Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#101) Grafirka válasza akoska07 (#92) üzenetére


Grafirka
őstag

Koszonom :R

(#102) LackoMester válasza kalimist (#90) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja, ez nagyon hasonló, de nem ugyanaz a köt térkép, de szinte biztos, h. 4- ből indultak ki. :K A gémet játszva semmi hasonlóság nincs a FC4- hez, szóval semmivel sem rosszabb a játékélmény. :K
Nyugodtan megveheted. ;)

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#103) Maotun válasza akoska07 (#84) üzenetére


Maotun
őstag

nahyúr megbékéltél a szinekkel...én most tettem fel és elkezdtem a csoda gépen csoda monitoron játszani és azt gondoltam beszart a vga , vagy a monitor ....10.000 éve nem volt zöld szín??? csak vörösbarna emberek, mamutok erdők???

(#104) ot93


ot93
senior tag

Üdv,

Ha 576-ban rendeltem elő a sima kiadást pc-re akkor ott is jár a collectors edition? mert közben meggondoltam magam és mégsem kell, de ha collector-t adnának akkor még lehet megvenném... :)

Előre is köszi.

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#105) Htibimor válasza ot93 (#104) üzenetére


Htibimor
senior tag

Igen, azt kapod, ha még van belőle. Elfogyott a póló azért adták ezt!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#106) kris75


kris75
aktív tag

13000 ért vettem a cdgalaxis ban collector edition-t

[ Szerkesztve ]

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#107) djculture válasza kris75 (#106) üzenetére


djculture
félisten

már 17990

[ Szerkesztve ]

(#108) akoska07 válasza Maotun (#103) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ezen a monitoron azért teljesen más élmény az biztos. :K

De van zöld szín. :)
Sőt a virágok nagyon szépek,pláne a pirosak.

Én most is ezzel játszom,csak a privátokra léptem át kicsit ide.
Nekem nagyon bejön a játék,a hangulata nagyon jó.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#109) Maotun válasza akoska07 (#108) üzenetére


Maotun
őstag

türelmetlen voltam az első 5-10 perc után megjöt a zöld is :DD
jó games ez olyan tomb raider féle de jó a hangulat tényleg.

(#110) Đusty válasza akoska07 (#100) üzenetére


Đusty
addikt

köszi

(#111) monosz


monosz
őstag

Üdv!

Tegnap megérkezett nekem is,és bizony át kell konvertálódni (a 4 után) erre a "kor"-ra. Nekem nagyon bejön,és leköt piszkosul.

A fontolgatással gyakran elmúlik az alkalom..

(#112) akoska07


akoska07
nagyúr

Alig bírtam abba hagyni,egész délután játszottam. :D

Nekem nagyon bejön ez az őskor.
Azt hittem FC4 után nem fog tetszeni a nyilazás.
Mondjuk én leginkább a bunkót használom. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#113) laceszgamer válasza akoska07 (#112) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na ha pár nap múlva is ilyen jó vélemények jönnek akkor szerintem én is benevezek rá. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#114) LackoMester válasza akoska07 (#112) üzenetére


LackoMester
addikt

B@szki, tegnap munka és kötelező csütörtöki baráti foci+ sörözés után, este 9 után ültem le a gép elé, még mondtam az asszonynak csak 1 óra és lépek aludni. ;)
Hátnem, hajnali 1 lett belőle, na most totál végem van, nyomok is még egy kávét. :K
Az égő bunkó a legjobb fegyver. :K

laceszgamer
baromira jó a gém, izgalmas nagyon. Merem állitani ( most kb. 25% körül járok ) jobb a ( gém) sztori mint az FC4- be.
Az utóbbi pár évbe, sajnos kevés gémre tudtam azt mondani, h. megérte az árát, de ez olyan. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#115) dergander


dergander
addikt

Nekem a special edition van meg , na már most láttam az Uplay-en pár DLC amit megtudnék venni ha... Amint rákattintok átdob az uplay áruházba viszont itt nincs semmi. Szeretnék venni pár skint de nem tudok,valaki esetleg tudná hogy merre keressem meg a kimaradt DLC-et?

(#116) Htibimor


Htibimor
senior tag

Nem tudok se íjat, se bunkót, se lándzsát készíteni. Rengeteg alapanyagot gyűjtöttem. Nem tudom, hogy miért? Van egy bunkó az invertory-ban, amit nem tudok használni. Kicsit elvesztem. :F

Talán közben rájöttem a Q betűnél előjött egy menü!

[ Szerkesztve ]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#117) Grafirka válasza akoska07 (#112) üzenetére


Grafirka
őstag

Batrak voltak ezzel a lepessel hogy az oskorba helyeztek a tortenetet, es eltertek a megszokott autozos , gepfegyveres stilustol. Ebben tenyleg van valami uj.

(#118) akoska07 válasza LackoMester (#114) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nagyon leköti az embert az tény. :D
Rengeteget játszottam vele én is.

Én 11% körül járok,igyekszem mindent megcsinálni és begyűjteni. :K
Már dupla erejű bunkóm van,egy csapás szinte mindennek elég.

Az a mamutos állatkodás jó volt. :D
Most látom,hogy az egy DLC,amit kaptam a játékhoz.

#113 laceszgamer :
Ha az elején azt mondom (ennyi játék után) tetszik,akkor nem fog változni a véleményem. :)

Sztem abszolút ajánlott kategória. :K

Én imádom a FC4-et is.
Itt is egy hasonló játékot kapsz,más fegyverekkel,más sztorival,rengeteg mellék küldetéssel. Belecsöppensz az őskorba. A hangulat nagyon állat,a hangok,az az őskori brutalitás.
Egy kicsit az avatar film jut eszembe,amikor a fickó ott ragad. És csak a túlélés számít,tényleg minden téged akar megenni és megölni.

Amikor begyűjtesz egy skin-t,mivel nem elég éles a kés,ropognak a csontok. :D
Fülessel játszani még jobb,jobban beleéled magad a hangok miatt.

Ti mivel hogyan szeditek le a sast ?
Kellene lőnöm még egyet,hogy feljebb léphessek,tegez bővítés.

Ahogy beléptem a játékba,egy day one patch felirat fogadott a képernyő alján.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119) ot93 válasza Htibimor (#105) üzenetére


ot93
senior tag

Tehát azért adnak collectors edition-t mert elfogyott a póló? :D ez érdekes dolog :)

De most nemtom mi legyen mert ha bemegyek és azt mondják, hogy csak sima változat van már csak akkor mondjam azt nem kell? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#120) vendingo válasza akoska07 (#118) üzenetére


vendingo
veterán

Sas vadászat: válaszd a bunkót, aztán amikor támad csapj oda neki. :)

Szerintem meg egy jó 5.1 hangrendszerrel az igazi. Sokkal könnyebb a vadászat, mert hang alapján könnyebb megtalálni a prédát, illetve az ellenségeket is jobban érzékeled, ha nincsenek a látómezőben.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#121) Htibimor válasza ot93 (#119) üzenetére


Htibimor
senior tag

Simán! Neten rendelted, ha akarsz bármikor elállhatsz tőle. Nem fogják a tárcádból kivenni a pénzt. ;]

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#122) ot93 válasza Htibimor (#121) üzenetére


ot93
senior tag

Pedig azt hittem, hogy az 576-os eladók lefognak és elveszik a pénzt. :U most már akkor be merek menni :)
(Amúgy úgy rendeltem elő neten, hogy nem házhozszállítással, hanem a győri 576-ba kértem.)
Megfontolom akkor, de a legérdekesebb, hogy kaptam Sabretooth dlc kódot email-ben pedig még meg sem vettem az előrendelt játékot :-) de csak 1 kódotpedig három dlc volt ígérve. Na jó nem panaszkodok hisz meg sem vettem, de érdekes. Vagy a többit majd a dobozban találnám?

Amúgy tekintve, hogy nekem nem kell így eladom 500-ért ha valakinek kell.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#123) akoska07 válasza vendingo (#120) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az a baj engem nem nagyon támadnak meg,nem tudom miért.
Egyet nyillal szedtem le,akkor tényleg menő ősembernek éreztem magam,nyillal sast lőni. :))

Ma rádugom a 7.1 fülest (digitálsi 7.1),megnézem majd azzal. :K
Nem néztem be az audio részébe milyen opciók vannak ott.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#124) LackoMester válasza akoska07 (#118) üzenetére


LackoMester
addikt

Megnyugtatlak lesznek olyan emberkék akiket elég sokáig kell ütni, ilyenkor jó kicsit meggyújtani az ellent, úgy hatásosabb.
Nekem sajna nincs DLC- m, de valószinűleg meveszem a season pass-t ha lesz. Addig meg bőven elég az ami van.
szerk. a Legend of the Mammoth DLC 1 Euro, szóval nem nagy valami. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#125) akoska07 válasza LackoMester (#124) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen,már találkoztam velük. :)

Amúgy nekem is tetszik ez a gyújtogatósdi.
Lehetne látványosabb ez a része,van amikor felgyújtom a fél erdőt. :D

Nem tudom nekem hogyan került bele a dlc,adták a játékhoz.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#126) LackoMester válasza akoska07 (#125) üzenetére


LackoMester
addikt

Ja , ja Hatalmas. :K
Virtuálisan én is piromániába szenvedek, anno a FC2- be speciel a fél szavannát felgyújtottam. Égett ott minden:B
Nekem nemadtak DLC- t, de végülis mindegy is. Majd ha befejeztem az alapjátékot, megveszem. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#127) daveoff válasza LackoMester (#126) üzenetére


daveoff
veterán

Nem nagy cucc a dlc, talán 10 perc, mamuttal kel csapatni, nem túl izgalmas...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#128) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Megvettem tegnap én is ezt a csodát.Csak nekem ilyen csúf a grafika vagy nektek is?Pedig minden beállítás fullon van.Megvettem hozzá a mamut dlc-t is de azt nem találom.Pedig az ubinál azt írja,hogy már megvan.És mi a legújabb verziószám nektek nekem 1.1.0.
A válaszotokat előre is köszönöm.

(#129) LackoMester válasza digo00 (#128) üzenetére


LackoMester
addikt

A géptől függ milyen csúcs a grafika, de igazad van nemrossz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#130) digo00 válasza LackoMester (#129) üzenetére


digo00
tag

:D Lehet félreértettél nem azt írtam hogy csúcs ha nem hogy csúf.

(#131) LackoMester válasza digo00 (#130) üzenetére


LackoMester
addikt

ja, ezt benéztem. :B :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#132) Grafirka válasza digo00 (#128) üzenetére


Grafirka
őstag

Hogy erted , hogy csuf a grafika ? Milyen felbontason jatszol ?

(#133) akoska07 válasza digo00 (#128) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csúf grafika ?

Nem ártana kitölteni az adatlapodat.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#134) Htibimor


Htibimor
senior tag

Hol tudom, megnézni, hogy mi az aktuális (fő)küldetés? Most jártam a sámánnál már van baglyom, de például a sámán házát nem tudom megépíteni, sőt másét sem. Ezt hogyan, mikor lehet?

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#135) vendingo


vendingo
veterán

Nagyon jó lett ez a Primal. Odaülök a géphez 20 percre, aztán elellik 3-4 óra mire észbe kapok. :)
Főküldiket nem nagyon csinálom, a mellékküldikre iszonyat sok idő elmegy. Közben jönnek a cuccok is a gyűjtögetésből, így már rengeteg eszközöm megvan, illetve ki van maxolva.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#136) Htibimor válasza Htibimor (#134) üzenetére


Htibimor
senior tag

Megtaláltam a térkép beállításai között.

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#137) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Co-Op móka van ebben is amúgy?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#138) LackoMester


LackoMester
addikt

hát ez betalált....

egyébként már találkoztam bugokkal, az egyiknél speciel beszorultam a sziklafal közé.... :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#139) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Tényleg nagyon jó lett, a hangulat az baromi jó....meg ki mondta hogy ez csúnya,szerintem nagyon jól néz ki!
:R

(#140) digo00 válasza ScomComputer (#139) üzenetére


digo00
tag

Én írtam ne haragudj.Csak egy kicsit fura a GTA V után.

(#141) ScomComputer válasza digo00 (#140) üzenetére


ScomComputer
veterán

Ugyan már miért haragudnék.....mindenkinek lehet véleménye..... :K :DDD
SweetFx-el még szebb:

(#142) dergander


dergander
addikt

Amit legjobban elcsesztek az az hogy nincs benne Co-op . Ezt a játékot nagyon lehetne aprítani,de hát valamiért kihagyták "Sajnos" . A hangulat persze elképesztő,aki meg pityereg mert nincs benne AK az játszon CS:GO-t . Nemtudok betelni vele nálam csillagos 5 ..... lenne ha lenne CO-OP igy csak sajna 5/4 ;]

(#143) laceszgamer válasza dergander (#142) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nincs benne?:( Pedig a 3-ban és a 4-ben is jó volt. Iszonyat jókat szórakoztunk vele, nem tudom itt mért nem tettek bele. :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#144) djculture válasza laceszgamer (#143) üzenetére


djculture
félisten

Direkt nyilatkoztak hogy a single player élményekre költik a lét meg azzal fognak csak dolgozni... Nekem pont azért is tetszett már először is.

(#145) laceszgamer válasza djculture (#144) üzenetére


laceszgamer
addikt

Általában a kompetitív multi szokta hazavágni a single-t, coop esetén még nem igen volt olyan, hogy amiatt lett volna rosszabb a single. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#146) djculture válasza laceszgamer (#145) üzenetére


djculture
félisten

Olvastam a ubis magyar srácot aki az unity multis részében dolgozott, ő is leirta a játék jó részének a költségét a multis szarkodás vitte el. Inkább legyen anélkül esetleg később belerakhatják plusz lóvéért ha megfelelőek az eladások.

[ Szerkesztve ]

(#147) laceszgamer válasza djculture (#146) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát oké, fejlesztők tudják, de azért itt sokan szerették, ezért volt kár. Jó kétlem, hogy valaki emaitt ne venné meg, de azért mégis. :D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#148) djculture válasza laceszgamer (#147) üzenetére


djculture
félisten

Mindegy ez igy is baromira szórakoztató lett... Én még alig vittem előre a sztorit mert folyton vadászok valamire:)

[ Szerkesztve ]

(#149) dergander válasza djculture (#148) üzenetére


dergander
addikt

Jobban is teszed mert nagyon rövidke lett a fő sztory. Én is a mellékküldiket csináltam a skill upgrade-k miatt. Amit hiányoltam a játékba az egy nagy csata az UDAM és a Wenja közt 100 fővel. :)

(#150) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Én a digit. apex edition-t vettem meg, van benne 3 állatos skin(bagoly, mammut, tigris) ezeket hol tudom lecserélni a játékben, nem találom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.