Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik

Hozzászólások

(#151) zizol válasza lid3rc (#150) üzenetére


zizol
aktív tag

Remélem valaki ki tudja próbálni, de én most nem, mert a fiam Balatonon van. Mivel a munkám miatt sokszor sokféle iránytűt használtam már, ezért azt tudom, hogy semmilyen iránytű nem pontos, főleg ha épület, acél szerkezet, villanyoszlop vagy hasonló közelében állsz.
Kinn a mezőn (nagy fesz oszloptól távol) próbáld ki és ott talán jó lesz. Illetve próbáld meg kalibrálni. Van olyan készülék, ami minden használat előtt előírja a kalibrálást.

Üdv, zizol

(#152) gaster válasza csampei (#149) üzenetére


gaster
csendes tag

Épp ez az, hogy nem tudok új APN-t megadni, vagyis megtudok, de nem tudom azt kiválasztani, nem jelenik meg mellette a jelölőnégyzet...

(#153) csampei válasza gaster (#152) üzenetére


csampei
senior tag

Akkor az első verziót alkalmazd! Kérd le a szolgáltatótól! Díjmentes,és autómatikus!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#154) bianiki09 válasza csampei (#146) üzenetére


bianiki09
csendes tag

köszönöm

WP8-at mindenkinek :-)

(#155) colad válasza csampei (#119) üzenetére


colad
csendes tag

Újra gépközelben! Próbáltam drivert letölteni, elnavigált egy kínai oldalra, ahol ezt a fájlt találtam, ez az? BaiduYunGuanjia.exe

(#156) csampei válasza colad (#155) üzenetére


csampei
senior tag

Ne szenvedj: [link]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#157) yuyizi


yuyizi
tag

Sziasztok!
Most jött meg a p10c-m és valakinek volt olyan problémája hogy amikor telefonálok a másik fél úgy haéja a hangomat mintha a gerjedne a hangom ? Nem tudom miért lehet kk4.4.2 van rajta

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#158) bianiki09 válasza csampei (#146) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Nekem valamiért nem akar felmenni :-( Flash toolos verziód nincs belőle véletlenül?

WP8-at mindenkinek :-)

(#159) csampei válasza bianiki09 (#158) üzenetére


csampei
senior tag

de van : [link]

bocs kicsit bebasztam de műxik

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#160) gaster


gaster
csendes tag

A gps amúgy mindenkinek működik rajtam kívül? Nekem folyamatosan feldobja ezt a hibaüzenetet: si request received for up session.

(#161) bianiki09 válasza csampei (#159) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Köszi így már felment. Sirály a 3 Gb hely :-)

WP8-at mindenkinek :-)

(#162) Fateys


Fateys
tag

Sziasztok!
Ugyan nem pont ennek a telefonnak a topikja,de hátha érdekel valakit.
Vettem egy Elephone P6i telót,angliából ebay-en. Tök jó meg minden,de nem volt még sose 4colosnál nagyobb telóm és nem tudom megszokni :D Ha valakit érdekel egy zsír új teló (fekete),már itt van az országba,az írjon privit :)
Köszi!

Xiaomi Redmi 4X + Mi Band 2

(#163) bianiki09 válasza csampei (#159) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Érdekes, felraktam az általad linkelt romot és 78%-ban pihent a proci, bódogság. Aztán ujra lett indítva és máris elfelejtett pihenni :-( Nem értem.

WP8-at mindenkinek :-)

(#164) csampei válasza bianiki09 (#163) üzenetére


csampei
senior tag

Vagyunk ezzel még így páran! MIUI az tud pihenni ha vagy 5-ször rebootolsz vele,de valamikor elaz első után lemegy alvóban...összecsapott szar rom az is!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#165) bianiki09 válasza csampei (#164) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Kicsit most variáltam egy tvikerrel, később ránézek volt-e értelme

WP8-at mindenkinek :-)

(#166) Helayn


Helayn
újonc

Sziasztok! Nem igazán tudok dönteni a 2 telefon között. A belső tárhely mérete engem hidegen hagy mert úgyis kártya megy bele. Ami érdekelne az a GPS, jó lenne ha minél pontosabb lenne, geocaching miatt.
A fényképek minősége sem ártana ha nem 640*480ba tudná a dolgokat.

A másik dolog hogy a vámot nem lehet kihagyni a dologból? Megköszönném a segitséget akár pm ben is.

(#167) csampei


csampei
senior tag

Friss rom!!!! [link]

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#168) csampei válasza csampei (#167) üzenetére


csampei
senior tag

Na ez a rom is egy kalap xar.... 5Mpx a kamera és battery drain....

Na ez is kuka....még mindig marad a MIUI...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#169) FlickAir válasza csampei (#167) üzenetére


FlickAir
aktív tag

P10, vagy P10c?

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#170) csampei válasza FlickAir (#169) üzenetére


csampei
senior tag

C

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#171) FlickAir válasza csampei (#170) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Köszi. A sima P10-nek van külön topikja?

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#172) zizol válasza FlickAir (#171) üzenetére


zizol
aktív tag

Szerintem nincs, de van itt már p10 user. Szerintem jöhet ide minden p10 infó és tapasztalat is.

Üdv, zizol

(#173) FlickAir válasza zizol (#172) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Most rendeltem egy P10-et, de már előre informálódok. Nem tudom milyen ROM-mal fog megérkezni. A MIUI nekem annyira nem jön be, ezért keresek rendesen működő (GPS,kamera stb.) KK ROM-ot hozzá. Magyarítást, root-olást megoldom.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#174) lid3rc válasza FlickAir (#173) üzenetére


lid3rc
csendes tag

P10 ROM-ok:
MIUI
KitKat
Nekem a KK volt rajta, az idegesítő gyári képernyőzárat leszámítva nincs vele gondom.
(csak úgy tudod őket letölteni, ha előbb megköszönöd, ennyit szerintem meg is érdemel a fejlesztő)

(#175) FlickAir válasza lid3rc (#174) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Köszönöm neked is! :) Jelenleg melyik ROM-ot használod? A készülékkel mennyire vagy megelégedve? Milyen gondokat tapasztaltál vele? Az aksi meddig bírja nálad? Mire kell majd odafigyelni? Bocsa sok "buta" kérdésért, de szeretném felkészülve várni a "Kicsikét" :) :)

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#176) lid3rc válasza FlickAir (#175) üzenetére


lid3rc
csendes tag

KK-et használom.
A fórumot olvasgatva nem állnak a minőség biztosítás magaslatain a gyárban. Nekem szerencsére csak a magnetometerrel van gondom, de mivel senki nem jelezte, hogy tapasztalta-e vagy sem nem tudom eldönteni, hogy egyedi hardveres gond, vagy a rom nincs kalibrálva.
Az új rom vrootal nem nyílt ki, lehet én vagyok a béna de nem működött, így újra kalibrálni se tudtam, majd egyszer ha frissítik a vrootot...
Nagyon nem is érdekel mert csak a Sky Map meg a Cardboard nem működik megfelelően, majd igyekszem túlélem a hiányukat.
Összességében elégedett vagyok vele, részletesebben a tapasztalataimat már leírtam korábban.
Aksit nehéz megmondani meddig bírja, 15-17 órákat bír de soha nem volt még olyan, hogy ne használjam intenzíven. Valami program 33 órát jósolt. Egy napot lazán bír nekem ez a lényeg.

(#177) csampei


csampei
senior tag

A Vroot már felejtős!Van jobb!Csak CWM kell neki! [4.4Root]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#178) FlickAir válasza csampei (#177) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Van PC verziója is, kínaiul beszél ugyan, de nem bonyolult a használata.
Weboldal
Letöltés
Jiayu G3N-en kipróbáltam, működik.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#179) lid3rc válasza csampei (#177) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Ezer köszönet, ha hazaértem ki is próbálom. :)

(#180) Mincsi


Mincsi
csendes tag

Szép estét mindenkinek! :)
Nem vagyok hozzáértő, (sőt! Egyáltalán nem!) ezért fordulok hozzátok némi segítségért,tanácsért.
Két hete van P10-esem. 4.4.2 KK fut rajta.Nagyon elégedett vagyok vele. Szuper kis kütyü :) kivéve a GPS-t :-/
sajnos van egy játék, amit játszanék, ha a GPS nem pozicionálna folyton félre, ill. ha egyáltalán észrevenné, ha mozgok, de amint rájön, akkor baromi nagyot ugrik (gyakran egész máshova, mint ahol épp vagyok)
Nem tudom, hogy van e valami ötletetek amivel javítani lehetne rajta, mert sajnos így számomra élvezhetetlen és játszhatatlan a játék ...
Előre is köszönöm a segítéget!

[ Szerkesztve ]

(#181) lid3rc válasza FlickAir (#178) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Végül ezt használtam.
Ezzel az ilyen magamfajta hülyék is boldogulnak. Másold a telefonra bökj a nagy ződ gombra várj, és örülj. :)
BusyBox azért kellett még pluszban, de a munka oroszlánrészét megcsinálta.
Mégegyszer köszi a segítséget.

(#182) KamuMazsola


KamuMazsola
őstag

Sziasztok!
Szerintetek ez a hírdetés fedi a valóságot?

Valamiért túl olcsónak találom és az eladó még semmit sem adott el úgy 5 év alatt. Pedig ennyiért szívesen vennék egy ilyen telót! Mi a véleményetek?

Szerk. Bocs egy 40 gigás hdd-t eladott, amit most is hírdet.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#183) FlickAir válasza KamuMazsola (#182) üzenetére


FlickAir
aktív tag

A héten megmondom, én most rendeltem tőle egyet...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#184) csampei válasza KamuMazsola (#182) üzenetére


csampei
senior tag

Elég kamu szaga van....

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#185) csampei válasza csampei (#184) üzenetére


csampei
senior tag

Bónusz hogy a kínai ár alatt van ha megnézzük a dollár árfolyamot...Innentől no komment!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#186) KamuMazsola válasza FlickAir (#183) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Ott a zsibvásáron rendeltél tőle? Kíváncsian várom válaszod! Bár kár, hogy csampeivel értek egyet!

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#187) FlickAir válasza KamuMazsola (#186) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Mindenképpen jelzem, hogy sikerült az üzlet. Bár a srác eddig minden emailre gyorsan válaszolt, rendes, magyar bankos számlaszámot adott, ami lenyomozható, telefonon is elérhető, úgyhogy ez a kamu kérdés nálam 50-50% :). Ma reggel azt írta, hogy a cucc "úton Európa felé". Lövésem sincs, honnan rendel ilyen olcsón, de ha rendben megkapom, nekem már jó... :)

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#188) KamuMazsola válasza FlickAir (#187) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én azt mondom, vagy kínai származású kereskedő és tud valamit, vagy lehúzás. Mindenképp megvárom a történeted végét, addig nem rendelek tőle. Nehogy te fizesd a vámot! Persze még akkor is olcsóbb, de azt válaszolta régebben, hogy "nem szokott gond lenni, az van ráírva, hogy ajándék.,,
Erre a kérdésre: "Mi a garancia arra, hogy elutalom a pénzt és a telefon meg is érkezik?,,
Ezt válaszolta: "A küldeményhez +600 Forintért lehet értéknyilvánítást kérni. Amennyiben a küldemény sérülten, késve érkezne meg vagy egyéb probléma lenne a termékkel vagy a postázással vállalkozásunk visszautalja a pénzét. Garancia a készülékre a magyar jogszabályok szerint van.,,

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#189) yfoogg válasza KamuMazsola (#182) üzenetére


yfoogg
csendes tag

Szia

Én 2hete rendeltem tőle p10c-t! Bevallom kicsit félve az alacsony ár miatt!
Rákérdeztem, de azt mondta, hogy eddig semmi gond nem volt, minden készülék megérkezett!
Megjegyzem, hogy az értékeléseinél nem találtam semmi mást a már az általad említett hdd-n kívül!
Most várom a csomagot, mivel mást nem tudok csinálni!
Jelentkezem , ha megjött!

Ja, a csomag számát is elküldte, de eddig még sehol nem találtam meg!

üdv: yfoogg

[ Szerkesztve ]

(#190) yuyizi válasza yfoogg (#189) üzenetére


yuyizi
tag

Ha nincs csomagszám az szerintem már elég gyanús ... Még amit én találtam oldalon (etotalk.com) ott is 99.99$-volt ezzel szemben itt még olcsóbb. Én nem igen rendelnék tőle de hátha nem kamu... Szorítok nektek :R én is nem rég szívtam meg egy csalóval szóval tudom mi a dörgés ... :)

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#191) yfoogg válasza yuyizi (#190) üzenetére


yfoogg
csendes tag

Szia

A csomag száma megvan, csak semmilyen oldalon nem találtam még meg, hogy hol járhat!

Ezt írta hozzá:

ha már a küldemény az országban van az MPL honlapján keresztül is meg lehet nézni, egyéb esetben az Európai Postai Kicserélő központon keresztül.

ebben tudtok segíteni, mert az MPL-en még nincs!

(#192) Benex válasza KamuMazsola (#182) üzenetére


Benex
senior tag

[link] :Y

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#193) yfoogg


yfoogg
csendes tag

Akkor ezt momentán benyaltam! :(

(#194) FlickAir válasza yfoogg (#193) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Benyaltuk, bár nekem "csak" 6000 Ft-om bánja, ennyi előleget utaltam neki.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#195) yfoogg válasza FlickAir (#194) üzenetére


yfoogg
csendes tag

De az biztos, hogy én nem fogok feljelentgetni!
Valahogy úgy is megtalálom, annyit meg megér, hogy eltörjem valamijét!

(#196) FlickAir válasza yfoogg (#195) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Hidd el, annyit nem ér... 2-8 év... sajnos a törvény ezeket is védi, nem csak téged... bevállalnád??? Van erre jobb ötletem, majd privátban beszélünk, ha tényleg gáz lesz.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#197) yfoogg válasza FlickAir (#196) üzenetére


yfoogg
csendes tag

Rendben!
De nem úgy csinálnám, hogy el is kapjanak!
Még várok egy kicsit!
Írtam neki, hogy ha ezek tényleg igazak, akkor jobb ha most visszautalja a pénzem!

(#198) yuyizi válasza yfoogg (#197) üzenetére


yuyizi
tag

Az a baj hogy kis tétben játszik és mivel csak 50000ft felett számít bűncselekménynek az ilyen ezért csak azon felüli összegnél ad ki adatokat a bank :S Szóval én azt tudom ajánlani hogy ha van itt még valaki aki tőle rendelt akkor fogjatok össze hogy kijöjjön az 50k és azután már úgy is megfogják a rendőrbácsik :) Én is pont ugyan így jártam csak felvettem a többi károsulttal is a kapcsolatot és összejött több mint 100ezer így nyilván jobban mozdultak a rendőrök is és azt mondta a nyomozó hogy 90%+ hogy elfogják. Tehát szerintem megér annyit mint hogy a kezét lábát tördeld :D Sokkal jobban megszívja ha a rendőrség jár el ;]

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#199) FlickAir


FlickAir
aktív tag

Megnéztem az etotalk-nál, ennyi lenne 1 darab sima P10-es, western unionnal fizetve. Ha valakit érdekel, csinálhatunk egy csoportost rá, várom a privát üzeneteket ez ügyben:

1 x Elephone P10C Ultra-thin 5.8mm Android 4.4 Kit Kat Quad Core Dua
Color: Black
SD Card: None
Case: None
Adaptor: EU Adaptor (gift)
For Car: None
Packaging: No logo No word box
Screen Protector: Universal x 1
Extra Parts: Send it as a Gift
Preinstall Service: Etotalk Mod ROM
Preinstall Service: Unlocked and Rooted
$111.94
Sub-Total : $111.94
DHL CN (To HU): $27.00
Insurance: $5.99
(WU): -$5.80
Grand Total: $139.13

A Mod ROM-ot, és a root-ot csak azért kértem, mert így tuti, hogy kipróbálva, működőképesen adják fel, sokkal kisebb a lehetőség arra, hogy gyári hibás készülék érkezzen.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#200) yuyizi válasza FlickAir (#199) üzenetére


yuyizi
tag

Én írtam az etotalknak hogy küldjék giftkén nagyon együtt működőek voltak 4 nap alatt ideért (pénteken adtam le a rendelést szombaton feladták kedden már itt is volt) vámot nem fizettem mert ezt írták rá: declare communication device 28$ és simán átment a vámon :) persze ez lehet egyéni mák volt :D Szerintem korret oldal ha egyénileg rendelsz és megúszod vámot még úgy is nagyon megéri :)) Viszont szerintem ha légipostával rendeled akkor biztos hogy megúszod a vámot csak ott nyilván hozzájön az a sok idő mire megjön (20-30 nap)

[ Szerkesztve ]

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.