Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) #00809728 válasza punish3r (#1000) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Nem akarom senki üzletét rontani de anno egy ismerősőm is azzal hencegett ,hogy rendelt innen és ilyen dvd-et nagyobb mennyiségben azt hiszem ugy 200db-ot.Mert amit tőllem vásárolt kicsit drágább volt igaz plextor 25db-os és 100ft de az tuti volt.
Nos megrendelte megkapta és láss csodát sajna nem ty lemez volt.Reklamált kb 3* beszélt velük telon ami nem volt olcsó + vissza kelett küldeni a lemezt postán amit természetesen az ismerősőm fizetett.Aztán végül is sikerrel járt és megkapta ami neki kelett.
Ja csak aztán végül is mennyibe jőtt ki? :F

(#1002) punish3r válasza #00809728 (#1001) üzenetére


punish3r
aktív tag

én nem innen szoktam és nem is fogok itt rendelni (csak ezt a TY-s lemezt itt találtam)! eddig ahonnan vettem ott mindig azt kaptam ami kellett! :D

Már a jövő sem a régi...

(#1003) lorcsi válasza #00809728 (#992) üzenetére


lorcsi
veterán

ha egybe vette M107 kolléga a 400 db dvd-t akkor szvsz elég fura az iylen nagy szórás. természetesen 25-ös csomiknál nem. :)

MáS: mibe szoktad tárolni a lemezeket, vagy mibe ajánlod?
ezek a mappák mennyire jók?
kissé vékonynak tűnik a lemeztató anyaga

(#1004) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Új designes Verbatim -16x lemez érkezett ma, eddig jónak tűnik, nevéhez hű. :)

Ne szivjatok a vérem, akinek nem tetszik, pie/pif adatokat nem nézi, csak a visszaolvasási sebesség-görbét.

új designes Verbatim 16x DVD-R @ 12x (NEC 7173A)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1005) #00809728 válasza lorcsi (#1003) üzenetére


#00809728
törölt tag

Én alu-koffert ajánlanám tutkó kis cucc.

(#1006) #00809728 válasza wwenigma (#1004) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ja érdekes szineket találtak ki.+ lemez csomija szerintem kicsit rondára sikeredett.Azért a kék szin ill disagnes nálam jobban fexet.
Egyébként van még verba ty lemez is a piacon csak keresgélni kell.

(#1007) ArGab


ArGab
őstag

A minap kaptam néhány TDK lemezt ismerőstől (TDK 16-R; TTH02), csak aztán jött a gond, hogy nem lehetett őket olvasni. Elmondása szerint mind 2006 végén, 2007 elején lett írva Pioneer DVR-109 illetve LG4167B-vel 8* vagy alatti sebességgel. Hogy mikor tudta használni utoljára, azt nem tudja megmondani, de az akkor vett hengernyi közül mind amit kipróbált, ilyen volt.
A pontos tünet, hogy kb. 1-1.5 gigáig szépen beolvassa, majd lezuhan a sebesség 1-2* körül szenved, majd olyan 3-3.5 giga körül beadja a kulcsot, onnantól teljesen olvashatatlan.

(#1008) #00809728 válasza ArGab (#1007) üzenetére


#00809728
törölt tag

Más íróval is probáltátok?

(#1009) ArGab válasza #00809728 (#1008) üzenetére


ArGab
őstag

Ezekkel írta ki anno mindet.

(#1010) wwenigma válasza ArGab (#1007) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

NEC 7173A irom csinal ilyet nehany sajat lemezevel, egyszeruen nem tudja visszaolvasni, mas meghajtóban tokéletes.. X-akta... még párat pörkölök aztan gari.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1011) ArGab válasza wwenigma (#1010) üzenetére


ArGab
őstag

Már több helyen is próbáltuk. Nálam egy 7173S-sel jött elő a gond, majd miután szóltam neki, nála a Pio-val ugyanez sajnos.

mod: Ilyen beolvasás gondom amit írsz volt nekem is még LG-vel, de elég reprodukálhatatlan volt, ill. rétegváltásnál nem tudott sok eredeti lemezt sem olvasni, ugrott nagyot a filmben vagy lefagyott. De ezt nem akarták ez alapján cserélni sajnos, úgyhogy rá kellett segíteni komolyabb hibával. :(

(#1012) punish3r


punish3r
aktív tag

lorcsi: a pana lemezeket asztali DVD rendesen +eszi (nem elsődleges szempont, csak húgom szobájában van)?

Már a jövő sem a régi...

(#1013) lorcsi válasza punish3r (#1012) üzenetére


lorcsi
veterán

persze :)
nálunk is tesómnál van ;)
én egy 100-assal most spájzoltam be

(#1014) szeva000


szeva000
addikt

A Panasonic lemezekkel milyen tapasztalatok vannak?A +R és -R is Taiyo lemezek lennének elvileg?

(#1015) lorcsi válasza szeva000 (#1014) üzenetére


lorcsi
veterán

olvass kicsit vissza :U vagy balra fent keresőbe: 'pana'

(#1016) adra válasza wwenigma (#1004) üzenetére


adra
tag

Én is írtam ilyen lemezt, tökéletes minőség. Viszont az új lemezdizájn nekem nem tecc :DDD

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#1017) punish3r válasza lorcsi (#1013) üzenetére


punish3r
aktív tag

köszi főnök! ;)
Más: féloff: nyomtatónál 1 patronnal (színes) ha csak DVD borítokat nyomtatok kb. mennyit tudnék kinyomtatni?

Már a jövő sem a régi...

(#1018) lorcsi válasza punish3r (#1017) üzenetére


lorcsi
veterán

ez szerintem nagyon sok mindentől függ (nyomi típusa, a patron ürtartalma, lefedettség stb.)
adj meg valami közelebbit

(#1019) punish3r válasza lorcsi (#1018) üzenetére


punish3r
aktív tag

hát nem vmi nagy cucc a nyomtató! ez lenne: HP F370, a patron űrtartalma: 5ml a színes és 5ml a fekete is! :W

Már a jövő sem a régi...

(#1020) Primőr


Primőr
aktív tag

Milyen lemezt éri meg venni, + vagy - ost? Újraírható lemezt szeretnék, nem tudom számít-e ehhez a kérdéshez.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1021) Met válasza punish3r (#1019) üzenetére


Met
nagyúr

lorcsinak igaza van, ezt nem lehet megsaccolni

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#1022) M107


M107
addikt

Adj ist
Úccsó bizony és mindegyik fenn van a polcon becsomizva :)
Jól mutat diszként mert most nincs az a isten amiért rájuk írnák....

A divxeket ridiscre,a dvd filemeket,mp3 válogatás dvd-ket pedig (verba traxdata,maxell) lemezre vésem ki

Amúgy csak egy tipp aki pesti az nézzen ki a józsóra mert múlt alkalommal is láttam pextor lemezt naracssárga csomiba 2500-2800 ft mondott rá kínai testvérünk (25db) próba szerencse

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#1023) M107 válasza Primőr (#1020) üzenetére


M107
addikt

Adj ist

Személy szerint én - lemezt használok mivel az asztali íróm is csak arra vesz fel
(-r/rw-ram)
Van + lemezem is de azokat kaptam nem én írtam sőt még + lemezt életemben nem írtam.

újraírható lemez nekem a maxell -rw vált be mind az asztali mind a sz.gépes pio 112L íróim nagyon komázzák (kb 200X írtam már rá semmi bajuk)
Werba is király de asztaliba nálam nem szuperál kinyirja a lemezt 2-3 írás után úgyhogy még a pc-s írom se látja (mid hiányos)+valamit elba.... a bevezető rétegen és be sem ismeri többé semmi.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#1024) tope


tope
addikt

Innen mit érdemes venni Jelenleg Verba16x- lemezt veszek. Van ennél árban jobb minőségű.

(#1025) #00809728 válasza tope (#1024) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Ez igazából lemez tapasztalat és nem hol vegyek topik.
Arra ott az apropiac. :W

[ Szerkesztve ]

(#1026) ANT válasza M107 (#1022) üzenetére


ANT
őstag

Kínai "testvér"-nél lemezt venni? Nem göröngyös az egy kicsit? :Y

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1027) tope válasza #00809728 (#1025) üzenetére


tope
addikt

Én kérek elnézést :B

[ Szerkesztve ]

(#1028) Primőr válasza M107 (#1023) üzenetére


Primőr
aktív tag

Köszi!

És a Plextor lemezekről van tapasztalatod? Vagy valakinek. Mert egy dvd-s oldalon azt hallottam, hogy ez a DVD-k királya..

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1029) VVoid válasza Primőr (#1028) üzenetére


VVoid
aktív tag

Nagyon jók. De nem nagyon lehet kapni, már nem forgalmazzák, ha szerencséd van, még itt-ott találhatsz elfekvőben. Akiktől én bespájzoltam, azoknak már nincs...

(#1030) M107 válasza ANT (#1026) üzenetére


M107
addikt

Adj ist

Miért lenne göröngyös ők is onnan szerzik ahonan a csehek vagy a szlovákok
kaptam onnan verb lemezt és semmi gondom velük

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#1031) M107 válasza Primőr (#1028) üzenetére


M107
addikt

Adj Ist

Nagyon jók a lemezek de ha neked fontos az hogy az adataid jó lemezre kerüljenek ajállom a verbát is, az is van olyan jó mint a plex

sokfajta lemezre írtam (-) kizárolag de semmi gondom sem volt e két lemez fajtával

Nálam ez a lemez TOPLISTA:

1 Plextor
2 Verbatim
3 Traxdata
4 Fuji
5 Ridsc/Tdk

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#1032) Primőr válasza M107 (#1031) üzenetére


Primőr
aktív tag

A maxell-t kihagytad, nem?

Amúgy a Philipset is nagyon jónak mondják.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1033) ANT válasza M107 (#1030) üzenetére


ANT
őstag

Te tudod. Egy biztos: a (már megszűnt) angyalföldi piacon olyan dvd lemezeket árultak a sárgák, amiket szép érzésű ember a kezébe se fogna, nem hogy megvegye! :(

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1034) blattida válasza ANT (#1033) üzenetére


blattida
nagyúr

Azok lehet, hogy csiszolókorongok voltak... :D

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1035) ANT válasza blattida (#1034) üzenetére


ANT
őstag

25-ös és 50-es gurigában? ;] Csak profiknak!

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#1036) adra válasza Primőr (#1032) üzenetére


adra
tag

Vegyél Verbatimot. Szinte mindenhol korrekt áron adják és egyenletes, megbízható minőség. Plexet is találni még pesten, v. ha TY lemezt akarsz mindenképpen akkor megpróbálhatod a 100-as gurigában kapható Panasonic lemezeket. ;)

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#1037) Primőr válasza adra (#1036) üzenetére


Primőr
aktív tag

Jó. És csak a 100-as Pana TY-es?
Amúgy főképp az érdekelne, mikor dobhatom ki a lemezt a sérülékenység, karcolódás miatt pl. a Verbatimnál. Ezért kellene jó minőség.

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1038) adra válasza Primőr (#1037) üzenetére


adra
tag

Én úgy tudom hogy csak a 100-as az, de biztosat nem tudok mondani...

Nézd szerintem a legjobb lemez sem ad tuti védelmet a karcok ellen. Ha sokat használod és karcolódik akkor csinálj mindig egy biztonsági másolatot: Vagy mások azt javasolják hogy írd ki az anyagot 2 különböző, de márkás lemezre. Ennyi. ;)

MCC: Minőségi Certifikált Cuccok

(#1039) blattida válasza Primőr (#1037) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, csak a százas, de abból is csak a minuszos.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#1040) hoby36


hoby36
senior tag

Utálom a sz@r TDK-t!

A logikában semmi sem véletlen!

(#1041) IRON STORM válasza hoby36 (#1040) üzenetére


IRON STORM
őstag

Köszönjük ezt a felettébb hasznos hozzászólást. :U

Csak a TDi!

(#1042) hoby36 válasza IRON STORM (#1041) üzenetére


hoby36
senior tag

Ez csak a véleményem volt erről a márkáról.20 darabot vettem,amiből 4 hibás volt.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1043) mazda626 válasza hoby36 (#1040) üzenetére


mazda626
addikt

Milyen TDK? Van vagy 300 TDK lemezem, mindegyik tökéletesen működik. Nem lehet, hogy az íród nem szereti?

(#1044) hoby36 válasza mazda626 (#1043) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem tudom a pontos típust.Kék színű ezüst csíkokkal.16x-os.Az íróm Pioneer 110d.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1045) mazda626 válasza hoby36 (#1044) üzenetére


mazda626
addikt

Ugyanezek a lemezek, az író egy mezei LG. 4x és 8x sebességen írom őket.

[ Szerkesztve ]

(#1046) hoby36 válasza mazda626 (#1045) üzenetére


hoby36
senior tag

Nem volt velük gondod?

A logikában semmi sem véletlen!

(#1047) mazda626 válasza hoby36 (#1046) üzenetére


mazda626
addikt

Tökéletesen beváltak ezek a lemezek! :R Van pár Traxdata-m is, azok is jók. De túlnyomó többség TDK, illetve 2 éve Commodore lemezekre égettem az adatot, na az aztán a lemez! :Y :R Ridata, piros, 25-ös ksizerelés szintén jó lemez.

(#1048) hoby36 válasza mazda626 (#1047) üzenetére


hoby36
senior tag

Nekem a nagy kedvencem a Verbatim.Soha semmi :) rossz sem volt.Pedig sokat megírtam márt.

A logikában semmi sem véletlen!

(#1049) Primőr válasza hoby36 (#1048) üzenetére


Primőr
aktív tag

Hát nekem van egy -RW-m ami verba, alig használtam, de tiszta karc, és az egyik olvasóm már nem is olvassa......

A pessszimista csak azért lát feketén, hogy túlélje a szürkét.

(#1050) Eagle16


Eagle16
addikt

Sok száz DVD megírása után szerintem:

Jó minőségű, megbízható dvd-k: Philips, TDK, Verbatim
Rossz, soha többet nem veszek: RiDisk, Ridata

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.