Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik

Hozzászólások

(#251) yfoogg


yfoogg
csendes tag

nekem pedig ezt válaszoltam, miután mondtam neki, hogy a vámon semmit nem tudnak a csomagról:

Üdvözlöm!

A „CK”-val kezdődő kód az a küldemény azonosítója, de annak egyébként „US” a vége. A másik szám a rendelés azonosító, amelyet a nagyker használ. A vám ügyleteket én mindig telefon intézem, mivel ott sokkal részletesebb információt tudnak adni. A vám részére a címet mindig ország jelzéssel nemzetközi formátumban kell megadni.

Üdvözlettel: Meidlinger Péter

ez hülyének néz?????

(#252) 01andris


01andris
tag

Helló!
Volt ilyen telefonom.elcseréltem.Sajnos. :((
Néztem én is ezt a zsibvásárost.Nagyon olcsónak gondolom.

(#253) lid3rc válasza FlickAir (#250) üzenetére


lid3rc
csendes tag

4 napot kell aludj. Karácsonyig meg kereken 100 napot, ja az újév... mindegy :D
Ha jól számolom, ma délután 4 órakkor jár le az időd amíg visszavonhatod a tranzakciót a bankodban bár ebben nem vagyok biztos.
És ha szintén jól számolom kerek 3 munkanap alatt elért a nem sürgősségi csomagod a messzi Ámerikából kishazánkba. Ami nem kis teljesítmény, tekintve hogy Budapestről - Budapestre se viszik gyorsabban.
Ráadásul a Magyar Posta feltételezem még mindig nem tud a csomagról, még így sem, hogy ők adták át vámkezelésre.
Én hiszek a mesékben, úgyhogy drukkolok nektek, poén lenne valóban megjönne. :D

A jóhír az, hogy kollégám exrendőr és azt mondta, hogy összeghatár nélkül tehettek feljelentést, és remélhetőleg ezek találkozni is fognak a rendőrségen belül így hamar meglesz az az 50 ezer forint is.
Rég csináltam ilyet, de emlékeim szerint az emailből meg, kinyerhető a feladó ipcíme is, bár most lehet, hogy hülyeségeket mondok és csak a szolgáltatója, mindenesetre nem törölni még hasznos lehet... :)

[ Szerkesztve ]

(#254) FlickAir válasza lid3rc (#253) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Sürgősségi postával kértem. Egyébként a csávó címe meg van. Az 50.000 Ft-os határ sem igazán ér semmit, mert 250.000-ig csak vétség, max pénzbüntetést kap.Szerintem ez csalás, bár egy kicsit jó ügyvéd simán csinálhat belőle sikkasztást, és azzal meg még jobban jön ki belőle.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#255) yuyizi válasza FlickAir (#250) üzenetére


yuyizi
tag

Ez egy nagy hülyeség hogy "kötelessége" a postának vámvizsgálat alá helyezni... Ez elméletben így van viszont 100db csomagra jut 5 ellenőr és random kivesznek 5-öt a 100-ból és azt megvizsgálják. Nem hinném hogy pont a tietek akadt fenn ....

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#256) Senator válasza FlickAir (#204) üzenetére


Senator
aktív tag

Az említett "jobb rom-ok" hol vannak ? Köszi! :R

(#257) csampei válasza Senator (#256) üzenetére


csampei
senior tag

:DDD :C :D

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#258) FlickAir válasza Senator (#256) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Itt olvastam a fórumon, hogy P10-hez a ROM-ok korrektebbek, kevesebb a bug benne, így értettem. Ha meg lesz a teló, megnézem mit lehet kihozni a ROM-készletből.

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#259) Kateklizma


Kateklizma
csendes tag

Sziasztok.Most jött meg a P10-esem KK-sajna nagyon betelt a memó.nem tudja valaki,hogy erre van e valamilyen megoldás.Előre is nagyon köszi

(#260) FlickAir válasza Kateklizma (#259) üzenetére


FlickAir
aktív tag

8-16 GB betelt? Ezt hogy csináltad?

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#261) FlickAir


FlickAir
aktív tag

Legfrissebb infó barátunktól:

"Üdvözlöm!

Előbb megnéztem a nagyker oldalán a küldemény státuszt a rendelés adatoknál, már Vecsésen van."

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#262) Senator válasza csampei (#257) üzenetére


Senator
aktív tag

;]

(#263) csampei válasza FlickAir (#260) üzenetére


csampei
senior tag

A DATA partíciója telt be!!!

Két megoldás van,az egyik a Link2SD használata,a másik hogy megnézi melyik rom van rajta pontos verziószámmal,és megcsinálom az az átméretezett data-s verzióját.

Van egy harmadik verzió,hogy a letölti az EBR Tweak nevezetű appot megtanulja használni (nem nagy dolog de lehet téglázni vele) és alkalmazza...

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#264) yfoogg válasza FlickAir (#261) üzenetére


yfoogg
csendes tag

Biztos ott van az enyém mellett! :)
Csak az a baj, hogy a vámon semmit nem tudnak a csomagomról!
Azt mondták, hogy ilyen azonosítójú csomag nem létezik!

(#265) FlickAir válasza csampei (#263) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Mekkora a data a P10-nek alapból? A Jiayu g3-nak 600 MB, és el vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#266) lid3rc válasza FlickAir (#265) üzenetére


lid3rc
csendes tag

908MB

(#267) amper93


amper93
újonc

Sziasztok!
Két hónapja vettem egy Elephone P10C-t és eddig tökéletesen működött rajta minden. De tegnap óta nem tudom megnyitni a kamerát, és azt írja ki, hogy "camera error. can't connect to camera". Van valakinek ötlete, hogy hogy tudnám újra működésre bírni? A factory reset nem segít.

(#268) Kateklizma válasza csampei (#263) üzenetére


Kateklizma
csendes tag

Szia.igen a data partitio fogyott el.az baj hogy ha felnyomom a link2sd-t ott nem találok semmit amivel növelni tudnèk.uh negköszönnèm a segìtsègedet

(#269) Kateklizma


Kateklizma
csendes tag

A build számom kellene hozzá?

(#270) yuyizi válasza yfoogg (#264) üzenetére


yuyizi
tag

Akkor sajnos annak a telefonnak búcsút lehet inteni... Én is pontosan így jártam nekem se találta a posta azt mondták ilyen csomagszám nincs nem létezik és valóban kiderült hogy csaló... Szóval szerintem nyugodtan megtehetitek a megfelelő lépéseket az ügyben vagy nyugodtan zaklassátok az eladót hátha elcsúszik valamin és kiderül a csalás. De szerintem tekinthetitek 90% biztosnak hogy át lettetek verve ... :(

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#271) csampei válasza Kateklizma (#268) üzenetére


csampei
senior tag

Keress vissza csináltam átpartícionált romokat!Azzal nem lesz ilyen gondod,vagy add meg hogy melyik rom van fent build number szerint és megcsinálom átpartícionálva ha esetleg nem lenne már meg!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#272) Kateklizma válasza csampei (#271) üzenetére


Kateklizma
csendes tag

Build száma:S125AWD_JF02_K59HD_ELEPHONE_20140725
Etotalk rom-al vettem és 4.4.2 Kitkat

(#273) csampei válasza Kateklizma (#272) üzenetére


csampei
senior tag

Tessék itt a módosított rom: S125AWD_JF02_K59HD_ElephoneRSCWM_20140721_20140804.

Módosítások:
-3Gb DATA partíció
-CWM recovery

Nem rootolt,de arra pár hsz viszább ott a Kingroot.

Csak akkor kezdj bele ha tudod mit csinálsz!Egy elrontott FLASH folyamat miatt a készülék téglásodhat,és felelősséget nem vállalok ezért!

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#274) FlickAir válasza csampei (#273) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Ez a ROM P10-re, vagy P10C-re van?

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#275) csampei válasza FlickAir (#274) üzenetére


csampei
senior tag

P10-re ott figyel a "HD" benne :D

A P10C-s romok visszább vannak.

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#276) FlickAir válasza csampei (#275) üzenetére


FlickAir
aktív tag

:W :R

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#277) Kateklizma válasza csampei (#273) üzenetére


Kateklizma
csendes tag

köszönöm.nagyon hálás vagyok.
Tudom hogy elcsépelt de le tudnád még írni hogy hogyan és mivel tudom felrakni ezt a rom-ot.
Sajna még soha nem csináltam ilyet.

(#278) yuyizi válasza yfoogg (#264) üzenetére


yuyizi
tag

Van valami újság a telefonokról ?:S

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#279) csampei válasza yuyizi (#278) üzenetére


csampei
senior tag

Gondolom nincs telefon nincs újság... :( De a Zsibvásár is magasról lesz@rja a levelet amit írtam nekik a kapcsolati oldalon! Ez is egy érdekes hozzáállás,de mindegy! :(((

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#280) FlickAir válasza csampei (#279) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Kitérő válaszok, meg terelés van, telefon még nincs...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#281) Kateklizma


Kateklizma
csendes tag

Köszönöm a segítségetek.sikerűlt minden.nagyon klassz a teló.

(#282) Kateklizma


Kateklizma
csendes tag

Apropó van a főnökömnek egy p10 eladó sárga színü ha valakit érdekelne.köszi

(#283) imiadmin válasza Kateklizma (#282) üzenetére


imiadmin
őstag

ment p.ü...

(#284) yfoogg válasza yuyizi (#278) üzenetére


yfoogg
csendes tag

Semmi!
Csak kitérő válaszok, mint FlickAir-nél!
Hosszas levelezgetés után ez írta az este:

Nézze vitatkozni, magyarázkodni nem szeretnék Önnek. Az nem vezetne semmi jóra. Én a nagyker oldalán található küldemény információt tekintem minden esetben hiteles, mivel szerződött partnerünk. Jelen esetben két lehetőség van, az egyik pénz visszautalás a másik pedig, hogy rendelek Önnek egy ugyanilyen telefont (vagy hasonlót), a rendelés lehet akár magyarországi nagykerből is. Holnap felhívok egy-két itthoni nagykert, hogy elérhető e itthon. De egyéb más megoldást is szívesen meghallgatok. Szeretném minél előbb lezárni az adásvételt, ami mindkettőnk érdeke szerintem.

(#285) KamuMazsola válasza yfoogg (#284) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Kérd vissza a pénzed!

Üdv.: KamuMazsola

(#286) yuyizi válasza yfoogg (#284) üzenetére


yuyizi
tag

Egyértelmű pénz visszautalás.. Már ha visszafogja ..

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#287) szix96


szix96
csendes tag

Sziasztok!
Igaz nem a topikban levő telefonról lenne szó de látom hogy ennek is wcdma csak 850/2100mhz támogat.
Na most nekem van egy p2000-em és olyan problémám van, hogy nem tudok csatlakozni a mobilnettemre nektek volt már ilyen vagy tudnátok rá meg oldást mondani ?
Minden segítséget köszönök.

(#288) FlickAir válasza szix96 (#287) üzenetére


FlickAir
aktív tag

Próbáld meg átírni az APN nevét. Nekem a Jiayu g3-on volt, hogy a vodafonos előfizetéses kártyánál az APN vitamax.internet.vodafone.hu volt.Töröltem a "vitamax"-ot, és lőn csoda, működik...

THL 4000, T6S, T6 PRO; CUBOT S168 ,S200, S208, S308, X9; DOOGEE DG310, DG550, DG700, DG800; LANDVO L200, L200S LTE/4G, L550 OCTA CORE http://goo.gl/EjdzIj

(#289) szix96 válasza FlickAir (#288) üzenetére


szix96
csendes tag

Szia!
Köszönöm szépen nekem is ez volt a problémám :W
csak nekem pannon volt a telenor online helyett :W :W

(#290) csampei válasza szix96 (#287) üzenetére


csampei
senior tag

Az APN beállítások megfelelőek? Mert azt kínában kissé hibásan tudják! Ez szokott a baj lenni! Példa a Voda net előfizuval: Internet.vodafone.net szerintük: vitamax.internet.vodafone.net (ez a vitamaxos net speciel) szóval ilyen apróságok...De ha szolgáltatód tud távbeállítást (a voda tud,de szerintem a többi is) akkor kérd meg Samsung Galaxy S4-re mert arra biztosan tudom hogy konfigolja a telót (kipróbálva).

Szerintem más gond nem lesz vele! Amúgy pedig az Mobileuncle tools a bandmode opcióban megmutatja hogy mi is az amit valójában tud a készülék (mert rendszerint ezt is hibásan adják meg)

Amúgy Vodánál a frekik ajánlott beállításai:

GSM MODE:

900/1800

UMTS MODE:

WCDMA-IMT-2000
WCDMA-CLR-850
WCDMA-800

Így van 3G netem városban faluban egyaránt! Persze ez a vodánál...

szerk:mire megírtam már megszületett a megoldás... :O

[ Szerkesztve ]

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#291) KamuMazsola válasza FlickAir (#288) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mi újság? Feljelentést megtetted/megtettétek?

Üdv.: KamuMazsola

(#292) yuyizi


yuyizi
tag

Valaki esetleg tud valami értelmes tokot a telefonhoz ? Találtam egy flippes tokot ebayen viszont nekem olyan kéne ami vagy kemény hátlapos tok vagy bumper tok. Valószínűleg nincs még hozzá de igazán jó lenne valami :S Eddig egy xperia z2 tokjával használtam viszont kicsit nagy rá és az egyik vaku sem látszódik. Tehát valami ötlet esetleg hogy melyik tok lehetne hozzá jó még esetleg ?:) Várom a válaszokat :R

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#293) jezi


jezi
csendes tag

Sziasztok!

Végre én is elkezdhettem nyúzni a P10-est. Sikerült jó áron hozzájutni egy aliexpresses akción (bolt kedvezmény +ali kupon) összesen 100$-volt és inygyen posta.A bolt 2 év garit és 1 törésgarit is adott elvileg. Magyarországon volt egy hét alatt, sajnos azonban a vám kiszúrta és ez plusz 2 hétbe és 7000 huf-ba került :((( A teló szép és gyors. A GPS nálam sem akart működni. Végül a többféle metódus közül nekem az működött, hogy gps kikapcs után mtkgps.dat fájl törlése ( ES explorerrel). Ezután fastergps-el beállítottam az országot, majd a gpstest appot futtatva beállítva rajta, hogy ne kapcsoljon ki a képernyő kiraktam a szabad égre. Ott kell hagyni 15-20 percre. Így már sikerült jelet kapnom. Nem a legstabilabb, de már van.

(#294) lid3rc válasza yuyizi (#292) üzenetére


lid3rc
csendes tag

Én ezeket a tokokat néztem hozzá:
[link]
[link]
csak nem tudom eldönteni melyik a praktikusabb. :F

(#295) yuyizi válasza lid3rc (#294) üzenetére


yuyizi
tag

Szerintem az oldalra nyílós a praktikusabb. Nekem kényelmesebb ami oldalra nyílik :)

Videó vágást és szerkesztést vállalok ! Flickr: https://www.flickr.com/photos/128935591@N02/

(#296) tvamos válasza lid3rc (#294) üzenetére


tvamos
nagyúr

+1 az oldalra nyilosra.
Fiam szereti, kitamasztja, ugy nez rajta meset. :)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#297) xigris


xigris
őstag

Sziasztok. Ma írt az etotalk hogy küldik vissza az új telót( aug 1ekkor adtam fel gariba). Kiváncsi leszek mikor ér ide

(#298) zizol válasza xigris (#297) üzenetére


zizol
aktív tag

Gondolom nem DHL-el küldik, szóval simán lehet akár egy hónap is.
Ráadásul még ismét fennakadhat a vámon. :N
Na ilyenkor szívás a kínából vett teló. :DDD

Üdv, zizol

(#299) csampei


csampei
senior tag

Na szerintem valakinek már nem jött meg a telója! Írtam ismét ennek a szemét oldalnak felhívtam a figyelmüket ha figyelmeztetésemet figyelmen kívűl hagyják akkor az Ő felelősségük is vizsgálható lesz egy esetleges feljelentés sorozatban.Íme a levél:

"Az ötlet/javaslat leírása:
Mivel előző levelemre válasz nem érkezett pedig fontos,és nagysúlyú az ügy így leírom/bemásolom még egyszer:

"Üdv!Ma az egyik mobilos fórumon felhívták a figyelmem egy Vateráról már kitiltott személyre,akinek a felhasználó neve,valamint az általa feltöltött árúi,és azok leírásai is meglepően hasonlítanak a kitiltott személyre,és termékeire!!! Meg lehet nézni,hogy több mint 20 embert vert át,és mivel az 50000ft-ot nem haladja meg egyetlen tétele sem ezért a rendőrség sem tud mit tenni.Kérem ellenőrizzék az eladót,a bankszámláját,és a termékeit!Várom válaszukat!Remélve,hogy sikerül egy csalót "kiugrasztani a bokorból" és megkapja méltó büntetését!

Segítségül a fórum: http://prohardver.hu/tema/elephone_p10c_topik/friss.html#msg222

És az "érdekes" képek: http://www.mediafire.com/download/ab5135t267qap0c/csaló.rar

Amennyiben erre a levelemre sem érkezik válasz,és kár éri az eladóval kapcsolatos ügyfeleket,eme levelezésünket közzé teszem,és a későbbiekben (amennyiben erre sor kerül) a hatósági eljárásoknál az Önök felelősségét is meg fogjuk vizsgáltatni,ezen levelezés,figyelmeztetés vonzatában! Ne süllyedjenek a konkurens oldal szintjére! Nem éri meg!"

És íme páciensünk is:

Privátban csak ismerkedem,és mivel hetero vagyok így hím társaim kíméljenek!Vagyis ha nem nőből vagy,és nem ismerkedni akarsz akkor FÓRUM!!!

(#300) bigmen55


bigmen55
csendes tag

Sziasztok. Van egy P10 . A gond vele,hogy (pannonos kártya van benne )a mobil térerő nagyon gyenge+ néha el is veszti. A másik gondom , hogy idönként halkan hallom a másik felet. Köszönök minden segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Elephone P10C topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.