Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2846) matyi012345 válasza adammkaa (#2840) üzenetére


matyi012345
őstag

Fiat Brava-ban volt, egy Soundstream 760.2 erővel ha jól emlékszem meg egy exide akku. Olyan rokit még nem hallottam, 500.1 BD volt a RE SX15-höz. A Dupla DL-t meg asszem DDZ1-el hallottam, de már régen volt abbahagytam ezt a dolgot, milliókat rá lehetne költeni, míg egy fejesnél ez másképp működik. Holnap egy 20-asért teljesen jó fejest fogok venni (remélem). 20-ért az autóhifiben kapsz egy kis Solid audio erősítőt és akkor még nincs mit rákötnöd, nincs mivel bekötnöd, nincs elsőszetted, stb...nem sorolom fel mi kell még egy jó autóhifihez. :) Persze tudom jobb hangzást lehet elérni, de mennyi pénzért...Fejesből veszek egy K1000-et és olyan hangminőséget kapok amit autóhifiben 10x annyiért tudnék elérni, persze hangnyomást nem, de az nálam nem számít. Meg ottvan még az is, hogy azt csak akkor tudom hallgatni amikor vezetek, én meg szeretek inkább az ágyban elnyújtózva zenét hallgatni...de ez is személyes preferencia kérdése, szóval nem akarok az autóhifi ellen beszélni, csak érdemes meggondolni, mire mennyit költ az ember. Persze aki megteheti annak legyen a munkahelyén egy LCD3-a, otthon valami studio hangfalpárja, a kocsiba meg legyen neki valami sq vagy spl cucca amit akar, csak nem sok ember van aki ezt megteheti ma.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.