Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-03-23 00:09:22

LOGOUT.hu

2022. április 9. 10:00 - 15:00
a legközelebbi FEJhallgatós találkozó időpontja.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2807) vodkaboy22 válasza adammkaa (#2806) üzenetére


vodkaboy22
addikt

4000-5000W és? Ez nem mond semmit...
Fogadunk hogy egy 250W-os átlagos rendszert egy 8W de nagyon érzékeny hangfalas rendszer hangnyomásban lenyom? De ennyire gyorsan akarsz halláskárosodott lenni? Ok nem az én dolgom, de ajánlom keresd meg azt a táblázatot ami mutatja, hogy mekkora hangnyomást mennyi ideig visel el a fülünk halláskárosodás nélkül. Én pl egyre biztos emlékszem 88dB max 2 óra. Utána tartosan romlik a füled...
Szerinted egy fejeshez milyen könnyű 88dB-t elérni és azt hallgatni 2 órán át? Baromira...
Viszont emlékeimre építkezve ugyan, de a az M50nek több a mélye sokkal mint az amperior-nak. Az más kérdés hogy valamit valamiért...
Különben nem speciális igény ez. Minden kezdő komolyabb fejes hallgató gyorsan a böszme sok mélyet keresi és ahogy finomodik az ízlése, úgy érti meg azt, hogy nem a mennyiség hanem a minőség a fontos. :R

Mindenesetre én csak azt ajánlom, hallgas meg több fejest is és óvatosan vigyázz a füledre! :R

Villamos- és Gépészmérnök - Blog-omban audio felszerelések és saját készítésű elektroncsöves erősítők.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fejhallgatós találkozó
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.