Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) bbchris válasza Habugi (#850) üzenetére


bbchris
senior tag

Köszi így már működik , nem tudtam hogy futnia kell a játéknak közben :B

(#852) proci985 válasza Tomdriver (#835) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

az szep, itt nem megy a crossfire, konkretan 5760x1080@lowon van 20 fpsem 7850 CF OCvel.

most fogok patchelni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#853) btamas63


btamas63
tag

Sziasztok!
ez a játéknak a verziójára vonatkozik?

(#854) daveoff válasza Erdei88 (#849) üzenetére


daveoff
veterán

Rendben, megpróbálom majd AB nélkül. :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#855) Tomdriver válasza proci985 (#852) üzenetére


Tomdriver
őstag

Azért nálam se táltos a game, 45-55 fps között mozog, de néha beesik 30-ra. :) Viszont még így is élvezhető.

A kontroller gond pedig megoldódott, persze hogy user error volt, egy másik vezérlő (pedál) is aktív maradt a game pad mellett és bekavart.

[ Szerkesztve ]

(#856) ledgeri válasza Habugi (#850) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Vagy a hegyi küldetések, vagy az északi rész... (kb 4-5öt össze lehet szedni a sherpás külön küldiken! [Mármint amikor ő visz a helyre])

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#857) Prosector


Prosector
addikt

Ha íjjal ölitek meg az állatokat, 2 db. bőrt kaptok.

Ha mindenki tudta, akkor sry... :R

(#858) Norbika88 válasza Prosector (#857) üzenetére


Norbika88
senior tag

Miért van más fegyver? :D
Minden hova íjjal megyek, első körbe orrszarvúnak is sikerült neki mennem, nem én jöttem ki győztesen.. :D

Más:
Blackbox filmszerű helyett (vagy hogy hívják), hogy lehet fullscreen állítani?

[ Szerkesztve ]

(#859) boogie84 válasza Prosector (#857) üzenetére


boogie84
veterán

Megvettem a lángoló nyilat, és a fém hegyűt. Hogy tudom azokat használni? Ki kell lőnöm a korábbiakat?
C4 automatikusan tapadóssá válik...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#860) gabee jr


gabee jr
tag

Skacok, csak egy tipp, mert látom (többek között) az Amazon vásárlók is küzdenek vele.
Aki DVD telepítést választ, (mert nyilván boltban megvette) az nagyon figyeljen a telepítés útvonalára!

Nem mindegy hova van rakva a játék, mert az unintelligens Uplay alkalmazás nem fogja megtalálni a nem megfelelő helyre telepített állományokat, és elkezdi az elejéről letölteni. Igen, mind a 31 gigát. Ez az Uplay egy f0s...

Nálam csak akkor találja meg a már fent taglalt lemezről telepített fájlokat, ha azok a: .../Ubisoft/Ubisoft Game Launcher/games helyre lettek telepítve.
Persze ez nem szentírás, a lényeg, hogy a lemezről telepített játékfájlok egy helyre kerüljenek az Uplay által letöltöttel. Elég nevetséges, utoljára DOS korszakban volt ilyen. :W

[ Szerkesztve ]

"Csukaharapást szőrivel"

(#861) Rasiel válasza btamas63 (#853) üzenetére


Rasiel
senior tag

:N

(#862) antikomcsi válasza boogie84 (#859) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A fém hegyű az nem a robbanó? :DDD

Amikor az íj van a kezedben ki tudod választani, hogy milyen nyilat használj. Nálam a 'Q' hozza elő a menüt, Nálad nem tudom mi, aztán azt már látni fogod, hogy egyik gombot nyomva tüzes nyíl, másik gombot nyomva robbanó nyíl. Ha nem kell, akkor pedig vissza lehet váltani alap nyílra.

C4 ha eldobod nem tapad, ha közel mész mondjuk egy nyomda géphez, és ráteszed, akkor tapad.

(#863) section9


section9
őstag

Reggel kipörgettem végre. A vége még a Far Cry 3-nál is jobban össze lett csapva szerintem. Plusz ha megszerzed az MG42-őt onnan már mindenki egy lövés.

(#864) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki belinkelné a patch notes-t? Érdekelne, hogy mit javítanak az 1.4-gyel.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#865) btamas63


btamas63
tag

Hali!
patch után azonnali black screen volt valakinél?

(#866) Habugi válasza Norbika88 (#858) üzenetére


Habugi
addikt

Az sok íjászattól megkérgesedett jobb mutatóujjadat ráhelyezed az egérgörgőre és a megfelelő irányba egy határozott ámde mégis kontrollálható mozdulattal görgetsz rajta vagy 5-6hsz-nyit és megtalálod a választ! ;) ;]

16:9es kijelzőkön van Fullscreen, minden máson alapból olyan mint nálad is.
Járja egy olyan urban legend az étert, hogy ez csak a virágbolti kuncsaftokat boldogítja, jelentem ez téves.

Amúgy a rinocéloszba olyan 16-18 nyílvessző kell..

(#856) ledgeri:

:R

(#862) antikomcsi:

Kétféle íj van, a modernebbik verzió alapnyílvesszője fémhegyű.
A égő/robbanó fej mással nagyon nem (vagy legalábbis nehezen..) összekeverhetőek.. :N

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#867) Locutus válasza boogie84 (#859) üzenetére


Locutus
veterán

Q+EE
Q+RR

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#868) boogie84 válasza Locutus (#867) üzenetére


boogie84
veterán

Megvan, köszönöm! :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#869) rapidsquirel válasza daveoff (#800) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ugyanígy vagyok, nekiveselkedem egyszer újra, de riaszt, hogy olyan repetitív. Valahogy ráálltak erre a sémára, az FC2 durván de a 3 is önismétlő volt, remélem a következő részben már kitalálnak valami eredetibbet, újat..

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#870) kornel76 válasza btamas63 (#845) üzenetére


kornel76
aktív tag

Ezzel a konfiggal és a 740gt kártyával én nem próbálkoznék ezzel a game-el. sztem nagyon kevés hozzá.
Itt megnézheted milyen gép kell a futtatáshoz.

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#871) Rasiel válasza marilllyo (#864) üzenetére


Rasiel
senior tag

- Fixed the "black screen" issue PC players were experiencing when certain USB peripherals were plugged in.
- Fixed the "grey screen" issue some PC players were may have encountered after the Outpost Master Mission.

[ Szerkesztve ]

(#872) FaTHI


FaTHI
őstag

Sziasztok!
Kipróbáltam a warez verziót, de közbe kaptam egy Nvidia kupont. Megéri felrakni, vagy eladjam, elajándékozzam?
Lehet hülye kérdés volt, de engem csak a szingle érdekel, ott talán sok külömbség nem lehet, vagy igen?
köszi előre is a válaszokat :R

(#873) marilllyo válasza Rasiel (#871) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez mind? :F Örülök, hogy az Ubisok úgy vélik, hogy a játékban nincs mit javítani.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#874) Rasiel válasza marilllyo (#873) üzenetére


Rasiel
senior tag

Igen, ennyi az annyi. :) Komoly dolgokra nem kell számítani.

(#875) TTomax válasza FaTHI (#872) üzenetére


TTomax
nagyúr

Eddig a warez verzióval játszottam, 1.03-ra fel volt parchelve,most vettem, meg a goldot vannak difik rendesen...pedig volt minitérkép,meg mentés is offline,csak éppen nem így nézett ki mint most...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#876) FaTHI válasza TTomax (#875) üzenetére


FaTHI
őstag

Már mint kűlcsinre? vagy egyéb?
Amúgy megvan a Far Cry3-is eredetibe, tehát nem spórolás szintjén kérdezem csak hát ha ugyan az küldetésekben + semmi többet nem nyújt akkor gondoltam nem használom fel.

(#877) TTomax válasza FaTHI (#876) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen, garfikára gondoltam,. story persze ugyanaz mint mint a warezban volt..amugy a Coop jó móka tud lenni még akár idegenekkel is...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#878) FaTHI válasza TTomax (#877) üzenetére


FaTHI
őstag

Akkor szebb valamivel? 970-el gondolom ki is tudnám használni ha igen.

(#879) tibee77


tibee77
őstag

Csak nekem lett hänyadek a jätek kinezete a patch utän?Meg patch elött ätirtam en is a cfg-t es ugy futott mint kes a vajon (very high-on) most patch utän meg "szaggat" ezerrel...

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#880) marilllyo válasza tibee77 (#879) üzenetére


marilllyo
veterán

Erről a CFG mókolásról valaki tudna adni egy linket?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#881) tibee77 válasza marilllyo (#880) üzenetére


tibee77
őstag

cfg mokoläs :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#882) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni, hogy az normális-e, hogy időnként beakadozik a játék, hirtelen lezuhan az FPS, majd megint visszaáll? Valamint próbáltam visszavenni a grafikából, hogy 60+ FPS-el tudjak játszani, de hiába állítok be valami helyébe alacsonyabb minőségű effektet, kb. 1 FPS-t nyerek vele, a GF Experience meg sajnos szokásos módon hülyeségeket állít be.

(#883) Norbika88 válasza Habugi (#866) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ja téves a legenda. ezt itt egy 12 rongyos, limited edition cdgalaxis verzsön.
Akkor lehet,hogy azért mert a monitorom 16:10 es felbontású(widescreen?)

[ Szerkesztve ]

(#884) Morris


Morris
veterán

No, nálam is kifagyott game. A piros fás/tigrises küldetésnél. Háromszor próbáltam, de nem volt szerencsém.
Aztán vissza raktam high-ra a grafikát és sikerült megcsinálni. Most mehet ismét ultrán.

[ Szerkesztve ]

(#885) Prosector válasza Rexcor (#882) üzenetére


Prosector
addikt

Sajnos normalis, probald meg te is a cfg mókolást.

A "GPUMaxBufferedFrames"-t lehet 3-ra is allitani.

A vasadnak egyebkent vinnie kéne ultran is, erőben hasonlo gepem van mint neked, majdnem minden ultran van, FHD-ben 70-90 fps kültéren, belül 100-130.

Néha picit berangat, de minimalis.

[ Szerkesztve ]

(#886) marilllyo válasza tibee77 (#881) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez csak multi GPU rendszerekre jó? Mert a frambuffer csökkentése az SLI stutteringre jó megoldás.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#887) Rexcor válasza Prosector (#885) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi, megpróbálom, hátha segít valamit.

(#888) Prosector válasza marilllyo (#886) üzenetére


Prosector
addikt

Nem.

Nekem is csak 1 vga-m van, de sokat javitott a buherálás, simabban fut.

Amikor egerrel nezel korbe annyira smooth, mintha pl. vmelyik régi codot jatszanad 250 fps-sel :K

Rexcor: nincs mit, nálad is mukodnie kell, az a gép sokkal tobb fps-t tud.

[ Szerkesztve ]

(#889) marilllyo


marilllyo
veterán

Far Cry 4 (RoW). Mit jelent a ROW? Ezt mutatja a steam-emben.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#890) Prosector válasza marilllyo (#889) üzenetére


Prosector
addikt

[link]

Nem regiofuggo.

[ Szerkesztve ]

(#891) Habugi válasza Norbika88 (#883) üzenetére


Habugi
addikt

Azért igen, de a megoldás a fullscreenre ott van feljebb.
Az, hogy kizárólag 16:9-en van teljesértékű fullscreen kizárólag az Ubisoft ajándéka..

(#892) Norbika88:

Csakúgy mint nálam az Avast, [link] itt leírtam mi a teendő..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#892) Norbika88 válasza Habugi (#891) üzenetére


Norbika88
senior tag

Ja, vissza olvasgattam, bár nálam az avira egyből törölte a blackbar_fixet, így hát az ki kellet lőnöm teal timeból.

[ Szerkesztve ]

(#893) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Másodszori minimal végigjátszással (0 skillel, 1+ fegyóval, max azokat fedezgetve ami szembe jön) teljesen más képét muttja a játék (ajánlom mindenkinek):
Amíg bónuszfegyverekkel, hangtompítoval rutin volt (kés a vajon) még az erődök többsége addig itt az alap küldiknél is ár kell gondolni, hogy mit hogy kezdek, hova tudok bújni, mennyi lőszerem van (nem egyszer már kifogytam). Amíg maxolásnál csak úgy végigmentem a cuccokon, hogy legyek már túl rajta, addig most a Himalájás Willis küldik megcsinálása után azt tudtam mondani magamnak, hogy "na ez jól esett, elég is volt"... a legjobb értelemben.

Arról nem is beszélve, hogy most full Amita vonalon megyek és jó látni, hogy hogyan ér össze a két nézőpont!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#894) he7edik. válasza TTomax (#877) üzenetére


he7edik.
addikt

Miért mi a különbség az eredeti és a tört verzió grafikája között?

Égő szöveg a flém vázon

(#895) boken


boken
senior tag

Én feloldottam pár tornyot (kb 4-5)a többihez nem férek hozzá mert a hegyek másik oldalán vannak és nem tudok oda menni mert visszadob folyton.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#896) marilllyo


marilllyo
veterán

Térképen látni valahol, hogy hol van a kis kopter?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#897) csaba951 válasza marilllyo (#896) üzenetére


csaba951
veterán

Az első vagy második torony felszabadítása után már igen! Kis kopter jele van! :)

(#898) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

Spoilerveszély (?)
Ez a börtöntáborból menekülős piszok nehéz... Valami gyors tipp? :D

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#899) ledgeri válasza ZavaBalazs (#898) üzenetére


ledgeri
nagyúr

2 élet-vonallal, bár easy-n végigvíve vagy 4-gyel mediumon: Lassan nyugodtan kúszva, ha meg már látod a kaput akkor rush! Vagy ha még a feljebbi részre gondolsz akkor ott meg szintúgy...

// végigvittem alapszettel.. pár körítésmisszióval (véletlen azt hittm, hogy az is kampányos..) 8.80% és 10 óra 55 perc amiben benne van pár helikopter ellen 30 smg lőszeres beszorulás...

/Spoileres rész/

Aki vagy ekkor vagy akkor lelőtte Pagan, és nem foglalt el még rádiótornyot, az hallgassa már meg legyenszives, hogy mit mond az "Állami rádió". Csak mert én elengedtem rakéta híján, és parázott a bemondónő, hogy megtalálják, és várja vissza vezetőjét+ a meglévőket még mindig toborozza :C .

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#900) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Hát tudjuk van az intrós végigjátszás is... azt is megnéztem, és tök jó, hogy már az első helyen is elő lehet venni a szerelő szerszámot, amivel meg szép tüzeket lehet gyújtani:
Már várás közepette gyújtogattam, majd visszajött Pagan, bent voltam az emlékhelynél, és hát azzal az izével a karomon raktam le az úrnát... mondom szép, aztán elkezdtem bent próbálkozni, de csak a recsegést hallottam ....hát az outróban szépen lobogott az emlékhely!!! :))

+Spoileres kérés:

Tudna valaki linkelni Amita megölős küldiről videót amiben nem ölik meg?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.