Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) ANT válasza icons (#549) üzenetére


ANT
őstag

Az általad ''kisebb hely''-nek titulált helyen tutira azt kapod, amit rendelsz. Amúgy a srác már jó ideje üzletel itt, szóval ha átverés lenne a dolog, minimum eltűnt volna a környékről is. Kicsit olvass utána, h milyen MID-es lemezt érdemes venni, és az alapján rendelj! Az pedig szőrszálhasogatás, h mi van kiírva, és mi van a képen! Nem láttál még soha olyan prospektust, weboldalt, ahol direkt közlik, h ''a kép csak illusztráció, a valós termék ettől eltérhet'' vagy vmi hasonló?! Ráadásul ha bemész egy naaaagy boltba, na ott tutira zsákbamacskát veszel, mert ők aztán sz@rn@k a lemez MID-re meg egyebekre. Tán azt se tudják, mi az!
+R és -R szabvány ügyben pedig[link]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#552) icons válasza ANT (#551) üzenetére


icons
addikt

oh, akkor elnézést, hogy annak neveztem, csak a weboldal alapján döntök ilyenkor (mivel eddig nem tudtam más alapján). Hát valamennyire az, de ha egy bolt nagyon jó, akkor ad ezekre is, minden kis pontosságra, deee persze, hogy láttam, oda nem szoktam menni :) , ez alapján választok pl, ha látom, hogy nem ugyanaz, akkor nem ad annyira magára. Ki megy be ''nagy boltba''? Nemtom milyenre gondolsz, de ha bevásárlóközpontra, oda nem megyek DVDt venni, szal nemtom. És köszi a linket, elég hasznos, utánanéztem, és persze Verba lesz nekem a megfelelő, pont az, amit itt árulnak :DDD

(#553) erdoke válasza M107 (#545) üzenetére


erdoke
titán

Pont az ellenkezőjét mondtuk. Nem tudhatjuk, miként reagál a lejátszó a dologra, ezért érdemes kipróbálni.

A legjobb aláírás a héten

(#554) ANT válasza icons (#552) üzenetére


ANT
őstag

A ''nagy boltot'' gyűjtőfogalomként értettem, ebbe nem csak a hiper-giga-gagyi marketeket sorolom, hanem a szám.tech boltokat is abból a szempontból, amiről szó volt. Vagyis hogy a legtöbbször még ott sem tudod meg, h tul.képpen milyen lemezt is készülsz megvenni. (Jó, név szerint tudod, csak nem az a lényeg!) Az általad korábban említett lemez-gariztatás meg szerintem ''nagyobb boltban'' is reménytelen. (Hirtelen az ''áldott'' misztrál jut eszembe példaként, akik feketén-fehéren leírták, h semmilyen adathordozóra nem vállalnak garanciát! És nem hinném, h a tendencia ettől eltérő lenne. :( ) Egy szó mint száz: ha pl. a linkelt boltban körültekintően vásárolsz, nem érhet meglepetés!

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#555) szállitó válasza ANT (#554) üzenetére


szállitó
senior tag

mostanában teli van a piac hihetetlenül olcsó tdk val és verbával... 60-66ft és ez nem nagytétel ár , nekem ez gyanús egy kicsit ...

én most olcsonak Memorex et használok drágának meg plextort...(60és100)

(#556) ANT válasza szállitó (#555) üzenetére


ANT
őstag

Ha nekem bevált egy hely, ahol lemezt veszek, akkor nem váltok a bizonytalan, esetleg 5-10 ''krajcárral'' olcsóbb másik hely kedvéért.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#557) szállitó válasza ANT (#556) üzenetére


szállitó
senior tag

az a furcsa hogy ahol eddig 75ért vehettem volna verbát ott van most ''akciósba'' 66ért...

(#558) icons válasza ANT (#554) üzenetére


icons
addikt

én eddig havertól szerváltam DVD-t, ő 120ért adta a Verbákat, és mivel haver, cseregaranciát vállalt, szal mondta, ha rossz, visszaviszem, és máris megdob egy másik szállítmánnyal, na de ha itt 85ért van, akkor egy csöppet jobban megéri :D

(#559) ANT válasza szállitó (#557) üzenetére


ANT
őstag

És nem olyan típusú, heti akcióról van szó, mint pl. Gab-nál szokott lenni? Mert ha ilyesmiről van szó, és a lemez ugyanaz, akkor semmi gáz.

icons: ha haver gariztatja a lemezeket, az más kategória, szerencsés vagy! :) Viszont egy kissé drága a portékája! :DDD

[Szerkesztve]

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#560) szállitó válasza icons (#558) üzenetére


szállitó
senior tag

120ért még a plextor is sok... és arra nem kell garancia havertol :DDD

(#561) icons


icons
addikt

na igen, most soknak tűnik,de ezzel úgy voltam, h először néztem hipermarketekben, aztán másik havertól drágábban, majd a mostanitól, és most jött ez :DDD , szal szépen megy lejjebb, de eddig nem tudtam, hogy annál is lehet ennyivel olcsóbb :D

(#562) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

csak megerősíteni tudom, hogy nem kell félni az olcsó verbától... :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#563) putti


putti
aktív tag

Sziasztok!

Nekem egy Plextor 755SA íróm van. Hozzá Verbatim 16x DVD-R lemezeket vettem MCC-s MID-del. Végigolvastam a topik-ot és örülök neki hogy a kettő komálja egymást.

Nekem csak egy kérdésem lenne:

Adatot szeretnék tárolni, ehhez melyik lenne az optimális írási sebesség annak érdekében hogy minél tovább maradjanak rajta az adatok?
Csak azért kérdem mert valaki azt mondta hogy az sem jó ha lassan írom, de az sem ha gyorsan. Én a 8x-os írási sebességre tippelek ebben az esetben, de ha élettartam szempontjából kedvezőbb más írási sebességet kiválasztani kérlek írjátok meg azt.

Köszi mindenkinek!

(#564) putti


putti
aktív tag

Úgylátszik ma délelőtt nem nagy a forgalom ebben a topicban. Ha mégis valaki erre téved, pls, válaszoljon az előző hozzászólásomra. Thx!

[Szerkesztve]

(#565) lorcsi válasza putti (#563) üzenetére


lorcsi
veterán

szerintem jól gondolod. Én filmet 8x szoktam általában TY lemezekre, adatot pedig max 12x, ha nagyon sietek

(#566) putti válasza lorcsi (#565) üzenetére


putti
aktív tag

Thanx!

(#567) szállitó válasza putti (#563) üzenetére


szállitó
senior tag

ha egy kicsit visszaolvasol láthatod hogy nem a sebesség a leglényegesebb hanem az állandó sebesség,tehát ha sebsség váltás nélkül tudsz pl 6x osan irni az is jó

(#568) putti válasza szállitó (#567) üzenetére


putti
aktív tag

Ahogy néztem, a plextorom 8x-os írásnál nem változtatja a sebességet, az elejétől a végéig 8x-osan ír. Ha 12x-es sebességet választok ki neki, akkor már változik írás közben a sebesség.

(#569) PPeter válasza putti (#568) üzenetére


PPeter
addikt

8x-os írásnál is van egy kis emelkedő szakasz az elején.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#570) Blackdeath


Blackdeath
aktív tag

sajna a félelmem beigazolódott a ridisc lemezeimmel kapcsolatban.

most néztem meg az egyik filmet, ami egy ridisc extreme (RITEK G05) lemezre van kiírva, és még vagy 45 film.

a film lejátszása közben bizonyos jeleneteknél mintha lepause-olnák a lejátszást, úgy áll meg, és újra kell indítani hogy folytatni tudjam a lejátszást.

lehet, hogy át kellene írnom az összes ridisc extreme lemezre írt filmeket vmi másra, pl. verbatimokra? :F

(#571) blattida válasza Blackdeath (#570) üzenetére


blattida
nagyúr

Bizony lehet... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#572) M107 válasza Blackdeath (#570) üzenetére


M107
addikt

Adj ist

Milyen íróval, hányszorosan írtad meg a lemezeket?

Asztali lejátszód típusa (ha Lg akkor próbáld meg máshol is mert az lg az .....) tehát nem márka

A lemez felülete (új nyomat stb)

Nagyából ezek

Nekem is sok sok ridisc lemezem van sőt még princo is és a mai napig olvashatóak,mert

4X írás, jó író s kábelezés, bevált írószoftver (Nero 7.5.9.0 most) nem bagyon cserélgetem esetleg 5 havonta
mostanában az új ridisc lemezeket 6* írom divx filmekkel és egyetlen lejátszó sem utasítja őket vissza sőt imádja
jó író és lassú írás de ez minden lemezre érvényes, nem tudom ki írta de én PPéter hez tartom magam aki egyszer az mondta:
4*-6* írj fimet vagy bármi mást mert így maradhat tartós az adat (így archíválj)
16* tudnék írni de minek én kívárom az a 9 percet 6* írásnál

az eddigi vissza olvasások is ezt igazolják, hogy ha így archíválsz akkor jó ideig ott a cucc és leolvasható (+ más szempontoknak is teljesülni kell ) védelem beálíítás író szoftvr stb

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#573) blattida válasza M107 (#572) üzenetére


blattida
nagyúr

Akármilyen hiperszuper íród, kábeled, szoftvered van, szart sem ér, ha vacak lemezre írod. Márpedig a Ridisc elég vacak lemez.
A Ritek G05-ről lehet tudni, hogy az írók zöme meg sem tudja írni normálisan.
Mennyi idősek a Te régi Ridisc és Princo lemezeid? Ha jól sejtem, nem érik el a 4-5 évet.
Én a helyedben minimum minden héten ellenőrizném őket, nehogy egy nagyot csodálkozzak.
És ha az LG-t lesz...ozod (ami nem szar), akkor nem értem a Ridisc-hez és a Princo-hoz való viszonyod. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#574) Blackdeath válasza M107 (#572) üzenetére


Blackdeath
aktív tag

üdv!

a jó öreg pio 107d-vel írtam még lassan 2 évvel ezelőtt ezeket a piros ridisc-eket (ritekg05), először 8*-osan próbáltam meg írni őket, de annak csak lézerbeállítás hiba volt az eredménye.

így kénytelen voltam az összeset 4*-esen megírni, sőt azóta szinte majdnem mindegyik lemezemet 4*-esen írom, kivéve az MCC-s verbatimokat, azokat már 8*-osan írom. (speedhackelt firmware-rel :)) )

én régebben írtam Alcohol 120%-kal is, de ma már csak 6-os neroval és imgburn-nel írok.

(#575) blattida válasza Blackdeath (#574) üzenetére


blattida
nagyúr

A 107-eshez csak 8X-os lemezeket használj, mert a mai korongokat nem ismeri.
A legjobb az lenne, ha új írót vennél, de tényleg! :)

[Szerkesztve]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#576) M107 válasza blattida (#573) üzenetére


M107
addikt

Adj ist

Na én épp az elenkezőjét mondom nap ont haználom őket és semmi bajuk pl mp3 3-4 dvd 2004 márciusi és patentul olvassa bármi (pi 0-1) hibákat nem vizsgáljuk most mert vannak rajta kiuró értékek de olvassa minden mint a huzat


Én legtöbb dvíx filmem pl ridiscen van és müxik semmi nem mondta még hogy szar....

Van plexem is sőt verbám is (dvd-re+rw szívok a mai napig is) 8 -10 írás és végük még pl a maxell több 100 írás és ok
-r+r je az ok

Az lg hát arra nem írnék most rosszat mert akkor valszeg nem lehetnék soha itt (de nekem inkább vágják át /el a nyakam mint lg) volt rengeteg hibással dolgom (rengeteg több száz darab)
Bár én nem vok guru mint PPéter, vagy Erdőke de 16 éves tapasztalat az van és azért mert itt újoncnak írnak azértvan mert nem sűrűn írok de ha muszáj akkor igen + ha kérdésem van

Amúgy én nem istenitek semmit de itt egy ellen példa pl nekem nagyon beváltak pl az olcsó lemezek is
Használok én jobb lemezeket is de láttam én már karón varjút


Van mindenfajta TDK Sony verba plex fuji stb

PIO 111+Toshiba 5272 dvd+-r/w

Ui 1 észre vétel a toshibám ami lassan 3 éves író jobb minőségben írja a plexet mint a pio 111 sem


A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#577) dvdker


dvdker
csendes tag

Ha jó lemezt szeretnétek vásárolni olcsó katt a www.gportal.hu/dvdtop oldalra

(#578) szállitó


szállitó
senior tag

ma jártam beszerzököruton és 450be vettem Ricoh +DL 8X ost :DD remélem máshol nem mégolcsobb...

(#579) ANT válasza szállitó (#578) üzenetére


ANT
őstag

Sztem azt még jó ideig nem fogják sehol ''alulmúlni''! :C (Már ha egyáltalán!)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#580) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

vettem egy 50db-os made in japan verbatimot és az enne a kérdésem hogy az normális e hogy se a nero cd dvd speed se a dvdinfo nem ismeri fel a gyártóját:
Nero CD-DVD Sebesség: Disc Info
Alap információ
Lemez típus: : DVD-R
Book Típus : DVD-R
Gyártó: : ismeretlen
MID : TYG03
Írási sebesség: : 2 X - 4 X - 6 X - 8 X - 12 X - 16 X
Üres Kapacitás : 4.38 GB
: 4489 MB
: 4707319808 bytes
Különleges Információ
Rétegek : 1
Használat : General
Másolás védelem : n/a
CD/DVD-író Információ : felírva ezzel _NEC DVD_RW ND-4571A
Lemez Státusz : Zárt


nem lehet hogy hamisitvány?

(#581) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Gyick : tudomásom szerint most nincs a piacon ilyen hamis lemez illetve ha jol tudom , nincs a lemezen eltárolva a gyártó.

Szállító : tippet tudsz adni? :)

Más: Valakinek van tapasztalata esetleg 8x Ridisc / TTH02 -es koronggal? Tudomásom szerint ez a MID a 16x TDK-hoz tartozik, esetleg elkezdenek szivárogni lassan a TDK-t is alulmúló Ridiscek az új kínai gyártósoraikról? :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#582) M107 válasza wwenigma (#581) üzenetére


M107
addikt

Adj ist mester


''Valakinek van tapasztalata esetleg 8x Ridisc / TTH02 -es koronggal? Tudomásom szerint ez a MID a 16x TDK-hoz tartozik, esetleg elkezdenek szivárogni lassan a TDK-t is alulmúló Ridiscek az új kínai gyártósoraikról?''


Én használok ilyen lemezt is sőt sok gurigát elis írok pio 111 és toshiba 5272 dvd+-rw írókkal, kopp kopp semmi bajom velük áruk is jó (3500 ft)/50db nekem bevált naon..
Idáig 15-25 gurigát írtam el és semmi baj nem volt csak az elején 1 gurigában (50db lemezt jelent) 1 lemez volt rossz s azt még az írás elején kidobta az író

régi ridisc-jeim mind a mai napig olvashatóak gyönyörüen..... vigyázva van rá meg minden de pl divx filmek is vannak kint de semmi gond még a 2 évvel ezelőti lemezekkel sem......

4*-6* sebességen írom őket

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#583) adra válasza Gyick (#580) üzenetére


adra
tag

Ha ez megnyugtat nekem is vannak ilyen (eredeti) lemezeim és nálam is ismeretlen gyártót ír. Nem hamisak a lemezeid (szerintem). :)

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#584) The7up


The7up
tag

Nekem a TDK sosem hibázott, én többet. Most SONY van, az kafa, jobbnak tünik a TDK-nál

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#585) adra válasza wwenigma (#581) üzenetére


adra
tag

Nem TTG02 lesz az?

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#586) wwenigma válasza adra (#585) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

adra: TTH02 , és az íróm kapásból felajánlja a 18x írást... lehet egyet ''letesztelek''...

M107: köszi az infót. télleg olyansokér veszed? :F

Egyébként mostanában tapasztaltam még érdekességet, Infinity branded 8x mcc02rg20 és ProdiscF1 . Azok se kutyák.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#587) szeva000 válasza The7up (#584) üzenetére


szeva000
addikt

szerintem meg sokkal jobb a sony a tdk-nál,össze sem lehet hasonlítani

(#588) szeva000 válasza Gyick (#580) üzenetére


szeva000
addikt

kizárt,hogy hamis.Ez egy jó kis Taiyo Yuden :)
Add nekem,ha nem kell :D

(#589) The7up válasza szeva000 (#587) üzenetére


The7up
tag

Ezt mondom. A sony jobb, lehet kicsit elbonyolítottam

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#590) szeva000 válasza The7up (#589) üzenetére


szeva000
addikt

Nemrég leteszteltem pár +R sony lemezt amit a benq1655-el és a plex755-el írtam.Hááát ledöbbentem a minőségen :)
A 8X-os széria nem volt ennyire jó,bár azok is tökéletesek és érdekes módon ezek nem romlanak 1év után.Ricoh és verbából mostanában dobálgattam ki :((

(#591) icons válasza M107 (#582) üzenetére


icons
addikt

magyarban nincsen szenvedő szerkezet :U

(#592) The7up válasza szeva000 (#590) üzenetére


The7up
tag

Én csak pluszost nyomok. Bár elsö idökben 1x Princoval kezdtem (jóvanna, csak az volt, sokpénzért), de utána csak pluszos. De a sony tényleg meglepöen jó.

Azért remélem a TDK-kat nem kell majd kidobálnom, 200-300 darabot írtam belöle... Meg is bolondulnék, ha a levelezésem ugrana :W

Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

(#593) 3x3y válasza Blackdeath (#570) üzenetére


3x3y
aktív tag

Hát bizony...én átírnám...ha még egyáltalán át lehet...

PF

(#594) M107 válasza wwenigma (#586) üzenetére


M107
addikt

M107: köszi az infót. télleg olyansokér veszed?

szívesen tegnap vettem 10*50 db (10 gurigát) 1 guriga 50 db lemez /50 lemez ára 3300 ft)

+ 100 db philips cd lemezt /mert azért sokan használjuk azért mert van dvd / :D 3000 ft 50 db

ma már elírtam 15 db pio 111 íróval 1.29 firmware semmi hiba, de mint írtam a régiekkel se még 4* ridisckkel sem


Vagy én nem fogtam még rossz seriat (4-6* írom csak) nem mint ha nem tudnám gyorsabban de minek(nálam a minőség számít és nem a mennyiség) naponta kb 25 db dvd megy el írásra
ebből a fajtából (Ridisc)

Nagyon elterjedt lemez a ''professzionális'' :) felhasználók körében.

De ez ''C'' kategóriás lemez, míg a VERBATIM ''A'', ami annyit jelent, hogy nagyon sok író nem kezeli pontosan, ezért előfordulhatnak kompatibilitási gondok

Ha Ön hosszabb távra tervez, akkor ne ezt a lemezt vegye, de általános remekül használható.

Maximális írási sebesség: 8x /lehet 16 x küldeni/

Pár véleményt mellékelek be ::

Én már három éve haszmálom ezt a fajta lemezt nálam még nem hibázott igaz ,hogy jóminőségü irót használok.csak azért váltotam másik lemezre mert nyomtatható kellett.

Láttam hogy ide elég sok minden van írva. Nem tudom hogy mért írja ki sok ember hogy szar. Bármelyik dvd-re is. Mi a többiekkel nagyon sokat vettünk má ilyet. Meg Tdk tol elkezdve benq.t is meg nagyon sokat. és nekem eddig egyik se volt szar. Szóval mielött ilyeneket írtok szerintem ellenőrizni kellene a gépet. nem e a program a hibás vagy nem e az írófej használódott el stb. Csak egy tanács volt. Bocs

Én 50-ből 8-at eldobtam! általában 16-18% nál hibát ír ki és vége.

HL-DT-ST DVDRAM GSA-4082B (DVD+RW:8x/4x, DVD-RW:8x/4x, DVD-RAM:3x, DVD-ROM:12x, CD:24x/16x/32x DVD+RW/DVD-RW/DVD-RAM) Ez a DVD író kezeli?

A 3-as élettartam jelzés nem az évre vonatkozik, hanem egy egy általam készített minősítés. Mivel C kategóriás lemezek is lehetnek benne ezért nem ajánlom semmiképpen archiválásra. Ugyanis valamelyik már írás után is visszaolvashatatlan. Mondjuk az utóbbi 8 hónapban nem érkezett ilyen visszajelzés a lemezről, ami igen csak meglep.




[Szerkesztve]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#595) Ottoka


Ottoka
őstag

Amit most vettem 25 verba lemezt TYG03-as médiakóddal rendelkeznek. Ezek a nagyon jó verba lemezek? Egyébként kinézetre is picit más mint a cmc-s verbák.
Akkor most érdemes lenne venni belőle még? Átlag havi egy 25-ös henger elfogy, pár hónapra lenne jó lemezem.

Mezőhegyes

(#596) adra válasza Ottoka (#595) üzenetére


adra
tag

Minden kérdésedre igen a válasz :DDD A másik Verbatim MCC.

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#597) icons


icons
addikt

a Taiyo Yuden mindent ver? szal pl TY vs TYG03 közül meik lenne a jobb? (mellesleg 111L-em van, ha ez benne van a konfigomban, szal ahhoz, de úgy átlag is, és Verba persze)

(#598) blattida válasza icons (#597) üzenetére


blattida
nagyúr

A Volkswagen vagy a Golf a jobb? :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#599) blaces


blaces
tag

Sziasztok!

Tapasztalatok kénének!

1.TDK 16x mi a véleményetek? filmekhez vagy adathoz? Most vettem ilyet, mert jó árba volt,
habár mondjuk nálam a Verbatim az etalon, de a philips is egész jó újra írhatóban!!! mondjuk én a pluszosokat részesítem előnyben, mert régi chip magazinos tesztben jókat írtak a pluszokról! Kár hogy már 4x-es Ridisk nincs... az jó volt anno :)
2.És hányszoros írási sebességet javasoltok??? én 4x-el írom őket
3.A plextor dvd lemezekről hallotatok valamit?

4. Zenei cd-hez melyik cd-t ajánljátok??? (MP3 és audio cd-khez), Verbatim, Samsung, Tdk, Philips, vagy más valamit?
És hányszoros írási sebességet itt is!! én mondjuk 16x-al nyomom őket

Amúgy ha hozzájárulok a statisztikai adatokhoz egy kis infóval akkor annyit mondanék hogy a TDK 4x RW-k nagyon rosszak mínus és pluszos is!!!! a 4-5. újraírásnál mindig tönkre mentek az író szerint és más írója szerint is, de a Verbatim, és a Philips az köszöni jól van :)

a segítséget előre is köcce :R

(#600) szállitó válasza wwenigma (#581) üzenetére


szállitó
senior tag

mire?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.