Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) JoceeHunt válasza he7edik. (#750) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Én biztosan (+1 haverom is) csak indulna már el....
Még mindig küszködök ezzel a dll bigyóval, ma win7 újratelepítés, plusz belemegy az új VGA.

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#752) Habugi válasza Dj Sügi (#742) üzenetére


Habugi
addikt

Megcsináltad az .xml fileban a változtatásokat is?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#753) Prosector válasza Rossi (#749) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor félreértettem, úgy jött le a postodból, mintha nem tudnád, mindegy.

FC1... :R ...rajta tanultam FPS-t játszani...őrületesen nehéz volt számomra akkor...kb. másfél hónapig tartott, mire végigvittem(elofordult 2x-3x is, hogy nem jatszottam vele 1 hétig, annyira felb...ott) ... amikor végeztem vele és már ment a stáblista, a mellemet döngetve üvöltöztem a szobában, hogy mekkora király vagyok...

Mindezt a legkönnyebb fokozaton és kb. 27-28 évesen :DDD :DDD

(#754) Habugi válasza Prosector (#753) üzenetére


Habugi
addikt

Az első FC-nek őrületesen jó hangulata volt!!!

Ha jól emlékszem az első, igazán dzsungelben játszódó game volt, megsaccolni sem tudom hány órát játszottam vele.., a zenéje is nagyon rendben volt!!

Manapság elég kevés szó esik erről, de számomra egy játék zenéje legalább annyit ér mint a sztory/grafika!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#755) jozefgucci1 válasza Prosector (#753) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Ismerem az érzést ! FC1 miatt vettem számítógépet . Addig nem is igen érdekelt a dolog . Aztán a kapitányom hozta a csúcsgépét és azzal játszott esténként szolgálatban . Emlékszem annyira rákattantam akkor , hogy rám is szóltak mert a kabinban ültem a gépe előtt napközben és alig dolgoztam :) Mikor hazajöttem megvettem a játékot és első gépemet is . Azok a szép idők :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#756) Prosector


Prosector
addikt

Habugi, jozefgucci1: +1, +1 :K szívemből szóltatok :D

Ilyen élményt nekem eddig 3 játék adott:

-Half- Life 2 :R

- Dark Messiah :R (az "F"-fel lehetett rúgni, a mai napig nem értem, h más játékokba miert nem teszik bele, iszonyat nagy fun volt belerúgni az orkokat a szakadékba)

-Skyrim :R

Annak idején még a FC klánban is tag voltam, multizni is azon tanultam meg...már amennyire...

[ Szerkesztve ]

(#757) Viper26


Viper26
nagyúr

Másnál sem frissült 1.4-re a játék? :F

iPhone 14 | FR955

(#758) antikomcsi válasza Viper26 (#757) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tegnap este frissült uplay-en az enyém, de nálam nincs semmi különbség az 1.3-hoz képest.

(#759) mijos


mijos
senior tag

Csak nekem jelentkeztek videós bugok? Pl. túl sötétnek tűnik sok tárgy, aminek amúgy világosnak kéne lennie?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#760) Dj Sügi válasza mikromanus (#747) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Kár, hogy kb: fél éve toltam ki a 3-at. Ez 1:1-ben csak egy koppintás, csak még szarul is van optimalizálva, ezt mutatja az is hogy "gyárilag" már 2 magon el sem indul...

Habugi: Nem mókoltam semmilyen XML file-t, sztem elég röhej, hogy egy új játéknál ilyeneket kell csinálni és már kb. a 600.adik patch jön hozzá. :R

[ Szerkesztve ]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#761) mikromanus válasza Dj Sügi (#760) üzenetére


mikromanus
veterán

Óédeskicsiszivem... most akkor azért "szar" (nem az, de azért fikázod), mert sok játékelemet átemelt az FC3-ból, vagy azért, mert low beállításon hasonlít rá? Csak mert én nem nagyon látom "azonosnak". Persze te játszottál fél éve a 3-mal... No muti miben azonos ez?!:
Far Cry 3 Gameplay HD - Nvidia Geforce GTX 660 Ti - Ultra Max Settings DirectX 11 - 1920x1080
(mondjuk a szemfosató elmosó effekt szerintem totál felesleges bele)

Far Cry 4 – PC Low vs. Ultra Graphics Comparison [FullHD]
Far Cry 4 - PC Gameplay (Max Settings) 1080p

Vagy az FC 4 csak valami demo anyag volt és nem is ilyen nálad? Amúgy tök ugyanaz. Mindegyik valami FPS vacak. :DD

"csak még szarul is van optimalizálva, ezt mutatja az is hogy "gyárilag" már 2 magon el sem indul..."
Nem szarul van emiatt optimalizálva (másért lehet), hanem több szálat/magot használ és nem fut kevesebbel. Ez ilyen. A benzinmotor se megy kőszénnel. Mondjuk talán lefelejtették a minimumelvárásoknál... Hibás is. Nem sötét képernyőnek kellene bent lennie ilyen esetben, hanem hibaüzenetnek. No, majd berakják a patchbe ezt.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#762) pr1mzejEE válasza mikromanus (#761) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én csak azt nem értem miért kell a játékot meg a készítőit hibáztatni.. Én sem "2 magos gépekre" optimalizálnám a legújabb játékokat 2014 végén.
Fél éve játszottam ki a 3. részt Én is, de nekem elég kellemesen hatottak a néhol visszatérő dolgok.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#763) Habugi válasza Dj Sügi (#760) üzenetére


Habugi
addikt

De basszus mókold meg, nagyon sokaknál segít, főleg így hogy rábírtad a játékot hogy elinduljon a prociddal!

Most azt a két dolgot átírni nem nagy kaland, fele annyi mint a CPU-s mókolás kb és jóesélyjel nem lowon fogod élvezni a játékot! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#764) Morris válasza Habugi (#763) üzenetére


Morris
veterán

Segít bizony. Nálam óriási a különbség! :K

(#765) pr1mzejEE válasza Morris (#764) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Itt is.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#766) tibee77


tibee77
őstag

Nekem is segitett ez a kis config ätiräs.Köszi az ötletgazdänak! :R

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#767) Thome válasza Morris (#764) üzenetére


Thome
addikt

Gt555m. Átírtam a gamerprofile.xml fájlt. Nincs lagg, ugyanannyi fps-sel fut, de sokkal folyékonyabban. :R
Van valami más tweak is amivel lehet turbózni?

(#768) hdekakas


hdekakas
senior tag

Az egyik Outpost mellett a hegyekben van egy Maszk. Van ott sárkányrepülő is, meg minden, de végigjártam az egész sziklacsomót, és nem találom a maszkot. :W
Tudnátok segíteni, hogy hol van? :U

(#769) ZavaBalazs válasza hdekakas (#768) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

rakj rá waypointot, menj a közvetlen körzetén kívül, akkor a waypoint megjelenik, és mutatja a pontos helyét. a kék körön belülre lépve eltűnik, szerintem jópofa fícsör.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#770) Rossi válasza hdekakas (#768) üzenetére


Rossi
addikt

A kék körön belül figyelni kell a hangot, minél közelebb vagy, annál hangosabb.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#771) Prosector válasza hdekakas (#768) üzenetére


Prosector
addikt

Lehet, h a sziklák tovénél van egy barlang. Azt nézted?

(#772) mijos


mijos
senior tag

Miért van az, hogy egyszer ilyen, máskor meg ilyen ? Értem én, hogy 2 külön grafikai beállítás, de az egyik full szutyok, a másik jó de túl sötét. Ráadásul akad a játék mindkét beállításon, de nem a vga miatt, az is biztos.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#773) JohnnyX válasza jozefgucci1 (#755) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En a 200Mhz-es mmx-el ismerkedtem meg a quake 1-el. Azóta csak fps van.

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#774) MrM94 válasza mijos (#772) üzenetére


MrM94
őstag

Mert cserépbótos verzió nem?
Abban van ilyen bug... Aantialliansingot SMAA ra és amb occ. SSAO probléma megoldva.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#775) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Farcry élet: megyek a-ból b-be, szerpentinen folyó mellett... Egysávos út, kicsi kanyar.
Látom a korlátra spawnolt egy javítandó autó, és már hívnak... Kárörvendve megyek, hátha miután kész lebénázzák maguat a hegyről... megjavítom: nem szállnak be...

Már pont a C4-es helyét keresem, amikor jön egy elfoglalandó utánpótlás autó, egyből kilövöm a vezetőt, a truck meg lesodorja a völgybe a várakozókak autóstól, korlátostól, és eltűnnek a víz mélyén robbanással kísérve... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#776) section9


section9
őstag

Kiidegel a Bushman stukker megszerzése. Egyszerüen túl sokat kell grindolni az arénában érte, most vagyok level 8, de 10.000 fame összegyüjtéséhez a level 9-hez már erőm sincsen. :D

(#777) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vegre tegnap megjott a Kyrat editionom :DD

viszont meg tolti a 32 gigat, lehet be kene szerelnem a dvdmeghajtom :B

viszont ez a CE hatalmas lett. holnap lovok kepet FC3 CEvel, hat teljesen mas kategoriaban jatszik. ami nem feltetlenul jo, ez a meret szvsz mar picit tulzas, meg Blizzard CE mercevel merve is.

viszont a limited kulcsot beutottem uplaybe es ment.

--

btw neztem youtube videon, lowon kb az FC2 szintjen van. ami vegulis nem is rossz dolog, nekem legalabbis immerzio szempontbol annyira nem lenyeg, hogy ultran fusson meg 3 kijelzon.

--

cf mar megy?

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#778) creedszl


creedszl
aktív tag

láttátok már egy farkas hogy terít le egy bikát?nagyon jól le van animálva a támadás, életszerű, először hátulról támad aztán mikor elesik már a bika akkor a nyakba aharap amíg ki nem múlik... :DD

Hulligaaan

(#779) ledgeri


ledgeri
nagyúr

No én mai nappal kimaxoltam!

Csak az Ubi pontokéert vehető és az arénáért kapható fegyó nincs meg. Mindezt Full Sabal vonalon 50H3m alatt, 99.93%-ra a végén 2x könyörtelenül!!
Kíváncsi leszek, hogy milyen a másik vonal + kérdezném igennel vagy nemmel válaszolva, hogy a szálak keverése számít-e: Több vég-kifejlett van-e, mint 2?

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#780) anorche1 válasza ledgeri (#779) üzenetére


anorche1
őstag

3 féle végződés van. Az egyik az a 15 perces alternatív, a másik 2 -t pedig te is tudod :)
A véget nem befolyásolja a korábbi döntéseid :(

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#781) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Tegnap kaptam a meglévő FarCry4 hez 3 darab cd kulcsot amivel uj extrák érhetők el a meglévő 4 extra mellett amit a limited editionhoz kaptam.

ÁdiBá

(#782) Sensut


Sensut
őstag

Elég jó lett a játék ahhoz képest, hogy az Ubinál minden utazás nem egy kis lépéssel, hanem egy nagy szívatással kezdődik. Nem annyira jó szerintem, mint a 3-as volt, de jó benne az, hogy nem akartak kitalálni valami újat, ami 90% hogy nem jön össze. Talán a karibi környezet a hegyvidéknél jobban illik ehhez a motorhoz, de ez sem rossz. Még az elején tartok és annyi tennivaló zúdult máris a nyakamba, hogy azt se tudom mi micsoda. A hétvégén komolyabban nekiállok, mert ehhez idő kell. Most már nem bánom, hogy megvettem és annyit ölt a méreg az elején. Minden jó, ha a vége jó. De azért még mindig van rajta javítanivaló :K .

(#783) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Tegnap este már láttam a menüt :).
Új kari bekerült, windows újratelepítés, még 1-2 finomítás meg win update-k mennek aztán talán hétvégére én is nekitudok állni.
Az újratelepítés után már nem szarakodott ez a dll probléma indításkor.

Majd még lehet átírom én is azt az xlm fájlt ha megtalálom :)

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#784) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok nem tudom ki vett tőle ,de nem tűnik jónak amit itt ír a kolega ! Visszavont cd kulcs

Én is tőle vettem és tegnap este még ment valaki meg tud erősíteni ebben ?!

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#785) hdekakas válasza Rossi (#770) üzenetére


hdekakas
senior tag

Majd este megpróbálom, de én a hangot nem is figyeltem eddig, hogy van-e. :)
Olyat nem vettetek észre, hogy néha nem menti el a játékot? Én még csak egyszer, az egyik Outpost-ot háromszor foglaltam el, és mindig mire beléptem, nem volt meg. Utána úgy csináltam, hogy elfoglaltam, utána fast travellel másik helyre utaztam, és úgy léptem ki a játékból. Úgy megmaradt az elfoglalt outpost.

(#786) tálusz


tálusz
tag

Tegnap megvettem, de már nem volt kedvem felrakni, telepítem aztán meglátjuk mi lesz belőle. :D

"Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

(#787) TTomax válasza jozefgucci1 (#784) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hu de jó,hogy nem vettem tőle... nekem a nagyon friss steam acc. nem tetszett... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#788) Morris


Morris
veterán

RTL II - Segítség, bajban vagyok.
A FarCry 3 zenéje megy alatta. :D
Far Cry 3 - Falling Into a Dream [Brian Tyler]

[ Szerkesztve ]

(#789) Norbika88


Norbika88
senior tag

A multi csak felb@ssza az agyamat...
Olyan imput lagg és ping van, hogy iszonyat nehéz ijjal leszedni valakit, mire kilőnéd már ledaráltak, arról nem is beszélve, hogy olyan tuskó playereket rakbe az eber mellé, hogy ritkán segítik fel a másikat.
Baráttal való pubolás is elég nehézkes, felmegy valaki egy "szerverre" utána csatlakozol vagy fel férsz vagy nem. A multi messze a 3 alatt maradt. Nem csodálom, hogy az emberek nagy része a virágbolti mellet dönt, demo ugye nuku...single ért meg minek 12rongyot kiadni...

(#790) daveoff válasza Morris (#788) üzenetére


daveoff
veterán

Mekkora zene, milyen jó is volt a 3-ban, nagyon beleillett a történetbe. Ez a 4 egy kalap szar lett, a történet egy hulladék, unalmas, a többi meg nagyjából ugyanaz, mint a 3-ban. Előrendeltem a játékot, izgatottam vártam a megjelenés napját, és ott tartok, hogy összesen nem játszottam 2 órát a játékkal azóta, és valahogy nincs is kedvem leülni elé... :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#791) marilllyo válasza daveoff (#790) üzenetére


marilllyo
veterán

Pedig a 4 zeneszerzője nem kispályás. Több komoly filmnek is csinálta a zenéjét. Cliff Martinez. Pl. Drive. Solaris..stb. De én is úgy érzem, hogy hiányzik belőle egy olyan epic szám mint amit Bryan Tyler csinált az FC3 főcím zenéjének. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#792) hdekakas válasza daveoff (#790) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nekem tetszik, bár a harmadik rész jobban tetszett.
Azzal is egyetértek, akik minap mondták, hogy baromi idegesítő, hogy nem lehet 100métert megtenni gyalog anélkül, hogy 3 farkas, 2 kutya, és 8 sas meg ne támadna, meg még pár ellenség is. Ez már azért túlzás. :(
Némely kis bizb@sz maszk meg plakát úgy el van dugva, hogy 2 órám rámegy abban a 10 méterben a szaladgálással, aztán feladom.

(#793) Morris válasza daveoff (#790) üzenetére


Morris
veterán

Jó lenne ez is, de a karibi világ nagyon szép volt. Nekem az sokkal jobban bejött. A zene..nos...az olyan semmilyen. :(
A FC3 zenéjét mp3-ban rátoltam a egy pendrive-ra és az megy a kocsimban is. Imádom.

(#794) daveoff válasza Morris (#793) üzenetére


daveoff
veterán

Egyszerűen semmi hangulata a játéknak, jelentéktelen, szürke, unalmas, nem tud lekötni. A 3-at úgy vittem végig, hogy szinte föl se keltem a gép elől, ezt fél óránál tovább még nem bírtam. Azért nekiugrok, hátha tartogat még valamit a játék....

(#791) marilllyo: A BF4 Final Stand dogtag keresés ezerszer jobban lekötött.... :DDD

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#795) Morris válasza daveoff (#794) üzenetére


Morris
veterán

Az eleje szerintem is kicsit unalmas és szürke, de változik hidd el. :K Ez is alig tudom letenni, de aFC3-nál nem jobb. Ez tény sajnos.

(#796) medvezsolt válasza Morris (#795) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Nem akarlak elszomorítani ,de ez szerintem izlések kérdése. Szerintem meg szinte mindenben übereli a 3mat. Sokkal jobban van összerakva, mindennek van értelme.. a Himalájai nép szinte él.. nagyon adja a hangulatot.. !!!

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#797) marilllyo


marilllyo
veterán

Nem tudom. Nekem a story kicsit nehezebben megy le a torkomon. Viszed anyád hamvait Pálpusztára...ahol épp háború van..oké, hogy családi szálak kötnek az egész néphez...de...nem tudom. Nem érzem azt, hogy nekem feltétlenül harcolnom kell itt ezekkel. A 3-ban ott voltak a barátaid a testvéreid akik a legfontosabbak. Volt igazán motiváció. Itt annyira nem jön át. Jó persze ködös itt ott de megint csak 2 nép akik harcolnak és te belecsöppensz...de nem olyan jól mint a 3-ban. Belegondolva a Far Cry 5-nél ha emelni akarják a tétet...javaslom a palesztin, zsidó, szunnita témát. Vagy az ukrán-oroszt :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#798) Zorel


Zorel
senior tag

Látom eléggé sokan szidjátok a játék hangulatát és a story-t is főleg a 3. részhez hasonlítva.
Részben igazatok van, egyébként ezzel én is így voltam amikor megjelent és leültem vele játszani.

DE! Másnap picivel több mint 2 óra játék után teljesen megváltozott a véleményem. Olyannyira, hogy jelenleg nekem jobban bejön mint a 3. rész. (story-ra nem, de a küldetések jobbak)
A story egyre jobb, de az eleje tényleg uncsi volt, viszont később beindul és vele együtt az egész játék is. A küldetések végre összetettebbek és izgalmasak. (pl Willis-eket nagyon szerettem :) )
Jah és a coop része is tetszik, hétvégén több órát beletettünk haverral. A fő küldetéseken kívül mindent lehet coop-ba csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#799) Habugi válasza daveoff (#794) üzenetére


Habugi
addikt

Az első 3-4 óra nálam ugyan így telt, pontosan ugyan így jött át az egész nekem is ahogy egy hsz-el korábban írtad.
Viszont az unalom nagy úr, így adtam neki még esélyt és nem bántam meg! :N

Ideje korán leírtam a játékot, mert "beindul" és +1 annak a tábornak akik szerint ha nem is sokkal, de kicsit még jobbis mint a 3. rész volt. Persze izlés kérdése.., én elég hajlamos vagyok fél-egy óra után kijelenteni valamire h kuka, anélkül hogy láttam volna belőle valamit.
A zenéje sem rossz, egyetlen egy dolog borít ki, igaz nem sokszor találkozom vele de ha igen akkor facepalm, nevezetesen ez:

:DDD :W

Esetleg még megemlítendő az is, hogy a játék még Hardon is kifejezetten könnyű.. :(((

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#800) daveoff válasza Habugi (#799) üzenetére


daveoff
veterán

Mindenképpen folytatni akarom, ha már kiadtam rá a pénzt, remélem engem is megfog a játék! Köszönöm! :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.