Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) hpsafl


hpsafl
tag

Kirkri, Furkoo:
Igen, voltak reflinkek is, de semmi plusz hasznom nem volt belőle.
Ha bármi gond van, vagy segítségre van szükségetek, akkor nyugodtan keresettek továbbra is privátban.
Késes játék nincs.

Elnézést mindenkitől az offért, ígérem erről többet nem offolok, és megkérlek titeket, hogy senki se folytassa a hova tűnt a késes játék témát.

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#5502) Beni2360


Beni2360
félisten

Ez milyen követési sszám a Gearbest-től?
NL14543619915242 - valós?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5503) peestike válasza Beni2360 (#5502) üzenetére


peestike
senior tag

szerintem Te is érzed, hogy ez biza kamu....
viszont, ha fizettél az ajánlott levélért, akkor meg egy újabb "kedves" plusz lehúzás szerűség a kínaiaktól.
egyre jobban nem tetszik amit a küldésekkel csinálnak. gondolok itt a fizess ajánlottért, ami NL posta, aztán lesz belőle belga, csomagokat szednek szét, nem küldik el egybe, ajánlottat fizetsz, szétszedik, egyik ajánlott másik sima SG....
(most MÉG mindig nem azért mondom, mert a hülye belga postás ajánlott cucc még mindig nincs a kezembe)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5504) Onlány válasza Beni2360 (#5502) üzenetére


Onlány
tag

Szia! Nekem januárban volt ilyen csomagom és a trackitonline oldalon tudtam követni. Január 12-én kaptam kézhez. A magyar posta nem mutatta de a postára érkezés után két nappal a kezemben volt. Úgyhogy valamennyire valósak lehetnek a szállítási adatok de ez nem hivatalos nyomkövető szám amit a magyar posta is mutat.
Így nézett ki a tracking infó:
26.12.2015 20:01
Elektronikus értesítés a szállításról
26.12.2015 22:01
Átvéve a feladótól
27.12.2015 01:01
Feldolgozás
27.12.2015 02:34
Elhagyta a postázót
28.12.2015 10:34
Érkezés a nemzetközi átvételi helyre
29.12.2015 04:37
Célországba elküldve (Export)
29.12.2015 10:11
Átadta Légitársaságnak/Szállítmányozónak
10.01.2016 10:11
Megérkezett a postázóba
Hungary

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#5505) kokokka


kokokka
őstag

Szaisztok!

Szerintetek valós követési szám az, aminél a számsor előtt egy Q betű van a végén pedig két darab X? Állítólag Svéd.....

(#5506) Beni2360 válasza Onlány (#5504) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi mind kettőtök válaszát, :R habár nem kértem nyomk. számot ezt láttam a rendelésnél.Érdekes
A trackitonline oldal hozott eredményt köszönöm mentettem az oldalt.


Kérdés, hogy a légi szállítmányozásnál kikapcsolták-e a motort az ünnep kezdetén? :Y

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5507) tibcsi0407 válasza Beni2360 (#5506) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha kínai a pilóta, akkor tuti otthon ünnepel a családdal. :))

https://utdetailing.hu/

(#5508) kokokka válasza peestike (#5503) üzenetére


kokokka
őstag

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy nem is lesz. Nekem például most adta vissza a PayPal a pénzemet, pont egy ilyen hulladék belga postás szám miatt. Sosem kaptam meg a csomagot :(

(#5509) Onlány válasza Beni2360 (#5506) üzenetére


Onlány
tag

Szerintem 15.-ig mindent kikapcsoltak. :D Nekem példásul a sky56 mutatta a címemet is ahová küldték a csomagot. Ez a küldemény regisztrációja után egy napig volt látható az oldalukon. Ezért szerintem nagyjából stimmeltek a szállítási adatok is. Persze hozzáteszem most is ez nem hivatalos nyomkövető szám. Én anno véletlenül rendeltem ezzel a cuccot mert a két Holland posta egymás alatt volt és elnéztem a dolgot. Amikor észrevettem akkor már nem tudtam módosítani mert másnap hajnalban el is küldték a csomagot.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#5510) Beni2360 válasza tibcsi0407 (#5507) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor 0h00' feb.07. kikapcsolta a repcsi motorját és ejtő ernyő fel és leugrik haza.? :DD
------------------------
kokokka . azért én évek óta minden csomagomat megkaptam tőlük.
Pl: szombat rendel,hétfőn posta, szerda 13h kézben a telefon UK-ból.DHL express.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5511) tibcsi0407 válasza Beni2360 (#5510) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Még azt sem tartom kizártnak, hogy az udvaron tette le a gépet otthon :D

https://utdetailing.hu/

(#5512) hevizms válasza Beni2360 (#5506) üzenetére


hevizms
addikt

Minden lehetséges,de én kétlem hogy ez tényleg elindult.

Nekem Singpost-os csomagot adtak fel 2-án,a 4PX szerint Hongkongból még aznap eljutott a szingapúri reptérre,de ott meg is állt 02-án.Azóta ott áll a 4PX szerint,a singpost nyomkövetőjében meg még csak a bejegyzés van a regisztrálásról.Magyarul ők már nem vették át a helyi futártól(postástól),gondolom már az ünnepek miatt,pedig még elméletileg volt vissza 5 nap addig.

Meglepne ha más kínaiak meg nyomatnák közben.

[ Szerkesztve ]

(#5513) Beni2360 válasza hevizms (#5512) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a válaszokat csak érdekesség végett írtam mivel nem is kértem nyomkövetést, így annyi mintha nem is lenne. Máskülönben nem sürgős azért is rendeltem Kínából. A másik rendelésem a telefon tok már jöhetne mert a telcsi már itt csücsül. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5514) kirkri válasza kokokka (#5505) üzenetére


kirkri
addikt

Az nem TN, hanem egy order number.

Itt a felső mezőbe írd be és megkapod a TN-t is.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5515) kirkri


kirkri
addikt

Ma délután kaptam egy sms-t a postától, hogy egy svéd postás küldeményem fennakadt a vámon.
A legszebb a dologban, hogy semmit nem vettem sehonnan (Aliexpress, Ebay, Banggood, Gearbest) ami olyan értékű, hogy megfoghatnák.
Beírva a TN-t a Direct Link trackerbe megkaptam az order numbert, amiről gyanítom, hogy Gearbest csomag lesz. (Q........XX)

Így már célirányosan kezdtem agyalni, hogy mi is lehet.

Decemberben vettem egy tabletet, ami hibás volt és ajánlottak helyette ingyen cserét. A kanyar a történetben, hogy abban maradtunk, hogy EU warehouse-ból fogják küldeni, mert az eredetit is onnan vettem. Pont ezért húzódik az ügyem már 1.5 hónapja, mert nincs EU raktárban ilyen típus. Ehhez képest gyanítom végül elküldték Kínából. Nem írtak semmit, csak az említett sms jött a postától egy küldeményről. Ráadásul abban sem lehetek biztos, hogy tuti az érkezett, akár az is előfordulhatott, hogy valakinek a csomagjára az én nevem került.

Ki lehet vajon deríteni, hogy mi is lehet a csomagban? Ráadásul most Kínában ünnepelnek, így a Gearbestnél sem tudok rákérdezni, hogy mi is van a küldeményben.

Mivel a problémás tablet sem használhatatlan, így még akkor is jobban jártam, ha fizetnem kell most rá áfát, de nem tudom mit is kellene most benyújtanom a vámeljáráshoz, hiszen ez a termék ingyen jött, nem fizettem érte semmit.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5516) hevizms válasza Beni2360 (#5513) üzenetére


hevizms
addikt

Visszavonom.

Másik topikban másnak meg megy a csomagja most is.
Tököm se érti már ezeket a kinaiakat :W

(#5519) peestike válasza kokokka (#5508) üzenetére


peestike
senior tag

köszi a biztatást! :)
hány nap után indítottad a vitát paypalon?
még várok valamennyit, mert így, hogy 2 részletben küldték elméletileg el, amit egyszerre fizettem ki, még akadékoskodnának paypalon is gyanítom. bár, a 2. csomag kemény 0,81 USD...
bár, ha ennek lehet hinni:
2016-01-21 16:15:32Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days.
akkor lehet itthon tűnt el valahol a postákon. viszont én meg valós ajánlott levélért fizettem, így kapja be a gearbest.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#5520) kokokka válasza kirkri (#5514) üzenetére


kokokka
őstag

Nem, az nem rendelési szám. Ez a rendelési szám :

EF1602040354381309

Ez meg a nyomkövetés

Tracking Number: Q1831067428XX Sweden Post Registered : 02/09/2016

Csak furcsa, hogy elöl nem két betű van, csak egy. Ha meg nem nyomkövető szám, akkor miért ezt adja meg?

[ Szerkesztve ]

(#5521) kirkri válasza kokokka (#5520) üzenetére


kirkri
addikt

Hidd el nekem, hogy nem írtam hülyeséget. ;)

Itt van az én csomagom, ami a vámon áll jelen pillanatban. Nézd csak az order number mezőt. Nem hasonlít a tiédre? :)

Annyi, hogy a te csomagod még nem vették fel, azért nem látja a tracker. Ha felveszik, akkor beírva az order number-t, megkapod a TN-t is.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#5522) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

[link]Ezt a 12 funkciós bicskát rendeltem Gearbestről, meg is jött. Ennyit megér, tetszik. Ajándéknak is jó.

[ Szerkesztve ]

(#5523) kokokka válasza kirkri (#5521) üzenetére


kokokka
őstag

Köszi, így picit megnyugodtam (egyelőre) :) Ez egyébként nem GB-s rendelés, hanem EB-os, de írta valaki, hogy a FT-től is kapott már így számot. Remélem ezek sem szívatnak...

(#5524) Ciccuka válasza kirkri (#5515) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kérdezd meg, hogy mi van a csomagban (mert nem rendeltél semmit se) a magyar illetékesektől.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#5525) kirkri válasza Ciccuka (#5524) üzenetére


kirkri
addikt

Igazából már tudom, hogy a tablet van a csomagban, most már csak azt kellene elkerülni, hogy az ingyen kapott cseretermékre kifizettessék az ÁFÁ-t. Egyelőre nagyon fizettetni akarnak, de az egyik fórumtárs adott szakszerű tanácsokat.

21 éve a Prohardveren! ™

(#5526) bpmcwap


bpmcwap
senior tag

Na végre kaptam érdemben választ a Royal Mail-től az október közepén rendelt telefonról, ami a mai napig nem érkezett meg a Gearbest-től.
Mint kiderült okosok nem ragasztották le az akksiját. Kártérítésért a feladó fordulhat a Royal Mailhez, melyet mint a royal mail írt meg is fogják kapni, ezért náluk reklamáljak. GB persze semmi reakció.... Igy kell egy termékről kétszer is lehúzni a bőrt... PP-nek is írtam, majd lehet hogy egyszer válaszolni is fognak... végülis még csak féléves a történet....

Túrista vagyok

(#5527) Outlander válasza bpmcwap (#5526) üzenetére


Outlander
őstag

:F

Az aksi leragasztós dolog csak egyes kínai postákra érvényes.... ráadásul royalmail majd utána gls egyiknél sincs ilyen szabály...
TNT-nél meg a fedexnél van még aksis téma, de náluk is kimerül egy battery inside matricával... amit ők tesznek rá, nem a feladó...

Ja bocs, rád kerestem, most már tudom miről van.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5528) tejeskifly


tejeskifly
aktív tag

Sziasztok!

Várok egy csomagot gearbest eu raktárból, flat rate shippingel.

A tracking infó jelenleg ennyi:

Legutóbbi esemény -- 2016-02-10 12:00 HUNGARY, ON ITS WAY TOGLS HUNGARY
Célország - Nyomkövetés időigénye: 1593 mp
Származási ország - Gyorsítótár Idő: 2016-02-11 16:05
2016-02-10 12:00 HUNGARY, ON ITS WAY TOGLS HUNGARY
2016-02-10 22:48 HEATHROW WORLDWIDE DC, ARRIVED (MDN) AT

Felhívtam a GLS-t hogy valószínűleg dolgozok mikor hozzák a csomagot és nem a munkahelyi címem adtam meg.

Azt mondták nem látják a saját rendszerükben még a csomagot. De ha megérkezik meg tudják mondani a futár számát akinél van. Mit fog írni a felület, amikor már megérkezett a GLS-hez, és már hívhatom a futárt, hogy megbeszéljem vele a dolgokat.

(#5529) cidalain válasza tejeskifly (#5528) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem ugyanez van, de beirva a szamot GLS trackingban az van hogy Nemetorszagi kozponti gls elosztoban van. Igy a magyar gls persze hogy nem tud meg rola semmit.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5530) bpmcwap válasza Outlander (#5527) üzenetére


bpmcwap
senior tag

customerservice@your.royalmail.com <customerservice@your.royalmail.com>
febr. 8. (3 napja)

címzett: saját magam
Dear Mr xxxxxxxxxx

Thank you for contacting Royal Mail.

Please be aware, the aviation authorities tend to be very strict when it comes to our customers adhering to their Dangerous Goods act. When an item goes to our National Return Centre with suspected dangerous goods, your parcel will be opened and checked over. Unfortunately, a report from our National Return Centre confirms that a Lithium battery was in your parcel but seperate from the device you sent. This is confirmed as a dangerous good.

As your item contained goods that are prohibited by the dangerous good act I’m afraid you item will be seized and I cannot compensate you for the loss or refund the postage you have paid. Our website, www.royalmail.com/prohibited goods, contains further information about the services we provide to international destinations.

Under the circumstances I can only suggest that if you feel you were misinformed, that you consider contacting Post Office Counter on 03457 22 33 44 and they will discuss the matter with you.

I’m sorry that there is no further action I can take on your behalf but please be assured that Royal Mail works continuously with our international postal partners to improve the service our and their customers receive.

Regards

Robert Wilson

Customer Service Advisor

------ ORIGINAL MESSAGE -----

Túrista vagyok

(#5531) Outlander válasza tejeskifly (#5528) üzenetére


Outlander
őstag

Majd valamikor jövőhét kedden délután érkezik a német depóba, majd onnan budapest és kapod meg aznap..

Ha minden klappol. Szóval nyugi.... "ON ITS WAY TOGLS HUNGARY" ez amúgy sem azt jelenti hogy megkapta már a gls... :U

2016-01-08 00:00 ON ITS WAY TOGLS HUNGARY HUNGARY
2016-01-08 00:08 ARRIVED (MDN) AT HEATHROW WORLDWIDE DC
2016-01-12 19:17 ARRIVED IN COUNTRYGLS HUNGARY GLS HUNGARY

2016.01.12. 19:17 Érkezés a depóba Magyarország Alsónémedi
2016.01.11. 8:47 Beérkezés a HUB-ba Németország

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#5532) Beni2360 válasza bpmcwap (#5526) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért érdekelne, hogy honnan tudta a Royal Mail, hogy nincs a lezárt csomagban levő telefonon az aksi szigetelve? :F
Hát átfuttattam a gugliban a levelet,de nem értem akkor sem milyen jogon nyitják fel a csomagot és ha már felnyitották akkor nem egyszerűbb lett volna leragasztani a jó kapcsolatok végett?
Ez szvsz sántít. nekem is most jött a kezükön keresztül egy telefon és semmi nyoma, hogy felnyitották volna, meg erre idejük lenne? :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5533) beg válasza Beni2360 (#5532) üzenetére


beg
veterán

"milyen jogon nyitják fel a csomagot"
Ez a dolguk és megvan a jogkörük hozzá. Akárcsak az itthoni vámosoknak. Ha nem így lenne, mindenki dúsított uránt meg plasztikot küldözgetne postán.

"ha már felnyitották akkor nem egyszerűbb lett volna leragasztani a jó kapcsolatok végett"
De igen, és holnap moziba is visznek egy jó hamburgerezés után. Romot ne cseréljenek ha már úgyis náluk van? :W

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5534) Beni2360 válasza beg (#5533) üzenetére


Beni2360
félisten

Bocs nem tudtam, hogy a Royal Mail egy vámhatóság.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5535) beg válasza Beni2360 (#5534) üzenetére


beg
veterán

A Magyar Posta az? Mégis nekik fizetsz 2000 HUF vámeljárási díjat. Próbálj már elvonatkoztatni vagy tájékozódni, mert néha csak write only jönnek tőled a hsz-ek.

Egyszer kapjál bontott csomagot itthon, egy szép vastag Magyar Posta ragasztóval lesz újrazárva és mellette pecsétes jegyzőkönyv, hogy miért bontották fel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#5536) tejeskifly válasza Outlander (#5531) üzenetére


tejeskifly
aktív tag

Abban biztos vagyok, hogy jövőhéten jön majd, de azon izgulok, hogy ne kelljen végigjátszani a namtalálnak otthon-értesítést hagynak-másnapjönnek kört. A gls-nél azt mondták, hogy nem biztos hogy felhív a futár, mert saját pénzükön telefonálnak.

(#5537) tahepa válasza Beni2360 (#5534) üzenetére


tahepa
senior tag

(#5538) Beni2360 válasza beg (#5535) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor a Royal Mail olyan mint a hőn szeretett DHL?
Saját kihelyezett VÁM szervvel?
Akkor minden csomag kinyit, vagy szúró próba szerint?
Ha pedig a feladó ilyen komoly hibát követett el annak nyoma kell, hogy legyen.
Egy szigorított ejnye bejnyét kellett kapnia, és netán elkobzás, megsemmisítés?
És ezt tagadja le a feladó már fél éve?
Én nem vagdalózni akarok a hozzá szólásokkal, de mivel követem a topikot többet is és próbálok tanulni, okosodni belőle. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5539) cidalain válasza tejeskifly (#5536) üzenetére


cidalain
veterán

tegnap amit írtam mára változott:
GLS tracking szerint tegnap este Alsónémedibe ért a termék, ma hajnalra már a régiós központba került, így vélhetően ma meg is kapom.
17 track szerint reggel még úton volt, most már kapcsolt, és kiírta hogy megérkezett a GLS Hungaryhoz. A régiós elosztóba érkezést még nem tudja.
Szombaton adtam fel a rendelést, így ha ma kijön akkor kevesebb mint 1 hét alatt ideért.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5540) bpmcwap válasza Beni2360 (#5538) üzenetére


bpmcwap
senior tag

a gearbest reakciója hónapok óta kimerül az alábbi pár mondatban:

Thank you very much for your contacting.
We sincerely apologize for any inconvenience that may have been caused.
We have informed the shipping company to track it for us,could you please give us about 3-5 business days?
If any problem,please feel free to contact us anytime.

Best Regards

Megan

GearBest Customer Service

Túrista vagyok

(#5541) for3l


for3l
senior tag

sziasztok,

kedd reggel rendeltem egy ilyen tabletet az EU raktárból. paid-ről gyorsan (fél óra) váltott processing-re a státusz, viszont azóta is így áll. ez még nem ad aggódásra okot, ugye? (ugyanekkor rendeltem Kínából is egy terméket, de ott az ünnep miatt gondolom jövő hét hétfőig rá sem néznek a rendelésekre).

Bence

(#5542) Turbobacsi válasza for3l (#5541) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

hááát, e miatt "Dispatch:Ships within 1-2 business days" ha ma nem adják fel, hétfőn keresd őket

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5543) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Adtam fel tegnap egy rendelést, amit ma fel is adtak, jött fénykép is. Az hogy lehetséges? Nem holnap ér véget az ünnep?

https://utdetailing.hu/

(#5544) cidalain válasza tibcsi0407 (#5543) üzenetére


cidalain
veterán

az eu raktáros részen nem kínaiak dolgoznak, angliában nem ünnepelnek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#5545) Turbobacsi válasza tibcsi0407 (#5543) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

már nálam is adtak fel tegnap és ma (kínából, aliexpress)

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5546) tibcsi0407 válasza cidalain (#5544) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ha EU-ból rendeltem volna, akkor nem kérdezek ;)

https://utdetailing.hu/

(#5547) krisztianAMG válasza tibcsi0407 (#5543) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Nekem is adtak fel, szintén fotóval, Kínából. Fene se érti... :)

(#5548) tibcsi0407 válasza krisztianAMG (#5547) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Kis sunyik, nem bírnak munka nélkül élni :D
Az a durva, hogy a fotó sem kamu, mert pontosan 2 DB GU10 Led van ráírva, amit rendeltem is.

https://utdetailing.hu/

(#5549) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

ma megjött a médialejátszóm, de közben megtaláltam ezt az unboxing videót: [link] (nincs benne a dobozban maga a lejátszó)
Az én csomagom is hajszálra így néz k bontatlanul: ugye csináljak unboxing videót?
(igaz a súlya alapján még akár benne is lehet a cucc)
Belga posta, 2 hét alatt itt volt...

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#5550) tibcsi0407 válasza Turbobacsi (#5549) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mindig érdemes csinálni, ha az ember kütyüt rendel. :)
Egyébként gondolom a srác csomagjából kilopta a fuvarozó cég.

https://utdetailing.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.