Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ahogyan a Far Cry 3 után, úgy a 4. részt követően is egy mellékszálat jelentett be a Ubisoft. Akkor egy bűnös élvezetet, egy hamisítatlan 80-as évekbeli B kategóriás sci-fi akciófilm videójáték átiratát kaptuk meg, most pedig a Far Cry Primal képében egy őskori kalandra invitálnak. Időszámításunk előtt 10000 évvel kezdődik kalandunk, egy korban, amikor épp csak felfedeztük a tüzet, és amikor az ember még messze nem a táplálékpiramis csúcsán trónolt. Gépfegyver, aknavető és sörétes puska helyett szakóca, íj, és lándzsa áll a rendelkezésünkre, hogy túléljünk a kardfogú tigrisekkel és gyapjas mamutokkal teli, csodálatosan megrajzolt vadonban. A játék Xbox One-ra és Playstation 4-re 2016. február 23-án, PC-re egy hónappal később érkezik.

Íme az első előzetes!

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) k-adi


k-adi
nagyúr

(#4) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#5) k-adi válasza oriic (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

háááááát....jó szar. :U

jóformán ez egy fc4 shangri la dlc :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Sonja


Sonja
veterán

Far Cry Primal PC system requirements revealed

Minimum:

- Supported OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
- Processor: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
- RAM: 4GB
- Video Card: NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent
- Hard Disk Space: 20 GB
- Peripherals: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller

Recommended:

- Supported OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
- Processor: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 or equivalent
- RAM: 8GB
- Video Card: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X or equivalent
- Hard Disk Space: 20 GB
- Peripherals: Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller

Supported video cards at release:

AMD Radeon HD 5770 (1 GB VRAM) or better, HD 7000 / 200 / 300 / Fury X series
NVIDIA® GeForce GTX 460 (1 GB VRAM) or better, GTX 500 / 600 / 700 / 900 / TITAN series

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#7) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#8) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Denuvos lesz RIP kalózkák ;]

/s

(#9) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#10) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Far Cry: Primal - The Charge Live action trailer

Live-Die-Respawn

(#11) k-adi válasza oriic (#10) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát nem lennék ott egyikben sem :D

Amúgy a videó alatti komment tökéletesen summázza:
cool trailer
too bad the game will still suck

(#12) mark!


mark!
őstag

Hát, mit mondjak. Far Cry-nak Far Cry, de ezután azthiszem messze fog hallatszódni a sírás. Érdekes lesz.

[ Szerkesztve ]

>

(#13) darkrock


darkrock
aktív tag

(#14) k-adi


k-adi
nagyúr

Láttátok az elefántos trailert, amiben elefántként lehet menni? Tehát konkrétan az FC4 elefántos feature-t akarják most eladni, mint Primal előrendelői bonusz... kac kac :C

(#15) ScomComputer


ScomComputer
veterán




(#16) Gripper


Gripper
tag

Sziasztok!

Ez a levelet most kaptam a CDG-től:

KEDVES XY!

Örömmel tájékoztatjuk, hogy a PC Far Cry Primal játékból a normál változat áráért, 12990 forintért tudunk Collectors Edition, gyűjtői kiadást biztosítani korábbi megrendeléséhez.

Azaz: ha normál változatot rendelt, akkor gyűjtői kiadást adunk, ugyanazon az áron.

Ha pedig gyűjtői kiadást rendelt, akkor alacsonyabb áron biztosítjuk, a normál változat árában.

Aki eddig drágának találtad a gyüjtőit( ami kb 19 ezer volt), most érdemes elgondolkozni a beszerzésén, mielőtt elkapkodják.

(#17) k-adi válasza Gripper (#16) üzenetére


k-adi
nagyúr

én 2 dollárt se adnék ezért a fosért :( de neked jó szórakozást majd hozzá! :B

(#18) daveoff válasza k-adi (#17) üzenetére


daveoff
veterán

egy újabb magas röptű hozzászólás, a tőled megszokott stílusban... :U

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#19) Zsiráfnyál válasza k-adi (#17) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Elképesztően ostoba egy játék lett ez. Néztem róla egy PS-es végigjátszást, van pl fehér ősember, néger ősember, amerikai ősember (!!??!?!?!), van teljesen mai emberre hasonlító ősember, meg primitív majomember, és ezek így élnek együtt. Az, hogy kéne legyen köztük 100.000 évnyi evolúció, meg kb ugyanennyi kilométer távolság, az tök mindegy, ezek így vannak és kész. Meg amúgy pro mérnökök, simán olyan hidat építenek, mint mi ma. Egy csomó állatot is egy az egyben átemeltek a FC4-ből, tök mindegy éltek-e abban a korban vagy nem.

Aki így az általános iskola negyedikes földrajzt már agyilag nagyjából befogadta, az el ne indítsa, mert valamit szét fog verni.

A másik, hogy hinnéd, ha már full ősemberes a játék, akkor csinálnak hozzá valami épkézláb közelharcrendszert. Dehogy csinálnak. Primitívebb a játék, mint a kor, amiben játszódni próbál.

Alapvetően simán lehetne érdekes egy ősemberes játék, de ennél igénytelenebbül ehhez hozzá se lehetett volna állni. Ez egy épp hogy kutyafuttába átskinezett Far Cry 4, nulla játékfejlesztői motivációval. Futószalagon gyártott lehúzás.

(#20) k-adi válasza daveoff (#18) üzenetére


k-adi
nagyúr

Sajnálom ha nem tetszik, de a fórum azért van hogy mindenki leírhassa a véleményét és egyáltalán nem volt sértő a kommentem.

Viszont nem fogok idiótaként bólogatni ahhoz, hogy újabb fost nyomjanak le a torkomon. Nem mellesleg pont te voltál az egyik aki a holdat is megnyalta volna az SW Battlefrontért, aztán az is mekkora egy content nélküli szánalom lett, bár szép az igaz. :))

(#21) daveoff válasza k-adi (#20) üzenetére


daveoff
veterán

Egyetértek a véleményeddel, csak a stílus nem tetszik, mert minden topikban ezt csapatod. Van egyáltalán játék, ami neked megfelelne? Béke! :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#22) k-adi válasza daveoff (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

A stílus néha nyers, elismerem, de ha változtatnék rajta, nem "én" lennék már.... tudod, ez olyan, mint a művészeknél: mindegyiknek megvan a maga stílusjegye amiért szeretjük - vagy épp utáljuk őket.

Kérdésedre válaszolva: persze hogy van olyan (legutóbbi játék a 2013-as Splinter Cell Blacklist volt - az tényleg előrelépés volt az elődhöz képest -, de hogy ne érje szó a ház elejét, mondok egy "frisset" is, teljes más stílusból, pl. a Witcher 3 tavalyról igazán tetszett - jól átgondolt, összefüggő történet, kellemes gameplayel, ingyenes és TARTALMAS dlc-vel... egy rossz szavam nem lehet rá :R ), csak sajna mostanában az új játékok inkább korábbi koncepciók újrahasznosított katyvaszok és abból is inkább a rosszabbik fajták.

Természetesen nem azt mondom, hogy újra fel kéne találni a spanyol viaszt (most már szinte lehetetlen ennyi idő után, én megértem!), de pl. a Primalban lévő dolgok (legalábbis amit eddig - plusz az Ubi által profin összevágott marketinges - videókon láttunk) 1:1 megtalálható a korábbi részekben (pl. nem is kell messzire menni, már az alap "gameplay koncepció", az íjazás és állatok kontrollálása egy az egyben az FC4 shang li ra "elemutazós küldetés" kiterjesztése az egész játékra, de úgy próbálják eladni mintha valami atom nagy újítás lenne)... A közelharc hiánya egy ilyen témájú játékban már alapból egy nagy fail (a fegyveres takedowns nem számít ökölharcnak), arról nem is beszélve, hogy még új HUD-ot is lusták voltak csinálni és sok ikon a térképen ugyanaz, mint a korábbi részben (igen ez "is" zavar, mert elvileg nem egy "dlc-t" vennék Primal névvel hanem egy "új" Far Cry részt).

Persze még lehetne tovább ekézni, mert tudnék még jó pár példát írni, de lusta vagyok többet írni és amúgyis felesleges lenne, mert mindenki tudja miről van szó aki kicsit is utána néz+játszott a korábbi részekkel+nem ült fel a hypevonatra...amúgy meg + amit Zsiráfnyál írt nemrég. :))
Szóval lehet, hogy kicsit "durván" fogalmaztam, mint azt írtam a játékra, hogy egy "fos", de lássuk be, az is lesz...

Ja és nem "minden topicban" csapatom ezt a hozzáállást, de ahol igen, ott jogosan. (pl. lásd SW Battlefront -- megmondtam hogy szar lesz? meg. Az is lett? igen. ;] ----- mondjuk ennek én sem örülök, mert jó lett volna egy szuper SW játék, mert régóta nincsen már :U dehát ezt kapták a gamerek)

(#23) TESCO-Zsömle válasza Zsiráfnyál (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nos, amíg ezek a különféle emberek nem egy törzsön belül vannak, addig még elfogadható is lenne a dolog.

Pl a négerek, "amerikaiak", "fehérek", stb nem az elmúlt 10.000 év alatt alakultak ki, hanem sokkal régebben és annak függvényében, hogy mely területeken éltek le pár tízezer évet... Plusz ott a népvándorlás.

Egyedül a majomembereket nehéz elfogadni, mivel a neandervölgyiek is eltűntek kb 40k évvel ezelőtt, viszont ezt tudjuk be alkotói szabadságnak, elvégre ez nem egy iskolákba szánt oktató-program, hanem egy szórakoztatásra szánt játék. És valljuk be, a kőkorszakból nagyon keveset lehet kihozni, ami szórakoztató, mivel az akkori emberek nem nagyon szórakoztak, a teljes életüket kitette a túlélés.

Kevés tudással, kezdetleges eszközökkel harcoltak minden nap az életben maradásért a természettel. Ez nem egy változatos, szórakoztató valami... Nagy bátorság volt az UBI részéről ezt meghúzni, mert hatalmasat lehet zakózni vele. Nyilván a FC4 se volt már egy nagy bumm, rendkívül repetitív, zömében a FC3-at másoló mechanika, valamit kellett lépni. Ezt viszont a korlátai miatt meg kellett tölteni valamivel, hogy ne unj rá. Eleve a FC inkább történetközpontú egyjátékos cucc. Multiba még elcsépelitek egymást a baltákkal, de ide, ebbe a korba, ahol semmi nem történt, vagy semmiről nem maradt feljegyzés, ami történt, történetet kellett csinálni, ami leköti a játékost.

És persze az is tény, hogy 1-2 év alatt nem lehet minőségi AAA játékot alkotni. Még úgy se, ha az alapok már megvannak. Főleg, ha ekkora és ilyen újítást visznek bele.

Félre ne érts, nálam az UBI elvágta magát, semmit nem rendelek elő, FC4-et is most vettem nemrég SP-al 6k-ért és ezt is majd ekörül fogom megvenni. Crew-val betelt a pohár... Csak próbáltam kicsit árnyalni a dolgokat. De majd megnézek én is 1-2 végigjátszást, ha lesz rá idő és akkor átértékelem a dolgokat, ha szükséges lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) Werkly


Werkly
őstag

Hagyjuk már ezt a szar nem szar témát! Mindenkinek más a véleménye! Mit veszít aki megveszi? Legfeljebb pénzt nem pedig a fél lábát mondjuk. Mi számít ma egyáltalan jó játéknak...... na ugye ami az egyénnek szimpi. Szerintem nem egymást kéne hitegetni, hogy jó vagy nem.

(#25) TESCO-Zsömle válasza Werkly (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet ám ezt objektíven is elemezgetni. Túl azon, hogy mi tetszik és mi nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[Metacritics]

PS4-en eddig 76 a tesztek, 66 a játékosok szerint.

Szerintem ezzel várok míg lesz valahol akciósan. Grafikára tényleg nagyon szép, de azér Far Cry címmel lőfegyverek nélkül, főleg azután hogy a 4-ben mekkora választék volt... Ha nem Far Cry névvel jött volna ki, szerintem sokkal jobban elfogadnák az emberek, mert önmagában pár délutános szórakozásra jó volna, tegnap haverral kicsit szórakoztunk is vele konzolon.

Ami lejött, hogy rövid távokon nagyon jó, de nem tudom, hogy miként tartja ez fenn az érdeklődést több tíz órára ahogy a 3 és a 4 tette.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) k-adi válasza TESCO-Zsömle (#23) üzenetére


k-adi
nagyúr

És persze az is tény, hogy 1-2 év alatt nem lehet minőségi AAA játékot alkotni. Még úgy se, ha az alapok már megvannak. Főleg, ha ekkora és ilyen újítást visznek bele.

Nos, szerintem meg 2 év elég ha megvannak már az "alapok". Sőt, Ubinak már van 1) bejáratott csapata 2) bejáratott grafikai motorja 3) pénze 4) stb stb stb.
Szóval a lényeg az, hogy Ubi az egyik legnagyobb cég, megvan már mindene ami kell, ezért is nem értem miért nem feküdnek rá jobban a részletekre, hogy "lelke" is legyen az egésznek, hiszen a csomagolás már megvan jó pár éve. És nem mondhatja senki sem, hogy az alapoktól kezdték, mert a játék 70%-a visszaköszön FC4-ből, nyilván azt fejlesztették tovább... dehát ez várható is volt.
Tehát nekem ne mondja senki azt, hogy 2 teljes év nem elég egy meglévő sablont (FC4) feltölteni, továbbfejleszteni, kiszínezni, átgondolni, stb.

Ha meg "tényleg" nem elég 2 év (ez is elképzelhető persze), akkor kérem szépen várjanak, fejlesszék tovább, adják ki később. Mert ha nem így tesznek: akkor ne sírjanak, hogy megint azzal vádolják őket, hogy rókabőr az egész (jaj, Assassin Creed sorozat much?) :B

Szerencsére nálam a The Crew kimaradt, de mindenkitől azt hallom hogy az is csalódás... tényleg ennyire szar lett? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) TESCO-Zsömle válasza k-adi (#27) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vannak dolgok, amit nem lehet pénzzel megoldani. Ugye statisztikailag, ha egy nő 9 hónap alatt hord ki egy gyereket, akkor kilenc nő egy hónap alatt. Ti pont amiatt az aspektus miatt kritizáljátok leginkább a játékot, ami a fent említett kategóriába esik, ez pedig a kreatív munka. A kreativitást nem lehet erőltetni, a jó ötleteket nem lehet kierőszakolni vagy pénzzel siettetni. Itt most az UBI-nál volt egy közepesen jó, de annál merészebb ötlete (kőkorszak), viszont arra már nem sok jutott, hogy mégis mivel lehetne "hitelesen" megtölteni ezt a dolgot. Rágyúrtak a gyűjtögetésre és a kraftingra, ami a korábbi részekben is jelentős szerepet kapott, vettek egy kitalált nyelvet, hogy mégse angolul beszéljen az ősember és itt nagyjából ki is futott a dolog. Az irányítható vadállatok ötlete már a FC4-ben is benne volt, csak ott a csuklyás ellenfelek küldözgették rád őket.

Azért nem fejlesztik tovább, mert ennyi is elég, hogy jó bevételeket hozzon. Minek erőltesse magát és öljön bele még 1-2 évnyi fejlesztési költséget (kockázat), ha ez is elég? Sokaknak a FC4 is megérte teljes áron, mert elfogadták, hogy ma egy 60€-s játék jó esetben is csak 20-30 óra történetet ad, amit a sandbox kitol két-háromszorosára. Az UBI sem a minőségi szórakoztatásért van már? a piacon, hanem a pénzért. AC széria bizonyos részei sem a rókabőr miatt lettek lehúzva, mert még az évenkénti játékot is lenyeli a nép á'lá COD, hanem azért, mert mindezt gyakran botrányos minőségben prezentálták. FC3 se volt a toppon megjelenéskor, ami a futást és az ígéretek megvalósítását illeti, közelében nem volt a korábban mutogatott demó-nak/videó-nak még fullon se. Crew meg... Hagyjuk... Szerencsétlen fejlesztők két részen át szívtak az Atari-val, majd átvette őket az UBI. Ugyanazok a hibák harmadjára is... Egy évvel később kiadták hozzá a Wild Run DLC patch-et, ami már majdnem olyanná teszi a játékot, amilyennek kiadáskor kellett volna lennie. Vicc...

Hallod... Tele van/volt igénytelen hibákkal. 2014-ben kiadnak egy open world autós játékot és nincs benne tükör. A visszapillantó tükrök ilyen statikus zöld valamik, nem működnek. Az igért dinamikus időjárás-változás vissza volt fogva és nem befolyásolta az autók menettulajdonságát, és persze ott van a tény, hogy még az elődöknél is árkádabb lett. Nálam ezzel vágták el magukat. Az autóknak csak addig vannak adatai, míg stock-osak. Amit felteszel egy tuningcsomagot, a gyorsulás, fék, kezelhetőség, tapadás, stb leredukálódik egy semmitmondó 4-jegyű számra. Az autód teljesítményéhez semmi köze nincs többé a fajtájának, az csak minimális irányításbeli különbség, a lényeg, hogy "hányas szintű" tuningod van. Az 1299-es szintű Fiat 500-as lenyomja az 1100-as LaFerrari-t... Hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) k-adi válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jól leírtad a dolgokat, de némely dologba belekötnék :DDD

A (sok) pénz (megléte) azért fontos (egy játékfejlesztő cégnél), mert:

- van pénz több agyat felvenni, nagyobb fejlesztői csapatot létrehozni, ergo több agy gyorsabban dolgozik, tehát értem én, hogy kreatívoskodáshoz idő kell, de ezt le lehet csökkenteni, ha nem 2 artist nyomja fullba a kretént, hanem 40 vagy 140 fő
- jobban be lehet vállalni merész ötleteket (kőkorszak), így ha a fejlesztés tovább nyúlik "kisebb" a kockázat, mert "van pénz"

- Tehát ha nincs kész, ne adják ki.
- Ha több idő kell a kreatívoskodásnak, oké, de akkor nincs kész, azaz ne adják ki.
- Az meg hogy sokaknak félkészen is "jó" (ahogy írtad), nos az meg szimplán siralmas, és pont ők viszik sírba a játékipart, ilyen hozzáállással. Már évekkel ezelőtt ki kellett volna állnia a gamer társadalomnak a sok dlc ellen (és a pre order ellen), de most már mindegy, innen már csak pár év a sír :) (veheted meg jó esetben 2x teljes áron a játékot (alap + dlc), vagy ha ilyen ütemben megy a pénzhajsza akkor 3x) Ezzel kb. azt fogják elérni, hogy sokan nem fognak játszani vagy még többen letorrentezik a f.szba. :)) de ez már nagyon off

(#30) TESCO-Zsömle válasza k-adi (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor kötexem kicsit én is:

- van pénz több agyat felvenni, nagyobb fejlesztői csapatot létrehozni, ergo több agy gyorsabban dolgozik, tehát értem én, hogy kreatívoskodáshoz idő kell, de ezt le lehet csökkenteni, ha nem 2 artist nyomja fullba a kretént, hanem 40 vagy 140 fő

Attól, hogy van pénzed több agyra, nem biztos, hogy kapsz is. A tehetséges szakembereket nem futószalagon gyártják, a legtöbbjük pedig nem munkanélküli. Ha szerencséd van, akkor a sajátjaidon kívül elcsábíthatsz párat máshonnan, de megsúgom neked: Azon a szinten már náluk sem csak a pénz dominál. Ezért is akkora az érdeklődés munkaerő szintjén például a StarCitizen iránt, mert azon dolgozni szakmai kihívás, mert nem egy n+1-edik rókabőrt dobnak össze, hanem olyan dolgokat próbálnak megvalósítani, amire a szakma simán legyintett, hogy lehetetlen. Szóval még ha van is pénzed, az nem garancia egy igazán tehetséges, már bizonyított szakember leigazolására.

- jobban be lehet vállalni merész ötleteket (kőkorszak), így ha a fejlesztés tovább nyúlik "kisebb" a kockázat, mert "van pénz"

És mégse, mert a pénz csak a termék elkészültére garancia, a kiadónak viszont nem az kell, hanem a 10-100x-os haszon. Ahhoz meg járt utat kell járni, különben úgy végezheted, mint a Psychonauts, ami szinte minden lehetséges szakmai díjat besöpört, de kis híján csődbe vitte a készítőit, annyira nem vette a nép.

- Tehát ha nincs kész, ne adják ki.

De muszáj, mert ha kiadják, abból pénz van.

- Ha több idő kell a kreatívoskodásnak, oké, de akkor nincs kész, azaz ne adják ki.

Lásd egyel feljebb. Az egyenlet vége pedig az, hogy nem a kiadás dátumát tolják ki, hanem a kreatív munkára fordítható időt korlátozzák -> rókabőr.

- Az meg hogy sokaknak félkészen is "jó" (ahogy írtad), nos az meg szimplán siralmas, és pont ők viszik sírba a játékipart, ilyen hozzáállással. Már évekkel ezelőtt ki kellett volna állnia a gamer társadalomnak a sok dlc ellen (és a pre order ellen), de most már mindegy, innen már csak pár év a sír :) (veheted meg jó esetben 2x teljes áron a játékot (alap + dlc), vagy ha ilyen ütemben megy a pénzhajsza akkor 3x) Ezzel kb. azt fogják elérni, hogy sokan nem fognak játszani vagy még többen letorrentezik a f.szba. :)) de ez már nagyon off

E még mindig játékipar. Itt a felhasználók nem forradalmat akarnak csinálni, hanem elnyúlni a kanapé előtt, ráordítani a konzolra, hogy "Bekapcs" és játszani. A többi nem érdekli a zömüket. Elfogadják amit kapnak olyannak, amilyen.

Az meg, hogy mi mennyit ér... Én 10 játék árát adtam egy közösségileg finanszírozott játékba, mert évek óta a legambiciózusabb kezdeményezés, amivel találkoztam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#31) k-adi válasza TESCO-Zsömle (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

E még mindig játékipar. Itt a felhasználók nem forradalmat akarnak csinálni, hanem elnyúlni a kanapé előtt, ráordítani a konzolra, hogy "Bekapcs" és játszani. A többi nem érdekli a zömüket. Elfogadják amit kapnak olyannak, amilyen.

Igen, valószínűleg tényleg így van és erre az új casual kanapés "gamer-generációra" (mostani 10-20 évesek) épít mindenki már, csak sajnálatos látni, hogy a régi motorosokat - akiknek még van "valamennyi" igényük (legalábbis tartalomra) - ennyire leszarják :U dehát értem én, üzlet az üzlet... ahogy "mi" nőttünk, úgy korcsosult el a játékipar is :) csak a nagyobbik baj az, hogy ha pl. az országod szar ahol vagy akkor max. elkötözöl, de ez elől nem tudsz menekülni, max. kereshetsz "másik" hobbit :O

[ Szerkesztve ]

(#32) Allien válasza k-adi (#31) üzenetére


Allien
veterán

Nem értek egyet. VAN más lehetőséged is. Ki mondta, hogy a régi játékokkal nem lehet játszani? :DDD Jó, mondjuk vannak, melyeket totál lelőttek, mert szerver kell hozzá, de ez most más kérdés. Nagyon sok game van, mely ma is remek élményt nyújt. :K Vedd elő ezeket, és szard le a mostaniakat. Ha ezek ára lemegy kb 5-10 euróra per tucat, akkor vedd meg maximum. ;]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#33) k-adi válasza Allien (#32) üzenetére


k-adi
nagyúr

Máriót már milliószor kinyomtam :DDD meg az összes többi "minőségi" régi játékot (régen eléggé kocka voltam, ma is az lennék de már nincs rá "idő"..)... no meg nem azért van "bikagamerPC-m", hogy pixelvadászatot tartsak 1995-ös játékokban :P nyilván én is örülök egy szép új játéknak, csak legyen feltöltve is a doboz, mert a csomagolás magában kevés

(#34) Allien válasza k-adi (#33) üzenetére


Allien
veterán

NA ja. A problema a gyökereknél van. Túl sokat játszottál mán. Ergo, csinálj is valami értelmeset is. ;] Pl origami hajtogatást, vagy mittoménmi. A drogosok is egy spanglival kezdik, többnyire, és az alkoholisták is csak egy pohárkával/kupicával stb. A játék is ilyesmi. Kezded a marival, oszt nem tudsz örülni egy pár órás, de széép grafikával megáldott, és jó drága játéknak. Már a hernyó se segít... :N

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#35) k-adi válasza Allien (#34) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én kérek elnézést!! :DD :P (( az a baj hogy már ott tartunk, hogy a hernyóhoz is dlc-ként adják a tűt már :U ))

(#36) kris75


kris75
aktív tag


A Tesco-kban már kapható a PC játék

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#37) LackoMester


LackoMester
addikt

Már nekem is megjött a kulcs, a fene se tudja ( CDKeys ), h. honnan. Lényeg, h. működjön. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#38) djculture


djculture
félisten

Nekem elvileg holnap jön

(#39) LackoMester


LackoMester
addikt

Működik. Elvileg éjjféltől mehet. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40) warcat


warcat
veterán

WTF Is... - Far Cry: Primal ? Nem túl meggyőző,majd <10$ akcióban.

EA: It's in the crate!

(#41) daveoff


daveoff
veterán

Besz@rás, de a játék rondább, mint a 4, sőt ha visszaemlékszek, még a 3 is szebb volt ennél a csodánál...

Ez valami nagyon összecsapott játék lett, csak hogy adjunk ki valamit, kis bevétel reményében kategória. A Far Cry nevet azt a porba tiporja... :(

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#42) LackoMester


LackoMester
addikt

Alig 30 percet tudtam tolni a Primal- t, egyértelmű konzolportról beszélhtünk, ugye ez ma már szinte természetes, de szerintem semmi gond nincs a grafikával.
Egyelőre én hagytam az alap beállításon amivel indult a gém, persze este eljátszodozom még vele. Nekem nagyon is tetszik.
szerk. Majd 900MB patch- al indult a gém szóval dolgoznak még a talált hibákon. :K
Jó lesz ez.
daveoff
azért tűnik szebbnek a FC3/4 grafikája mert ott élénkebb volt a környezet színe, itt meg olyan kopár, legalábbis egyelőre. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#43) daveoff válasza LackoMester (#42) üzenetére


daveoff
veterán

Majd felteszem valamelyik nap a 4-et, aztán lövök pár összehasonlító képet. Lehet igazad van...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#44) djculture


djculture
félisten

Én egyelőre annyit tudok hogy a gyűjtői kiadás nagyon fsza... Valami 10 dlc-t aktivál a benne lévő kód.
Ezzel tuti törődtek vastag nagy térkép is nagyon betyárul néz ki a mini disz tok szintén.

[ Szerkesztve ]

(#45) daveoff válasza djculture (#44) üzenetére


daveoff
veterán

azok csak skinek, meg perkek...

SP is volt benne? SP van egyáltalán a játékhoz?

azért nem olyan rossz a játék, de még nagyon az elején vagyok, nem akarom elkiabálni...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#46) djculture válasza daveoff (#45) üzenetére


djculture
félisten

unlock all Digital content a neve mindent aktivál ami hozzá van vagy lesz

[ Szerkesztve ]

(#47) daveoff válasza djculture (#46) üzenetére


daveoff
veterán

aha, egyelőre egy plusz mission van hozzá, azt megkaptam én is a digitális előrendeléssel, a többi dolog csak skin, meg perk...

(#48) djculture: aha, láttam azokat is, az annyi, hogy előbb feloldod, alapjátékban is benne van, csak később tudod unlockolni

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#48) djculture válasza daveoff (#47) üzenetére


djculture
félisten

meg van bomba pack (2 extra sting bomb) meg valami blood club (ez valami csontból készült extra bunkónak néz ki ha jól látom.
Na majd este kezdek én is addig dolog van.

Nekem már megérte az árát két nagy poszter megy falra, zenei cd-t meg majd meghallgatom. Pólót meg elajándékozom. Ennyi pénzért más játékoknál egy normális tokot se adnak nemhogy ennyi cuccot:)

[ Szerkesztve ]

(#49) daveoff válasza djculture (#48) üzenetére


daveoff
veterán

Egész jó a játék, nekem tetszik.....nem gondoltam volna. Úgy voltam vele, hogy ezt biztos nem veszem meg, aztán egy gyenge pillanatomban mégis előrendeltem, mondom 30€-t csak megér. Jól megszokott FC3-4 játékmenet kicsit más köntösben, de elvagyok vele.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#50) djculture válasza daveoff (#49) üzenetére


djculture
félisten

Mondtam hogy jó én konzolos verziót próbáltam az is tetszett..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.