Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) boogie84


boogie84
veterán

Demon Fish, valóban létezik. :)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#652) $p@rr0w válasza ledgeri (#608) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ne is mond semmi kedvem nekiállni, de kéne a fegyver... :(((

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#653) CJ3 válasza Sonja (#638) üzenetére


CJ3
senior tag

É Gránátvetővel pusztítom a Tigriseket, medvéket is, elég egy jó célzás ;] ;] ;]

Küldetésekben még alig járok az elején de már 11 rádió tornyom van a 17-ből illetve ki vagyok Crafting-olva. Így van egy csomó jó fegyverem ingyen:)

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#654) boogie84


boogie84
veterán

Szerezzetek be egy ilyen járgányt! Brutál!

[link]

Egy út szélén lévő állványossal gyűjtögettem a bengálit, és rám küldtek egy konvojt.

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#655) #85154688


#85154688
törölt tag

Akkor gyakorlatilag ez a frissen kiadott 1.4-es patch sem oldja meg a fő problémát ugye? Az Ubisoft adott ki valami közleményt, hogy megpróbálnak újra nekiállni a probléma megoldásnak?

(#656) ledgeri válasza $p@rr0w (#652) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Minden szinttel +1000 pontot kell összeszedni...10 szint van... a legjobb menetem 13 kör alatt volt 1400 pont....: :W :W :W

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#657) Honzi


Honzi
senior tag

Valakinek van ötlete hogy a micro stutteringet hogy lehetne orvosolni?
Mert így undorító számomra.
Pedig már nagyon játszanék vele de eddig ha 2 órát sikerült egyszerűen így nem tudok. :(((

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#658) CJ3


CJ3
senior tag

Az én fegyverem ez, 400 golyó egy tárban és az egyik legnagyobb sebzést is okozza ;]
+ Gránátvető kombó így nem sokan állnak az utamba:D

Crypto

(#659) antikomcsi válasza #85154688 (#655) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nekem nem frissített, de elolvastam a leírást, és ettől az 1.4-es javítástól én nem várhatok semmi újat.

Egy cf javítás és driver kéne nekem, még mielőtt befejezem a játékot, de valami olyan, amivel nem akadozik be a játék.

(#660) creedszl válasza HANDO88 (#645) üzenetére


creedszl
aktív tag

Azért mégiscsak a vadonban vagy, persze túlzás ez így de ha az ember megnézi a térképet rengeteg dolgot zsúfoltak rá.100 méterenként valami tuti szembe jön de szerintem ettől marad pörgős és mégis maga a terep ad lehetőséget sunyulásra.
Talán kicsit túlzásba estek, a 3-ban azért lehetett kényelmesen barangolni, sőt azért ott valami prémium állatot megtalálni kicsit macerásabb volt.

Hulligaaan

(#661) Sensut


Sensut
őstag

Én tiszta hülyén elkaptam, a verzió 1.4.0. lett, de semmi se változott. Még legalább a gombkiosztást se javították, ha bár most látom, hogy vaklárma volt az egész. Besz@rás ez az Ubi, ez már törvénybe ütköző, amit művelnek.

(#662) Sensut válasza Sensut (#661) üzenetére


Sensut
őstag

Apropó! Találtam valamit, ami végre segít a FPS problémán, legalábbis nálam:

Open My documents > Open Folder My Games
Open Folder "Far Cry 4"
Open the GamerProfile.xml file with Notepad
Find DisableLoadingMip0="0" and change it to DisableLoadingMip0="1"
Find GPUMaxBufferedFrames="0" and change to GPUMaxBufferedFrames="1"

Nincs szakadozás, FPS átlagosan 40+, és az egérrel való nézelődés is sokkal simább. Most már csak az irányítást kellene megszoknom, de az nem fog menni :(

(#663) antikomcsi válasza Sensut (#662) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Na, érjek csak haza, ezt kipróbálom.

(#664) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem még mindíg az a gondom , hogy sem gránátot sem pedig molotovot nem tudok dobni , jah és húst sem. egyszerűen hiába állítom vissza alapra a beállítást nem történik semmi ! Valaki találkozott már ilyen hibával ? Elég durva , hogy még mindig tele van hibákkal . Már egy hete megjelent a játék ,de még mindig nem szívesen lépek be a bosszantó hibák miatt .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#665) hdekakas


hdekakas
senior tag

Az Outpost Master küldetések el fognak tűnni, ha maxra csinálom őket?
Eddig eggyel találkoztam, ugye ilyen tábortűznél elfogadom a kihívást, utána teljesítem, de továbbra is elérhető lesz. Már háromszor megcsináltam, igaz, maxra nem tudtam, 400 pontból mindig csak 390-et érek el. Ha maxra csinálom, akkor eltűnik, vagy ez mindig is elérhető marad, mint FC3-ban mondjuk a rallis küldetések? :U

(#666) Sonja válasza Sensut (#662) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt eddig nem is tudtad? :) Ez működik, de cserébe mosott lesz a textúra.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#667) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Üdv Urak,

Tudna segíteni valaki, hiába google-zok és youtube-ozok, nem sikerül megoldanom a 0xC000007b problémát. Ez a D3DX9_43.dll sztori.
Lehet a gépem kevés a DX11-hez?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#668) antikomcsi válasza JoceeHunt (#667) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

(#669) Sensut


Sensut
őstag

Nem tudtam, nem is nagyon kisérleteztem, mert (én hülye), bíztam a patchben. A texturák nem érdekelnek nagyon, mert így is szép, aminek szépnek kell lenni, ha már így jártunk. Csak menjen simán a gyilok végre ;] .

@ JoceeHunt: nekem is volt egyszer egy ilyen problémám, hiányzott ez a fájl. Gondolom ez a baj, ha nem a fenti. Innen le lehet tölteni és be kell másolni a rendszerbe (lásd a leírást).

[ Szerkesztve ]

(#670) JoceeHunt válasza antikomcsi (#668) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Köszönöm, Sensut neked is!

Érdemes lenne szerintetek váltanom i5-2500kés Asus HD6950 2GB DCUII-ről már?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#671) LackoMester


LackoMester
addikt

Valaki tolja gémet nv GTX560 Ti karival, kiváncsi lennék, h. fut alatta a játék. Mert sajna vissza kell küldenem a gariba a jelenlegi kartyámat. :F

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#672) Prosector válasza JoceeHunt (#670) üzenetére


Prosector
addikt

A 2500K simán jó, én a helyedben meghúznám 4,3-4,5-ig és a vga-t cserélném.

Joval erosebb vga-t is kihajt az a proci, én 290-et azzal hajtottam, de a 4770K-val sem vagyok igazan elorebb.

(#673) Prosector válasza LackoMester (#671) üzenetére


Prosector
addikt

Ha ez segit vmit: [link]

Sztem egesz jol viszi.

Mi tortent a karival? Semmi kozom hozza, csak azert erdekel, mert nekem is olyan van.

[ Szerkesztve ]

(#674) he7edik. válasza JoceeHunt (#670) üzenetére


he7edik.
addikt

A 6950 kb. egy 750Ti teljesítményét hozza azzal azért még high-on lehet játszogatni ha ez kevés akkor válts.

Égő szöveg a flém vázon

(#675) LackoMester


LackoMester
addikt

köszi :R
A középső ventilátor 35% felett iszonyatosan ciripel ( csapágyas ), más hibája nincs, de engem zavar. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#676) boogie84 válasza hdekakas (#665) üzenetére


boogie84
veterán

Hali, ezek szerint nem csak nálam maradnak meg a küldetések. Sztem az egy olyan opció a játékban ahol fejlődhetsz, gyakorolhatod a taktikát.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#677) JoceeHunt válasza Prosector (#672) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Holnap megjön a 970 Strix-em :), hála a segítőkész kollégáknak a másik topicocban :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#678) he7edik. válasza JoceeHunt (#670) üzenetére


he7edik.
addikt

A 6950 kb. egy 750Ti teljesítményét hozza azzal azért még high-on lehet játszogatni ha ez kevés akkor válts.

Égő szöveg a flém vázon

(#679) boogie84 válasza JoceeHunt (#677) üzenetére


boogie84
veterán

Szépen hasít vele ultran, de ugye akad mint a franc. Ez persze nem hardveres hiba.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#680) Prosector válasza LackoMester (#675) üzenetére


Prosector
addikt

Ja, értem. Azt hittem vmi sokkal komolyabb baja van...

Jocee: a 970-hez tényleg illene meghuzni :K

(#681) JoceeHunt válasza Prosector (#680) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Akkor megpróbálom meghúzni, talán bírja a Noctua NH-D14

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#682) Prosector válasza JoceeHunt (#681) üzenetére


Prosector
addikt

Az 1000%, hogy bírja, máig az egyik legjobb cooler.

(#683) JoceeHunt válasza Prosector (#682) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Tudom :), a jövőbeni konfigomra is meg fog maradni :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#684) LackoMester válasza Prosector (#680) üzenetére


LackoMester
addikt

Elég baj ez is. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#685) Hunork válasza csaba951 (#649) üzenetére


Hunork
veterán

Jujj, ne ijesztgess, eddig semmi gond nem volt. Amúgy a játék eddig kiváló, remekül eltalálták, úgyhogy tegnap meg is néztem az Alien-t, ma jön a második rész. :K Mindjárt megnézem ezt a FC4-et is, hátha 1.4 lett... :(((

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#686) CJ3 válasza Sensut (#662) üzenetére


CJ3
senior tag

Apropó! Találtam valamit, ami végre segít a FPS problémán, legalábbis nálam:
Open My documents > Open Folder My Games
Open Folder "Far Cry 4"
Open the GamerProfile.xml file with Notepad
Find DisableLoadingMip0="0" and change it to DisableLoadingMip0="1"
Find GPUMaxBufferedFrames="0" and change to GPUMaxBufferedFrames="1"

Működik köszönöm :C Néha azért leesik az FPS de lényegesen javított rajta tehát 80 % al tisztább a játék

Crypto

(#687) $p@rr0w válasza ledgeri (#656) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Én abban reménykedem hogy a többi aréna majd könnyebb lesz, mert még csak az elsőt oldottam fel, de a listában van hely bőven .

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#688) Bjørgersson válasza he7edik. (#678) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont most kezdtem el újra játszani a 3-mal, nagyon szépen fut egy GTX750Ti társaságában, nem gondoltam volna, hogy még a 4-et kis kihajcsa highon. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#689) Viper26 válasza CJ3 (#686) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezt néztem anno, nekem nincs benne ilyen sor... :DDD

iPhone 14 | FR955

(#690) Hunork


Hunork
veterán

Na, végre sikerült ennek a szánalmas cégnek. Az 1.4 patch megoldotta a control gondokat, immáron minden rendben, fagyás meg nuku. "Örök hála" Ubisoft-nak, hogy így, több, mint egy hét után sikerült nekik... :Y

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#691) Habugi


Habugi
addikt

Sensut, CJ3:

Nem akarom elrontani a lelkesedéseteket, de ezt már egy héttel ezelőtt is linkeltem a topicba: [link]

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#692) Bjørgersson válasza Viper26 (#689) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor írd bele.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#693) Sensut válasza Habugi (#691) üzenetére


Sensut
őstag

OK. Nem olvastam végig a topikot, de azért köszi. Viszont valamitől tényleg megoldódott a control probléma is. Szerintem a játék újrapeccselte magát, mert korábban még nem működött a dolog nekem. Vagy az ég tudja mi van, de most már működik nekem is az új kiosztás, végre játszhatok a fenébe is...

(#694) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Szuper játék, hihetetlen élmény..., nem gondoltam volna, hogy ilyen jó lesz.

Igazából nem vagyok valami jó angolos és valahogy még nem sikerült rájönnöm, hogy az elefánt és a tigris közötti skill különbségei mik lennének... valaki kifejtené ? :) Köszi.

Dr. Student

(#695) csaba951 válasza Dr. Student (#694) üzenetére


csaba951
veterán

Harchoz szorosan kapcsolodó skill-ek bal oldalon, minden egyéb skill jobb oldalon.

(#696) Habugi válasza Dr. Student (#694) üzenetére


Habugi
addikt

Nagyon leegyszerűsítve az Elefánt fa defenzív míg a Tigris fa inkább offenzív irányba lendíti a karaktered.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#697) Dr. Student válasza csaba951 (#695) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Uhh, csak egy pillanatra néztem rá tegnap mikor kezdtem,
de hirtelen azt hittem, hogy lehet választani a gonosz és a jó oldal között...

Dr. Student

(#698) Dr. Student válasza Habugi (#696) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Ezt így abszolút érhető. Köszi a választ.

Dr. Student

(#699) Habugi válasza Dr. Student (#698) üzenetére


Habugi
addikt

:R

"hirtelen azt hittem, hogy lehet választani a gonosz és a jó oldal között..."

Ez amúgy azért jópofa, mert Pagan Min annyiszor említi az "édesanyánkkal" közös múltját, hogy egy ideig azt vártam mikor jelenti be, hogy "ééén vagyok az apááád"..! :DDD ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#700) Dr. Student válasza Habugi (#699) üzenetére


Dr. Student
senior tag

:) Amúgy szerintem egy tök jó pofa negatív/gonosz "karakter" tuti kapni fog valami díjat...
Nem elfelejthető, karakteres.... jól kitalálták.

Dr. Student

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.