Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49151) babferi válasza Zirowe (#49146) üzenetére


babferi
tag

Nos korabban en is olvastam par dolgot arrol , hogy akarnak egy 2. Prometheust , bizonyos dolgok miatt ez teljesen indokolt is a sztori miatt . Jah es meg valami :

SPOILER !!!

Korabban azt hittem , hogy ami bolygora leszallnak most a Prometheusban az azonos az Alien filmekben levokkel ( ahol megtalaljak az Alieneket ill. ahol kesobb a Waylad iparvallalatok bazist epit ) , de NEM ! Az Alienben LV-426 szerepel , a Prometheusban LV-223 !

SPOILER VEGE

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#49152) Realradical válasza kisgyerek85 (#49149) üzenetére


Realradical
őstag

Panelban fölfelé nem gáz. Én földszinti vagyok 10+ éve és még nem pereltek be. Volt egy csendes fél éves időszakom, de akkor volt egy hajszálvékony repedés az ablakon és féltem, hogy a zene (black/thrash/folk metal) kiviszi az üveget. :D
Azóta megcseréltem...

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#49153) harylmu


harylmu
őstag

Act of Valor

Na, ez egy király akció film volt szerintem. Szerintem majdnem van olyan, mint a Black Hawk Down. Aki szereti a modern háborús lövöldözős filmeket, nem csalódhat akkorát benne szerintem. Az akció jelenetek meg tényleg nagyon jók voltak és viszonylag élethűek, szuper FPS részekkel. Ja és amit előttem írtak az is igaz, hogy a fenekem jobban játszotta volna el a szerepeket, mint ezek a színészek, de ez keveset von le. 7/10

(#49154) Viszlát válasza Tibiajax (#49144) üzenetére


Viszlát
addikt

Kinek mi, ugye. :) Egyébként a pénzről és hírnévről szólt a dolog számára, ez már csak abból is tudható, hogy saját bevallása szerint halvány gőze nem volt a SW trilógiáról, csak hallomásból ismerte és keverte a Star Trekkel. Sosem szerettem az ilyen lépéseket, főleg amikor egy ennyire tehetséges emberről van szó, de ez már az én bajom ugyebár.

Szerk: persze úgy is lehet nézni, hogy ez a döntés átsegítette azon az időszakon, ahol a legtöbb gyerekszínész elvérzik és megoldódott az átmenet.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49155) gordonfreemN válasza Integra (#49138) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ezzel kapcsolatban szerencsésnek érzem magam én is, mert nekem eddig egyszer szóltak, akkor hajnal 1-kor még üvöltött a zene szó szerint amit bírt (persze nem 500W...)
Mondjuk legfelül lakom.
Az biztos, hogy a beton elemek piszok jól "viszik" a hangot.

... :R

#49151 babferi : rendkívül érdekes szerintem, bár ez amiatt lehet, mert túl akarják misztifikálni. Ami szerintem egy kicsit vagy ront, vagy javít az élményen, általában nem szokott sikerülni.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#49156) Zirowe válasza kisgyerek85 (#49149) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Rendes társasház (nem panel), második emelet, van, hogy éjfélkor is még dübörög a házimozi vagy később, mélynyomó maxon, a többi pedig a 45ből 32ön, még sosem volt panasz. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49157) BITBOYS válasza Zirowe (#49145) üzenetére


BITBOYS
addikt

Cgi-vel átestek a ló túloldalára, tökéletesen egyetértek veled. Nehéz egy számítógép generált látványvilágba életet lehelni..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49158) adalbert1 válasza Viszlát (#49154) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem a Thorban is ezért szerepelhetett, igaz így visszagondolva kb. ott se nyújtott semmit. Lehet hogy ő is eljátszotta már élete alakítását már a karrierje elején, a Leon, a profiban, és azóta csak lefelé vezet az út (habár nem láttam minden filmjét, de annyira meggyőző sehol nem volt, mint ott - igaz ott a film is nagyon jó darab).

(#49159) littlelion21 válasza adalbert1 (#49158) üzenetére


littlelion21
addikt

Jól sejtem hogy nem láttad a Black Swan-t?

(#49160) BITBOYS válasza littlelion21 (#49159) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valszeg abban nyújtotta élete legnagyobb alakítását.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49161) Tibiajax válasza BITBOYS (#49160) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jah.meg a leonban..
mindegy, tudnék mit írni a kislány témájára, de inkább csendben maradok. tudja szerintem ugyis mindenki, mire gondolok

V halvány gőze nem volt a SW trilógiáról, csak hallomásból ismerte és keverte a Star Trekkel
az mondjuk elég szar...

(#49162) dokee78


dokee78
félisten

Na megnéztem az Iron Sky-t én is. 4/10
Vegyesek az érzéseim.

Renata Richter 10/10

harylmu Az ACT of VALOR olyan,mintha a Playstationos Socom:Navy Seals filmes átirata lenne.persze nem rossz.

Valaki tudja mi annak a filmnek a címe amiben egy francia elit csapat ment ki egy újságírónőt valamelyik arab országból?

(#49163) pohár válasza dokee78 (#49162) üzenetére


pohár
félisten

Nap Könnyei talán? Bruce Willis-szel

félreolvastam, azt hittem francia újságírót mentenek ki... na erre a filmre ez esetben én is kíváncsi vagyok :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49164) dokee78 válasza pohár (#49163) üzenetére


dokee78
félisten

Nem olyan régi film és francia film.
2011-es talán.

A nap könnyeiben orvost mentenek. :K

[ Szerkesztve ]

(#49165) Kassadin válasza littlelion21 (#49159) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem veszített vele sokat. :DDD

(#49166) koxx


koxx
MODERÁTOR

:DDD

(#49167) pohár válasza koxx (#49166) üzenetére


pohár
félisten

óóómájgád :DDD

tha amazing man-spider :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49168) dokee78 válasza pohár (#49163) üzenetére


dokee78
félisten

Meglett a film.
Forces spéciales

(#49169) Viszlát válasza adalbert1 (#49158) üzenetére


Viszlát
addikt

Nagyon magasra tette a mércét az elsővel és bár voltak jó filmjei, egyedül a Black Swannal tudta túlszárnyalni. 31 éves, bőven van még ideje letenni arra a bizonyos asztalra kiemelkedő teljesítményeket.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#49170) pohár válasza dokee78 (#49168) üzenetére


pohár
félisten

szedem is :K
bár francia nyelven akciófilmet nézni, hááát... érdekes lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49171) xlife11 válasza pohár (#49170) üzenetére


xlife11
senior tag

Jó az, anno a Coco Chanel filmet nézem meg úgy, élveztem is, hát még most hogy értem.:D

(#49172) adalbert1 válasza Viszlát (#49169) üzenetére


adalbert1
veterán

Akkor most már tényleg megnézem azt a filmet, eddig valahogy mindig halogattam (littlelion21-nek is kösz), a témaválasztás nem túl vonzó számomra. Tényleg fiatal még, így még bármire van esélye (csak dühítő rosszabbnál-rosszabb filmekben gyengébbnél-gyengébb alakításokat látni valakitől, aki egyszer már felállított egy mércét).

Blood Work: nem a legjobb filmje Clint Eastwoodnak, viszont a mostani tucat filmekkel összehasonlítva könnyedén megállja a helyét. Néhány helyen kicsit egyszerű, könnyen kikövetkeztethető, szájbarágós, de ennek ellenére számomra szórakoztató volt (és jó példa arra, hogy lehet viszonylag kevés akciójelenettel is egy jó filmet forgatni).

(#49173) rt06 válasza BITBOYS (#49160) üzenetére


rt06
veterán

nem rossz, mint ahogyan a leon-ban sem, de nekem ez a kedvencem tole

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#49174) pohár válasza xlife11 (#49171) üzenetére


pohár
félisten

tényleg, nem volt olyan szar mint amilyenre számítottam :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49175) Gyusz válasza rt06 (#49173) üzenetére


Gyusz
őstag

Én tegnap vettem észre, hogy van "folytatás" is.
Van benne Justin Bieber is, úgyhogy csak óvatosan!

[ Szerkesztve ]

(#49176) dokee78 válasza pohár (#49170) üzenetére


dokee78
félisten

Szinkronosan vagy feluratosan láttam.
A végén nem tetszett pár dolog.

(#49177) BITBOYS válasza Viszlát (#49169) üzenetére


BITBOYS
addikt

Számomra a V-ben nyújtott alakítása is totál rendben volt.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49178) Integra válasza BITBOYS (#49177) üzenetére


Integra
titán

szerintem is jó volt a V-ben, nem látok benne túl nagy gebaszt. sw filmekben meg mit tehetett volna? ilyen kis gyerek pofi ez a nő és a szerepe is annyi volt, amennyi.. ki játszhatta volna el azt a szerepet ha nem őt választották volna? a haydensen mellé kellett valaki aki passzol párként is.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49179) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Hitchhiker's Guide to the Galaxy
hd,dts
eszement egy baromság.. annyira nekem nem jött be, a kis robot tetszett csak igazán, ő jópofa volt :), többi felejthető, egynek-jó-volt
7/10

(#49180) rt06 válasza Tibiajax (#49179) üzenetére


rt06
veterán

tudom ajanlani belole a bbc-s minisorozatot is (az szinte beture koveti a konyvet)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#49181) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Safe (2012) Nekem nagyon tetszett. Sok akció...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#49182) kismércse


kismércse
tag

Üdv! Nem tudom hogy itt lehet-e kérdezni, de egy film érdekelne, aminek már nem tudom a címét. Régebben láttam, arra emlékszek, hogy volt 3 testvér, a film eleje még a kiskorukról szól, majd később amikor már idősesebbek, az apjuk megkéri hogy hozzanak el neki, egy világoskék színű cabrio kocsit (nem tudom milyen márkájú), mert a feleségének akarja talán ajándékozni. Arra kéri őket hogy ne törje össze, de aztán az oldalán lesz egy kis horpadás a film végén amikor már elhozták neki, és amikor végig méri az apja a kocsit, akkor mondja hogy nem baj hogy összetört, csak arra volt kíváncsi, hogy mennyire összetartóak. Lehet nem pont így van a történet, de ennyire emlékszek.

(#49183) BITBOYS válasza Integra (#49178) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem rajta múlt az biztos, ígéretes színésznő vált belőle.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#49184) atike válasza BITBOYS (#49183) üzenetére


atike
nagyúr

Szerintem a kezdetektől ígéretes volt... Az tény, hogy az a bizonyos "nyáltenger" nem kellett volna, de el lehet nézni neki... :)

(#49185) rétisün válasza Tibiajax (#49179) üzenetére


rétisün
veterán

könyvben jobb.

mondom ezt úgy, hogy csak olvastam, a filmet még nem láttam, de tervben van.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#49186) Tibiajax válasza rt06 (#49180) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszönöm az ajánlást, ha lesz hozzá felirat is, meglesem

(#49187) dokee78


dokee78
félisten

Man of Ledge 7/10

A benne lévő Angie 12 :Y /10

(#49188) pohár válasza dokee78 (#49187) üzenetére


pohár
félisten

bezony, moziban láttam szép nagy méretben a hölgyeményt ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49189) F34R válasza dokee78 (#49187) üzenetére


F34R
nagyúr

szépségesen farokállító dekoratív :DDD

(#49190) pohár


pohár
félisten

hoppá, Szingli Fejvadász... micsoda cím :D
de látom a régi Grace Klinikás csaj van benne, tuknám :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49191) dokee78 válasza F34R (#49189) üzenetére


dokee78
félisten

Az a test amikor öltözik ez a Genesis Rodriguez :P :Y

Elkezdtem a Szingli fejvadászt nézni.
Katherine Heigl a felkoppintva óta szimpi.

[ Szerkesztve ]

(#49192) somasz válasza dokee78 (#49191) üzenetére


somasz
addikt

A filmszakma egy kicsit kevésbé ruha és jelmez-igényes oldalán nagyobb karriert futhatna be...

Ebben a filmben teljességgel indokolatlan volt a szerepe, azt sem játszotta meggyőzően, félreértés ne essék, órákig elnézegetném, de színésznek nem jó. Tipikus EyeCandy :DDD

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#49193) F34R válasza pohár (#49190) üzenetére


F34R
nagyúr

imdb 5.0 that's joke :DDD

úrsiten de régen néztem szinkronos filmet :Y
lehet egyszer nosztalgiázni kellene.

(#49194) #54715584


#54715584
törölt tag

Heyho mindenki, segítsetek :)

Mondjatok valami jó minisorozatot plííííz :)
Ezeken kívül, de főleg hasonlóaknak örülnék:

Five days to midnight
The lost room
Bermuda háromszög
Neverland
Treasure Island

(#49195) somasz válasza #54715584 (#49194) üzenetére


somasz
addikt

The Pillars of the Earth
(Ken Follett - Katedrális című regénye feldolgozva)
most nem keresem ki, milyenre vágytál, de ezt minden minisorozat-kedvelőnek ajánlom!

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#49196) Sotho


Sotho
őstag

Bad Ass - gagyi :D

(#49197) #54715584 válasza somasz (#49195) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez is jó lesz, köszönöm :K

Jöhet még több :)

[ Szerkesztve ]

(#49198) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Prometheus: 10/7 :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49199) chubii


chubii
senior tag

Utazás a rejtélyes szigetre :
Épp hogy egyszer nézhetős kategória, mondjuk nem is voltak nagy elvárásaim a film irányába. Viszont szerintem Rock felhagyhatna a szelíd családapa szerepével a vásznon, és maradhatna a jól bevált, badass stílusnál.
szerk.: a pontozás lemaradt : 5,5/10

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#49200) Integra válasza zoltanz (#49198) üzenetére


Integra
titán

hol láttad hogy már most pontozod?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.