Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112886) #96241664 válasza Elit3Zotya (#112878) üzenetére


#96241664
törölt tag

"Legalább csak egyszer írd oda, hogy SZERINTED..!!!!"

De minek? :DDD
Miért kéne mindent ennyire szájbarágósan fogalmazni? Abból, hogy én írom, nem lehet kitalálni, hogy az én véleményem?
Egyedül az érti csak félre, aki félre is akarja (khm...).

Ha meg valami nem személyes vélemény, hanem tényekkel és forrásokkal bizonyítható színtiszta valóság, azt nem fogom úgy kommunikálni, mintha nézőpont kérdése lenne, csak azért mert valakinek sérti az egóját.

Annyit írtam, hogy GCam-os összehasonlításban nem "A Pixel" és nem "A GCam" teljesít rosszul, hanem az adott konfig. Meg esetleg a fotós azzal, hogy nem figyel rá, hogy legalább fókuszban legyen a kép.
Illetve kifejtettem EGY MÁSIK TAGNAK, hogy miért nem teljesíti az eddig látottak alapján az elvárásaimat a Vivo.

Te erre szókiforgatással és személyeskedéssel válaszolsz és jössz azzal, hogy ne írjam le a véleményemet egy nyilvános fórumon, mert téged személy szerint nem érdekel.
És közben fantáziálsz arról, hogy még majd engem rúgnak ki innen. :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.