Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#751) Anulu79


Anulu79
addikt

A skill is meg van meg szerintem a szint is mert nincs lakat az ikonjánál.

(#752) tesztuser válasza Anulu79 (#751) üzenetére


tesztuser
kezdő

Közelebb kell menned addig, amíg eszik, és amikor kiírja, hogy "You can tame this beast", vagy megjelenik az "E" betű, akkor azt tartsd lenyomva addig, amíg meg nem szelídül. Addig morogni fog, de bátorság! Utána megnyalja a kezed és kész. Minden ugyanúgy megy, mint a többi állatnál. Valóban a képesség és a lakat hiánya kell hozzá.
Nekem a "B" menüben egy darabig kiírta a medvénél, hogy "5 állat szelídítése szükséges, és még 1 hiányzik hozzá", akkor kellett egy olyan állatot szelídítenem, ami addig nem volt, és akkor lehetővé vált a medve szelídítése is.

(#753) tesztuser


tesztuser
kezdő

"Frédi és Béni, a két kőkörszaki szaki autója"

Van egy poén a játékban, ami "easter egg", vagyis abszolút nem feltűnő, sőt, kicsit keresni kell, de szerintem megéri, ha valaki arra jár.

A délnyugati terület nyugati felén van egy tó, ahol elvileg azt írja a térkép, hogy "bitefish" (ebből 1-et sem találtam, ellenben van benne krokodil...).

A poén nem ez, hanem a tó északi felénél ha lemerülsz a víz alá és úszkálsz, akkor egy autó körvonalai bontakoznak ki, ami majdnem úgy néz ki, mint Frédi kocsija a fent említett klasszikus rajzfilmben (remélem a fiatalabbak is ismerik). Teljesen ledöbbentem, amikor megláttam. :)

(#754) vendingo válasza tesztuser (#753) üzenetére


vendingo
veterán

Sok ilyen van.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#755) Anulu79 válasza tesztuser (#752) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Időközben sikerül egyet megszelídítenem. Korábban biztos bénáztam vagy nem barna medve volt amivel próbálkoztam.

(#756) tesztuser válasza vendingo (#754) üzenetére


tesztuser
kezdő

Kösz a linket. A tó valóban ott van, ahol a térképen mutatja, tehát a falutól nem sokkal délre és nyugat felé.
A többi idézett játékot nem nagyon ismerem, azokkal nem tudom összehasonlítani.

(#757) tesztuser


tesztuser
kezdő

Vannak a kis térképen zöldes színű, nagyjából kör alakú területek, ezek mit akarnak jelölni?

(#758) Nerazim válasza tesztuser (#757) üzenetére


Nerazim
őstag

Nem az emberekre gondolsz? Őket jelölik zölddel egy kicsit hegyesebb a vége, inkább csepp alakú,de ha lősz egy képet biztosabbat tudunk mondani.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#759) tesztuser válasza Nerazim (#758) üzenetére


tesztuser
kezdő

Az ilyen terület egy embernél jóval nagyobb. Általában egyes tűzhelyek és alvóhelyek körül szokott lenni, de láttam máshol is. Arra tippeltem, hogy esetleg karperec vagy kéz, amit meg kell keresni az ilyen helyen, de a térkép nem jelöli ezeket.

A fő küldetéseknek sajnos a végére értem, kb. 53%-kal. Még lehet, hogy keresgélek ezt-azt.

(#760) Nerazim válasza tesztuser (#759) üzenetére


Nerazim
őstag

Na majd megnézem akkor mi lehet az. Én most vhol 35% körül járok aszem, de valahogy alább hagyott a lelkesedésem, kicsit unom már, hogy mindenhova gyalog kell menjek. Tudom ott a kardfogú ha ingyen taxi kell ,de mégse olyan mint a far cry 4- ban kocsit vagy quadot vezetni. Nekem még egy darabig be fog tartani az biztos, annyi minden van amit még fel lehet fedezni. Egy dolgot azért nagyon hiányolok az pedig a repülés wingsuit-al.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#761) Anulu79 válasza Nerazim (#760) üzenetére


Anulu79
addikt

Van a gyors utazás (ha ez a neve) funkció is. A zöld négyzetekben a dupla fekete háromszög.

(#762) Nerazim válasza Anulu79 (#761) üzenetére


Nerazim
őstag

Igen azt tudom, csak a köztes helyszínekre ahol nincs ilyen oda nem tudsz eljutni csak futva vagy kardfogú hátán.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#763) Gaboman válasza Nerazim (#762) üzenetére


Gaboman
nagyúr

A tigrisen közel olyan gyorsan jutsz el mindenhová mint az FC4-ben az autóval vagy más gépjárművel!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#764) Nerazim válasza Gaboman (#763) üzenetére


Nerazim
őstag

Igen nagyjából én is erre a következtetésre jutottam csak egy picit más az irányítás talán.

Más: Most olvastam át a játék tesztet a gamepod-on és van egy kép amin a Stonehenge van éjszaka lekapva ahol vmi áldozás folyik. Járt ott valaki éjszaka?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#765) Sensut válasza Nerazim (#764) üzenetére


Sensut
őstag

Igen, egy feladat vitt oda engem éjjel. Meg kellett menteni a wenját mielőtt feláldozzák :)

(#766) szira555


szira555
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem küldeni egy 50 % körüli mentést a játékhoz?

Köszönöm előre is, szira

(#767) Anulu79 válasza szira555 (#766) üzenetére


Anulu79
addikt

Kezd el újra úgyis élvezetes. :)

(#768) szira555 válasza Anulu79 (#767) üzenetére


szira555
csendes tag

Köszönöm :)

Másvalaki?

(#769) RpPRO


RpPRO
őstag

Tegnap este lenyomtam Ullt. :D Minden Far Cry részt imádtam, a sok modern világú verzió után picit kétkedve kezdtem az őskori környezetben, de nagyon élvezetes, szórakoztató, hibák nélküli, stabil játékot ismertem meg. Jó 2 hónap szórakozás, heti 2-3 alkalommal, esténként 1 órácska. Már várom a folytatást! :C

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#770) Anulu79 válasza RpPRO (#769) üzenetére


Anulu79
addikt

Remélem a folytatás már online is játszható lesz. :))

(#771) vvega30 válasza Anulu79 (#770) üzenetére


vvega30
senior tag

Mármint multira gondolsz nem?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#772) Anulu79 válasza vvega30 (#771) üzenetére


Anulu79
addikt

Igen! Egy ilyen ősemberes multi nagyon állat lenne szerintem.

(#773) minek?:S


minek?:S
őstag

Srácok! Nektek az On The Hunt után nem volt bugos a játék? Már vagy 5x 6x megcsináltam, mert mikor kiírja, hogy completed, nem képes autosavelni, bebugol, nem tudok fast travelelni sem sem manuálisan menteni.

Üdv.:M.

(#774) minek?:S válasza minek?:S (#773) üzenetére


minek?:S
őstag

Mint kiderült más küldetéseknél is ugyan ez van, olyan 14-15%on kifagy, nem tudok fast travelelni, nem tudok save-lni, mert autosave közben nem lehet és ha meghalok, fekete marad a képernyő, pedig a háttérben ott vannak a hangok és csak alt+f4 segít.

Habár tavaly májusban vettem meg a játékot, akkor nem jött be annyira, de most nagyon szívesen játszanék, de kiidegel ez a probléma annyira, hogyha le kéne törölni, nem telepíteném vissza. Ja igen, Uplayen tolom.

Üdv.:M.

(#775) henny


henny
csendes tag

Sziasztok!

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy ha meggyújtottam mondjuk a bunkós botot, hogy a fenébe tudom eloltani? :F Mert az istennek sem találok rá sehol semmit, hogy melyik gomb az... :W

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

(#776) Anulu79 válasza henny (#775) üzenetére


Anulu79
addikt

Ugyan az a gyorsgomb oltja,el mint amivel meggyújtod. Talán a Z vagy Y de nem vagyok benne biztos.

(#777) henny válasza Anulu79 (#776) üzenetére


henny
csendes tag

Igen köszi :R , csak azért nem találtam, mert a z és y meg van cserélve :U

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

(#778) Anulu79 válasza henny (#777) üzenetére


Anulu79
addikt

Sikerült az a lényeg. :)

(#779) makrar válasza Integrator (#634) üzenetére


makrar
csendes tag

Ezzel küzdök én is és már nagyon sok mindent kipróbáltam, de játék közben nincs hang. Tudja valaki a :W tutit?

(#780) b.kov


b.kov
senior tag

Megkésve bár, de törve nem.. :DD
Én személy szerint nagyon élveztem, jó hangulatú, változatos, ötletes. Nem egy sztoribomba, de nem is úgy ugrottam neki. :)

(#781) Anulu79


Anulu79
addikt

100% után még lehet játszani bóklászni tovább a játékban vagy akkor már teljesen vége a játéknak?

(#782) b.kov válasza Anulu79 (#781) üzenetére


b.kov
senior tag

Lehet bóklászni. Kicsit csalódtam is, hogy semmi üzenetet, vagy bármi mást nem kaptam a 100% teljesítése után. :( Természetesen a Platinum Trophyt sem hagytam ki, az vigasztalt valamelyest. :)

(#783) Anulu79 válasza b.kov (#782) üzenetére


Anulu79
addikt

A Platinum mit takar?

(#784) b.kov válasza Anulu79 (#783) üzenetére


b.kov
senior tag

Akkor kapod, ha az adott játékhoz tartozó összes Trophyt megcsinálod. Ez a legjobb, amit szerezhetsz. :K

(#785) Anulu79 válasza b.kov (#784) üzenetére


Anulu79
addikt

Értem köszi! Majd ha sikerül ezt a hülye google hitelesítőt kikapcsolni akkor újra elkezdek majd játszani én is.

(#786) s912


s912
aktív tag

Eddig csak 4 slotom van (kőbunkó, íj, dárda és amit az állatoknak dobok). Később kerül feloldásra a többi vagy én vagyok vak (skill, upgrade)?

(#787) b.kov válasza s912 (#786) üzenetére


b.kov
senior tag

Majd később, ahogy halad a sztori. :)

(#788) s912 válasza b.kov (#787) üzenetére


s912
aktív tag

:R amúgy "beszippantott" a játék atmoszférája. 30% körül járok, de még nem érzem "nagyon" ismétlődőnek. Majd később :)

(#789) b.kov válasza s912 (#788) üzenetére


b.kov
senior tag

Én is nagyon szerettem. :D
Ki is toltam Platinumra az egészet, persze nem olyan nehéz. :))

(#790) Anulu79 válasza s912 (#788) üzenetére


Anulu79
addikt

Végig még én sem játszottam de párszor már újra kezdtem. Jóféle szerintem is!

(#791) k-adi


k-adi
nagyúr

most a játékra 60% akcio van a uplay storeban

még 4 napig

(#792) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Kicsit vonakodva, de nekiálltam a játéknak pár hete, és csalódtam,de pozitívan! FarCry4 után azt gondoltam hogy olyan jót,vagy jobbat nem tudnak csinálni, de tévedtem, nekem nagyon tetszik, 20%-on vagyok eddig, de nem rohanok végig a pályán, akit meglátok kinyírok, bár egy két állatot elég nehéz,vagy (lehetetlen?) megölni, vagy csak nincs hozzá megfelelő gyilkoló eszközöm még.. külön díjat érdemel az állatok "idomítása" , baromi jó ötlet, és hasznos, már van 3 állatom, teszik is a dolgukat rendesen kis elemózsiáért cserébe :DDD És meglepően szépen fut a játék a gépemen, pedig nem nagy szám a konfigom, de 1366x768-on minden ULTRA beállításokon megy, meg is lepődtem!

(#793) Anulu79 válasza Laszmen (#792) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem a tört verzió néha kicsit akadt. De az eredeti játékkal semmi bajom a gépen pedig nem mai darabom van. A nagyobb állatokat nehéz megölni az elején szerintem. De egy tipp. Próbáld lángoló íjjal meg dárdával. Akkor úgy vettem észre, hogy talán könnyebb megölni őket. Persze csak ha nem a folyó partján vannak mert akkor mennek a vízbe. :)

(#794) Laszmen válasza Anulu79 (#793) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Nem tört verzió ami nekem van(Steam) de olvastam hogy jól van optimalizálva a játék :)

Igen, kitapasztaltam én is hogy ha simán ütöm akkor kell vagy 4-5 ütés, de ha égő bottal ütöm akkor kettő is elég, ugyan ez a nyílvesszőnél is ..bár ezek olyan szépen szaladgálnak dárdával a hátukban hogy nem nagyon érdekli valamelyiket hogy égnek :DDD

(#795) Anulu79 válasza Laszmen (#794) üzenetére


Anulu79
addikt

Milyen állatok?

(#796) Laszmen válasza Anulu79 (#795) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Rendszerint a farkas kutyák, meg a pumák,vagy leopárdok nem tudom, beleállítom a hátába a dárdát, és simán elfut, legalább 3x kell beleállítanom a testébe mire kidöglik, Medvét is elég nehéz kinyírni, de a mamut még nehezebb, azt ütöttem negyed órán keresztül,mire sikerült vízszintbe raknom..találkoztam mamutokkal is, de őket nem tudtam megölni, oda szerintem erősebb eszközök kellenek..

(#797) vendingo válasza Laszmen (#796) üzenetére


vendingo
veterán

Én soha nem szórakoztam közelharci fegyverekkel.
Nagy állatok ellen jó, ha sziklán állva szórjuk őket, mert pl. a mamut nem tud megtámadni, ha magas sziklán állsz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#798) Laszmen válasza vendingo (#797) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Kénytelen vagyok mivel másom nincs :DDD Úgy kezdtem hogy minden területet amit lehetett elfoglaltam, körbejártam az egész térképet, és begyűjtöttem minden dolgot, majd ezután kezdtem el a fő feladatot csinálni, most ott tartok hogy a kiscsajnak kell valami feladatot végrehajtanom, de baromi messze van, ha hétvégén lesz időm akkor megcsinálom szegénynek :))

(#799) Anulu79 válasza vendingo (#797) üzenetére


Anulu79
addikt

Nagy állatra én is így szoktam vadászni, hogy keresek valami magaslatot. Ha meg feljön oda pl. a mamut akkor meg leugrom és onnan próbálom folytatni. :) Egyébként ha a fejébe mennek a dárdák akkor is hamarabb meghalnak. Érdemes oda célozni nekik.

(#800) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Valakinél előfordult már az az anomália hogy a 'sprint" nem működött? Hiába állítottam át másik gombra, egy idő után nem működik, csak ha újraindítom a játékot, és azért jó lenne néha futni is, mert elég zavaró, másnak hasonló?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.