak kifutottam az időből.
A YT csomagszám szerintem nem egy "zsák csomagszáma", hanem egyedi szám. Így nem lesz több olyan csomag amin ez lenne.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6880) bazsimano válasza cidalain (#6879) üzenetére


bazsimano
őstag

jaja en teljesen rendbenvagyok a GB :) eddig minden csomagom akpot belga tracking szamot...ha valodi ha nem nem is erdekel...a lenyeg hogy megerkezik a cucc aztan ennyi... :)

Nem igazan ertem hogy miert folyik ennyire a vita ezen a teren :) de legyen !
en a GBvel telejsen megvagyok elegedve.

most rendeltem meg ket dolgot...tegnap delutan aztan 5re mar figyelt a csomag a kepen...

(#6881) cidalain válasza bazsimano (#6880) üzenetére


cidalain
veterán

Ennyi :D

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#6882) Beni2360 válasza maj-viktor (#6875) üzenetére


Beni2360
félisten

A Yun Express-nek Magyarországon Vecsésen van a telephelye, alkalmanként amikor Vecsésre megyek látom a raktárépületüket.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6883) Black Phone


Black Phone
senior tag

GB re belépve My Ticket-nél jelez egy üzenetet rámegyek és ezt írja:
Tips:If you want to check all of your tickets, please login your account first!

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6884) bazsimano válasza Black Phone (#6883) üzenetére


bazsimano
őstag

Szia!
belepve a GB feluletre es rakattintva a my ticketsre...valoszinu a kovetkezo oldara visz...ahol nem latsz semmit...
fent jobbra ott van hogy sign in...ujra be kell jelentkezni aztan mar jo lesz :)

szerk: amikor itt a jobb felso saroknal bejelentkeztel ujra a feluletre...akkor visszakattintasz a gearbest logora mintha visszamennel a sajat profilodra...es ujra myticketre...es akkor mar elohozza a ticketetket.

[ Szerkesztve ]

(#6885) Black Phone válasza bazsimano (#6884) üzenetére


Black Phone
senior tag

Igen egyből átirányit a support centerbe ahová irni lehet, köszönöm az infot még csak egyszer rendeltem innen azért nem tudtam, hogy müködik. bocsi

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6886) sicc33


sicc33
aktív tag

Végére értem egy februári rendelésemnek. 64 nap után kértem hogy a wallet-re rakják fel a meg nem érkezett termék árát. Tegnap még benn volt a postaládában a csomag. Írtam nekik, hogy kérnék egy számlát mert ki szeretném fizetni. A válaszuk az volt, tartsam még az osszeget és legközelebb legyek türelmesebb.

Korrekt az eljárás, de szerintem elég türelmes voltam.

(#6887) maj-viktor válasza cidalain (#6876) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ok azt elismerem, hogy mégsem egy "yanwen féle", mert az tényleg totál kamu időpontokkal dolgozik... viszont nem is egy valós regisztrált TN, mivel sem aláírni nem kellett, sem a pontos időpont nem láható a trackben, mikor vettem át, ahogy a normál Rx123456789CN-esnél van...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#6888) azbest válasza maj-viktor (#6887) üzenetére


azbest
félisten

múltkoriban volt olyan küldeményünk, ami csupa szám volt németországból. És a posta oldalán is végig követkető volt. Mióta minden posta optimalizál elég nagy kavarások vannak. Persze az is lehet, hogy az nem levélnek számított, hanem csomagnak.

Az egyik véglet az ilyen YT féle, amikor valami futárféle megoldásból lesz sima levél. A másik meg amikor a normál ajánlottból lesz (france post) dpd vagy (royal mail) gls futár itthon. Ember legyen a talpán, aki ezenet követni tudja :D

(#6889) RBJ


RBJ
addikt

NEkem két napja elektromos eltérítésem van. Firefox alatt nem jön be se a gearbest se az ali. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#6890) badabum válasza bazsimano (#6884) üzenetére


badabum
tag

Köszi! Így már jó,sokat kínlódtam vele előtte.

(#6891) badabum


badabum
tag

Angliából rendeltem,royal mail feladással,4.-én kaptam nyomkövetési számot,mennyi idő mire megérkezik, ill. posta hozza vagy futár?

(#6892) Black Phone


Black Phone
senior tag

Irtam GB nek a pontok miatt és azt írták vissza hogy csak az első 5 látogató kap pontot az értékelésre... illetve kérdés, tölthető akkuelemet lehet rendelni?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6893) elszabi válasza Black Phone (#6892) üzenetére


elszabi
tag

aham. hát nagyon viccesek. eddig az első 5 dupla pontot ért. talán ideje lenne, akkor az oldalt is e szerint frissíteni.

akkut lehet rendelni. de kell rá tn mindenképpen. ellenben, ha 40 usd-ért rendelsz, akkor adnak automatikusan. vicces, h pl. az akkutartó kis műanyag doboz is az akku kategóriában van, múltkor akartam rendelni és a tn többe lett volna. hagytam is a fenébe, rendeltem inkább ali-ról. :)

[ Szerkesztve ]

(#6894) Black Phone válasza elszabi (#6893) üzenetére


Black Phone
senior tag

sima 4db os akkutöltőre gondoltam 6-10 dollárért láttam most akcióba

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6895) luck66 válasza elszabi (#6893) üzenetére


luck66
tag

-inferno- (#6892)

az első 5 kap dupla pontot,a többiek az ábrán is látható mennyiséget
tegnapelőtt írtam értékelést,a 10pontot azonnal,a képekért meg másnap jóváírták a pontot! (10+20)

[ Szerkesztve ]

(#6896) Black Phone válasza luck66 (#6895) üzenetére


Black Phone
senior tag

Már több mint egy hete értékeltem és semmi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#6897) Silent77 válasza Black Phone (#6896) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én tegnap rájuk írtam.
Kettőnél csak 10 pontot kaptam. Kép és videó is van.
A harmadiknál megkaptam a 70 pontot, ott csak a 10 pont maradt le, de azzal nem foglakozunk. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6898) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Aprilis 20-án rendelt Ganzo G708 ma futott be. Amíg el nem kezdtem olvasni a hülye írásaitokat a késekről, addig tudtam, hogy "késbuzi" vagyok, de most már azt is tudom, hogy eddig kizárólag "szépsé" alapján fogott meg egy kés. Azóta a sok élményetek olvasása közben elkezdtem én magam is a felhasználhatóságot, illetve más szempontokat is, pl. az anyagminőséget is szem előtt tartani a kések vásárlásakor. Így sikerült az elmúlt 1 évben, amióta "veletek vagyok" újabb 6 kést vásárolnom, bár be kell valljam, sok esetben maga a külalak, ami megfog még a mai napig.

Nade visszatérve, a késen látszik, hogy gyönyörű (csak nem tudom levetkőzni ezt a tulajdonságot, mi? :D ), mellette kézbevételkor érezhető, hogy nem spórolták ki Belőle az anyagot. Főleg azért érdekes, mert a markolat ugye 3 (+1 nagy) lyukkal rendelkezik, így különös számomra, hogy ilyen súlyos, nehéz. Milyen nehéz lenne, ha nem lenne rajta luk???
A zsebtartós clip része óriási, nem nagyon tudok más késemet, amit ennyire be mernék tenni a zsebembe és TUDOM, hogy megtartja ez a clip. Jó erősen be volt WD40-ezve, még most is érzem a szagát a kezemen. Baromi jól néz ki a penge teteje, mintha az is ki lenne élezve, lenne ott egy másik "éle", de persze nincs, csak dizájn. Annak viszont cool!

Imádom! :B

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#6899) Silent77 válasza Vertigo18 (#6898) üzenetére


Silent77
Topikgazda

Én nem vagyok, de ilyen kell! :D
Köszi!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#6900) Black Phone válasza Silent77 (#6897) üzenetére


Black Phone
senior tag

én is irtam kapok 50pontot 3-7 nap mire jováirják

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.