Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal

Hozzászólások

(#601) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megvan mindhárom nagy dög...lehet lovagolni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#602) szasanyi válasza Sirandrish (#601) üzenetére


szasanyi
félisten

És a fehér farkas még nincs?

(#603) Sirandrish válasza szasanyi (#602) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindhárom nagy dög megvan..a fehér farkas is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#604) Sirandrish


Sirandrish
legenda

No végeztem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#605) szasanyi válasza Sirandrish (#603) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem vagy szürke farkas, fehér farkas, kardfogú tigris, barlangi medve plusz a bagoly. Csak a fő szálon mentél végig? Én 36 órával még nem értem a fő küldetés végére, míg mellékküldiből van egy rakás.

[ Szerkesztve ]

(#606) Sirandrish válasza szasanyi (#605) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mellékküldi nekem is maradt rengeteg, viszont sajna nagyon egyhangúak.
Sokat megcsináltam menet közben, de mekkora baromság hogy előbb menj oda csak azért hogy valahol jelezze a küldit :D
Amúgy minden outpostot elfoglaltam, minden tábortüzet is, minden társam felfejlesztettem és persze végigvittem a storyt.
16 óra van benne ... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#607) Gaboman válasza Sirandrish (#606) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Most akkor csináld végig túlélési módban! ;)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#608) szasanyi válasza Sirandrish (#606) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt az Ull-t nem könnyen lehetett megölni... pár száz nyílvesszőt, dárdást, tűzgolyót, darázsfészket mittomén mit hajigáltam rá. :D De még van sok mellék küldi, pár felfedezetlen barlang, kézé s festmény szóval 2-3 óra még lehet benne. Szeretem végigvinni teljesen, még ha néhol monoton is. Nagyon jó játék ez nem vitás. :K

(#609) Sirandrish válasza Gaboman (#607) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah azt kérdezni is akartam. Az mi?
Mondjuk sejtem..nem lehet meghalni vagy...?

szasanyi Kicsit a végén már kezdtem is röhejesnek találni, amikor van fél mili HP-ja, de még egy fél órás epikus küzdelem kell neki :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#610) Gaboman válasza Sirandrish (#609) üzenetére


Gaboman
nagyúr

De, csak nincs térképed sem hogy merre menj, sokkal nehezebb jólétre szenderíteni az ellenfeleket.
Mindenből kevesebb van, egyszóval igazi túlélés.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#611) szasanyi válasza Sirandrish (#609) üzenetére


szasanyi
félisten

Túlélés módban szvsz csak Darth Vader képes legyőzni. :DDD

(#612) Sirandrish válasza Gaboman (#610) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztaaaa...nah azt majd meglesem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#613) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Far Cry Primal cikkem
Ha érdekel valakit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#614) Gaboman válasza Sirandrish (#613) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó cikk lett, gratulálok hozzá! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#615) Sirandrish válasza Gaboman (#614) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#616) attos71 válasza szasanyi (#577) üzenetére


attos71
tag

Most a MediaMarkt-ban 4490 pénz...Ennyiért már én sem hagytam ki... :B

bera

(#617) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

lehet nekem is le kellene porolnom az uplayt és játszani kicsit a játékkal... a cikked megint meghozta a kedvem a mammuton való lovagláshoz :D

(#618) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Visszatértem a jelenkorhoz, most nem érzek késztetést a dárdahajításhoz! :N
Ugyanazon nehézségen elkezdtem a 4-et mint a Primalt, rosszul élt az emlékeimben, a 4 sokkal könnyebb.
Primalban sokkal nehezebb az őskori fegyverekkel a harc, könnyebb halni.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#619) szasanyi válasza Gaboman (#618) üzenetére


szasanyi
félisten

~38 óra játékidő után én is oda jutottam, hogy bár mellékküldetés még akad, és nem kerestem meg minden karkötőt, kezet, stb. de most pihentetem. Viszont a 4-et nem láttam olyan jó áron, hogy megvegyem (újra, mert PS4-en már volt).

(#620) Gaboman válasza szasanyi (#619) üzenetére


Gaboman
nagyúr

3890-ért vettem meg pár hete a 4-et, ennyit megért nekem.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#621) szasanyi válasza Gaboman (#620) üzenetére


szasanyi
félisten

Annyit nyilván, de én sehol nem találtam ~4k-ért.

(#622) Gaboman válasza szasanyi (#621) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Tessék[/L! ;)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#623) Sirandrish válasza Mad_Wolf (#617) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor hajrá :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#624) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

szeretném kérni a segítségeteket. g2a-n van primal uplay és steam verzió is. Van valami hátránya a sima uplay-nek a steam-hoz képest? valaki kifejtené bővebben, hogy mit takar a verziók közti különbség? :) köszi

(#625) Bjørgersson válasza smallmer (#624) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Semmi. :) A Steames a Steam fiókodban is ott lesz a Uplay mellett, a Uplayes pedig csak a Uplay fiókodban. Vedd a Uplayest, tök felesleges egyetlen játék miatt egyszerre két kliensnek futnia a háttérben.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#626) smallmer válasza Bjørgersson (#625) üzenetére


smallmer
őstag

köszi-köszi

(#627) HurkaLES


HurkaLES
tag

Megéri megvenni? Far Cry 3-at imádtam. 4 annyira nekem nem hozott újdonságot. Viszont ez a világ most nagyon bejön. Csak a kérdés hogy nem e unalmas egy idő után.

(#628) JoceeHunt válasza HurkaLES (#627) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Abszolút! Nagyon kellemes a "játéktér".

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#629) Gaboman válasza HurkaLES (#627) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Bizony érdemes, más élmény mint az eddigiek.
Igaz a játékmenete hasonló, sok mellékküldetés amik ugyan olyanok mint az előző részekben.
De a világért a vadászatért a hangulatáért mindenképpen ajánlott.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#630) HurkaLES válasza Gaboman (#629) üzenetére


HurkaLES
tag

áá. mindenképp megfogom venni...

(#631) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
ma megvettem g2a-n a játékot. Pontosan ezt a verziót:
Far Cry Primal Digital Apex Edition UPLAY CD-KEY GLOBAL

viszont nincsenek benne a dlc-k a uplayben:

így néz ki

köszi

(#632) vendingo válasza smallmer (#631) üzenetére


vendingo
veterán

Létezik hozzá DLC? Én nem tudok róla.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#633) smallmer válasza vendingo (#632) üzenetére


smallmer
őstag

hát a legend of the mamuth meg ilyesmi

(#634) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok.

Megvettem Én is, feltelepítettem, viszont a játékban nincsnek hangok. Főmenü, átvezető animáció, intro oké, de a játéknak abszolute nincs hangja. HDMI-n küldöm a jelet Monitorra laptopról. Valaki tud rá megoldást? Olvasom az official fórumokat, de ott is csak tippelgetnek, mivel mindenkinek ez a baja.

(#635) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok! megvásároltam ma a tescoban a játékot müködik is rendesen , azt szeretném meg kérdezni hogy van e hozzá honositás pc re köszönöm szépen!! :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#636) nesh_019


nesh_019
senior tag

[Első játékom]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#637) Apucy01 válasza nesh_019 (#636) üzenetére


Apucy01
őstag

azért tudnak még ezek az AMD cuccok valamit megy ez szépen grat! ;)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#638) nesh_019 válasza Apucy01 (#637) üzenetére


nesh_019
senior tag

Ezt úgy mondod mintha 10 éves alkatrészek lennének. :D

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#639) Apucy01 válasza nesh_019 (#638) üzenetére


Apucy01
őstag

lehet hogy úgy hangzott bocsi, ha megnézed nekem sem külömb a konfigom sőt.. csak azért irtam mert mostanában az AMD t mindenhol nagyon lenézik.. ma is az egyik oldalon kommentbe be irja az illető hogy talán nem AMD konfiggal kellene próbálkozni akkor talán menne a dolog.....

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#640) nesh_019 válasza Apucy01 (#639) üzenetére


nesh_019
senior tag

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#641) Apucy01 válasza nesh_019 (#640) üzenetére


Apucy01
őstag

nem igazán!!! :DDD

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#643) Sensut


Sensut
őstag

Hát, irtó jó lett ez a játék. Bevallom, nem is nagyon érdekelt a FC 4 után, mert azt untam ám nagyon, de meglepő módon ez nagyon bejön, s már bánom, hogy nem vettem meg hamarabb. Én is attól tartottam az elején, hogy jó na, szép meg vad minden, de aztán leseggel pár óra múlva - de nem ez történt. Már 25 órám van benne, valahol 32%-nál tartok a történetben, de még egy másodpercét se untam, mert mindig valami új áll elő. Ez az a játék végre, amihez leülsz egy órácskára, aztán nézed, hogy megvirradtál mellette, mert nem egy agyatlan, pár órás ultra modern hentelésről van szó, hanem túlélésről, ami emberközelibb és akár a hétköznapjainkban is megtörténhetne. Ez bátor, de sikeres húzás volt az Ubi részéről :K

(#644) Sensut


Sensut
őstag

Rájöttetek hogy lehet oda a barlangba bejutni itt? Hiába gyújtom fel vagy próbálom lerombolni a máglyát, nem történik semmi :F

(#645) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Megvettem én is a játékot,eddig nagyon tetszetős :DD

PSN: joskovagyok199

(#646) 7om válasza Sensut (#644) üzenetére


7om
tag

Próbáld ezzel .Ha nem sikerül akkor uszítsd rá a mammutot a bejáratra.

(#647) vvega30 válasza Sensut (#644) üzenetére


vvega30
senior tag

egy q visz majd be oda.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#648) tesztuser


tesztuser
kezdő

Lehet, hogy nyilvánvalót kérdezek, de lehet, hogy csak a mellékküldetéseket látom (sárga rombusz, élére állítva).

Hogyan kapom a fő küldetéseket? Seyla és a sámán már a faluban élnek, de ők nem mondanak semmit a sztorival kapcsolatban. Azt látom, hogy mindkettő kunyhóját lehetne fejleszteni, ha meglenne még pár cucc hozzá.

A saját barlangomat hol fejlesztem?

(#649) mad1 válasza tesztuser (#648) üzenetére


mad1
veterán

a bejaratnal a konel....
Amugy hogyan lehet a pajzsosokat kinyirni?2kezes bunkoval sikerult,de ha nincs akkor?

Ne szemetelj ! = Steam

(#650) Sensut válasza mad1 (#649) üzenetére


Sensut
őstag

Küld rájuk a legerősebb "kedvencedet". Amúgy hátulról könnyebben kilehet őket nyírni, de elég kemények. Felfejlesztett fegyverekkel aztán már nem nagy ügy.

Szerintetek ez a dinófészek csak "kakukktojás" a játékban? Elég sokat kerülgettem, de sehol se tudok átjutni oda.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry Primal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.