Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112875) #96241664 válasza Elit3Zotya (#112869) üzenetére


#96241664
törölt tag

1. Azt mondtam, hogy ahogyan be volt állítva, amiatt ilyen.
Sehol nem mondtam, hogy te konfiguráltad be, megint szalmabábozol...

Azt hogy hogyan használod meg olyan dolgokra írtam, hogy sokszor még a fókusz sincs jó helyen.

2. Nem amnéziás vagyok, csak nem gyári Pixelről volt szó. Sehol nem mondtam, hogy az jó lenne.
GCam-os összehasonlításról beszéltünk, arra mondtam, hogy ott a beállítások szültek ilyen eredményt, nem "A Pixel" és nem "A GCam".
Szalmabáb #2.

3. Attól, hogy a te hozzászólásodra válaszolok, nem neked írom. Ha ez téged zavar, akkor ignorálj te, de ne tőlem várd el, hogy a kedvedért levegőnek nézzek minden hsz-t, amivel nem értek egyet.

4. "Az, hogy neked mi a jó, semmilyen szinten nem érdekel. Téged se érdekeljen az, hogy nekem mi a jó."

Amire ezzel válaszoltál, azt meg Bagoly01-nek írtam. :C
Szabd már meg még azt is, hogy másnak mit írhatok...

Nem érdekel amúgy engem sem, hogy mit látsz jónak, nyugi. Azért válaszoltam a hozzászólásodra, mert félrevezető amiket írsz, nem azért, mert a véleményed izgat.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.