Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik

Hozzászólások

(#1) zizol


zizol
aktív tag

Téma: Elephone P10 és P10C
Legyen ennek a telefonnak is topikja.

Gyártó honlapja:
http://www.elephone.hk/p10.html
http://www.elephone.hk/p10c.html

Elephone P10c

Parameters
Touch screen 5Point+ hand signal Capacitive-Touch
CPU 1.3GHz Quad Core mtk6582
MS mode GSM+WCDMA
Frquency band GSM:850/ 900/ 1800/ 1900MHZ WCDMA: 850/2100 MHZ
System Flash ROM:MIUI OS/ Color OS/Lewa OS/Android 4.4.2 How to get >>
SIM card: Dual sim cards, dual standby
Wireless transmission: WIFI802.11b/g/n/ Bluetooth 4.0/
Modem features Wireless AP (Mobile AP)
HSUPA YES
HSDPA YES
LCD Display Size 5.0' QHD
Resolution 960*540
PC interface High speed USB2.0
Built-in Flash ROM8G
Built-in RAM RAM1G
Dual-Camera 2.0MP front / 8.0MP
Capacity Expansion Support TF Card / Capacity:up to128GB
Sensor Gravity Sensor / Proximity sensor/Light sensor/Gesture sensor/Magnetic sensor
Color black/white/yellow/red
Product size 139*71.5*5.8MM
Power Supply 3.7V/1950mAH Lithium rechargeable battery
AC charger:Input:AC110V~240V,Output:DC 5V/1000mAh
Max 5 Hour playing time (factory default)
Music Function Format MP3/ WMA/ OGG/ APE/ FLAC/ AAC/ WAV (3rd party software)
Headset max. output (L)5mW+(R) 5mW (32ohm)
Video Function Play format MKV/ AVI/ RM/ RMVB/ MP4/ MOV/ VOB/ DAT/ 3GP/ WMV/ H.263 etc (3rd party software )
Video playback support network Flash player 11.1.115 support
Max.resolutions supported 1080P (1920*1080)
Ratio 16:9 Full screen for optional
Photo browse JPG/ JPEG/ BMP/ GIF supported
E-book Function Format Supported TXT/ LRC/ PDF/ Html/ Htm/ EPUB, etc (third party software )
Max. capacity 20M
WI-FI Function Main chip set 61820 / 802.11b/g
Transmission rate Max 54Mbps
Transmission Distance Max100m
Work Frequency 2.4GHz
Recording function Format supported MP3/WAV Format
Support dual SIM
GPS support
BT function support
Languages Simplified Chinese/ Traditional Chinese/ English/ Japanese/French/German/Spanish/italian/nederlands/polski/portugal/romans/slovenian/vietnam/turkish/russie,etc

Üdv, zizol

(#2) 01andris


01andris
tag

A héten nekem is lesz.
Hajrá. :DD

(#3) xigris


xigris
őstag

Sziasztok!
Lehet már tudni valamit mert én is ilyet néztem ki magamnak p10c :R

(#4) zizol


zizol
aktív tag

Fiam néhány hete már nyúzza a P10C-jét és mondhatom, igen pozitív csalódás a telefon. Ezért az árért (99dollár) szerintem nagyon megéri.
Nem csak képen, élőben is szép, vagány dizájn.
Minden villám gyors rajta, jól bírja az akksi és fiam szempontjából legfontosabb szempont, hogy a játékok akadás nélkül fussanak az is teljesül. Címborái drágább, márkás telefonjain, tabletjein akadozó 3D-s játékok ezen hasítanak.
Ami meglepő, hogy a kijelző egészen jó! Szerintem a legtöbb embernek ennél nem kell jobb. Még én is simán bevállalnám a mostani FHD után is akár.

Üdv, zizol

(#5) 01andris válasza zizol (#4) üzenetére


01andris
tag

Ezt láttátok?
[link]
Erre gyűjtök.
Csak kíváncsiságból.

(#6) zizol válasza 01andris (#5) üzenetére


zizol
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy mindent amit ígért - ami nem kevés- tudja-e a valóságban is?

Üdv, zizol

(#7) xigris válasza zizol (#4) üzenetére


xigris
őstag

Szia! A telefonnak milyen a hangja, anyaghasználat elfogadható?

(#8) zizol válasza xigris (#7) üzenetére


zizol
aktív tag

A fülhallgató kimenete és a saját hangszórója is nagyon hangos. Minőségét nem tudom megítélni, mert keveset volt a kezemben,fülessel talán nem is próbáltam, de erősítőre kötve semmi problémát nem hallottam minőségben sem.
Anyaghasználat szerintem simán elfogadható, árához képest mindenképpen. Hátlapja puha, amit én nagyon szeretek, mert nem csúszik, de az lehet, hogy idővel megkopik. Még nem látszanak használati nyomok, pedig a fiam nem különösebben óvja.

Ami még eszembe jutott:
Wifi nem világbajnok, de elfogadható. (kb. közepes)
etotalkról rendeltük. MIUI-val érkezett, van rajta magyar nyelv és 4.4-es droid.
Ára 99dollár volt + szállítás. A DHL nagyon gyors volt. 5 nap alatt itt volt úgy ,hogy beleesett a hétvége.
7e Ft áfát fizettünk.

Az összes gondom a telefonnal, hogy a beállítások/alkalmazásokon belül, ha rányomsz egy alkalmazásra, akkor hibával kilép. Így ha el akarok távolítani egy alkalmazást, vagy meg akarom nézni a tulajdonságait, akkor a főképernyőn kell hosszan rányomni az adott ikonra és ott lehet kiválasztani az "alkalmazás tulajdonságai"-t. Más hiba eddig nem jött ki, ezzel pedig együtt lehet élni.

Üdv, zizol

(#9) zizol


zizol
aktív tag

Fiam szeretne hozzá valami vagány szilikon tokot rá, de sem azt sem pedig jó minőségű képernyő védő fóliát sem találtam sehol.
Aki tud ilyesmit jelezze, köszi.

Üdv, zizol

(#10) xigris válasza zizol (#8) üzenetére


xigris
őstag

Ma én is megrendeltem remélem gyorsan megjön.
Áfát hogy kellett fizetni? Aksi mennyire bírja normál használat mellett,megy sima filessel vagy kell átalakító hozzá.Azt vágom hogy 3.5mm jack szabvány,de nekem a zte v967s-hez kellett kábel mert rosszul szólt halk zajos.

(#11) tvamos


tvamos
nagyúr

F...sza ez az etotalk!
Most nyomom, hogy BUY, erre ezt kapom:

Your Shopping Cart
Elephone P10C Ultra-thin 5.8mm Android 4.4 Kit Kat Quad Core Dual Sim 5 inch 8mp Smartphone
Sub-Total: $151.76 (Nem figyeltem... :(
Sub-Total: $116.93

Valahol van ez olcsobban?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#12) xigris válasza tvamos (#11) üzenetére


xigris
őstag

Jó az etotalk csak a sok pipát vedd ki a sok kiegészítő elől a dhl-lel 27 usd a posta így most 127 lesz én most rendeltem

(#13) tvamos válasza xigris (#12) üzenetére


tvamos
nagyúr

Meg mindig ezt mutatja: Total $132.98 USD. (Csak ebben mar benne van a DHL CN-is.) No mind1... meg kell varni a fizut, az 5 nap.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#14) xigris válasza tvamos (#13) üzenetére


xigris
őstag

Amikor rendeled írja a szállításnál van egy pipa ami arra vonatkozik hogy kérsz e biztosítást rá az 5 dollár körül van.
Én is várom már pénteken megrendeltem de semmi nem történt attól félek holnap lesz csak valami belőle

(#15) futyi1


futyi1
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék rendelni az etotalk.com rol.
A kérdéseim - eredeti, vagy etotalk rommal rendeltétek? Nem igazodom ki rajta.
- van figyelmeztető led az elmaradt eseményekhez, és a szin változtatható?
- EU- us töltőt adnak, vagy átalakítót?
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#16) xigris válasza futyi1 (#15) üzenetére


xigris
őstag

Szia!
Sima rommal rendeltem az etotalkos romot annyira nem dicsérték más fórumon,ki lehet választani milyen töltőt szeretnél. A ledet passzolom de ha valaki akinek már van és beírnál azt megköszönnénk.

(#17) futyi1 válasza xigris (#16) üzenetére


futyi1
csendes tag

Köszi!
Várom a véleményedet, az első tapasztalatokat .

(#18) Benex


Benex
senior tag

Megérkezett és nagyon szuper :)
Az lenne a kérdésem hogy beállítottam a telenorhoz tartozó APN-t és csak 2G hálózat van, nincs 3G hálózat. Nektek az van aki telenoros ugyan így?

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#19) xigris válasza Benex (#18) üzenetére


xigris
őstag

Milyen rommal érkezett,végül mennyi idő alatt jött meg, áfa volt?

(#20) Benex válasza xigris (#19) üzenetére


Benex
senior tag

Miui 4.3.7 van rajta, kikat alapú. 12 nap alatt ért ide és volt áfa.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#21) Benex válasza futyi1 (#15) üzenetére


Benex
senior tag

Üdv. nagyon jó a telefon.
Van értesítő Led. Megoldodott a 3G is.
A normál sim a jó.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#22) tvamos


tvamos
nagyúr

Nekem is sikerult megrendelnem, most.
Egy feketet...

Van valakinek otlete, milyen kerekparos tokba illik bele ez a keszulek?
Nem akarom azzal inditani, hogy 40-nel betont fog...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#23) csampei válasza Benex (#21) üzenetére


csampei
senior tag

Van gondja a 3G kezeléssel? Micsoda? Lehet tudni? Mert nekem is ez van (p10c) de nincs vele gondom.Vagyis igen a MIUI rom alatt a videó felvétel katasztrófa a gyári 4..4.2 alatt meg a GPS :O Meg néha battery drain jön elő akkor 3-4szer rebootoltatni kell hogy tudjon aludni... Erre van megoldás? A saját fórumán nincs azt tudom...

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#24) csampei válasza Benex (#20) üzenetére


csampei
senior tag

Ja meg meg még egy kérdés: ez a "Miui 4.3.7 van rajta, kikat alapú." ezt hogy? Mert most nekem is a legfrissebb mijáúú van fent 4.3.14 de az még csak 4.2.2 az pedig nem teljesen KK :F

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#25) tvamos válasza tvamos (#22) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nektek is kuldtek mail, hogy az nekem a jo, ha az etotalk ROM-mal rendelem, mert az a jo?
Vissza kellett igazolnom, hogy nem kell az nekem.
Meg Pending-gen van ez miatt a rendelesem...
1 nap veszteseg!!! :O :F :Y :W
Siess postas!..

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#26) csampei válasza tvamos (#25) üzenetére


csampei
senior tag

Mondjuk egy root vagy egy eto mod rom csak azért sem árt mert ehhez ugye be kell kapcsolni,és flash-elni kell. Na most ha esetleg hibás a készülék,vagy nand hibás(ez már nagy gond) ez nagy valószínűséggel ott ki is derül.Én is az Etotalk-tól szoktam mindent rendelni,de legalább egy rootot kérek minden esetben.

Ui: lehet hogy azért ragaszkodnak az saját romhoz mert abban van Magyar nyelv (MIUI rom amúgy) az első 4.4.2-ben meg nincs!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#27) xigris válasza csampei (#26) üzenetére


xigris
őstag

Sajna én nem kértem semmit rá :(((
Honnan lehet letölteni hozzá romot?
Ma kérték hogy a vamkontakt.hu címre küldjem a papírokat viszont még csak hong-kongba van a csomag,ilyenkor mizu?

(#28) zizol válasza xigris (#27) üzenetére


zizol
aktív tag

ez normál dolog, legalább amíg ideér, elintézik a vámot.

Üdv, zizol

(#29) zizol


zizol
aktív tag

Fiamén MIUI 4.3.7 van (android 4.4.2)
Szerintem az etotalk rakta fel.

Üdv, zizol

(#30) xigris válasza zizol (#28) üzenetére


xigris
őstag

Köszi

találtam romot és drivert hozzá remélem jó lesz [link]

(#31) zizol válasza csampei (#23) üzenetére


zizol
aktív tag

Szerintem nincs gond a 3G-vel, csak nem mind a kettő SIM foglalat tudja. Benex -ha jól értettem- először a másik foglalatba tette a SIM-et.
Illetve annyi gond lehet a 3G-vel, hogy a 900MHz-es 3G-t nem tudja, amit a Vodafone városoktól távoli részeken használ. Telenor, Telekom nem használ ilyen frekin 3G-t, szóval Őket ez sem érinti.

Üdv, zizol

(#32) Benex


Benex
senior tag

Igen megoldodott a 3G.
4.4.2 van írva.De nova launchernél pl nem müködik az a funkció , hogy átlátszó legyen a statusbar, szóval nem vagyok benne biztos, hogy tényleg 4.4.Meg ami van "verziószám nyomkodás cucc" nem hoz ki semmit, csak a fejlesztői menüpontot (amit más telefonon a build 7x-i nyomása szokta).
Viszont jó ez a MIUI .
Az egész telefon,szuper.Samsung mini után.:)
A kijelzője nagyon szép.Jó a hangja is.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#33) csampei válasza zizol (#29) üzenetére


csampei
senior tag

Az enyém is Etotalkos rommal jött de az 4.2.2 volt :) tudtommal még KK alapú MIUI nincs erre a készülékre :N De még a támogatói fórumon se tudnak róla...

UI:valóban árában teljesen jó,csak mint mondtam a battery drain szokott néha előjönni de az a MIUI-val ,és KK nél is..Annyi hogy a miui-ban a videófelvétel a trágya,a KK-ben a GPS fail :O

(#30) xigris

Az a támogatói fórum!Ami ott van abból kell gazdálkodni! Ha KK vonalon gondolkozol vigyázz mert KK alatt nem megy a GPS...A MIUI ból pedig a 14 végűt rakd fel ha fel akarod! Ugyanis az a legfrissebb! Mellesleg ott is jelen vagyok az szép kopasz csávó :DDD :P

De ahogy elnézem nem a legfrissebb KK-t szedted le....Mert van attól frissebb!Amit Te leszedtél ott csak 5mpx-t tud a kamera!erre figyelj!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#34) csampei válasza csampei (#33) üzenetére


csampei
senior tag

Sőt abba Magyar nyelv sincs,mert a a legrégebbi...de ott 8mpx a kam a Jul 8-i ba ott van Magyar nyelv de 5mpx a kam a jul 18-i ba,van Magyar nyelv és 8mpx a kam,de a GPS egyikben sem megy :O

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#35) xigris válasza csampei (#34) üzenetére


xigris
őstag

Akkor van olyan rom amiben jó a gps és a kamera és még magyar is.
Nem ragaszkodom a kk-hoz

(#36) csampei válasza xigris (#35) üzenetére


csampei
senior tag

Nincs! a 14-es végű MIUI az közelít a jóhoz,ott van GPS,még használható is,a fényképező rész a tökéletes, Magyarnak Magyar,de a videó csak 640*480-ban vesz úgy ahogy 26fps de például 720p-ben már csak 7fps szóval az kuka. Szerintem tedd fel,mert ez a leghasználhatóbb jelen pillanatban.

Itt találod: [link] de innen gyorsabb: [link]

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#37) xigris válasza csampei (#36) üzenetére


xigris
őstag

Ez simán felmegy flashtollal vagy kibontom és a recoveryt feltenni mktools-al?
A video nem zavar azt nagyon ritkán használom lényeg a magyar és a gps. :R

(#38) csampei válasza xigris (#37) üzenetére


csampei
senior tag

Amennyibe mappában van a kibontás után úgy Flashtool!!!!!!!

Zárójelbe...végig zongoráztam az össze létező romot rá,vagyis szétflasheltem az agyát.... :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#39) xigris válasza csampei (#38) üzenetére


xigris
őstag

Gondolom simán felmegy a sima flashtoolal nem muszáj azt amit a kinti fórumon linkeltek?

(#40) csampei válasza xigris (#39) üzenetére


csampei
senior tag

Erősen ajánlott!!! És persze rendszergazdaként futtatni! Ez olyan művelet ahol a legkisebb gixerre is téglásodhat a teló! Én nem játszanék vele....

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#41) xigris válasza csampei (#40) üzenetére


xigris
őstag

Megnéztem azzal a preloader be van pipálva azt hagyjam úgy?

(#42) csampei válasza xigris (#41) üzenetére


csampei
senior tag

igen,vagyis én úgy hagytam,sokak szerint felesleges rizikó

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#43) xigris


xigris
őstag

Már Pesten van a telefonom remélem onnan már gyorsan ideér :DD

(#44) Benex válasza zizol (#9) üzenetére


Benex
senior tag

Írtam a gyártónak.
Későbbre ígérnek szilikon tokot.

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#45) xigris


xigris
őstag

A dhl oldalán most ez látszik : Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható
Gondolom ez az áfa lenne papírokat bekérték hol tudom fizetni vagy rendezni?

(#46) zizol válasza xigris (#45) üzenetére


zizol
aktív tag

DHL futár amikor kihozza a kezébe nyomod az ÁFÁt és kész, persze hacsak nem választottál más fizetési módot.

Üdv, zizol

(#47) zizol válasza Benex (#44) üzenetére


zizol
aktív tag

Köszi az infót.
Melyik gyártónak írtál? Elephone?

Üdv, zizol

(#48) xigris válasza zizol (#46) üzenetére


xigris
őstag

Még szerintem nem választottam semmit,mert azt sem tudom mennyi lesz,erről küldenek mailt?

(#49) Benex válasza zizol (#47) üzenetére


Benex
senior tag

Igen. :DD

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#50) tvamos válasza Benex (#44) üzenetére


tvamos
nagyúr

En karbon hatlapot szeretnek, meg alu bumpert. Olyan is lesz? :K

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.