Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2199) Shkiz0 válasza naiik (#2197) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én most 24-es vagyok és napi 3-5 órát tudok beletenni, de ezt is csak ilyenkor vagyok hajlandó a wipe elején amikor muszáj tolni, hogy meglegyen az összes trader 4-es szinten.
Ez eddig 40-es szint volt, most már ha jól láttam pl mechanic 42.
Amúgy meg az a baj, hogy pestily meg mark akik tényleg ezen csüngenek és ügyesek is azok köré formálják ezt a fost.
Értem én hogy HC játéknak van beállítva, de azért vegyünk már tudomást róla, hogy az emberek nagy többsége nem rendelkezik Shroud féle reflexekkel és ügyességgel.

Persze olyan nem lesz, hogy mindenkinek jó legyen, de mondjuk a 26. táska helyett (aminek többsége csak külsőre más hely szempontjából ugyanaz leszámítva párat) végre arra feküdnének rá, hogy a raidek 80%-a ha nem több desynces fos. Tegnap is 2x haltam meg telibe fal mögött.
Hangtalan emberek / raiderek-ről, meg hangtalan gránátokról nem is beszélve.
Amikor sokadjára halsz meg ezek miatt kicsit már triggerelős a dolog.
Amúgy ez a wipe még hagyján, most nem veszem észre azt amit előzőbe, hogy mindennek az ára a holdig ért, lehetetlen volt egy fegyver összerakós küldit megcsinálni, vagy épp kulcsot venni ami a küldihez kell. Utóbbi most is drága de nem extrán.

Ezen felül fix, hogy az item spawnhoz hozzá lett nyúlva, mert pl relé alig spawnolt egy csomó mindennel nem tudtam haladni a hideouttal.

Maga az ötlet nagyon tetszik, egyedülálló játék lenne, de a megvalósítás elég gyatra.
Én is azok táborába tartozok, hogy ez sose lesz 1.0-ás game.
Ennek ellenére meg még az alap változat is karcolja az AAA gamek árszintjét, az EOD-ról meg nem is beszélve.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.