Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik

Hozzászólások

(#101) tvamos válasza csampei (#100) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ilyesmin gondolkodtam: cube e10a.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#102) Senator


Senator
aktív tag

Kiváncsi lennék (sajnos nincs ilyen készülékem még), hogy az inew v3 romja múködne -e a P10-en, mivel tök ugyanaz a két teló :) Persze szigorúan CWM-ből only :)

(#103) csampei


csampei
senior tag

Üdv!Urak! Közben gondoltam egy merészet,és elkészítettem a MIUI romhoz is megnövelt data partíciós verziót!
Vagyis akinek elfogy a memó annak ajánlott (3Gb DATA)

[link]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#104) Senator válasza csampei (#103) üzenetére


Senator
aktív tag

Egyébként a GPS mi a lóhaláláért nem megy? Mindez csak szakmai szemmel érdekel, mert nekem nincs P10C-m még :(

(#105) csampei válasza Senator (#104) üzenetére


csampei
senior tag

Ezt kategorikusan nem lehet kijelenteni,hogy nem megy. Az MTK chip-es masináknak élből nem erőssége a GPS.Itt jön képbe hogy egy rom mennyire van optimalizálva.Sajnos itt az a helyzet hogy itt alapból nincs optimalizálás!Mert a MIUI vonalban gyorsabb a GPS,hamarabb pozícionál,viszont a videófelvétel KÖPEDELEM,és ezt szó szerint értsd,ezek mellett elenyésző számú battery drain (azaz beragad valami és leszívja az akksit pikkpakk) Ellenben,vagyis emellett ott a 4.4.2-es vonal,ami qrva gyors,de nagyon puritán,gyakorlatilag alap KK,emellett kapsz egy jó kamerát,kiváló videófelvétellel remek hanggal elsőre fél órán át pozícionáló GPS-el (de legalább működik),és gyakori battery drain-t (bár ez kitkat betegség,azaz egy gugli bug) Szóval ezzel így állunk.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#106) zizol válasza csampei (#103) üzenetére


zizol
aktív tag

Köszönjük! :R

Üdv, zizol

(#107) zizol válasza Senator (#102) üzenetére


zizol
aktív tag

Én úgy látom azért vannak különbségek, legalábbis külsőleg, attól még persze lehet ua. belül.
Sőt most látom, hogy a inew NFC-s. Szóval én biztos nem próbálnám ki azt a ROM-ot...

Üdv, zizol

(#108) Senator válasza zizol (#107) üzenetére


Senator
aktív tag

Jaja igazad van közben rájöttem, csak néha agymenésem van, ignorálj ilyenkor :W :))

(#109) colad


colad
csendes tag

Kérlek segítsetek! Nem sikerült rootolnom a telefonomat. Végigment minden, de a végén sikertelenség-üzenetet kaptam. Ugyanakkor nem tudom, hogyan történt, de most a kijelző jobb felső sarkában folyamatosan programsorok váltakoznak. Hogyan lehet eltüntetni ezeket? Köszönöm előre is.

(#110) csampei válasza colad (#109) üzenetére


csampei
senior tag

Milyen rom? Mivel próbáltad? Több infót,kevesebb körítést! Így lehetetlen! :(

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#111) tvamos


tvamos
nagyúr

Hat, ahogy latom, a telo nagyon jo, most is azt nyuzza a gyerek.
Hupikek torpikeket nez. (En meg a hajam tepem, hogy nem alszik...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#112) colad válasza csampei (#110) üzenetére


colad
csendes tag

Android 4.4.2-vel jött Kínából. Először a 82. hsz-ben általad javasolt vroot 1.7.3 progival próbálkoztam. Majd, miután ez nem jött össze, a RootGenius 1.8.7-tel.

(#113) csampei válasza colad (#112) üzenetére


csampei
senior tag

A Vroot lesz a nyerő,de figyelni kell a készüléket,ébren tartott kijelzővel,mert ott is kell közben tapicskolni! Ha nekem megcsinálta az összes létező 4.4.2-es romra ennél a készüléknél akkor másnak is meg kell hogy csinálja.Persze mondanom se kell hogy az USB hibakeresésnél a pipának bent kell lennie!!! Ezt a developer (fejlesztő) menü alatt találod!Ha ilyen menüd nincs akkor a telefon állapot (legalsó a beállításokban) ott a Build-re tapicskolsz vagy 10-et ki fogja írni,hogy most már fejlesztő vagy.Másképp nem tudom leírni,de ez a folyamat,és ez működik de csak ez!Mert ami a hivatalos oldalon van root az sz@rt sem ér!Elcseszi a a DATA partíciót,valamint a SD partíciókkal is valamit csinál,mert a root explorer nem látja egyik tárhelyet sem,bónusz hogy a telepítéseknél is hibákat dob! A Vrootnál kérdés volt a kínai írás az értesítési mezőben.Azzal ne foglalkozz.Az egy alkalmazás figyelő,amit a Vroot telepít fel.Alapból hasznos ha tudod mit csinálsz,mert ki lehet vele kapcsolni a háttérben feleslegesen futó nem használt appokat,de csinál sajnos néha olyat is hogy azt is kikapcsolja amit nem kellene mint például a Galéria alkalmazás,ilyenkor a fényképező rész nem működik,de ha csájna appot végignézed ott lesz benne a kapcsolóval ami piros arra tapi,átvált zöldre és onnantól megy!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#114) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok! Most néztük csak 2 pontos a kijelző. Nektek is?

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#115) xigris válasza Benex (#114) üzenetére


xigris
őstag

:K

(#116) Benex válasza xigris (#115) üzenetére


Benex
senior tag

Tényleg visszaküldted a telefont?

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#117) xigris válasza Benex (#116) üzenetére


xigris
őstag

Igen, ha összejön becserélném egy doogee 550 vafy xiaomi redmi 1s-re

(#118) colad válasza csampei (#113) üzenetére


colad
csendes tag

Köszönöm a részletes leírást! Nem tudom rootolni.
WIN7 prof SP1 32 bit, az alábbi drivert tette fel:YunOS ACB interface (lehet, hogy ez a baj?) MTP mód bekapcs, USB debugging aktív. Vroot elindít, connecting. A zöld rootra rákatt, telón megjelenik az USB kapcsolat, 2x újraindul. Rooting now, please wait. Telón: full restore , restore ended. A Vroot visszaszámol, root eredménytelen, választhatok: manual root/retry.

(#119) csampei válasza colad (#118) üzenetére


csampei
senior tag

Az előfordulhat hogy az ADB driver nem a megfelelő.... Itt találsz drivert!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#120) csampei


csampei
senior tag

Aki KK-t használ legyen kedves nézze már nekem ezzel az appal [link] hogy lemegy e deepsleep módba? Ha lehet egy screenshot is jó lenne (power+hang fel vagy hang le valamelyik)

Előre is köszi!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#121) imiadmin


imiadmin
őstag

Sziasztok,

tervezek venni egy ilyen telót, bár hogy végigolvastam a topic-ot, egy kicsit elbizonytalanodtam... :U

A teló nagyon tetszik a képeken, gondolom élőben is jó.... nekem a lényeg, hogy android 4.4-es legyen (unom, hogy régebbi készülékre nem jelenik meg) ill. az üzemidő mellett a legfontosabb, hogy a GPS jó legyen.
Hát erről a kettőről nem sok jót írtatok.. :O

ha ez nekem fájó pont, nézzek másik típust???

még valami: megéri a $99 helyett a $119 a p10 ?

Üdv
Imi

(#122) csampei válasza imiadmin (#121) üzenetére


csampei
senior tag

P2000 :)

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#123) imiadmin válasza csampei (#122) üzenetére


imiadmin
őstag

Köszi az ötletet... tetszik, de sajna 5,5' (155 x 77 x 7.6 mm) az már qrvanagy... :W

(#124) lid3rc válasza imiadmin (#121) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Szia!

A P10C-hez képest amivel a P10 többet nyújt az a :

- 8 MPixeles kamera helyett 13 MPixel, amiket nyugodtan oszthatsz 2-vel mert ezt szoftveresen interpolárálással tudja csak. Akár csak a többi hasonló kaliberű telefonnál, szóval tükörreflexes minőséget ne várj...
Ennek a videónak a végén van egy P10C vel készült felvétel:
https://www.youtube.com/watch?v=XQIs-qO1MHo
Hát mit mondjak eléggé kaksi minőség...

- 8GB ROM helyett 16GB sokáig nézegettem ez mi a manó. Ez tulajdonképpen a winyónak felel meg a belső memória amire az alkalmazásokat telepíted futtatni 1GB RAM-on futtatja mindkét készülék.

-960*540 helyett 1280*720 felbontású kijelző. Ez amellett, hogy szebb gondolom legalább annyira hátrány is, nagyobb energiafelvétel, nagyobb számítási teljesítmény igény pl.: játékokban.

Ami még hátrány lehet, hogy P10-re nem igazán találtam főzött romot. Ami nem feltétlenül baj a P10C re készült ROM-ok silány minőségét elnézve. A telefon még nagyon új, és mivel ha jól tudom alapból KitKat sok értelme nem is volt még custom romot készíteni hozzá.
Így marad az, hogy
1. bízol benne, hogy jó lesz a gyári.
2. ha annyira elviselhetetlenül rossz a gyári akkor, mivel nincs nagy eltérés a P10C-hez képest bízol benne, hogy maximum a kamerát nem ismeri fel az amit arra főztek.
3. bízol benne, hogy erre is készít valaki valami működőt

Az hogy ezek kinek mennyi plusz költséget érnek meg mindenkinek egyéni döntése.
Én P10-et vettem, de még nem érkezett meg.
Hol találtál amúgy ennyire olcsón?

[ Szerkesztve ]

(#125) lid3rc válasza lid3rc (#124) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Semmi, látom lement az ára...

(#126) zizol


zizol
aktív tag

Szerintem p10c kameraja nem olyan gyenge, legalabbis telefonos viszonylatban...
Fiam keszitett nehany igen jo kepet.
Mondjuk en sem biznek abban hogy p10 kameraja szamottevoen jobb kepeket csinalna.

Üdv, zizol

(#127) imiadmin válasza lid3rc (#124) üzenetére


imiadmin
őstag

köszi a részletes összefoglalót a két telóról...
Az árak alapárak az etotalk oldalról... sajna erre még jön DHL shipping $27.00

http://www.etotalk.com/elephone-p10c_p5908.html
http://www.etotalk.com/elephone-p10_p5907.html

[ Szerkesztve ]

(#128) csampei válasza zizol (#126) üzenetére


csampei
senior tag

nem hogy nem gyenge,hanem kifejezetten jó!!!!!Sőt ha finomhangolsz rajta egy kicsit akkor kimagasló!

(#124) lid3rc

A lényegi különbséget hagytad ki csak! A P10-es HD kijelzős...és leginkább itt hasal el a rom!

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#129) lid3rc válasza csampei (#128) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Kifejezetten jó?
Nem tudom a youtube mennyit rontott azon a felvételen amit linkeltem, de összehasonlításnak itt egy pár 2 mpx-es objektívvel készült felvétel:
http://www.youtube.com/watch?v=BiNr9U8iUwU
http://www.youtube.com/watch?v=kdeFMrGLsRg
kb egy színvonal szerintem.
2mpx = Full HD. Az a P10C telefon valóban tudna 4x Full HD minőségnek megfelelő felvételt? És itt nem az érdekel mennyire tud felnagyítani egy felvételt mert úgy könnyű dobálózni a megapixelekkel.
Mivel még nincs meg a készülék nem tudok véleményt alkotni csak az alapján amit láttam, az eddig nem sok, egy CIF kamerával egyenértékű felvétel felnagyítva irreálisan nagy felbontásra... Én örülnék a legjobban, ha kiderülne, hogy tévedek.
Úgyhogy, ha tudsz jobb minőségű felvételt csinálni vele, szívesen megnézném.

Felbontásról meg annyit, hogy a build.prop-ban átírod a ro.sf.lcd_density-t, vagy használsz valami ilyesmit:
https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.n3o.lcddensity
Szerintem működnie kell.

(#130) csampei válasza lid3rc (#129) üzenetére


csampei
senior tag

Tessék pár kép:

Eredeti méretben: [link]

Szóval azért valljuk be őszintén neves gyártótól is láttunk már sokkal szarabbakat is....nem hogy egy olcsó kínai telefontól.... :K

Szerinted a felbontás csak ennyi????Gondolod hogy kernel szinten nincs beleírva semmi sem? Esetleg egy másik driver? Na azért ez nem ilyen egyszerű :N :D

UI: az "build.prop-ban átírod a ro.sf.lcd_density" az a betűméret leginkább de felbontáshoz nem sok köze van. :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#131) zizol válasza lid3rc (#129) üzenetére


zizol
aktív tag

Aki azt hiszi, hogy a kep minoseget a felbontas hatarozza meg az bedolt a gyartok butitasanak. A kepminosegnel sokkal inkabb az erzekelo merete szamit, mert tobb feny jut ra. A nikon dslr gepemnek csak 6mpxes az aps-c erzekeloje, de sokkal jobb kepeket keszit mint barmelyik 20 mpxes kompakt fenykepezo.
Tehat szerintem almat almahoz, kortet kortehez hasonlitsunk. Telefon kamerak kozt szerintem is jonak szamit a p10c-be szerelt, de nem szabad tul sokat varni tole. Nem beszelve arrol, hogy egy 99dollaros telefonrol beszelunk. Ha ezeket figyelembe vesszuk, akkor szerintem is jonak mondhato a kameraja.

Üdv, zizol

(#132) csampei válasza zizol (#131) üzenetére


csampei
senior tag

Így ahogy mondod!!!! :C :R De annyival azért kiegészíteném,hogy az érzékelő mellett még a lencse ("optika") is fontos! Lásd a régi Nokia N70 2Mpx-es kamerával Zeiss lencsével nem semmi képeket lehetett "lőni" vele!!!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#133) lid3rc válasza csampei (#130) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Ezek a képek valóban nagyságrendekkel jobbak mint ami a videón volt.
Ez már valóban kompakt fényképező minőségű.
A puding próbája az evés, ha a kocsimban videokameraként, fogja látni a rendszámokat én már elégedett leszek vele.
Másra ezt a funkcióját úgysem igen használom.
Tegnap végre Magyarországra érkezett a telefon.
Szóval már csak vámolás, meg egy hónap a Magyar Posta nevezetű fekete lyukban és meg is kapom :)
Kíváncsian várom...

A képernyő felbontáshoz szerintem nem kell külön driver, de legyen neked igazad.
Megjelent a P10 Android 4.4.2 ROM Aug 6th, úgyhogy ezzel a rommal úgyis okafogyott a vita:
(egy köszönömért cserébe letölthető)

(#134) lid3rc


lid3rc
csendes tag

Megjött végre a P10-es! :)
Le a kalappal a magyar posta előtt, vagy a kiszállításuk nagyon gyors vagy az adminisztrációjuk nagyon lassú, de egy fél napon belül ideért a telefon.
Egész gyorsan mert Július 24.-én rendeltem és Augusztus 15.-re meg is jött úgy hogy még gubanc is volt vele, mert az eladónak nem szállította le időben a gyár.
Le is írom az első benyomásaimat, hátha segít valakinek a döntésben.
A telefon ára nagyon kedvező volt $134.99 mindenestől.
Gyönyörű dobozban érkezett, bármelyik gyártó megirigyelhetné, egy igazi kis ékszeres doboz.
A készülék MT6582-es lapkával szerelt. Ebben egy 4x1,3GHz es processzor és egy Mali-400MP grafikus egység kapott helyet. Igazán nem akarok ezen a kérdésen rugózni, de mivel ugyanez van tudtommal a P10C-ben is meg is válaszolja a driver kérdést kompatibilis kell legyen, mert a videokártyához ok hogy kell a driver de a monitorhoz nem hiszem. Arról nem is beszélve, hogy a driverek androidban a kernel szinten helyezkednek el, és nem a ROM-ban.
A telefon teljesítménye szerintem kifejezetten jó 17724 pontot mértem AnTuTu-ban.
Viszonyításnak van itthon egy Tronsmart NX-em RK3188-as lapkával 4x1,6Ghz es proci és szintén Mali-400MP-van benne szintén 1280p felbontású az 19530 pontot kapott pedig 1,2GHz különbség van közöttük. Érdekesen használja amúgy a magokat a 3. és 4. magot játékon kívül nem is láttam bekapcsolva.
Alapból KitKat volt rajta, ráadásul múlt havi kiadású, úgyhogy nagy örömömre hozzá se kell nyúljak. Szenzorokat teszteltem minden tökéletesen működik rajta, semmi nem fagy semmi nem akad és gyönyörű a kép. A kamerájával is nagyon elégedett vagyok majd töltök fel képeket, hogy össze lehessen hasonlítani.
A fekete leves:
A locker nekem egy kicsit érzéketlen, nem mindig sikerül elsőre lehúznom a lakatot és kioldanom a telefont.
Az érintő kijelző csak két pontos.
A készülék használat közben nagyon melegszik, szerintem simán 40-45 fokra felmelegedett, ez azt hiszem normális ezeknél a processzoroknál sajnos.
A telefon akkumulátora elég érdekesen merül 60%-ról egyből 15%-ra ugrik.
Remélem csak az akku van rosszul bekalibrálva, újrakalibrálom és majd kiderül.
A telefon a gyenge akkumulátorához képest egész sokáig bírja még nem mértem meg mennyit bír, de a rossz kalibráció ellenére egy napja nyúzom és most merült le.
A telefontöltő nem földelt konnektor kompatibilis, egyszerűen nem jó az alakja és nem megy bele rövid erőltetés után félredobtam és használom a régi telefonomét. Mikro USB-s úgyhogy kompatibilitással nincs gond.
Összességében nem bántam meg ezt a típust és ha egyéb disznóságok nem derülnek ki menet közben, akkor mindenkinek ajánlom.

(#135) gaster válasza lid3rc (#134) üzenetére


gaster
csendes tag

Sziasztok!
Most érkezett meg a telefon, és máris egy problémába ütköztem: a hangszórója nagyon halk, alig lehet hallani valamit ha telefonálok. Olvasgattam a neten és kiderült, hogy több 4.4-es készüléknél is van ilyen hiba. Mit lehet ilyenkor tenni? Rootoljak és rakjak fel egy rom-ot?

(#136) csampei válasza lid3rc (#134) üzenetére


csampei
senior tag

Egy CPUSPY-t tolj már fel léci,és egy screenshotot ide ha kérhetnélek,hogy elmegy e alukálni a telód?

Screenshot: POWER+HANG LE Nagyon megköszönném!

(#135) gaster

P10,vagy P10C ha C akkor MIUI rom,de egyébként nekem a KK rommal sem volt halk,bár a csengés az halkabb volt ez tény.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#138) csampei válasza lid3rc (#137) üzenetére


csampei
senior tag

Köszi a képeket,a shotokat! Na most öntötte el a szar az agyamat! Hogy a P10-nél megoldották a KK alatt a Battery Drain-t a P10C-re meg már szarik a tisztelt support! :((( :((( :(((

Ugyanis itt ez a szomorú helyzet:

Komolyan mondom szétb@sz az ideg! :(((

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#139) imiadmin válasza lid3rc (#134) üzenetére


imiadmin
őstag

végül az etotalk-ról rendelted?

(#140) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

Sziasztok!
Most kezdtem belemerülni a kinai telefonokba, magamnak már vettem egy Coolpad 7320-at amivel maximálisan meg vagyok elégedve. Páromnak is megtetszettek ezek a kínai brand-ek, főleg dizájn szempontjából, ő is lecserélné a sajátját, Árban és tudásban az Elephone P6i, P10c, P10 maradt mint választási lehetőség, 105 120 és 138 $ árban vannak a To2c-nél bőrtokkal. P6i-nél előny az Iphone dizájn, a kicsit erősebb akksi és a 13 MP fényképező, hátrány,hogy a GPS sz@rakszik benne. A két P10 előnye- hátránya pár hozzászólással előbb ecsetelve lett, az említett webshopnál előny, hogy a P10c elérhető MIUI kezelőfelülettel is. Kérdésem az volna,hogy a 13MP telóknál ez interpolálással javított vagy valódi érték? Mindháromnál JDI IPS kijelzőt ír a honlap, valaki leírná, hogy ez mennyivel jobb mint a hagyományos IPS. Akksi mennyire jó, fontos lenne, hogy ne kelljen naponta tölteni. Wi-fi érzékenysége mennyire jó? Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#141) gaster válasza csampei (#136) üzenetére


gaster
csendes tag

P10C
Már próbáltam mindenféle programmal, de nem sikerült feljebb tornáznom a hangerőt...

(#142) lid3rc válasza imiadmin (#139) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Nem, innen rendeltem. Free shipinges volt, regisztrált légipostás, és bár nem kértem az okos eladónak hála, extra takarékosan jött. ;)
Még ajándék fóliát is kaptam rá, pedig azt se kértem :)

A csomag elég jól követhető a 4px-en és 17Track-en.

(#141) gaster
Nekem nagyon hangos a telefon, erősebb a hangja, mint a régi SonyEricsson-omnak.
Jó eséllyel maga a készülék a hibás.
Szerintem első körön kérd ki az eladó véleményét, hogy mit javasol a probléma megoldására, mielőtt nekiesnél romot cserélni. Nem ismerem az eladód üzletpolitikáját, de végül, nehogy úgy járj, hogy még a garanciát is elveszted rá, mert belemásztál.

(#143) bianiki09 válasza csampei (#103) üzenetére


bianiki09
csendes tag

Szia!

Tehát ha ezt a romot felrakom akkor alapból 3 giga helyem lesz és nem kell semmit variálnom?

WP8-at mindenkinek :-)

(#144) csampei válasza bianiki09 (#143) üzenetére


csampei
senior tag

Melyik romot???? :F

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#145) bianiki09 válasza csampei (#144) üzenetére


bianiki09
csendes tag

ezt S125MWB_JF03_K59_ElephoneRS_20140614_MIUI_4.3.14_140626

WP8-at mindenkinek :-)

(#146) csampei válasza bianiki09 (#145) üzenetére


csampei
senior tag

Igen!Ezzel nem kell csinálni semmi csak telepíted,és "be lakod" nem fogsz kifogyni a memóriából!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#147) lid3rc


lid3rc
csendes tag

Nektek normálisan működik az iránytű (magnetometer) a telefonban KitKat alatt?
Nekem látszólag működik, de kicsit furcsa. Nem jó helyre áll be. Olyan mintha a gyorsulásmérő rángatná mikor forgatom nem tudom, hogy ez készülék hiba-e vagy szoftveres.

[ Szerkesztve ]

(#148) gaster


gaster
csendes tag

Sziasztok!
Még egy probléma jelentkezett nálam. Mobilnetet szeretnék használni a készülékkel, viszont nem tudom megadni a megfelelő beállításokat, mert a profilok között váltani nem tudok, a kiválasztott profilt pedig nem tudom szerkeszteni. Talán már egy régebbi tabletnél is mintha lett volna ilyen problémám, akkor nem tudom, hogy oldottam meg. Nincs valami ötletetek?

gaster

(#149) csampei válasza gaster (#148) üzenetére


csampei
senior tag

A legegyszerűbb megoldás,hogy felhívod a szolgáltatód és kérsz egy távbeállítást Galaxy s4-re.Ilyenkor küldenek a telefonszámodra egy konfigurációs üzenetet.Azt elmented és kész!Vagy az APN beállításoknál menü>>új>>és bepötyögöd kézzel.

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#150) lid3rc válasza lid3rc (#147) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Senki nem válaszolt? :(
Esetleg P10C -ben KitKat-en?
A probléma jelenség az, hogy ha forgatom az készüléket akkor mozog az iránytű de nem jó irányba áll be.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.