Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2862) Picco válasza Drenadar (#2861) üzenetére


Picco
addikt

en is csak azert neztem ra a napokban mert dumaltam a sherpaval par percet, aztan jol meglepodtem hogy mekkora "fejlodes" volt azota, meg hogy mennyit is valtozott szamomra a jatek. mar nem erzem magam non-stop cannon foddernek :B

flechette valoban nem letszukseglet, inkabb preferencia. hasonlo a hatekonysag, csak magnum hozzaadott recoilja nelkul. de akit le tudok loni flechette-el, azt 90% h magnummal is ugyanugy sikerult volna.

factory szamomra fontos fordulopont volt, onbizalmamnak is jot tett amit az elso 30 nap alaposan leepitett. meg persze egyre jobb ammo, egyre jobb pancelok, rubelbol is akad annyi hogy anyagilag nem ver foldhoz ha elveszitek 20 perc alatt 3x fullos loadout-ot (csak erzelmileg, ha van kozottuk P90 is :DDD) es igy mar mas a leanyzo fekvese.

hangok meg palya ismeret az alap, de az ugyis csak idovel jon, nemigazan lehet siettetni, bevallom hangokkal en rengeteget szivtam, marha sok ido volt amire be tudtam oket tajolni.

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.